Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kopka me...

  1. #1
    jasmina01

    Početno kopka me...

    prvo lijep pozdrav jer se javljam prvi put

    luna će sad 13 mjeseci, ja sam se neki dan vratila na posao i ostale smo na 2-3 dojenja dnevno (kad se probudi, kad se vratim s posla i prije spavanja), tak bi zeljela nastaviti s dojenjem

    ali kopka me...cike su mi se cine nekako prazne i uvele :/ , ne znam trebam li joj i koliko davati mlijecnih proizvoda (svaki dan joj dam jogurt, sir rijetko, ali mlijeko joj jos nikada nisam dala, a bojim se da dobiva premalo Ca), izdajati se nikada nisam mogla i koliko god se trudila ne uspijem izdojiti vise od par kapi, a samo je pitanje dana kada cu morati otici na sluzbeni put koji moze potrajati dan, ali i tjedan, koliko dugo se mlijeko i dalje proizvodi ako nema ni dojenja ni izdajanja???

  2. #2
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    Dobrodosla.
    Ovdje je bila dosta dobra rasprava bas o toj temi:
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...t=1085&start=0

  3. #3
    jasmina01

    Početno

    uh koja zustra rasprava, sad sam tek u nedoumici kaj raditi

    u svakom slucaju puno ti hvala

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    To sto su ti sike nekako uvele je OK, znaci da fabrika radi optimalno - ne proizvodi ako nema djeteta da potije. Ja znam za slucajeve kad' cure nisu po 4 dana dojile, da bi posliej toga nastavile bez ikakvih problema. Za vise ne znam!!

  5. #5
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Ja sam ti taj slučaj. Odem na službeni i ne dojim i onda opet podojim. Doduše do sad samo dva puta kod karla na dva do tri dana. Prvi put sam otišla kad je imao 11 mjeseci. Anna je bila već preko godinu. karlo je jeo jogurte tada. Nije mu ništa bilo. Annu sam ostavila jednom duže na pet dana samu, ali ona je pila adaptirano mlijeko, makar sam primjetila da je ona imala nakon tog ostavljanja malo proljeva. Karlo nije ništa imao.

  6. #6
    jasmina01

    Početno

    nadam se da me nece poslati na duze negdje, a vidim da se ove kratke pauze mogu uspjesno prebroditi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •