Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 209

Tema: Jesenske bebe 2005. (5. dio)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno Jesenske bebe 2005. (5. dio)

    ajde ja ću 41-50 momze objasni kak si to prebacivala u excel-detaljno molim?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    Citiraj irenask prvotno napisa
    ajde ja ću 41-50 momze objasni kak si to prebacivala u excel-detaljno molim?
    sorry miha daj please objasni

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ispred monitora
    Postovi
    353

    Početno

    a da svi skinemo avatare na par dana? bi islo lakse i brze?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    evo ja sam svoj skinula i u postavkama na se odgovorila ne možda će i tako biti manje...
    administratorice kaj ti kažeš kak si još možemo olakšati?

  5. #5
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    ma ne znam...
    ja sam to doslovce pjeske kopirala.
    npr, otvorim broj 31, kliknem na prvu stranicu, sve iskopiram, odem u word i tamo pejstam, pa se vratim i kliknem na drugu stranice, iskopiram i pejstam u word itd...
    meni je u excelu nekako bilo nepregledno...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    evo zasada najbrži način koji sam ja otkrila je da kada otvorite temu odete gore na file/save as..., izaberete text, ide brzo, bez avatara i sl je ali morate svaku stranicu unutar teme posebno...

  7. #7
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    irenask, fakat je tako najbrze! probala sam i ne izgleda lose! bravo. :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    je, ali to i dalje ne rješava problem već obrisanih topica ...

  9. #9
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    je, ali to i dalje ne rješava problem već obrisanih topica ...
    da znam...
    uf, sada bih prvo sebe tukla sto vas nisam jos jednom podsjetila, a onda i vas sto ste zaboravile.
    zar nitko nije snimio sve? ja sam samo snimila svoje postove i to ne bas sve, vec samo one koji govore o tome kada se zach preokrenuo, nasmijao itd...

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    ma ja jesam ono što sam preko pretražnika našla, ali već smo zaključili da je zakazao i da nemam sve (nije riječ, nažalost, smao o onima od 40-44)...

    i da, ja sam eksportirala u excel.

  11. #11
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    ok, ja cu ovih 10 brojeva kopirati u word, pa onda poslati.

    zaboravila sam vam se pohvaliti da Zach zna brojati do 10 na talijanskom i do 5 na hrvatskom. doduse moram, 2-3 puta 'uletiti' tj. reci slijedeci broj, ali ide to njemu. :D
    i poceo je slagati proste recenice: 'tata dodji', 'nema mame', 'opet cicu' itd..

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ispred monitora
    Postovi
    353

    Početno

    Zach

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    wow, bravo zach pričalice :D
    noina jedina rečenica je "pie mjeka" (pije mlijeka) kad vidi negdje bioaktiv.

    ja ništa nisam kopirala/spremala, sad mi je malo krivo. u početku sam sve zapisivala, a sad pojma nemam npr. kad je točno prohodao.

    inače, i ova beba je dečko. ništa od moje pinkerice, zvončica je jutros definitivno javno postala zvonko.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    zaboravila sam vam se pohvaliti da Zach zna brojati do 10 na talijanskom i do 5 na hrvatskom. doduse moram, 2-3 puta 'uletiti' tj. reci slijedeci broj, ali ide to njemu. :D
    i poceo je slagati proste recenice: 'tata dodji', 'nema mame', 'opet cicu' itd..
    hmmm... a rok-u je do sada najveće dostignuće 'TO' i 'TA', za sve :/ ...

  15. #15
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    ra ma nema veze,glavno da je sve u redu. biti će drugi tj.treći put zvončica

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Ra, pa to je super!

    Zach, svaka čast!!!!

    La 11, jesi ti možda slučajno bila jučer u Zg? U city centru sam u kolicima vidjela curicu ISTA tvoja Noa!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Mom djetetu je prva konkretna riječ (osim naravno mama, tata, baKa, deda) miŠ-kompjuterski naravno! (isto krv nije voda, tata je informatičar). Tako slatko kaže to Š.
    Još govori: jaje, papuc (papuče), Mia, tika (sika), du (druga sika ), i u zadnje vrijeme "blja, blja,blja" kad drži mobitel na uhu, i to ga pokušava držati ramenom (vidio od mene pošto uvijek nešto usput radim dok telefoniram pa su mi ruke zauzete).
    Uglavnom, ja moram primijetiti da je on u ovih mjesec dana kako je u vrtiću jaaaako psihomotorno napredovao. Trči po stanu, priča non-stop i jako je veseo. Koliko god mu je taj vrtić trauma dok je tamo, on je zadivljujuće dobro raspoložen inače. Samo je spavanje opet kooooma. Jutros sam zaspala na posao jer me noćas probudio barem 10 puta.

  18. #18
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    Annie nisam bila u zg. ,a možda nam je to i neka daaaljnja rođakinja

  19. #19
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Zach ! I ne slaže rečenice, zna reći mama, tata, nono, nona, pauce, papati, bok, pa (pas), bac (mačka), bote (mobitel), mislim da je to to. Puno priča ali na nekom svom jeziku LOL.

    U jaslicama je dobro, jedva čekam da prođe ovaj tjedan pa da se njene tete vrate sa godišnjega, ove zamjenske mi se baš ne sviđaju, imam osjećaj da ignoriraju moje upute o hranjenju i ostalom, da su nekako nezainteresirane i hladne prema kikićima...

    Otkako hoda nezaustavljiva je, danas je pala i udarila glavom o rub vrata, ima rog na čelu i malu posjekotinu, smrzla sam se kada sam ju vidjela.

    Ra neka dečki, imati će cure što birati (sigurna sam da će biti prepreprekrasan kao i Noa)!

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno

    Svima zelimo sve naj u Novoj godini!

    Strahinja mi spava na rukama vec nekih sat i po vremena. Kakv ce nam biti noc, to ne zelim ni da zamislim.

    Ja sam bas pred put imala neki feeling da ce biti brisanja postova pa sam se bacila na traganje za nacinom kako da na brzinu snimim sto vise postova. Elem, kome treba JB od 1 do kraja, ja imam sve! (i sve je snimljeno kao sto izgledaju stranice foruma). Za snimanje delova foruma treba imati Mozillu, tako sam barem ja radila. Jedino jos moram da otkrijem kako bih mogla da saljem u mailu ako nekoj od vas treba nesto.
    To cu nadam se do veceras skontati kako se radi

    Strahinja i ja smo Novu godinu docekali u Vrscu kod sestre od mm i tamo smo proveli 5 dana. Strahinja je odusevio ostale goste koji su se svakodnevno smenjivali, jer je non stop bio raspolozen i uvek nasmejan. Bilo im je neverovatno da "to dete nikad ne place" !
    U ponoc je spavao, a ja razgovarala sa mm telefonom.
    Imamo jedan kutnjak, a mislim da je i jedan ocnjak izvirio.
    Imamo puuuuno novih slika, valjda cu uspeti da ih ubacim u album veceras.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno

    sad sam se vratila da procitam sta je to Zach napravio, jer nisam stigla da procitam ovu poslednju stranu! Ovo za brojanje je stvarno super! Momze, secas li se kad si brinula kako ce vas Zach razumeti s obzirom da slusa 3 jezika? Stvarno super, bravo Zach!

  22. #22
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    Cure dobra večer Čestit Božić i sretna vam Nova nemam me duga a šta ču kad stvarno ne stignem radim puno...skoro pa previše a Luka je non stop nešto bolestan nikako ne spava tako da ja na poslu izgledam ko zombi ali šta je tu je ...nadam se da ste svi dobro nisam ni pohvatala ima li koja nova trudnica među nama ...meni se nekako neda a MM bi odma najrađe.....puse bebicama ..ma kakve bebe to su već cure i dečki

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj nelzi prvotno napisa
    Elem, kome treba JB od 1 do kraja, ja imam sve! (i sve je snimljeno kao sto izgledaju stranice foruma).
    huuuuura za nelzi !!!

    a, ne bi li to mogla nekome poslati na cd-u pa da distribucija krene ...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    napisala liepi veliki post i nešto se 'zblesiralo' i ajmo sad sve ponovo

    nelzi za predsjednicu !!!

    ela uvjerljivo najčešće kaže: neću, čisto, na lijepom hrvatskom i sjajno joj stoji

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno


    Ovako.
    Forum ili delovi foruma se mogu snimiti. Ja sam napravila gresku i nisam snimila sve sto sam htela. Na zalost. Imam samo neke od mojih postova, zapravo samo nekoliko stranica iz pretraznika (gde su izlistani samo moji postovi) ali linkovi ka tim topicima mi ne rade. Da ne duzim.

    Oprostite sto sam napravila pometnju ali bila sam uverena da sam uradila sve sto treba.
    Ja sada snimam cele "dobne skupine 0-1" jer tako mora da bi se obuhvatile svi topici Jesenske bebexy, da ne bi nesto ostalo izostavljeno pa cu tek ujutro moci da proverim snimljeno, jer treba puno vremena.
    Ukoliko hocete da snimite delove foruma treba da imate mozillu i da instalirate dodatak za mozillu sa ovog sajta https://addons.mozilla.org/firefox/427/ Nakon instaliranja u gornjem meniju ce se pojaviti podmeni "ScrapBook" i tu se bira opcija "capture page as" i onda ima jos nekoliko koraka koje treba odraditi i posle se sve snima samo.
    Ne znam da li da ovde napisem sta se dalje radi, ili mozda neko hoce na pp jer zapravo i nije uopste komplikovano nego sam ja zabrljala jer sam pogresno nesto oznacila i nisam snimila sve sto je trebalo vec samo jedan deo onoga sto sam imala nameru da snimim. Uh, tako mi je krivo..

  26. #26
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Dobro jutro!
    Nadam se da se vidimo u nedjelju na plesnjaku jer zadnjih tjedan dana imamo problema sa dnevnim spavanjem. Nema nikakvog reda, navečer idemo na spavanje iza ponoći, ne spava cijeli dan pa zaspe od 17-19h itd. A onda jučer, nakon duga četiri mjeseca, otkrih nova četiri zuba. To je valjda objašnjenje. Nemamo još donje dvojke a izlaze nam sve četvorke :shock:

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    mbee - mi stojimo na jedinicama i dvojkama (dakle na 8 zuba) već 4 mjeseca!!!

    a što se spavanja tiče - oko 11 - 12 ga se stavi u kolica i šeće trešnjevkom po sat-dva (ili vozi autom oko 14:00 ako ne upale kolica) i on od dosade zaspi...
    a sinoć je, nakon beba-riba, zaspao u 20:30 (sat vremena ranije nego obično) a da se od umora jadan nije ni cicu sjetio tražiti ...

  28. #28
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    zach vec ima 14 zubi, a sada mu izlaze i donje trojke.
    miha, totalno sam propustila da i vi idete na bebe ribe!! jel se svidja Roku?

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    sviđa! nije da bjesomučno lupa nogama i rukama po vodi (uostalom nije taj tip), nego se mi (tj. ja) fino zavalimo u one plutače a on mi sjedne na trbuh pa plutamo dok Rok po rukama premeće neke 'šarafe' koje dobije tamo...

    ali, eto - prvi put se nije odvažio ni koraka napraviti po bazenu (voda mu je do grla, a on bez ikakvih pomagala), a jučer je već cijeli bazen prehodao nekoliko puta i mene lovio !

    tako da sam jaaaako zadovoljna...

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Na mog hahara bebe ribe više ni ne djeluju - jučer haračio do 1:30

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno

    Joj, celi dan obigravam oko racunara i proveravam koliko je snimljeno. Evo, da vam javim da se ovo jos uvek snima. Zauzima dosta prostora, pa ko hoce (Miha, ti si pitala) , mogu mu poslati na dvd kad se sve zavrsi.
    Za mail je preveliko.
    za sad imam JB 31-57 i sve postove koji su u to periodu pisani na "Dobne skupine 0-1"

    ima li ko JB 6-30?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    ne dižem nos s tastature ovih dana pa da se nabrzaka javim jer sumnjam da ću na net tijekom vikenda, mi dobro, stanje zubića komada 12
    bravo bebe ribe
    nelzi najveći su nam problem ti 6-30 postovi
    bravo svim pričalicama, mi zasada slabo

    već danima razmišljam kako samo jurim žurim i ne stignem ni postati a kamoli da se s nekim vidim pa sam htjela predložiti neki sastanak/beba tulum da se malo vidim, npr slijedeće nedelje (15og) tak da svi stignu viditi post, recimo kod annie u bircu s obzirom na vrijeme šta kažete

  33. #33
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    irenask ove nedjelje je plesnjak kod Annie a valjda ako zaružimo i iduće!

  34. #34
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Ajme,plesnjak! Bas vam zavidim..
    No lijepo se provedite!
    Momze,kako Zach s engleskim jel sta pokupio i jel kuzi eng?
    Moja Buba je zadnjih dana u fazi da pokazuje sve i vice: Dis! (this!)
    Presmijesna je! A inace sve razumije est i hrv,a prica pola-pola.
    Zuba imamo 10,bar mislim..hm moram to izvidit.

  35. #35
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Pfff..evo i mene, vremena 0 u zadnje vrijeme!
    Jan je prije tri dana praaavo prohodao!!!! Ja najsretnija na svijetu!
    Konačno smo odradili tjedan u jaslicama, danas je čak i spavao sat i 15 min :shock: Ja u šoku...tamo ruča već dva dana, doduše uz plač ali ipak papa mišek mamin! Tete kažu da će sve biti ok, da se ga uspiju zainteresirati a da su ga uspjele uspavati to mi je enigma..i još da je spavao toliko...A sreće kad idemo iz jaslica...Ma ja happy što je izdržao četiri dan bez da je pokupio neku beštiju/bakteriju!
    Pričanje..hm..baba, dada, tata, ka (tata se nada da je to kaj, heeee), papa (za papanje i za odlazak) i tak'!
    Čaganje-ma uz sve ritmove, čak i kad tramvaj ide on se njiše u ritmu u kolicima, samo da svira...
    A plesnjak? Cool ideja al' mi idemo na Sljeme da Jan uspije vidjeti snijega ako ga još ima!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Cure, evo ako se sjećate udruge SMA.T i djece o kojima se oni brinu, pogledajte ovaj topic

  37. #37
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Retha, ne znam da li kuzi engleski jer mu se izravno ne obracamo na tom jeziku, no nekoliko je puta ponovio par engleskih rijeci kada bio cuo mene i MM dok razgovaramo. Talijanski i hrvatski definitivno kuzi, mislim da engleski pasivno.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    pozdrav svim jesenskim
    mi se vratili sa odmora i sad smo u guzvi pranja i spremanja

  39. #39
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    sad nešto čitam forum nakon nekoliko dana i skužim da ste se dogovarali za ritmiku i mislim si: neee, opet smo propustili druženje.
    pa skužim da je dogovor na kraju otpao.
    al eto nadam se da će drugi put uspjeti i da ćemo vidjeti na vrijeme pa da i moja plesačica dođe.

    inače čeznemo već za druženjem s drugom djecom, uglavnom je s bakom dok ja radim. inače ima jednu prijateljicu s kojom se najčešće viđemo al kak ona ide u jaslice često je bolesna pa druženja otpadaju.

    nadam se da ste se lijepo proveli za novu godinu. nama je bilo koma. Vita je cijelu staru godinu kurila skoro 40°. jedva smo joj skinuli temperaturu.
    cijelu noć sam se bojala kak je. u međuvremenu joj i nos prekjučer procurio, da bi danas skužila da su joj izašla 2 nova zuba.
    i to isto kao i evi. gornje četvorke a da joj nema donje dvojke.

    što se pak pričanja tiće malo sam VAUUU kad čitam što sve vaši malci pričaju. Pogotovo Zach!!! I to još na 2 jezika.
    Vita je još na razini: mam,tata, daj, am-am (kad hoće jesti) i to je uglavnom to. sve ostalo je to-to i pokazivanje prstom.

    i novost je da smo polako al sigurno i bezbolno ukinuli noćne podoje, zbog čega sam ja odahnula. a po danu smo još na 2-4 podoja. kak vi stojite s tim? i kako vam se čini dokle vaši bebani cickiti?
    vidim da je miha odlučila završiti tu eru. moram priznati da je i meni već došlo milion puta da isto prekinemo,ponekad mi je već stvarno dosta al kad ona toliko to voli nemrem joj na silu to oduzeti. par puta kad me je tražila, pokušala sam ju zabaviti s nečim drugim al ne da se ona, mrvica mala. kad je naumila onda tak mora i biti! za sad ćemo još održavati dnevne podoje dok ona bude pokazivala interes,a ja se zadovoljavam time što preskačemo noćne.

    pusa svima i želim vam sve najbolje u novoj godini. puno zdravlja vama i vašim najbližima i neka vam se ostvare sve želje.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Citiraj bubimira prvotno napisa
    i novost je da smo polako al sigurno i bezbolno ukinuli noćne podoje, zbog čega sam ja odahnula. a po danu smo još na 2-4 podoja. kak vi stojite s tim? i kako vam se čini dokle vaši bebani cickiti?
    ela se budi i po desetak puta noću, uopće ne znam koliko. još manje znam kak funkcioniram budući radim po cijele dane, bez radnog vremena ... nekad znam bit jadna i ljuta ... nema to veze s dojenjem, previše radim, premalo sam doma i užasno, užasno me muči što sam tako malo s njom i s mm-om, baš sam tužna

  41. #41

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ispred monitora
    Postovi
    353

    Početno

    nocni podoji - skoro pa ih vise nema, ali ako se probudi onda nema granica...uspavljivanje po noci iskljucivo tako...preko dana moze i bez cice

  42. #42

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Kod nas noćni podoji kao i kod Kejt! :/

  43. #43
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    kod mene nocni podoji kao i kod Kejt i mamenatali - nema promjene.
    i dalje jede samo jedan obrok krute hrane dnevno...

  44. #44
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    meni se čini da je Noa na cici više nego ikada do sada,a pogotovo po noći.
    preko dana jede krutu hranu,ali i svako toliko legne ne kauč i viče njam-njam.dva -tri puta povuče i gotovo

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    evo, sad ću vas bedirat pa reć da je Rok spojio 2 noći s uspavljivanjem bez cice (do sad je bilo pravilo da upali svaku drugu).
    najveća novost, međutim, je ta da večeras nije ni probao tražiti, ni jednom :shock: !!!

    inače, tijekom noći se i dalje budi svakih sat-dva i ja ga i dalje dojim (ako prijateljsko uvjeravanje ne upali) s time da mu iza 5:00/6:00 ne dajem jer onda nema šanse da mi doručkuje. nekad malo protestira (cca 5min kenjkanja), a nekad čak i ne.
    eto, ja se nadam za mjesec-dva da ćemo prestati skroz :D !

    p.s. inače, dnevne podoje je sam izbacio još prije 2-3 mjeseca, iznimka su kratkotrajne virozice...)

  46. #46
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    A mi smo još budni i gledamo Preko ograde

  47. #47
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Pozdrav cure!

    Malo sam u gužvi ovih dana, čitam na brzinu, a za pisanje nemam vremena.
    Ilo u tjednu papa ciku ujutro prije jaslica i kad dođem doma s posla, navečer se uspavljujemo uz ciku, po noći ne cika već dugo, tu i tamo se prišteka onako u snu. Vikendom cika češće, svako malo se sjeti di je cika i potegne si srk-dva.

    Ima 16 zubi, puuuno papa i priča na nekom svom jeziku, obožava tatu i životinje, a najnovija fora je ljubljenje svog odraza na staklu pećnice.

    Kejt, ako te situacija s poslom muči promjeni ga (ili poradite na braci ili seki za mišicu ). Pokušaj usporiti, vjerujem da ti je financijska strana izuzetno važna ali po meni je bitnije da si ti sretna, zadovoljna i smirena, da vrijeme koje provedeš sa svojom obitelji bude što kvalitetnije.
    Btw: kako vam idde sa tetom čuvalicom?

    Laku noć svima, lijepo spavajte

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    i noa je sinoć zaspao bez cice.
    otišla sam nakon 100 godina na jogu, i kad sam se vratila mm leži na kauču, gleda tv, a noa spava. a ja očekivala dreku!
    priča mm:
    "presvukao sam ga, obukao pidjamicu, ugasio svjetlo. noa legao na trbuh i .... zaspao." :shock: :shock: :shock:

    a moja uspavljivanja inače izgledaju otprilike:
    1. cica i sjedim na krevetu
    2. cica i hodam po sobi
    3. cica i plesni korak! nakon 15-20 minuta (nakon što mi leđa puknu), legnem pored njega, pa se valjamo po krevetu, pa opet iz početka...
    sve skupa baaar 30 minuta. koji put zaspem na krevetu prije njega, on odšeta.

    noći su nam... svakakve!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    pozdrav svima,
    vidim da pisete kako se jos uvijek vecina vas ustaje po noci
    Filip evo vec nesto oko mjesec dana prespava po cijelu noc i jede tek ujutro oko 6 ili 7h. zna se nekad u snu probuditi ali se samo promeskolji i nastavi spavati dalje,a ja se osjecam napokon odmorna

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Frida, još mi reci gdje da nađem posao za više od 4,5 tisuća a da se ne naradim ko marva ... Žao mi je, trebalo mi je valjda da si olakšam dušu (i da me netko možda utješi) ne baš da mi veli 'promijeni posao' Od čega da živim i stvaram onda?, babo nije ostavio ni ponjave, kamo li stana

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •