Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Što mi je?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno Što mi je?

    Rodila sam prije nešto manje od 6 mj. i još uvijek dojim. Bez obzira na dojenje, prvu mengu sam dobila kad je Pia imala 4 mj.
    Nakon 32 dana došla je i druga m.
    Prema mojoj računici slijedeću bih trebala dobiti za 5-7 dana.
    Već tri dana poslije ručka osjećam laganu mučninu i ništa mi onda ne paše. Danas mi je poslije jutarnje kave bio odvratan gorkast okus u ustima koji nije prestao ni nakon pranja zubi. Upravo suprotno - pojačao se.
    Ne bih uopće obraćala pozornost na ove stvari da mi nije kod prve trudnoće bilo slično. Samo što je okus u ustima bio slatkast, a ne gorak. :/
    Jeste li imale sličnih lažnih uzbuna i to prije izostanka menstruacije? Ili je to posljedica uzburkanih hormona.
    Htjela bih ja još jedno dijete, ali mi se ovo čini prerano.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Ohoooo Spooky
    Jedno konkretno( jest da je intimno ) pitanje - Je li postoji sansa za novu trudnocu?
    Ja ti ne mogu pomoci jer ja na pocetku trudnoce tj. prvi mjesec dana nisam imala nikakvu tegobu.
    Najbolje je da sacekas tih 5-7 dana
    Ja isto tako planiram jos jedno dijete, ali ne sada. A ako se desi, desi se... Ljubav se dijeli podjedanko.


    18.3.2004.Edita

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Snorki, nije me sram reći da smo bili jako u zadnje vrijeme. Čak je bolje nego prije trudnoće.

    :/ :/ :/

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    moj ti je prijedlog - kupi test :D

    ja sam prvu nakon drugog poroda dobila nakon 14,5 mjeseci i bila mi je onda jako neredovita, ciklusi su trajali od 28 do 42 dana. no, mi smo htjeli trudnocu i ja sam onda imala svakakve simptome, no - nista od toga. a i testova sam potrosila... (mm mi predlozio da si nadjem sponzora za njih ili da trazim popust )

    dakle - kupi test. ako vec osjecas neke simptome, moguce je da je i ovulacija bila ranije i da si zbilja trudna?

    sretno :D

  5. #5
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Spooky, ma što bilo, bit ćete sretni ti i tm kad ste tako .
    Jednom mi se dogodilo nešto slično, činilo mi se da imam simptome i kasnila je m. I u trenutku mi se stvorio nevjerojatan i paradoksalan osjećaj: ako se zaista stvorilo dijete, ono će biti totalno neplanirano, ali ipak - željeno :D ( Možda mi je poslije čak i malo žao bilo... )

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Evo, samo da vam javim da sam radila test i negativan je. Istovremeno sam sretna i razočarana. :/
    Imat ćemo mi još jedno dijete ako bude sve po planu, a to će onda biti kad bude Pia imala 2 godine. Znam da u životu ne ide sve tak kak si mi zamislimo, ali pokušat ćemo.

    Sad idem uživati u ulozi mlade mame. :D :D :D

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zabreg
    Postovi
    223

    Početno

    Ako sam dobro skužila trebaš dobiti za 5-7 dana, a to znači da je za bilo kakav test PRERANO... Još nije gotovo!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Citiraj ina prvotno napisa
    Ako sam dobro skužila trebaš dobiti za 5-7 dana, a to znači da je za bilo kakav test PRERANO... Još nije gotovo!
    ... to sam i ja pomislila...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Hm, a i okus u ustima mi je još uvijek čudan. Ne znam cure, sad opet mislim o tome. :/

    Pisalo je na testu da se može raditi i prije izostanka menstruacije, ali s prvom jutarnjom mokraćom. :/

    Vidjet ćemo za 5-7 dana.

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mislim da najranije test može dati "pravi" rezultat 12 dana od od ovulacije, iako za sve te s mokraćom kažu da pokazuju realne rezultate od prvog dana izostanka menstruacije. krvni test je realan par dana prije

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Evo, cure ja još uvijek nisam procurila. :/ Imam neki osjećaj da budem već par dana, ali ništa. Nije mi više muka i nemam čudan okus u ustima.
    Mislim da sam digla paniku bez veze i da je normalno da mi nisu redovite s obzirom da još uvijek puno dojim i jajnici su malo uspavani.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •