Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: Lutkarske predstave za jednogodišnjake?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Mi smo na kraju otišli one subote u Profil, no Lutonjica je imala pravo - prevelika gužva, vruće, zagušljivo, nismo uspjeli zauzeti dobru poziciju pa mu je sve drugo privlačilo pažnju osim predstave.

    Bit će da je ipak premali, pokušat ćemo otići u Let ili Trešnju kroz koji mjesec.

  2. #52
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    i mi smo te zvali, s MMevog moba al se nisi javila....

  3. #53
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Moj čokoladica ... one su dvije jedine stajale, uzbuđeno proživljavale radnju (dok je ostalih 25 djece mirno sjedilo) i zaklanjale jedna drugoj vidik...Zara se živcirala više od A., koja ju je u jednom trenu potapšala po glavi: Nemoj se živcirat, prijatelju moj!
    ma sve sam detaljno cula ali nisam mogla skuziti o kome se radi...
    jedino se zara jos i doma uzrujavala jer je adela NJENA prijateljica i nema ju tko drugi dirati

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    i mi smo te zvali, s MMevog moba al se nisi javila....
    Znam, rekla si mi... Drugi put šalji sms, mislila sam da me netko želi natovariti neki prijevod i rekoh, nećeš vikendom.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Moj čokoladica ... one su dvije jedine stajale, uzbuđeno proživljavale radnju (dok je ostalih 25 djece mirno sjedilo) i zaklanjale jedna drugoj vidik...Zara se živcirala više od A., koja ju je u jednom trenu potapšala po glavi: Nemoj se živcirat, prijatelju moj!
    ma sve sam detaljno cula ali nisam mogla skuziti o kome se radi...
    jedino se zara jos i doma uzrujavala jer je adela NJENA prijateljica i nema ju tko drugi dirati
    ha, moram se i ja uključiti

    zara je svoje neoduševljenje što neko drugi dira adelu objasnila riječima(nakon što sam joj prišla jer se rastužila):
    ona nije naša!

    onda sam anu pitala kak se zove, pa sam to i rekla zari. tak da se nakon upoznavanja situacija malo smirila. slijedio je "suživot u stajanju".
    genijalne su cure.
    najbolje su bile kad su sve tri zajedno, držeći se za ruke - šibale prema trgu na tramvaj.

  6. #56
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ludnica, ovo "nije nasa" i "adela je MOJA" nam je potpuno nov nacin razmisljanja, nije to do sad iskazivala. bas zanimljivo!

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    vrtić?????

  8. #58
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa pretpostavljam... iako ne mora biti, do sada je imala puno provala (verbalnih i fizickih) koje smo mi pripisali vrticu, a kasnije se uspostavilo da veze s vrticem nemaju.
    tako da sam jako oprezna s onim "to je naucila u vrticu"

  9. #59
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    "nije naša"

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    70

    Početno

    adela je toliko "zatelebana" u svog l. da i njena dikcija i poneke izjave zvuče kao da ih je on izgovorio. kod nas nema sumnje. sve promjene pripisujemo vrtiću.

    jutros je izjavila da će se ona i l. vjenčati i imati dvoje djece. kad ostave djecu u vrtiću, ići će se zabavljati.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    dok Lutonjica ne dobije odgovor na svoje pitanje, samo da se pohvalimo...

    ovu subotu smo bili u kazalistu 'tresnja' i gledali andersenovog 'slavuja iz kine'. ostala sam u soku - zach je nepomicno odgledao 50 minuta predstave!! :D (predstava inace traje sat vremena).
    na kraju je ushiceno vikao 'bavo, bavo'!!

    ne znam da li bi se jednogodisnjacima svidjela ova predstava, no moje dijete (16 mj) je uzivalo.
    momze, i mi smo bili ove subote u Trešnji na Slavuju!
    Predstava je zbilja mrak!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •