Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ako dobijete poziv/reklamu na pp

  1. #1
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Ako dobijete poziv/reklamu na pp

    Ukoliko dobijete reklamu za neki proizvod/uslugu na vas pp, molim Vas da me odmah obavijestite, odnosno proslijedite taj pp, da bih mogla poduzeti odgovarajuce mjere protiv tog korisnika foruma.

    Zahvaljujem!

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Cini mi se da su se opet krenule siriti reklame preko privatnih poruka.

    Ukoliko niste zamolili nekog da Vam se javi s tim informacijama.. ukoliko ste dobili informacije na pp o prodaji neceg a da ih niste trazili niti ocekivali.. Najljepse MOLIM da mi iskopirate taj pp i posaljete na mail ili na pp.
    Spamanje korisnika putem privatnih poruka NIJE DOZVOLJENO.

    Ukoliko mi ne javite, te osobe ce nastaviti maltretirati i druge na privatne poruke. A to bas nije u redu :/ Tako da molim da mi dojavite.

    Hvala

  3. #3
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Sto sve spada u spamanje na privatne poruke? U principu sve sto ne ocekujete/ne trazite od nekoga.

    - reklamiranje proizvoda
    - nudjenje usluge/proizvoda/informacija
    - prodaja bilo cega
    - poziv za bilo sto (drugi forum, prezentacija itd)

    Dakle, bilo sto sto ste dobili neocekivano i sto niste trazili, vrlo vjerojatno je spam.

    Nas forum je strasno velik. Mnogi se ulogiravaju da bi iskoristili tu blagodat velikog broja korisnika i spamaju na privatne poruke u nadi da ce im se isplatiti. Nemojte to dozvoliti. Dojavite mi ako sumnjate da je spam, a mi cemo onda dalje utvrditi da li je ili nije. Ne morate se bojati da ce netko biti krivo optuzen.

    Vrlo sam vam zahvalna na dosadasnjim dojavama Zelja nam je da ovaj forum i dalje bude ugodno mjesto za sve

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •