Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: lletz u puli

  1. #1
    mayah avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Poluotok
    Postovi
    61

    Početno lletz u puli

    Pozdrav svima! Čitam vas već duže vrijeme pošto se spremam poraditi na bebici, i toliko toga sam našla na ovom forumu da mi uopće nije potrebno pregledavati službene siteove! Svaka čast, dobro nas informirate, nas nove!

    Postavila sam temu pošto nažalost, zadnjih pet mjeseci se borim sa hpv-om, a dok to ne riješim neću moći početi s bebicom. Dr.Ambrozić mi vodi liječenje, a nigdje na forumu nisam našla komentare o njemu, ni o njegovoj stručnosti, pa me zanimaju vaša iskustva

    Posebno me zanima ako ima nekoga da je prošao lletz zahvat u pulskoj bolnici, da mi napiše nešto o tome, molim!

  2. #2

    Početno

    sta je lletz zahvat?

    meni je ambrozic super, pristupacan, je i srdacan, voli s tobom porazgovarati...istia i bog, malo su mu kratki prsti,i pregled je zato malko neugodan al je dusa od covjeka....

  3. #3
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    sta je lletz zahvat?
    To ti je spaljivanje tkiva zahvaćenog hpv virusom na grliću maternice, radi se obično ženama koje nisu još zatrudnile, umjesto klasične konizacije.

  4. #4

    Početno

    aha...hvala

  5. #5
    mayah avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Poluotok
    Postovi
    61

    Početno

    ja se prvi put srećem s ambrozićem pošto nisam iz pule, ali isto mi je ok zasad, sve mi je smireno objasnio i odgovorio na pitanja, čak je bio zadovoljan jer sam se sama dobro informirala pa sam ga zasula pitanjima

    lletz jeste zahvat kao konizacija, samo se ne reže nego petljom odstranjuje površinski sloj

    malo sam guglala po forumima ali nigdje nisam našla iskustva iz pulske bolnice, htjela sam se malo informirati o postupku i doktorima, a zapravo najviše o osobnim dojmovima, vremenu ležanja, higijeni i osoblju, i tako

    hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •