Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Škola Ivan Cankar u Zagrebu

  1. #1
    greta

    Početno Škola Ivan Cankar u Zagrebu

    Tko ima iskustva sa školom Ivana Cankara na Črnomercu? Preporučujete li dnevni boravak ili ne?
    Naime, za godinu i pol nase dijete krece u skolu i to je jedna od mogucnosti, ali se jos nismo odlucili.
    A ako nam se javi i mama (ili tata) čije dijete je sada u trećem razredu u toj skoli pa preporuci i uciteljicu , zahvalni do neba.
    Hvala hvala :D

  2. #2
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    jedna nasa forumasica ti je uciteljica u boravku u cankarici
    ona je trenutno na porodiljnom, budem joj rekla da te kontaktira

  3. #3
    greta

    Početno

    Divota. Vec sam pomislila da nitko ne pripada toj skoli. Puno puno hvala, a Marinu pusa.

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citiraj mamamakica prvotno napisa
    molim roditelje čija djeca idu u ovu školu da mi kažu kako su zadovojlni s njom i profesorima. ja sam nekad davno išla u nju ali sad više nema skoro nikoga od tih starijih profesora,a dijete mi na jesen kreće u nju i to u cijelodnevni program.Hvala!!!!!!!

  5. #5
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    I Jan će u Cankaricu. Tako da bi i ja rado neke info o školi..

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb,Črnomerec
    Postovi
    32

    Početno

    Zar nema nikoga sa iskustvom? :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    3

    Početno

    moja mala ove god krece u treci razred u cankarici.ima super uciteljicu....klinci je obozavaju...cak joj preko svakog raspusta pisu razglednice...i naravno vesele se pocetku skole.uciteljica se zove gordana klemencic.i meni se svidja....ono..bas je fna i strpljiva s klincima....a sto je najbitnije klinci je postuju i slusaju nekad bolje nego roditelje :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    3

    Početno

    e da...ima jos jedna uciteljica....blanka antunovic....ona je isto super...ali ona ove god uzima prve razrede

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb, Sopot
    Postovi
    12

    Početno

    Ma , U Cankarici su svi super!
    Radim tamo vec 11 godina i svi funkcioniramo kao mala obitelj, sto se osjeti na uciteljima i djeci.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    135

    Početno

    Evo i nas iz Cankarice i idemo u 2.b razred! Pozdrav učiteljici!!!
    Ja sam apsolutno zadovoljna sa svim u vezi vremena koje moje dijete provede u toj školi.
    Želja mi je jedino da se i mi roditelji malo bolje upoznamo pa sam čak uz veliku i nesebičnu pomoć naše učiteljice Tatjane u svoje slobodno vrijeme organizirala kreativnu radionicu za klince i roditelje na početku prvog razreda. Nije sve na učiteljicama nego ipak i mi roditelji moramo dati malo sebe u cijelu priču.
    Škola je takva kakva je vjerovatno se nije puno promijenila od vremena kad je moj suprug išao u nju,ali moram priznati da je u mom slučaju prevagnulo to kaj imaju boravak do i treći razred. Smatram da je mom Luki potrebno malo strogoće jer smo trenutačno u fazi kad je "pozobao svu pamet svijeta",a njegove dvije učiteljice imaju princip red, rad i disciplina naravno začinjeno sa igrom, pjesmom i zezancijom u slobodno vrijeme!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb, Sopot
    Postovi
    12

    Početno


  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    18

    Početno

    :D
    Pozdrav svima, na pitanja o školi najbolje je pitati djecu jer će vam jedino djeca iskreno (iz svog kuta gledanja) reći kako im je jer ima dana kad je lako pa je sve dobro ,a ima dana kad ne ide pa ti učiteljica pruži podršku..... i opet se vratiš u formu. Roditelji češće ne priznaju poraze i loše dane pa ako nema problema onda su svi "super" dok tamo gdje zapinje ni učiteljice ni škola ne valjaju. : Cankareva kao i bilo koja druga škola može se isticati po tome KAKO REAGIRAJU KAD "ZAPINJE",a moje je mišljenje da su dobri! Pitajte djecu za opći dojam! Pusa svima! :D

  13. #13
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Koji strani jezici se uce u ovoj skoli? Jel stvarno tak pohabana kak pise po novinama?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Koji strani jezici se uce u ovoj skoli? Jel stvarno tak pohabana kak pise po novinama?
    Bolje je to napraviti prije 1. travnja kada počinju upisi, ali:
    Nazoveš stručnu službu škole, pitaš što te zanima ili zamoliš sastanak/posjet pa ti i pokažu školu i sve što te zanima.

  15. #15
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa
    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Koji strani jezici se uce u ovoj skoli? Jel stvarno tak pohabana kak pise po novinama?
    Bolje je to napraviti prije 1. travnja kada počinju upisi, ali:
    Nazoveš stručnu službu škole, pitaš što te zanima ili zamoliš sastanak/posjet pa ti i pokažu školu i sve što te zanima.
    Mi cemo ici u ovu skolu (tu nema dilema), samo me zanimalo ovo jer se to nisam sjetila raspitati prije.

  16. #16
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Engleski od prvog, plus njemački od 4. Bilo je nekih info da bi njemački mogao uletiti i ranije, ali nije još realizirano.
    Škola jest pohabana, ali navikneš se. Meni to nekako ne smeta puno, nekako sam navikla da škole tako izgledaju.

  17. #17
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Engleski od prvog, plus njemački od 4. Bilo je nekih info da bi njemački mogao uletiti i ranije, ali nije još realizirano..
    Nema opcije za nekim drugim jezikom?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    2

    Početno

    evo i mi se upisali u cankaricu ove godine. Ja sam pohađala tu školu i imam lijepa iskustva. Vidjet ćemo dali se što promjenilo. Ima li još da je prvašić ove godine?

  19. #19
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Moja Nola će u prvi ove godine

  20. #20
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Nola krece u 1. razred MM i ja sokirani

  21. #21
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •