Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 85

Tema: jel ostao netko trudan za vrijeme dojenja?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno jel ostao netko trudan za vrijeme dojenja?

    koji su simptomi,kad moram po testić,nešto mi kaže da jesam
    frka me zbog posla

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno


    ali nisam ti baš kompetentna, skužila sam tek nakon 2 mjeseca da sam mooooožda trudna
    a simptomi - uobičajeni simptomi trudnoće, meni pospanost, mučnina, teglice krastavaca.... mala bol pri podoju javila se tek kasnije.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    I još jedan

    Ak sumnjaš po testić oko dva tjedna nakon odnosa, onak kao kad ti kasni, računaš kao da trebaš dobiti dva tj nakon odnosa pa još dan-dva-tri....
    ja sam odmah nekak znala. Al ja sam si i htjela bebu odmah. Tek kad sam ostala trudna sam počela razmišljat da smo ipak trebali još pričekat.

    PS: Ne znam kolika je tvoja beba, mi više nismo isključivo dojili, već je imala godinu dana pa smo jeli dosta dohrane i već sam dobila m prije nego sam zatrudnila

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    joj,blago tebi,znaš,tako bi voljela drugu bebu da me strah testa da se ne razočaram,a s druge,posao,cijelu prvu trudnoću sam ležala

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    I možeš dojiti u trudnoći ak se i toga bojiš, ja sam sve dok Stella sama nije rekla da više neće, dva mj. prije poroda. Al nekak si veća beba sama prorijedi podoje, valjda to priroda tak napravi. I da jedno vrijeme užasno bole bradavice i imaš kontrakcije ali da se preživjeti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    jel ostao netko trudan za vrijeme dojenja?
    ja.
    i evo upravo dojim i to drugo

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    A i meni je bilo malo bed zbog posla ali na kraju su ispali na poslu OK, bezveze sam strepila... Njima je drago kaj imam bebu. A i odradim sve u komadu i onda kad se vratim sam njihova, ne moraju više misliti da ću i kad opet na porodiljni


  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    57

    Početno

    Bok curke,
    ja sam se jako iznenadila kada sam jednu večer čula (skupilo se društvance i razgovaralo se o svem i svačem pa tako i o razmaku između dva poroda) da jedan frend zna ženu koja je rodila drugi puta 9 mjeseci nakon prvog poroda! :shock: Pa nemrem bolivit. Pa kak? Kaj to znači da su skoro odmah nakon poroda imali odnose? Pa zar ne mora proći neko vrijeme nakon poroda da se žena oporavi da bi mogla početi sa odosima?
    Stvarno sam ostala iznenađena ...
    E, da, ta žena je iz male sredine (ne iz Hrvatske) pa možda jednostavno ne zna kak se ponašat nego samo ajmo, udri čim se može ....

  9. #9
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj dorijana prvotno napisa
    Bok curke,
    ja sam se jako iznenadila kada sam jednu večer čula (skupilo se društvance i razgovaralo se o svem i svačem pa tako i o razmaku između dva poroda) da jedan frend zna ženu koja je rodila drugi puta 9 mjeseci nakon prvog poroda! :shock: Pa nemrem bolivit. Pa kak? Kaj to znači da su skoro odmah nakon poroda imali odnose? Pa zar ne mora proći neko vrijeme nakon poroda da se žena oporavi da bi mogla početi sa odosima?
    Stvarno sam ostala iznenađena ...
    E, da, ta žena je iz male sredine (ne iz Hrvatske) pa možda jednostavno ne zna kak se ponašat nego samo ajmo, udri čim se može ....
    Moja mama je rodila moju sestru 11 mjeseci nakon mene. Kaj to znači da je i ona udarala čim se može ili... ?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Nekako ne vjerujem u tu pricu.Sve da je i htjela,valjda je imala lohije. Osim toga bas da je bila plodna odmah direktno nakon poroda... :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    Ja sam ostala trudna za vrijeme iskljucivog dojenja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    Pa možda je druga beba rođena ranije. u 7 mj trudnoće npr. onda je isto kao i oni s razlikom 11 mj

    Ja znam nekoliko ljudi sa malom razlikom 11-13mj. Zapravo kad računam ima ih podosta. Svaki organizam je drugačiji i naravno da neki mogu ranije ostat ponovno trudni, neki kasnije...
    Kao i da netko odmah ima želju za sexom, a netko ja dobije malo kasnije

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    A jesam divno postala, evo ispravka

    Citiraj dorijana prvotno napisa
    Bok curke,
    ja sam se jako iznenadila kada sam jednu večer čula (skupilo se društvance i razgovaralo se o svem i svačem pa tako i o razmaku između dva poroda) da jedan frend zna ženu koja je rodila drugi puta 9 mjeseci nakon prvog poroda! Pa nemrem bolivit. Pa kak? Kaj to znači da su skoro odmah nakon poroda imali odnose? Pa zar ne mora proći neko vrijeme nakon poroda da se žena oporavi da bi mogla početi sa odosima?
    Stvarno sam ostala iznenađena ...
    E, da, ta žena je iz male sredine (ne iz Hrvatske) pa možda jednostavno ne zna kak se ponašat nego samo ajmo, udri čim se može ....
    Pa možda je druga beba rođena ranije. u 7 mj trudnoće npr. onda je isto kao i oni s razlikom 11 mj

    Ja znam nekoliko ljudi sa malom razlikom 11-13mj. Zapravo kad računam ima ih podosta. Svaki organizam je drugačiji i naravno da neki mogu ranije ostat ponovno trudni, neki kasnije...
    Kao i da netko odmah ima želju za sexom, a netko JE dobije malo kasnije

  14. #14
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    moja susjeda je ostala trudna za vrijeme dojenja

  15. #15
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    ostala sam trudna kada je vid imao 11 mj (a skužila tek za 2 mjeseca - mislila sam da sam anemična jer sam konstantno bila umorna)

  16. #16
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Kaj to znači da su skoro odmah nakon poroda imali odnose? Pa zar ne mora proći neko vrijeme nakon poroda da se žena oporavi da bi mogla početi sa odosima?
    Stvarno sam ostala iznenađena ...
    E, da, ta žena je iz male sredine (ne iz Hrvatske) pa možda jednostavno ne zna kak se ponašat nego samo ajmo, udri čim se može ....
    ako se žena osjeća dobro i "oporavljeno" (a pogotovo ako nije bila rezana/ popucana, znači nema nikakve rane, šavove) i ima želju, naravno da može imati seksualne odnose. to je potpuno prirodno i normalno.
    i vrlo je ružno i malograđanski to povezivati s bilo kakvom, malom ili velikom sredinom.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    lutonjica je u pravu, bas sam se htjela prijaviti jer imam oba iskustva.
    dakle, kuzim da je nekima nepojmnjivo imati odnose tako rano jer sam i sama nakon prvog poroda bila invalid sto se toga tice, jedno godinu dana.
    ali nakon drugog poroda mi se to komotno moglo dogoditi, tako sam se nevjerovatno brzo oporavila, cak su mi i lohije trajale vrlo kratko.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    do 32g sam zbog zdravlja čekala prvu bebu,u 4mj ću 33godine,moj dr mi kaže da bi do 35 bilo super imati drugo,,željela sam sex odmah,uspjela nakon 4mj,svako ima pravo na mišljenje,al ne volim ta zgražavanja,svatko ima pravo na izbor

  19. #19
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    A što znači brzo nakon poroda. Ja sam prvi put trudna i baš malo razmišljam: ako me budu rezali koliko će trebati da se fizički dovoljno oporavim da mogu imati odnose? I je li ta apstinencija stvar samo fizičke nemogućnosti i šavova ili i psihičke spremnosti?

  20. #20
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    I je li ta apstinencija stvar samo fizičke nemogućnosti i šavova ili i psihičke spremnosti?
    čuj, kombinacija. plus što budeš i dosta suha (iako se i to lako može riješiti, ima ovdje topika o podmazivanju ).

    ali to je toliko individualno.
    ako se nekom sexa dva dana nakon poroda, zašto ne?
    nekom, opet, treba godinu dana.
    stvarno ovisi od osobe do osobe, i jedna i druga situacija su potpuno normalne.

  21. #21
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ok, razumijem da ti se poslje poroda ne da, ali imam frendicu kojoj je doktor zabranio odnose do 12-og tjedna zbog mogućnosti pobačaja, a njoj je to baš dobro došlo da ne mora izmišljati isprike pred mužem. Baš mi je žao tog čovjeka, kakav mora biti grozan feeling kad znaš ti žena spava s tobom preko volje i jedva čeka dobru ispriku da ne mora.

  22. #22
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa sad, šansa da zatrudni u prvih 12 tjedana je stvarno jako mala.
    a ako se boje trudnoće i pobačaja, postoji i kontracepcija, zar ne?

  23. #23
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    ma ne, krivo sam se izrazila, u prvih 12 tjedana trudnoće. ali mislim da sam promašila i temu, ha?

  24. #24
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    tibica, imas dosta topika o sexu u trudnoci.
    ovdje su cure govorile o sexu nakon poroda i tijekom dojenja.

  25. #25
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    ispričavam se, gibam, pozdrav

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    57

    Početno

    A joj curke, vidim da sam nesvjesno izazvala neke negativne komentare na svoj post i baš mi je žao da su me neke od vas ružno shvatile. Stvarno mi nije bila namjera ikoga povrijediti već je to sve napisano u šali, ali eto to je ponekad cijena pisane riječi (foruma) u kojoj može doći do stjecanja malo krivog dojma.
    Mali pardonček!
    Pusa svakoj!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    57

    Početno

    Aaajme meni ono zadnje je trebao biti smajlić a ne onaj koji se belji!!!!!!!
    Sada se stvarno ispričavam!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Jednom sam negdje čula da neposredno nakon poroda postoji opasnost od začepljenja krvnih žila prilikom orgazma. Nemam nikakvo objašnjenje, to je bilo davno i tada sam to uzela zdravo za gotovo. Danas mi to izgleda totalno nelogično, ali mi ipak ne izlazi iz glave. Zna li netko nešto o tome? Planiram izbjeći epiziotomiju...

  29. #29
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno Re: jel ostao netko trudan za vrijeme dojenja?

    Da se vratimo na temu...
    Citiraj rokobj prvotno napisa
    jel ostao netko trudan za vrijeme dojenja?
    Još ne, ali kako Lovre planira dojiti barem do škole, nadam se da će u nekoj budućnosti i moj odgovor biti - da.

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nakon poroda postoji opasnost od začepljenja krvnih žila prilikom orgazma
    nisam za to čula, i nema mi baš nekakve logike. ne kužim po kojem sistemu bi orgazam mogao začepiti krvne žile? krvne žile začepljuju fizičke nakupine nečega (npr. ugrušak), a ne fiziološki proces (npr. orgazam).

    orgazam izaziva kontrakcije maternice, npr. ali ne vidim u tome neki problem

    p.s. kardiovaskularni sustav mi nije područje interesa, ovo ja po logici stvari

  31. #31
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj dorijana prvotno napisa
    Bok curke,
    ja sam se jako iznenadila kada sam jednu večer čula (skupilo se društvance i razgovaralo se o svem i svačem pa tako i o razmaku između dva poroda) da jedan frend zna ženu koja je rodila drugi puta 9 mjeseci nakon prvog poroda! :shock: Pa nemrem bolivit. Pa kak? Kaj to znači da su skoro odmah nakon poroda imali odnose? Pa zar ne mora proći neko vrijeme nakon poroda da se žena oporavi da bi mogla početi sa odosima?
    Stvarno sam ostala iznenađena ...
    E, da, ta žena je iz male sredine (ne iz Hrvatske) pa možda jednostavno ne zna kak se ponašat nego samo ajmo, udri čim se može ....
    Stvarno, kakvo ponašanje, kakav odgoj...

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    180

    Početno

    koliko je meni receno (osim onoga da zena krvari nakon poroda barem tjedan dana) odnosi se ne preporucaju iz razloga jake osjetljivosti rodnice i maternice i lakse mogucnosti zaraze sto se i meni dogodilo. nakon mjesec dana od poroda otisla sam sa malim na pregled i sebe iskontrolirati kod svog gin.(bio je divan i njezan jako steta sto je i pokojni).Tada mi je rekao da nema nikakve infekcije osim da sam najvjerojatnije u porodu dobila ranicu na grlicu maternice. Tjedan dana od pregleda mm navalio i oce i oce i tak je bilo i lijepo ja pokupim infekciju odmah i da stvar bude bolja bakterijsku (on imao nekih bakterija u mokraci pa lijepo majstor prenio). Nemoram pricati da nemres piti antibiotike dok dojis pa ajmo vaginalete (na kraju sam pila antibiotike).
    Sve u svemu neznam sada nosimdrugog bebaca i znam sigurno da ce prvi sekas po porodu biti s kondomom (barem neko vrijeme).

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    180

    Početno

    i dA zaboravih napisati ono najbitnije-PRVI SEX DRUGA TRUDNOCA
    (manje od dva mjeseca uz dojenje)

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    Bas ceo dam razmisljam da li da odem po test posto mi kasni 10dana, kad ova tema Ne znam , cekacu jos malo....

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Citiraj loo prvotno napisa
    Sve u svemu neznam sada nosimdrugog bebaca i znam sigurno da ce prvi sekas po porodu biti s kondomom (barem neko vrijeme).
    ovo definitivno, i zbog bakterija, a i zbog potencijalnog novog bebača. Što je sigurno, sigurno 8)

  36. #36
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam se sva tri puta seksala oko 20-ak dana nakon poroda.Čak ni krvarenje nije ono baš skroz stalo,ali nismo mogli izdržati.Dakle,da se zaključiti da kod mene porod i bebe nemaju veliku ulogu u želji za seksom,ja sam uvijek ZA.
    A s drugim djetetom sam zatrudnila dok sam dojila prvo ali već je bio veći i jeo je i drugu hranu a prvu M sam dobila 2 mj prije.I ja znam puno djece s razlikom od 10,11 mj.

  37. #37
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Nemoram pricati da nemres piti antibiotike dok dojis
    možeš.
    postoje antibiotici koji su dopušteni i u trudnoći i kod dojenja.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Cure moje, moje detence već 14 mjeseci a ja još nemam novu bebu u trbuščiću a tak si to silno želim ....Moja mala mica još ciki al naravno i sve drugo papa. ...moj ginić vjeruje da žena uz dojenje nema šanse zatrudnit a onda mi je i glupo ić k njemu po savjet kak što prije zatrudnit ... :/ .ajoooj, kaj da radim, kaj, kaj!?!???? :? a htjela bi da moja cura ima malu seku il bracu za igru i da skupa odrastaju :D moja seka je od mene 10 godina starija pa mi je to uvijek bilo grozno i uvijek sam si željela mlađeg brata il sekicu...

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja sam oba puta zatrudnila tijekom dojenja. Doduse, oboje djece je vec imalo nesto preko godinu i po. Znaci nije se radilo o iskljucivom dojenju.

  40. #40
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Meni je moj ginić objasnio da ukoliko ima bar 4 podoja dnevno da se ne može zatrudniti. Zapravo i mene zanima jel to točno ili ne jer bih voljela uskoro raditi natome (kad N napuni 6mj - pa da lagano krenemo u akciju )

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Pa eto, iz prve ruke...nije tocno. Moja djeca su prije trudnoce tj. zatrudnjivanja intenzivno dojila i danju i nocu. Sve skupa minimum sedam do osam podoja tijekom 24 sata. I to ne kratkih, brzinskih podoja. Nego ono.....pola sata podoj nakon budjenja, pa par puta tako dnevno. Pa jedan dugacak podoj za uspavljivanje pa jedno-dva budjenja nocu itd.

  42. #42
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Mene je nekak strah tog prvog sexa poslije poroda, kao i uostalom prve stolice, ali nije da uspoređujem ta dva zbivanja... Mislim, što prije, to veselije.
    Baš ne bih voljela ostati odmah u drugom stanju, što zbog mog 'rasturenog cerviksa' da citiram jednu sestru iz Petrove , posla, što zbog toga jer bih se htjela posvetiti bar na neko vrijeme samo jednom bebaču. Pa kad on malo stasa i bude me/nas malo manje trebao, da se bacimo opet na reproduktivni sex. Ali kaj bude, bude.

  43. #43
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj koalica prvotno napisa
    Meni je moj ginić objasnio da ukoliko ima bar 4 podoja dnevno da se ne može zatrudniti. Zapravo i mene zanima jel to točno ili ne jer bih voljela uskoro raditi natome (kad N napuni 6mj - pa da lagano krenemo u akciju )
    i mi smo imali barem 5-6 dugih podoja dnevno (dugih znaci minimalno 15 - 20 minuta)

    i zatrudnjela sam

  44. #44
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj koalica prvotno napisa
    Meni je moj ginić objasnio da ukoliko ima bar 4 podoja dnevno da se ne može zatrudniti. Zapravo i mene zanima jel to točno ili ne jer bih voljela uskoro raditi natome (kad N napuni 6mj - pa da lagano krenemo u akciju )
    i mi smo imali barem 5-6 dugih podoja dnevno (dugih znaci minimalno 15 - 20 minuta)

    i zatrudnjela sam
    potpisujem!!!

  45. #45
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moj brat i ja smo 10,5 mjeseci razlike a roditelji mi nisu bili niakvi malograđani, jednostavno su se voljeli i bilo im je lijepo.
    A i ja znam slučaj žene koja ima razliku 9 mjeseci između dvoje dijece. Jako brzo je ostala trudna,a drugo je dijete rođeno 2 mjeseca ranije i eto ti tako male razlike. MM i ja smo se seksali 6 tjedana nakon poroda a bila sam i šivama i popucana, prek 18 šavova. I kaj, mogla sam i ja ostati odmah trudna da nismo pazili, a definitvino nismo malograđani, jednostavno smo se jako jako zaželili jedno durgog nakon nekoliko mjeseci apsitniranja. I baš nam je bilo super, svaki idući put još bolji. Samo mi se eto valjad jako dobro pazimo pa sam uspjela ostati trudna opet tek kad sam htjela.

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ja sam bila zatrudnila u vrijeme stvarno učestalog dojenja moje tada jednogodišnje djevojčice, a pod tim učestalim mislim na veliku brojku - 10/12 puta tijekom dana, te nekoliko puta tijekom noći. Riječ je bila o podojima u trajanju od barem 10-15 min, ponekad i sat vremena. Trudnoća kasnije nije uspjela, ali se sada nadam novoj dojećoj trudnoći jer moje dijete ne da ne posustaje - nego doji više nego ikada, što je s njezinih 18 mj. baš neobično, ali lijepo.

  47. #47
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Zorana, Lutonjice, Mirta30 i ostale dojilice, kakvo vam je bilo stanje s menstruacijom prije nego ste ostale trudne? Je li bila redovita?
    Mi jako puno dojimo, prvu menstruaciju sam dobila 18 mjeseci nakon poroda, ali i dalje je neredovita, kasni uvijek, a nekad i preskoči cijeli mjesec. A ja bih jednog bebača...

  48. #48
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    prvu sam dobila cca 6 mj. nakon poroda, drugu (i zadnju 8 mj. nakon poroda) a ostala sam trudna 10 mj. nakon poroda.
    Meni ciklusi nikada nisu bili redoviti

  49. #49
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    prvu menstruaciju sam dobila 11 mjeseci nakon poroda i odonda je bila redovita.
    medjutim, moram naglasiti da mi nismo uspjeli napraviti ovu bebu od prve, bez obzira na vec stabilne i redovite cikluse, nego nam je trebalo nesto manje od godinu dana da uspijemo (dakle, krenuli smo kad je zara navrsila 2 godine, a na njen 3. rodjendan smo objavili da cekamo drugu bebu :/ )
    koliko je dojenje u ovom nasem slucaju utjecalo na to, ne znam (zara je s dvije godine dojila barem 10 puta danju, i skoro cijelu noc je bila na cici; s 3 godine je dojila kao sto sam gore napisala, 5-6 puta u 24 sata)

  50. #50
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Ma da, mi pokušavamo neko vrijeme, ali ne ide, e sad, koliko dojenje utječe na to, ne znam. Ali, stvarno puuuno dojimo. Menstruacija je prije trudnoće bila redovita, a sad je totalno nepredvidiva...ma nema veze, što Bog da!

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •