Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: mrena i očni tlak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    201

    Početno mrena i očni tlak

    drage moje, pomagajte!
    tati (62 g) mi se jako pogoršao vid na lijevom oku da bi ispalo da ima visok očni tlak (koji uništava očni živac i vodi do sljepoće). neko vrijeme je držao stvar pod kontrolom lijekovima - kapima, koje, nažalost, osim što snižuju tlak, izazivaju mrenu. sve skupa je dovelo do tako pogoršanog stanja očiju, a i kapi su prestale djelovati kao prije, da mu je više liječnika preporučilo operaciju mrene + otvaranje tih kanalića u očnoj jabučici kroz koje će otjecati ta suvišna tekućina, zbog koje i nastaje tlak. i ode on na operaciju, sve prođe dobro, leća ga malo grebe, ali vidi bolje, prva kontrola, očni tlak normalan. ali nakon te, na svakoj idućoj kontoli, tlak mu opet raste i dosiže one prijašnje nenormalne vrijednosti, čak mu je danas i na zdravom oku dr. izmjerio povišeni tlak...
    inače, on je tako tužan i nevoljan razgovarati o tome, samo ga b može razveseliti...
    moje pitanje jest, osim ako netko ima slično iskustvo (nadam se, s pozitivnim završetkom) da li mislite da bi neke alternativne metode liječenja mogle upaliti, jer se bojim da su liječnici potrošili sve adute?
    ps-znam da sam malo van okvira foruma, ali što ću, ovo mi je jedini forum u životu..

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    38

    Početno Re: mrena i očni tlak

    Ja mislim da je moj deda imao operaciju zbog toga i sada mu je dobro!Nazvacu ga pa cu se raspitati i javicu ti!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •