Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 215

Tema: Mozete li mi promijeniti korisnicko ime?

  1. #101
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    meni je maša skroz jako i agresivno ime, ali vjerojatno zato što u familiji imamo mašu koja je kao mala imala nadimak maša harambaša trebam li dalje objašnjavati?
    meni ne

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Drage moje puno hvala na podški.A Ejla je baš lijepo ime i ja bih voljela da ti daju to ime.Ejla :D Ejla :D Ejla :D Fras sam dobila kad sam si vidjela prezime,mislim da sam stvarno stvarno Ah

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    ljubice, ja sam na tvoj nick mislila vidi-vidi, jedna hrabra cura se uključila, ne skriva se kao mi ostale. Sa tvojih (sada) 45 postova mislim da ti je proš'o voz, pardon, vlak:

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    U prinicipu se vodimo pravilom da osoba nije registrirana duze od par mjeseci i da nema vise od 20-30 postova.

    Ukoliko bi promijenila tebi, sigurno bi mi zamjerili svi oni koje sam odbila jer se ne uklapaju u ovo gore spomenuto pravilo.

    Sorry

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Ako može dobro,ako ne mogu ja unjet i ostale podatke ,naravno istinite a mislim da sad već svi znaju sve o meni Ma baš mi je lijepo i prezime.Kad se pročitaju svi moji postovi znat će cjela nacija i moju krvnu grupu Puno pozdrava

  5. #105
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj ljubica krizanovic prvotno napisa
    Ja vas molim da mi promjenite ime u Ljubičica,jer mi se ovo omaklo sa prezimenom,tj.nisam skužila gdje šta treba,pa vas molim za promjenu
    Citiraj Foška prvotno napisa
    ha, čuj, mislim da ti je lakše promijeniti prezime - na općinskom sudu prema mjestu prebivališta se preda molba i potrebni dokumenti i to ide...
    Buuuuaaaaaa, ha, ha, ha

  6. #106
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ljubice nema problema tebi moze promjena jer si se registrirala pod imenom i prezimenom (takve stvari mijenjamo automatski jer se puno korisnika zezne prilikom registracije pa navede ime i prezime). Samo moras nesto originalnije smisliti od Ljubicica jer ih imamo i s hrvatskim slovima i bez hrvatskih slova i sa znakovima i svakakve. Pogledaj sto bi htjela, vidi jel zauzeto pa mi javi na mail i ja cu ti promjeniti.

  7. #107
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Ajde, stvarno mi je drago zbog Ljubice... :D

    Al svejedno mi nije jasno da se ništa ne može napraviti i za nas ostale nesretnike.

    Netko je ovaj forum stvarao, netko je stvarao i pravila, pravila postoje da bi ih se pridržavalo...

    No, isto tako ne može nitko reći da se neko pravilo ne može promijeniti, doraditi...

    Ne želim biti iznimka, ne želim se ponovo registrirati sa željenim imenom, želim da se promijeni kruto pravilo za sve članove ovog foruma i da se svakome dozvoli JEDNOM promjena imena (uz npr. opširnije objašnjenje zašto?)!

    Ovaj forum bori se za promjene krutih bolničkih pravila, promjene ponašanja prema rodiljama, promjene tvrdo ukorijenjenih predrasuda vezanih za porod, dojenje.... Prepuni smo zahtjeva na sve strane...

    Ali OVDJE nešto promijeniti... :? Tko je vidio mijenjati pravila kad ona postoje tko zna otkad. Jer kad bi se jednoj udovoljilo - sve bi odmah htjele...

    Sad više i nije stvar u imenu, sad me više ljute neke druge stvari...

  8. #108
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Sanjica prvotno napisa
    Ajde, stvarno mi je drago zbog Ljubice... :D

    Al svejedno mi nije jasno da se ništa ne može napraviti i za nas ostale nesretnike.

    Netko je ovaj forum stvarao, netko je stvarao i pravila, pravila postoje da bi ih se pridržavalo...

    No, isto tako ne može nitko reći da se neko pravilo ne može promijeniti, doraditi...

    Ne želim biti iznimka, ne želim se ponovo registrirati sa željenim imenom, želim da se promijeni kruto pravilo za sve članove ovog foruma i da se svakome dozvoli JEDNOM promjena imena (uz npr. opširnije objašnjenje zašto?)!

    Ovaj forum bori se za promjene krutih bolničkih pravila, promjene ponašanja prema rodiljama, promjene tvrdo ukorijenjenih predrasuda vezanih za porod, dojenje.... Prepuni smo zahtjeva na sve strane...

    Ali OVDJE nešto promijeniti... :? Tko je vidio mijenjati pravila kad ona postoje tko zna otkad. Jer kad bi se jednoj udovoljilo - sve bi odmah htjele...

    Sad više i nije stvar u imenu, sad me više ljute neke druge stvari...
    Zao mi je Sanjice. Mnoge sam prije tebe odbila, i isto tako su me molile. Ne bi bilo fer prema njima svima da tebi sad promijenim nick. Ak bas moras znati, ni ja nisam potpuno zadovoljna sa svojim nickom (i htjela sam ga mijenjati) al eto zaglavila sam s njim

    I nisu pravila ovdje samo da bi se krsila Zamisli na sta bi forum licio kad bi recimo 10/15 ljudi (s recimo puuuno postova) promijenilo svoje korisnicko ime.. Poprilican kaos na forumu.

  9. #109
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    A nebi li još veći kaos nastao da se sve mi nezadovoljne zainatimo i ponovo registriramo s novim imenom?

    Ja te djelomično razumijem, ali neprihvatljivo mi je prihvatiti da je u današnje vrijeme nešta nemoguće? Pa mi smo u našem relativnom kratkom životu promijenili državu i tri valute, sad još malo i četvrtu, a ja trebam vjerovati da se ne može srušiti jedno glupo i rigorozno pravilo jednog od milijuna foruma na ovoj kugli zemaljskoj?

    Ak si ti nezadovoljna svojim imenom meni je OK da ga promijeniš. I baš svatko tko se tako osjeća. Može se uvesti obaveza da se u potpisu još neko vrijeme drži stari nick dok se ljudi ne naviknu. Svakog čuda za tri dana...

    Uostalom, ne znam kako vi ostali, ali ja kad čitam postove, mene ne izazove nečije ime na raspravu, već sadržaj koji je ta osoba pisala. Zato se može dogoditi da na jednom mjestu žustro raspravljam s nekom osobom, a na drugom ustanovimo da smo srodne duše...

  10. #110
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Sanjica prvotno napisa
    A nebi li još veći kaos nastao da se sve mi nezadovoljne zainatimo i ponovo registriramo s novim imenom?
    Ne bi nastao kaos jer biste dobile zabranu pristupa forumu (jer je po pravilima ponasanja ZABRANJENO imati vise od jednog profila).


    Ja te djelomično razumijem, ali neprihvatljivo mi je prihvatiti da je u današnje vrijeme nešta nemoguće? Pa mi smo u našem relativnom kratkom životu promijenili državu i tri valute, sad još malo i četvrtu, a ja trebam vjerovati da se ne može srušiti jedno glupo i rigorozno pravilo jednog od milijuna foruma na ovoj kugli zemaljskoj?

    Ak si ti nezadovoljna svojim imenom meni je OK da ga promijeniš. I baš svatko tko se tako osjeća. Može se uvesti obaveza da se u potpisu još neko vrijeme drži stari nick dok se ljudi ne naviknu. Svakog čuda za tri dana...

    Uostalom, ne znam kako vi ostali, ali ja kad čitam postove, mene ne izazove nečije ime na raspravu, već sadržaj koji je ta osoba pisala. Zato se može dogoditi da na jednom mjestu žustro raspravljam s nekom osobom, a na drugom ustanovimo da smo srodne duše...
    Zao mi je. Pravilo je takvo kakvo je. Granica negdje mora biti povucena inace bih ja provodila dane mijenjajuci korisnicka imena (ukljucujuci i svoje )

  11. #111
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    I meni je žao. Osobito zato što me ne može zadovoljiti odgovor koji glasi :"Pravilo je takvo kakvo je."
    Zanima me tko je donio to pravilo?
    Zatim me zanima tko danas odlučuje o tome koja se to pravila mogu mijenjati, a koja nikako ne mogu?
    I nakon toga me zanima čiji je ovo forum? Činimo li ga mi, sitne male ženice, majke koje svakodnevno postaju i pomažu jedna drugoj?
    Ili ga čini neki Big Boss koji sa svime ovime dirigira iz nekog svemirskog broda?

    I nikako ne vjerujem da bi po cijele dane mijenjala imena nezadovoljnim članicama koje su fulale sa svojim nickom! To bi se, uostalom, vrlo lako moglo provjeriti prethodnim prijavljivanjem pa bi se odmah vidjelo koliko nas je i razloge zbog čega to želimo.

    A za to samo treba malo dobre volje...

    Sad uopće nisam ljuta zbog imena. Strahovito sam razočarana krutošću koja ovdje vlada, određenom vrstom strahovlade pred kojom se bespogovorno mora pognuti glava.

    A ovdje nas najviše uče da se borimo za svoja prava uvijek i svugdje, da razbijamo nečija druga kruta pravila... :?

    I ne očekujem više nikakav odgovor, ovo sam napisala samo zato da izrazim svoje nezadovljstvo...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Citiraj Sanjica prvotno napisa
    A ovdje nas najviše uče da se borimo za svoja prava uvijek i svugdje, da razbijamo nečija druga kruta pravila... :?
    Pa ovdje nas uče da se borimo za svoja prava jer to što tražimo ima smisla. Razbijati treba "nečija druga kruta pravila" onda i samo onda kad su besmislena i kontradiktorna sama sebi. Ali ne sva i samo zato jer su pravila.
    Mislim da pravila općenito, pa tako i ova forumska, postoje zato da ljudima olakšaju život u zajednici. Pretpostavljam da bi anchie76 ručno morala mijenjati tvoj nick u svakom tvom postu, i to ne bi bio mali posao. Dodaj tome onda opravdane zahtjeve drugih korisnica/ka da i njima isto to napravi, i eto joj posla. Realno gledano, posve suvišnog. Da, mogla bi samo tebi napraviti tu iznimku, i ti bi bila sretna da si, eto, srušila kruto pravilo, i šta onda? Osim koristi tebi, natovatila bi si opravdavanja i objašnjavanja u nedogled. I osim toga - zašto bi to napravila? Jer si ti nezadovoljna? Ha, čuj?! Nekad u životu napravimo grde greške s kojima moramo živjeti, a ova mi se čini prilično nevažna, da prostiš...
    Lijepo si se založila, iznijela argumente. Nije prošlo, objasnila ti je zašto i vrijeme je da staneš na loptu i živiš s tim.

  13. #113
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Pretpostavljam da bi anchie76 ručno morala mijenjati tvoj nick u svakom tvom postu, i to ne bi bio mali posao.

    padam, prevrćem se, sori, sori...

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Šta sad ti oćeš?

  15. #115
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mendula, prevrći se i ti s njom...

  16. #116
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Zanima me tko je donio to pravilo?
    Osoblje foruma za dobrobit svih korisnika.

    Zatim me zanima tko danas odlučuje o tome koja se to pravila mogu mijenjati, a koja nikako ne mogu?
    Pa neznam tko bas danas odlucuje generalno gledajuci, al na ovom forumu najcesce odlucuje osoblje foruma. Pa smo tako odlucili da cemo pristati na promjenu pod odredjenim uvjetima. Ako se ti uvjeti ne zadovoljavaju da onda necemo. I na taj nacin je svima jasno i bez komplikacija i prigovora "njoj si promjenila a meni neces"


    I nakon toga me zanima čiji je ovo forum?
    Ovo je forum Udruge Roda. Roda je vlasnik i Roda donosi pravila.

    Činimo li ga mi, sitne male ženice, majke koje svakodnevno postaju i pomažu jedna drugoj?
    Naravno da ga cinite zajedno s clanovima Rode.

    Ili ga čini neki Big Boss koji sa svime ovime dirigira iz nekog svemirskog broda?
    Tko je to "Big Boss"? Roda mozda? I ak mislis na Rodu, ona definitivno ne dirigira iz svemirskog broda . No recimo da je Roda vlasnik ovog svega jer je to Rodin Forum, i Roda je postavila pravila po kojima se na ovom forumu radi.

    I nikako ne vjerujem da bi po cijele dane mijenjala imena nezadovoljnim članicama koje su fulale sa svojim nickom!
    Poprilicno sam sigurna da ne bih, no ne zelim riskirati I da ne moram to raditi, ne zelim se dovesti u situaciju da mi netko prigovara sto joj necu promijeniti nick a drugoj clanici foruma u istoj situaciji sam promijenila. Zato postoje jasni uvjeti pod kojim se to radi i nema nesporazuma.

    To bi se, uostalom, vrlo lako moglo provjeriti prethodnim prijavljivanjem pa bi se odmah vidjelo koliko nas je i razloge zbog čega to želimo.
    Evo ja vec sada znam 3 osobe koje bi to napravile. Da li cu to napraviti, naravno da necu, jer godinama imaju te nickove. I dok su mogle promijeniti to nisu ucinile.

    A za to samo treba malo dobre volje...
    Nije samo dobra volja potrebna (meni stvarno nije problem napraviti jedan klik), ali zasto bi ti bila drugacija i zasto bih tebi to napravila kad niti jednoj curi do sada nisam? Kako bi se one trebale osjecati ak bih ja za tebe napravila iznimku? Sorry, al ne moze, jer ovdje se ne radi samo o tebi nego o svima koje sam prije tebe odbila.

    Sad uopće nisam ljuta zbog imena. Strahovito sam razočarana krutošću koja ovdje vlada, određenom vrstom strahovlade pred kojom se bespogovorno mora pognuti glava.
    Kruti smo u nekim stvarima a u nekim nismo. I to tak uvijek ide. A sto se strahovlade tice, ja se ne bi slozila s tobom, al dobro, to je tvoje misljenje i postujem ga.

    A ovdje nas najviše uče da se borimo za svoja prava uvijek i svugdje, da razbijamo nečija druga kruta pravila... :?
    I to je tvoje pravo da se boris. Nitko ti ga ne osporava. Niti sam te usutkala niti obrisala topic. No isto tako ti govorim da to pravilo postoji s razlogom i da se za sada nece mijenjati.

    I ne očekujem više nikakav odgovor, ovo sam napisala samo zato da izrazim svoje nezadovljstvo...
    Svejedno sam i ja osjecala potrebu da ti odgovorim.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    Pretpostavljam da bi anchie76 ručno morala mijenjati tvoj nick u svakom tvom postu, i to ne bi bio mali posao.

    padam, prevrćem se, sori, sori...
    ali, ljudi, žene!!! Trebao bi administrator (ili uvalit to nekom pedantnom i strpljivom studošu za seminarski ) u tom slučaju pročitat (ili možda može i pretražit po Sanji*? za Sanjici, Sanjicom, Sanjičin, Sanjice...) SVE postove svih članova foruma postane NAKON Sanjičine registracije, 02. 05. 2004. (22:22:19) jer je netko od članova možda, tj. vjerojatno i citirao Sanjicu ili je spomenuo u postu te se taj spomen Sanjičina imena neće automatski u postovima promijenit u Ejlu, oder?

    I još jedan važan osvrt: zar ne bi u slučaju promjene nečijeg nicka udruga Roda, kao vlasnik foruma, bila moralno obvezna službeno uputit googleu zahtjev za brisanjem svih spremljenih sadržaja s rodinog foruma iz njihove privremene memorije jer i se i na taj način može javnost dovesti u nedoumicu i navesti na krivi put

    A da se vratim na moju prvu, PRVU misao koju sam i uputila Sanjici preko PP, pa evo još jednom i javno:
    "vidiš meni se Sanjica baš jako sviđa. I nema mi nikakve negativne konotacije, ali apsolutno nikakve".

  18. #118

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Pa da, viš koliko posla
    A ne ona tamo Mamita... odmah se prevrće na prvu loptu ... mnda...

  19. #119
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    anchie, svaka ti čast , čvrst stav, kratko, sažeto, razumljivo i što je najvažnije, argumentirano (a iziskivalo je, vjerujem, i dosta vremena), nakon ovoga na sanjičinom mjestu bih i ja odustala

  20. #120
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Slažem se s Foškom kad kaže da je Sanjica slatko.
    Ako baš želi, smijemo li mi Sanjicu oslovljavati sa "Ejla" kad ju susretnemo na topicu?
    A Sanjica, maaaala Sanja, baš mi je to guba. I baš je.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Stijena,zašto bi Sanjica odustala ? I sam admin joj ne ukida to pravo?

    Admin je elaborirao svoje stavove,a Ejla (Sanjica ) ima pravo misliti i tražiti svoje.

    To što ja smatram da je moje traženje promjene nicka djetinjasto i nedovoljno argumentirano u usporedbi sa Sanjičinim,to je moje mišljenje.


    Sanjica može tražiti da joj se obriše account i otići s foruma,

    a može ostati Sanjica i čekat izmjenu ili pravila ili izmjenu admina, i ponovo predložiti promjenu nicka.

  22. #122
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ma ne zapravo, nisam mislila da sanjica odustane, predaleko je otišla i sad bi to stvarno bilo bez veze, samo sam željela naglasiti da me se stvarno dojmio anchiein post, ipak morate priznati da si je žena dala truda, netko bi te samo tako odj...., pa si ti misli zašto ti neću promijeniti nick, ne može i točka... a time je ujedno ipak dala do znanja da se ne radi o strahovladi (bar se meni čini tako)
    a sanjica, go, go, go, samo naprijed, imaš našu punu podršku

  23. #123
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Foška

  24. #124
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Nije stvar u tome da li je Sanjica slatko nama ili nije, nego kako se ona osjeća s tim nickom.
    Meni je osobno bezveze kada odrasla žena ima ime u deminutivu.
    Zašto da joj se ne napiše Ejla ex Sanjica, svi znaju tko je, a ona sretna (valjda)?

  25. #125
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Nije stvar u tome da li je Sanjica slatko nama ili nije, nego kako se ona osjeća s tim nickom.
    Jasno da nije stvar u tome. Ali ako ne ide (a ne ide) možemo se malo našaliti i pokušati ju utješiti kad joj je toliko važno.
    Meni je osobno bezveze kada odrasla žena ima ime u deminutivu.
    Možda. Ovdje se radi o forumskom nicku koji si je sama odabrala.

    Bio loš trenutak? Pa što sad? Zovimo ju Ejla. Evo, toliko MI, forumska populacija, možemo učiniti za nju, a da ne forsiramo ljude koji bi joj privatno možda željeli, ali službeno ne mogu izaći u susret.
    Jedino da otvorimo novi topic s anketom, pa da glasujemo. Ako nas 100% bude za, vjerujem da bi Anchie76 mogla učiniti iznimku.

  26. #126
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno



    Pošteno priznajem da sam bitku izgubila... Iskreno, nisam ni očekivala da ću je dobiti, a nikako ne bih željela da se udovoljilo samo meni. Ili svakome isto pravo, ili nikome! To mi je jedino pošteno.

    Jurim na posao pa ne stignem dalje pisati...

    Imam još nekih ideja... Tamo, negdje, oko petka popodne...

  27. #127
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ejla radije se primi pisanja

  28. #128
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Sanjica prvotno napisa
    Ili svakome isto pravo, ili nikome! To mi je jedino pošteno.
    Tako je. To pravilo i postoji zbog toga da bi svi imali ISTA prava, i ne bi bilo "vaznijih" i "manje vaznih".

    Iskreno zahvaljujem na ovome gore izrecenom

  29. #129

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    ajoj... ne može se mijenjati korisničko...

    meni je isto preosobno, a prvi puta me logirala prijateljica tak bezveze i ufurala mi ime

    a može se zatvoriti korisničko ime zauvijek i otvoriti novo? tak da ne bude na "crno"
    mislim, tamo slijede kazne i svašta za imanje duplića...

    pliz, pliz, pliz, pliz

  30. #130

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    a htjela sam promijeniti dok sam imala mali broj postova, samo sam si mislila imam vremena... 8)
    sad nemam ništa... auuuuuuuuuuuuuuu

  31. #131
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    A daj adrijana, kaj preosobno?
    pa nemaš valjda 66 kila?!

    Imaš već jako puno postova, navikli smo se na tebe sa baš tim nickom i baš mi je super

  32. #132
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    A daj adrijana, kaj preosobno?
    pa nemaš valjda 66 kila?!
    Kada bi meni netko začarabirao 66 kg, ja bih s ponosom bila AdioMare66 8)
    Štooo?
    Mislite da nema šanse da smršavim, ili promijenim ime?

  33. #133
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Adio, Mare

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    ma promijenite mi u adrijana56kila
    ili adrijananestignejesti
    šalim se...

    sad me hoćete zašarmirati da si ostavim... a ja tako povodljiva

  35. #135

    Početno

    jel može meni promjena u
    vrabec-te-dal

    hvala

  36. #136
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    ja bi promjenila nick u Kosjenka, ovaj: zabrinuta mi je skroz bezveze, može?

  37. #137
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    ne može kosjenka. mjenjam iz zabrinuta u Erin, jel može?

  38. #138

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    ne može, postoji i Erin! :/

  39. #139
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Mogu ja opet...ponovo...zatražiti razvod? :?

  40. #140
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    Sanjice, a da ja uzmem nick ejla, pošto je vjerovatno slobodan jer ja se eto mučim naći slobodan nick a ovaj tvoj da ne ostane neiskorišten jer šteta ga je ne koristiti kad je baš simpa.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    A da Sanjica isto stavi dvojku na kraj

  42. #142
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    hahahah eto sanjice ja ti dozvolim da uzmeš od mene dvojku a ti meni daš nick ejla

  43. #143
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    jel slobodan nick Demi?

  44. #144
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

  45. #145
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    e super je ovaj pretražnik, hvala! koliko samo ima zanimljivih i svakakvih nickova...al Demi nema, znači mogu mjenjat u Demi?

  46. #146
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mozes

  47. #147
    Demi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Canada
    Postovi
    276

    Početno

    pa kad si prije uspjela promjenit?! svaka čast! Hvala!!

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Imam li ja ikakve sanse u pokusaju mijenjanja nicka?
    Ne volim ga, kad sam pisala prvi put, nisam imala volje smisljati ime, osim toga vec postoji jedna uporna (ispricavam joj se).
    Zadrzala bih avatar, u potpisu napisala tko sam bila...
    Hajde, pliiiiz.

  49. #149
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj upornamama prvotno napisa
    Imam li ja ikakve sanse u pokusaju mijenjanja nicka?
    Ne volim ga, kad sam pisala prvi put, nisam imala volje smisljati ime, osim toga vec postoji jedna uporna (ispricavam joj se).
    Zadrzala bih avatar, u potpisu napisala tko sam bila...
    Hajde, pliiiiz.
    Sorry, ne moze. Predugo si tu i previse postova imas. Zao mi je.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Dobro. morala sam pitati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •