Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Dr. Reš Ljubljana, Postojna

  1. #1
    geta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    43

    Početno Dr. Reš Ljubljana, Postojna

    Pozdrav Forumke, dali ima tko ikakvih iskustava sa dr. Rešom iz Ljubljane. Mi se spremamo kod njega na stimulaciju. Djeluje iskusan samo neznamo kakvi su rezultati kod njega. Vrlo je odrešit i direktan. Molim komentare, i zahvaljujem na odgovorima.

  2. #2
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    MIslim da je Snješka bila u Ljubljani, nadam se da će se javiti
    Sretno u svakom slučaju!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    66

    Početno

    On radi mislim samo u Postojni u ivf klinici. Puno cura kod nas ga hvali. Pozitivno kod njega je i to, da se prvi postupak plača, pa ako slučajno ne uspije, drugi se NE plača (tako je bilo i milim, da to još vrijedi).

  4. #4
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj kikic prvotno napisa
    MIslim da je Snješka bila u Ljubljani, nadam se da će se javiti
    !
    Tu sam

    Ja sam bila pacijentica dr. Reša i jako sam zadovoljna njime.
    Stručan, profesionalan, uvijek na usluzi spreman pomoći...
    Toplo ga preporučujem.
    Ako imaš kakvih pitanja slobodno pitaj.

    I sretno!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    184

    Početno

    Poznajem zenu koja od dr. Resa ima blizankice...ove godine ce u skoli. sretno

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    105

    Početno

    I mene jako zanimaju iskustva s tim dr. Mi smo bili na razgovoru s njim iako se spremamo u postupak na VV, čisto ako alternativa ako ne daj Bože ne uspije. Dobar prvi dojam ali par nelogićnosti. Rekao nam je cijenu ako dođe do transfera a ako ne značajno se umanjuje. Nama je potrebna punkcija ili čak biopsija testisa za koje on kaže da su u cijeni, jer kao nije važno kako dolaze do spermija!? (ipak je to operacija!)Zbunilo me i da za IVF/ICSI u prirodnom ciklusu uopće ne treba čekati. Možemo se javiti i krenuti kad god mi to odlučimo. Evo, ja nikad zadovoljna. U Mariboru se čeka užasno dugo, a ovdje mi je čudno što može odmah. Za stimulaciju nisam ni pitala (malo sam se zbunila tamo).
    Bila bi zahvalna za još neko iskustvo i informaciju da li se stvarno tamo uopće ne čeka.
    Pozdrav svima.

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Mislim da u Mariboru ni ne rade prirodne cikluse. I na VV-u di se stimulacija čeka na prirodne IVF-ove se može ići bez liste čekanja - dakle, taj dio je meni logičan.

  8. #8
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Uuuuuuuuu ja bi rado čula sve o toj biopsiji testisa i ostalome...
    ali stvarno nema smisla da im je sasvim svejedno hoće li muž (jelte obaviti u čašicu) ili će napraviti biopsiju :?
    Eh kad bi to bilo tako onda bi MM i ja odmah sjeli na raketicu i pravac Ljubljana!

  9. #9
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj Anett prvotno napisa
    Zbunilo me i da za IVF/ICSI u prirodnom ciklusu uopće ne treba čekati. Možemo se javiti i krenuti kad god mi to odlučimo. Evo, ja nikad zadovoljna. U Mariboru se čeka užasno dugo, a ovdje mi je čudno što može odmah. Za stimulaciju nisam ni pitala (malo sam se zbunila tamo).
    Bila bi zahvalna za još neko iskustvo i informaciju da li se stvarno tamo uopće ne čeka.
    Pozdrav svima.
    Anett ja sam išla u stimulirane postupke i nisam nikada čekala.
    U početku bi otišla mjesec dana prije kod njega da dogovorimo postupak a poslije smo se dogovarali telefonom.
    To što se ne čeka nije nikakvo čudo, on je privatnik i normalno da ima manje gužve nego u državnim bolnicama, i kod nas je tako.

    mummy_s ako te zanima biopsija pogleda njihove stranice www.neplodnost.com imaš tamo i kontakt brojeve pa provjeri.

    Inače ja sam kod njega bila na 5 postupaka i dva puta postigla trudnoću.
    Nažalost nisam ih uspjela održati ali to je moj drugi problem.
    Samo za usporedbu reći ću i da sam u Petrovoj bila na 5 postupaka-bez trudnoće.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    47

    Početno

    I ja sam kod dr. Reša, i mogu reći sve najbolje. Ono što mi je jako bitno uvijek ga možeš dobiti na telefon i razjasniti sve nedoumice, a isto tako mi paše da ti sve kaže direktno bez buđenja nekih lažnih nada.

    Ja sam na prvom ivf bila u Rijeci, na drugom kod njega. U Rijeci jedna stanica oplođena, kod njega 8. Moja iskustva s njim su jako dobra, i što se tiče kvalitete laboratorija i njega kao liječnika. Inače, na fulikulometriju ideš u Ljubljanu, a na punkciju i transfer u Postojnu.

    Sretno!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    105

    Početno

    Snješka i bbarbara puno hvala! I rekla sam da mi je prvi dojam bio dobar, ali evo ja kao nevjerni Toma volim potvrdu iz prve ruke.
    Mummy s, ono za biopsiju mi je rekao osobno i to više puta jer ja nisam mogla vjerovati da smo se dobro razumjeli pa sam ga pitala bar tri puta. Jedino me još zanima imaju li oni mogućnost zamrzavanja i embrija i uzoraka tkiva ili ne?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    47

    Početno

    Embrije zamrzavaju, što se tiče tkiva ne znam.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    89

    Početno

    Evo ja se prije 4 dana vratila od Dr. Reša. Mi smo njegovi pacijenti dvije godine i jako smo zadovoljni. Sve je jako profesionalno i uvijek kako nama odgovara. Na red se uopće ne čeka, nazoveš, dogovoriš se i to je to. Mi smo sada imali FET ( točnije 18. siječnja), puni smo nade i vjere u uspijeh. Ako nekoga zanimaju detalji i cijene, šaljem pp.

  14. #14
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Citiraj Anett prvotno napisa
    Mummy s, ono za biopsiju mi je rekao osobno i to više puta jer ja nisam mogla vjerovati da smo se dobro razumjeli pa sam ga pitala bar tri puta. Jedino me još zanima imaju li oni mogućnost zamrzavanja i embrija i uzoraka tkiva ili ne?
    Nisam baš vješta sa Slovenskim ali ako sam dobro skužila ono što piše na njihovoj stranici onda zamrzavaju i sjeme i embrije.
    To me jako veseli! Još jedna nada više! :D

  15. #15
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Samo bih dodala još da još nigdje nisam vidjela da se radi elektroejakulacija kod paraplegičara osim kod njih..dobro možda nisam dobro gledala ali to mi je jedan veliki plus za ozbiljnost obavljanja potpomognute!

  16. #16
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj tajan prvotno napisa
    Evo ja se prije 4 dana vratila od Dr. Reša. Mi smo njegovi pacijenti dvije godine i jako smo zadovoljni. Sve je jako profesionalno i uvijek kako nama odgovara. Na red se uopće ne čeka, nazoveš, dogovoriš se i to je to. Mi smo sada imali FET ( točnije 18. siječnja), puni smo nade i vjere u uspijeh. Ako nekoga zanimaju detalji i cijene, šaljem pp.
    Držim fige da sve bude u redu!
    Jako bi mi pomogla svaka informacija: naime, MM i ja smo tek na početku obrade. Moje ovulacije su izgleda ok (ali nikako da se riješim bakterija), MM ima nešto lošiji spermiogram. Ja sam prešla 40-tu i namam puno vrmena. Svejedno mi je gdje: Zagreb, Ljubljana, Maribor, Beč - ionako, koliko znam, svugdje moram platiti.
    Puno hvala.
    Iva_luca

  17. #17
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj mummy_s prvotno napisa

    Nisam baš vješta sa Slovenskim ali ako sam dobro skužila ono što piše na njihovoj stranici onda zamrzavaju i sjeme i embrije.
    To me jako veseli! Još jedna nada više! :D
    Zamrzavaju i embrije i spermije, provjereno.
    Elektroejakulaciju ne naplaćuju posebno pa vjerujem da ne naplaćuju ni biopsiju.

    Dr.Reš govori hrvatski pa ga slobodno nazovi i raspitaj se

  18. #18
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Bogdaj da nam u otpusnom pismu bude jedno veliko zeleno svjetlo pa ćemo na čajanku kod dr. Reša uglaviti dogovor! :D :D

  19. #19
    geta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    43

    Početno

    Zahvaljujem na odgovorima. Mi smo do sada bili na IVF pol... tamo nam nekako sve zvuči idealno, sve je OK, ali ni napred ni nazad. Čini nam se kao da tapkamo na mjestu. Dr. Reš ne daje lažne nade reče direktno kako stoje stvari. Prvi put nam je stanica bila prazna ( prirodni proces), ali smo se silno obradovali na spermiogramu koji je pokazao dosta zivih spermića (doslovno ga radite zajedno sa doc-om) inace dijagnoza je oligoastenoozospermija gravis. MM je apstinirao punih osam dana za razliku od ranijih 2-4. Doc je promjenio misljenje od azoospermije i prirodnih procesa na oligoast... i slijedeci stimulirani proces. ....... Uvijek možemo nazad na IVF pol....

  20. #20
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Geta, spermiogram muškaraca ti se isto može jako mijenjati od puta do puta, ne mora biti da je dok "promijenio mišljenje" - evo nalaza MM-a - oligoastheno, astheno, asthenotheratzo, normozo, teratho... Svaki put kad daje spermiogram uvijek je blizu normale, ali zezne ga jedan od parametara, koji put i dva. Inače sad je počeo gol spavat (da mu se ne ugrijava taj dio), nosi bokserice, pije vitamine iako ne treba ni s tim pretjeravat, njemu su se nakon tih vitamina malo povisile jetrene probe, ali ništa strašno.

  21. #21
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Ina ne farbaj narod da ti muž spava gol zbog spermiograma..bit će prije da jadan ni nema više gaća..da se ti ne moraš gnjaviti sa svlačenjem!

  22. #22
    geta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    43

    Početno

    Nakon sto smo imali tri iskustva sa Dr. Rešom mogu reći da nam je to bilo najveće razočarenje do sada. Jest čovjek mozda i zna posao, ali sve je to kod njega kao kod veterinara. Ujutro počinje u Ljubljani radit preglede a onda trči u postojnu oko 10/11, tamo radi punkcije i transfere. Nema ni sestru nego rade on i biolog, sve na brzinu, i nadasve bezobrazno, tamo nakon transfera ženu gurne iza nekog paravana dok on uzima druge. Ne daje anasteziju za punkcije. Ne može se on pa da je neznam koji doc derati na pacijente i tako tretirati svoje pacijente. Prošao je socializam. Mislim da se za novac koji se plaća mora dobit puno bolji tretman. Sada smo na poliklinici Škvorc i tretman je (naravno za isti novac) pa mogu se izrazit gotovo kraljevski. Ne idite k Rešu, ne vrijedi.

  23. #23
    trunčicabalunčica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    244

    Početno

    A joj... baš bezveze! Ja sam čitajući komentare stekla dojam da je tamo super divno i kraljevski. Ne razumijem u čemu je kvaka, ali ovo što ti pišeš stvarno zvuči zastrašujuće.
    Ja sam se baš spremala kontaktirat tog dr. nakon što napravimo sve osnovne pretrage tokom slijedećeg mjeseca.
    Ovo me baš razužilo i sad opet moram mućkat gdje bi. To je tako osjetljiva svar i od same pomisli na sve što nas čeka mi je neugodno i muka me odmah ulovi, ne želim da netko bude grub i da mi na bilo koji način ionako neugodnu situaciju napravi još neugodnijom...
    Uf

  24. #24
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ne znam sta bih rekla... Potpisujem truncicubaluncicu...
    Ja sam vec kontaktirala dr Resa i vec smo isplanirali tamo da idemo. Medjutim, moram priznati da me je neprijatno iznenadio kada je rekao da me se ne sjeca a culi smo se u zadnjih mjesec dana najmanje 5-6 puta. Mada sam mislila da nije tolika guzva kod njega da se ne sjeti. Ali, na kraju, i ne mislim da on samo sjedi i ceka moj poziv. To je sve posao, zar ne? Voljela bih da cujem vise od cura koje su kod njega radile IVF sta im se najvise ili sta im se nije nikako dopalo kod njega... Necu da sudim o njemu na osnovu samo jednog telefonskog poziva.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    66

    Početno

    Mada mi se ne svidja tako javno pisati o docima na netu ali svejedno... mozda komu pomognem.

    Moja prijateljica bila je kod njega i uspjela je zatrudniti. A prica je ovakva: prosle god. smo bile skupa u postupku u MB i nijednoj nije uspjelo. Onda je se ona odlucila za dr. Resa i isli su za nekoliko mjeseci kod njega u postupak. Tamo jim je uspjelo. O Resovom nastupu i odnosu rekla mi je da je skroz drukciji nego u ekipa mb. On je naime jako direktan i cak dosta neugodan te kaze da se je vise sekirala zbog njega, sto ce reci nego zbog ishoda postupka. Ali kod njega je iz prve uspjelo, tako da... mislim da je on za one ne previse osjetljive.

  26. #26
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Zanimljivo, a ja sam cula skroz drugaciju pricu... :?
    I sada je pitanje sto ciniti?

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    265

    Početno

    drage cure, ja sam takodje dogovorila kod njega ivf u januaru 2008. i u razgovoru je bio jako direktan, ali i prijatan. Sve mi je objasnio i izricito na moje pitanje za anesteziju kod punkcije je rekao: ''svakako da dajemo anesteziju'' jer ja nikad vise ne bih punkciju radila bez anestezije to mi je prvi uslov. Rekao je da anesteziju ne daje zenam koje imaju 1 ili 2 jajne stanice (tad kao nema potrebe). Tako da sam i ja malo zbunjena

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    89

    Početno

    Pozdrav svima!

    I ja ću malo napisati na ovu temu. Mi smo bili pacijenti dotičnog doktora. Što da vam rečem. Nas je učinio najsretnijima na ovom svijetu, ja sam trudna 10 tjedana , sve je super, a uspijeli smo iz 4 ISCI postupka. Što se tiče samog doktora mi smo bili super zadovoljni; ali to opet po mome ovisi od ljudi do ljudi. netko voli da mu se tepa, hrabri i što ja znam što sve, netkom odgovara ovaj njegov stil rada, tako da mislim da je to ipak individualno. Ne namjeravam ga ovdje braniti i mene bi znao izživcirati,a li na koncu mi smo ipak bili zadovoljni njegovim radom. Nikada nam nije obećavao ništa, uvijek realan, ali izrazito točan i odrješiti. Osobno mi se sviđa način rada. Poznajem žene koje su dobivale anestezije za punkcije, ja nisam nikada, ali nisam nikada ni tražila jer meni nije to nešto što ja ne mogu izdržati. I mi smo bili u drugim privatnim klinikama, ali ipak smo ostali tamo. Naravno, nikada ne bi dozvolila da se netko dere na mene ili mm, s obzirom da to ipak plačamo iz svog džepa, ali i da ne plaćamo isto. Ipak ta klinika nije totalno privatnog tipa, dr. radi i kao redovni dr. tako da tamo dolaze slovenski pacijenti koji ništa ne plaćaju, pa je ponekad dr. dosta u gužvi i nema vremena za svakoga koliko bi htio. Svima želim najveću betu ma gdje god išli!!!!

  29. #29
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    sukladno pravilima zaključavam i šaljem link na POTPOMOGNUTU NA PRIVATNIM KLINIKAMA.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •