Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 137

Tema: Problem: kutna garnitura-jad i čemer

  1. #51
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    joj fakat
    sad ću offtopik
    al kredit na kredit
    ko da nam nije dosta ovaj za stan koji nas čereči
    a auto jedan...
    drugi...
    šmrklj...bal...pljusk.

    ali ontopik
    ja danas prošetala do kike i soliduma
    zaključak: ako hoću nešto "oku ugodno" bogme nije za novčanik.
    a ima garniturica bo-li glava.

    ako gledam nešto za 5000kn sve nešto nije o mjeri/ nema te boje/ klik klak raspada se i prlja dok ga gledam...

    najljepše su mi neke kožne, ali s jastucima od materijala, neke bež smećkasto crvene kombinacije.

    MM i ja vjećamo.

  2. #52
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    mi ničim ne pokrivamo jutu
    i baš je dobro
    jer ako se nešto padne, samo ode dalje
    tj. ispod
    na površini ništa ne ostaje.

    aaaaaaaa
    pa ti imaš život ispod jute
    vodeni
    jer to je jedino što puštamo ispod
    a za ostalo nema ni prilike
    ali
    premda nije bila jeftina
    znamo da imamo dvoje male djece
    pa realno ne očekujemo
    da smo apoteka

    nego
    da prodaš jedan auto?

  3. #53
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    pa ne mogu samo je jedan od ta dva moj

  4. #54
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    mi našu (juta) ne pokrivamo.

    bljuckotine i ostalo odmah operem vlažnom spužvom i ako je mrlja velika i vanishom a usput operem i mrljice od ranije (trenutno mi je par mrlja na čekanju tretmana - za vikend ću ih srediti, do sada sam ih sve uspjela skinuti)

  5. #55
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    ja danas prošetala do kike i soliduma
    zaključak: ako hoću nešto "oku ugodno" bogme nije za novčanik.
    Bolje se ti još prošetaj do Dome, Lesnine i drugih.. jest tlaka, ali za Solidum svi koji su u zadnje 2 god. gledali kažu da ima skup namještaj.
    Pa onda vjećaj.

    OT
    Ja tebe "ohrabrujem", a bolje ti je nego meni; ja se tek trebam u*ovniti s kreditom za drugi auto , jer se svi, koliko nas ima, teško možemo prevesti s ovim jednim.

  6. #56
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    prodaću ti ja svoj auto

    dobro znači da odem i na istok

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    kud koji mili moji
    Postovi
    36

    Početno

    jao cure i ja imam isti problem, kutna stara godinu dana, plave boje, eko koža.ma predivna mi je bila, a sad nemam pojma šta ću snjom.puca po šavovima ali doslovno.sad sam ja stavila deke da se to ne vidi tj, da mi ljudi ne sjedaju na te poderotine.tapaciranje se ne isplati jer je cijena ista kao da kupiš novo.

  8. #58
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    i ako kupiš novu, meni jučer rekli u tri dućana,
    nakon tri-četiri godine baj baj

    hebemu

  9. #59
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mamita, je l' vi tu cijelo vrijeme pričate o kožnim garniturama?

    jer ja imam kauč i dvije fotelje (one na drvenom okviru) presvučene materijalom koji izgleda kao keper - nakon skoro 5 godina materijal izgleda kao nov, konstrukcija je u savršenom stanju, sve 5. navlake se mogu skidati pa ih perem u mašini.

    nije bilo jeftino, ali ni ekstremno skupo. slovenski proizvođač koji radi i za ikeu, isti dizajn. kupljeno na velesajmu.

    ok, ja nikad ne bih kupila kožu pa nisam objektivna, ali čini mi se da je omjer cijene i kvalitete neusporedivo bolji kod ne-kožnih materijala.

  10. #60
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    prodaću ti ja svoj auto
    Dam ti garnituru za njega!

  11. #61
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    prodaću ti ja svoj auto
    Dam ti garnituru za njega!

    jel poderanu?


    hajvi pričamo o svemu as you can read

    koji ti je to slovenski proizvajalec?
    brzo sliku web telefon cijene
    ti slikana kraj garniture da vidim kao geolozi čekić/stijena omjer veličina

  12. #62
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nikako se ne mogu sjetiti!

    već me puno ljudi pitalo i ja stalno obećavam da ću im javiti, ali izgleda da sam formatirala dio mozga zadužen za kauče i fotelje. :shock:

    samo znam da je dućan na velesajmu, blizu paronovog dućana... probati ću potražiti račun doma.

  13. #63
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    ako neš prodat auto, odi u lesninu

  14. #64
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    ajme, totalno sam se izbedirala kada sam procitala ovaj topik!
    mi kupili kutnu garnituru od eko koze prije mjesec dana - bas je lijepa i sada sam isla zavirivati da li imaju po njoj kakve mrvice o kojima Mamita prica i gdje bi se to moglo napraviti.

    cure, a jel se to 'ljustenje' moze kako sprijeciti? cime treba odrzavati tu eko kozu? mazati necim?

  15. #65
    Annar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    264

    Početno

    Kupio je frend kutnu garnituru na izvlačenje + tabure u Kiki od microfibre za 4.500 kn, super izgleda i udobna je. Čini mi se ok cijena. A drugi pak frend kupio u Solidumu u ducanu na K (ili C, zaboravila sam, nešto kao Calis) trosjed + tabure microfibra koja se može skidati i prati isto za 4.500 kn. Veli da možeš naručiti veličinu i materijal koji hoćeš.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    http://www.domikom.hr/slide5.html

    Moja je kao ona na zadnjoj fotografiji samo cijela je svijetla. Imaš desetak boja za kombiniranje - od crvenih, zelenih, plavih, bež... Mislim da imaju i verzije u eko-koži, malo su skuplje, ali nije velika razlika. Mi platiili cca 5500-6000kn. Zadovoljna sam. Prodala sam pravu kožu i kupila platno.
    Perivo. Kod mene ima povraćanja, piškenja, prolijevanja cijelih čaša vode ili soka, još uz to svi sjedaju na isto mjesto - na sami kut pa je taj dio malo tamniji - ali ja baš nisam česta u pranju. Ima i verzija za razvlačenje. Čeka se 40dana. Velesajam ili Solidum.

  17. #67
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    Vrijeska- ti imas ko ovu smedju?
    jel to u komadu cijeli taj kut ili je ono tabure?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Ines prvotno napisa
    Vrijeska- ti imas ko ovu smedju?
    jel to u komadu cijeli taj kut ili je ono tabure?
    u komadu - tj. može se odvojiti ali je nezgodno kada stoji odvojeno jer ima te neke "kopče" koje se vide (neka vrsta metalnih spajalica koje povezuju ta dva dijela pa je ružno za vidjeti, i možeš se ogrebati na njih - ali mislim da ima i bez toga - dakle potpuno zaseban veliki tabure)

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Žene, di vam je praktičnost?

    Kakve nove garniture - klinci su mali, za očekivati je da će garnitura poslužiti kao skupljalište pišaline, bljuvotine, mrlja od čokolade, blablabla...

    Zato fino daš sašiti presvlake (rastezljive) po mjeri, sama odabereš materijal koji ti se sviđa, možeš ih prati, a kad klinci porastu onda diži kredit za ultra-turbo-fensi-šmensi-zilijardukuna garnituru.

  20. #70
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ja sam praktična
    eno je večerala kutnu

    ma poludiću
    mislim da ću je dat tapecirati jer mi je sve nešto skupljikavo
    a tapecir men
    treći po redu ponudio se za 2500kn

    i još će ju malo lupit čekićem gdje je krenulo odvajati se

    možda da da meni čekić

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Tapeciranje je skupo, a nije praktično jer ne možeš hititi pobljuvani tapecirung u mašinu i oprati ga.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Žene, di vam je praktičnost?
    Pa kupila sam jeftinu garnituru Nije Natuzzi i što-ti-ja-znam. To je praktično. A i ne mora značiti da ako imam djecu, da ne moram imati lijepi namještaj. S vremenom bi se istrošio (ili mi dosadio!) i ovako i onako. Žao mi je što nisam kupila onaj za 100 eura iz IKEE - zeleni, pa da ga mogu već promijeniti u npr. ružičasti, no mm-u je bio "prejeftin".
    Cijene šivanja navlake, materijala, koji nije zadnji š--, prilično su visoke. Ujedno ne može se na svaku garnituru navući navlaka - ako krajevi nisu ravni, ako nemaš za što pričvrstiti i sl. Mislim može, ali ne kako spada, ujedno mene bi osobno jako smetalo da svako malo moram natezati i popravljati navlaku. (Dok sam imala tu kožnu garnituru - 4500kn je bio prosjek šivanja navlake, od materijala srednje kvalitete. Dovela sam tri krojača. Samo je jedna bila poštena i rekla mi gore navedeno; rekla je da mi može ona sašiti ali da ću biti nezadovoljna s vremenom...)

  23. #73

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ms.ivy, da nije Razgoršek?

    mi imamo kožnu kutnu. zadovoljni smo. nama je lijepa i udobna, mada gosti znaju prigovarati da im se skliže dok sjede. nas baš briga jer mi tak i tak uvijek ležimo . osim toga, niti jedno dijete nemre biti gori prasac od nas dvoje, tak da se ni po tom pitanju ne nerviramo. trajala bu koliko bu trajala, a onda bumo kupili novu

  24. #74

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    a najgore mi je kad netko kupi novi trosjed i onda stavi dekicu preko njega - da se ne uništi....od toga dobim fraze! pa zakaj si si onda kupio nekaj lijeopo? da gledaš dekicu?!? ili kad ljudi drže daljinski u vrećici - isto da se ne uništi
    sad sam već OT, ali nisam mogla izdržati; ja sam ponosni predstavnik potrošačkog društva

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    a najgore mi je kad netko kupi novi trosjed i onda stavi dekicu preko njega - da se ne uništi....od toga dobim fraze! pa zakaj si si onda kupio nekaj lijeopo? da gledaš dekicu?!? ili kad ljudi drže daljinski u vrećici - isto da se ne uništi
    Jooooooj, i ja sam luda na ovo.

  26. #76
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    mi već duže razmišlamo o kupovini sjedećeg namještaja. Onako informativno popitam svašta kad sam usput.
    Nije svaka prava koža zaista prava, pogotovo ne one jeftinije i tanje varijante koje su deklarirane kao prava koža, a iz Kine. Prijatelj prodavač mi je rekao da to nikako nije prava koža i da imaju puno reklamacija.

    Najbolje se isplati lakirana eko koža. Izgleda u potpunosti kao deblja prava, da se tisuću puta obrisati mokrim i prati. Znam jer ju frendica ima. Kupili prije 4 godine, a i danas je kao nova unatoč nestašnom klincu kojem je mjesto za svakakve aktivnosti.
    Prilično je skupa u odnosu na običnu eko kožu.Dvosjed je kao ova druga cijela kutna.Vidjela sam takvu u Lesnini.

  27. #77
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    eto, jas sam praktična, imamo stari trosjed za kojeg me nije briga hoće li ga noa ukenjati
    svidjela nam se pariška noć, u lesnini su nam savjetovali mikrofibru i mislim da ćemo to i uzeti
    jednog dana
    unatoč činjenici da će nam zauzeti pola boravka
    za sad ne želim dobivati živčane slomove ni traumatizirati dijete bodljikavom žicom oko nove garniture
    sad se zadovoljim posjetom lesnini jednom mjesečno, malo je pomilujem, sjednem i odem se zavaliti kući u svoju starudiju
    ko zna, možda se tako i izdovoljim dok se odlučimo da je situacija zrela za ponijeti ju doma

  28. #78
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    Vrijeska -
    jos jedno pitanje (kaj mogu- troidvosjed su mi u takvom stanju da ih ne mogu vise gledat, a kostali su ko svetog petra)-
    rekla si da se ova tvoja navlaka moze prat-
    u masini ili kemijskoj?
    jel se moze odmah u duckasu naruciti jos koja navlaka?

    bas mi se dopada taj tvoj model, vec razmisljam o boji....

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Mobilik.

    To je slovenac.
    I mislm da se preselio u Solidum.

  30. #80
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Cure šta je to "pariška noć"?
    Model? Materijal?
    Već se nekoliko puta spominje a nemam ni najblažu ideju šta je to.

    Btw. ja imam kožu, pravu pravcatu i nisam nikad požalila. Stoput je bljucnuto, popišano, pošarano i sve se skine vlažnim maramicama.

  31. #81
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    pariška noć je model kutne garniture, sad je ima u svim materijalima, prije samo u pravoj koži
    ne mogu naći sliku, velika ke, 3x2 m

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Ines prvotno napisa
    Vrijeska -
    jos jedno pitanje (kaj mogu- troidvosjed su mi u takvom stanju da ih ne mogu vise gledat, a kostali su ko svetog petra)-
    rekla si da se ova tvoja navlaka moze prat-
    u masini ili kemijskoj?
    jel se moze odmah u duckasu naruciti jos koja navlaka?

    bas mi se dopada taj tvoj model, vec razmisljam o boji....
    Ja perem doma. Tako su mi rekli u dućanu. Na laganije pranje, 40 stupnjeva, obični prašak - faks.
    Možeš naručiti i posebne navlake, i dodatne jastuke u raznim bojama, možeš kombinirati jastuke i bazu u različitim bojama ... Ma što ti srce želi Imaš i dvosjede, i trosjede i kutne... Koju reklamu im radim

    Navlake se skidaju s jastuka i sa sjedećih dijelova. Onu s drvene konstrukcije ne možeš skinuti.

  33. #83
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj aries24 prvotno napisa
    pariška noć je model kutne garniture, sad je ima u svim materijalima, prije samo u pravoj koži
    ne mogu naći sliku, velika ke, 3x2 m

    sad bi mogla reci, tugo moja predi na drugoga...
    kupili smo je prosle godine... sva se rasparala, pozutila, uzas
    a da je bila jeftina, pa bas i nije
    a naravno garancija je prosla :/

    dali netko ima ideju kako skinuti to zutilo sa nje ne znam da je to od pusenja, a vjerovatno je (hebate koda sam po cijele dane sjedim i pusim ) i nemam vise ideje s cim da to probam skinuti

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    Citiraj aries24 prvotno napisa
    pariška noć je model kutne garniture, sad je ima u svim materijalima, prije samo u pravoj koži
    ne mogu naći sliku, velika ke, 3x2 m

    sad bi mogla reci, tugo moja predi na drugoga...
    kupili smo je prosle godine... sva se rasparala, pozutila, uzas
    a da je bila jeftina, pa bas i nije
    a naravno garancija je prosla :/

    dali netko ima ideju kako skinuti to zutilo sa nje ne znam da je to od pusenja, a vjerovatno je (hebate koda sam po cijele dane sjedim i pusim ) i nemam vise ideje s cim da to probam skinuti
    I mi ju imamo ali od crne kože tak da na sreću nemam problema sa flekama ali čini mi se da je konstrukcija negdje popustila tako da na jednom djelu ima kao ulegnuće :/

    Moja mama čisti svoju garnituru s nekim sredstvom za kožu od Zeptera i jako je zadovoljna. Probaj, možda pomogne.

  35. #85
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Mi imamo ovu već godinama (pet godina čini mi se) I to baš takve, fuksija ružičaste-vrištim ja-vrištiš ti -plovak boje Meni se baš dopala takva vrištava Nije bila nešto skupa, kupili smo je kao sajamski eksponat nakon sajma namještaja za 750KM Razvlači se u pristojan ležaj, ali mi nije baš nešto za spavati. Za moj ukus premekano. Ispod oba sjedeća dijela ima spremnik za posteljinu, ili šta god ne želiš gledati u kući veći dio godine. Presvučena je nekim "krupnozrnatim" štofom koji je još uvijek OK. Fleke smo rješavali sa magičnom krpom i malo vode i deterdženta za suđe. Sve sišlo. Štof još ne treba mijenjati, a i ja nisam još odlučila koju ću divljačnu boju sada izabrati

  36. #86
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ode post prije vremena . Mislim da je bolja investicija kupiti novu garnituru. Kožnu ako voliš kožni look, ali ja lično, bi odabrala krpenu.

  37. #87
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Presvlači se neki posebno dragi komad namještaja ili neki stari ( u smislu restauracije), ali inače ti se to ne isplati. Bolje kupi novo. Moj brat je prije 7 godina za 4500 kn kupio kožnu garnituru u Emmezeti (dvosjed i trosjed) i super izgleda dan danas, a čak je i pas na njoj spavao. Znam da i danas imaju super akcije na sjedeće garniture, kao što sigurno ima i drugdje, samo se malo raspitaj. Neki imaju kožne garniture sa leđima od eko-kože (leđa se najmanje habaju), pa su još povoljnije. Pogledaj i u Phoenix Lifestyle, znaju imati dobre ponude, a možeš pogledati i na njihovoj web stranici.
    Inače, ja kao i vještičica, volim tekstil, baš nisam ljubitelj kože, ali priznajem da je koža super za održavanje, pogotovo u kući gdje su djeca mala.

  38. #88
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    a ja sam odlucila poslat reklamaciju, pa kud puklo da puklo
    ako je koja dobra dusica vjesta u tome moze mi i pomoci, jer
    sam totalni tudum za dopise

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Citiraj fjora prvotno napisa
    moj savjet: ne tapecirati - kupiti novu
    X

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    a ja sam odlucila poslat reklamaciju, pa kud puklo da puklo
    ako je koja dobra dusica vjesta u tome moze mi i pomoci, jer
    sam totalni tudum za dopise
    Kad smo kupili prvu sjedeću garnituru (trosjed i dvosjed) nakon tri mjeseca se rasklimala pa smo ju odlučili reklamirati. MM je nazvao Lesninu i rekao u čemu je problem, nakon par dana su dečki iz Lesnine došli na "uviđaj", ustanovili da je garnitura stvarno rasklimana i nakon toga nam je ponuđeno da ili uzmemo novu istu takvu ili drugu u toj cijeni. Mi smo se odlučili za drugi model, malo nadoplatili i problem riješen.

    Eto, nismo pisali nikakav dopis, samo smo nazvali a MM čak nije ni morao urlati na njih.

    Sretno!

  41. #91
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    a ja sam odlucila poslat reklamaciju, pa kud puklo da puklo
    ako je koja dobra dusica vjesta u tome moze mi i pomoci, jer
    sam totalni tudum za dopise
    Reklamacija rijesena :D :D i dobivena nova garnitura.
    Htjela bih samo upozoriti kod kupovine u Lesnini i garnitura od Simpa da se obrati paznja dali su te garniture stvarno simpo

  42. #92
    dubravca

    Početno

    Da li netko zna tko šiva i po kojoj cijeni navlake za kutne garniture?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj samba prvotno napisa
    Mi smo našu eko garnituru kupili prije 2 godine, ko nova je :D .
    Mi smo našu pretapicirali u eko-kožu i bila je savršena! 3 godine.

    Onda se u roku od nekoliko mjeseci doslovno raspala pa smo kupili novu od microfibre. Upravo stigla danas. Javim za par godina kako drži.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno Re: Problem: kutna garnitura-jad i čemer

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    nakon 3 godine kutna garnitura od eko kože se sva počupala. djeca čupkaju da ne kažem i jedu te mrvetine.
    uglavnom sad je došla voda do grla i riješenja su dva: kupiti novu ili tapa (e)cirati ovu.
    cijena tapeciranja je malo manja nego smo platili cijelu kutnu kad je bila nova-4500kn.
    koliko ste vi dali novaca za kutnu na kojoj ne spavate ali koju rabite i na kojoj povremeno spavate?
    ja ne znam šta mi je bolje dat ju renovirati ili kupitit novu pa opet sve iznova za 3 -4 godine.
    materijal ne dolazi u obzir obzirom na dvoje malih prosipača u stanu.

    dajte mi pomozite
    kakve su vaše, imate li eko kožu, je li se raspala, koliko je koštalo, jeste li ikad dali tapecirati i sl. jel bolje kupiti novu, šta ću onda moram nekome platiti da staru odveze ma miljon muka
    majstor garantira da će nakon njegovog rada trajati ipak malo duže od tri godine.

    eto...
    Mi smo tapeciarli svoju kutnu garnituru, i posao je napravljen odlično. izabrali smo krasan materijal, tj ja sam ga odabrala i stvarno su se potrudili i napravili odličan posao.
    ove ćemo godine nadam se renovirati kuću i tapecirat ćemo ju opet, ali ovaj put u kožu.
    tapeciranje sa materijalom nas je koštalo 4000 kuna, i kombinirali su dve vrste materijala, a za kožu su nam dali ponudu 8000 kuna.
    u onom momentu nismo imali te novce i nismo se odlučili za kožu, al ovaj put hoćemo jer iako je meni garnitura prekrasna sa ovim materijalom, koža se lakše održava a i beba će doći pa da unaprijed izbjegnem fleke.

    ako hoćeš preporuku tapetara ti pošaljem na pp

  45. #95
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Sta nije to preskupo? Ako dobro kuzim, staru kutnu garnituru ces tapecirati 2x: 4000+8000+cijena same garniture. Zar onda nije bolje kupiti novu?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Žene, di vam je praktičnost?

    Kakve nove garniture - klinci su mali, za očekivati je da će garnitura poslužiti kao skupljalište pišaline, bljuvotine, mrlja od čokolade, blablabla...

    Zato fino daš sašiti presvlake (rastezljive) po mjeri, sama odabereš materijal koji ti se sviđa, možeš ih prati, a kad klinci porastu onda diži kredit za ultra-turbo-fensi-šmensi-zilijardukuna garnituru.
    Buahahahahahahahaha

    Kupujemo novu garnituru

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    a što se desilo pokojnoj garnituri ?

  48. #98
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Prvo mi pale na pamet baš lijepe Ikeine garniture na presvlačenje, presvlake perive u mašini. Kupiš u 2-3 boje i nikad ti nije dosadno.
    Ostalo mi nekako da su cijene prihvatljive, ali ne znam konkretno koliko, nisam gledala.

    Za trajno rješenje dobra je koža-mi svoju kupili prije više od 15 godina (otplaćivali ju valjda dulje nego stambeni kredit).
    Ne da se, žilava je, odolila je i devastiranju mačjih kandži.
    Kako se za sada stvari razvijaju, izgleda da će nas s njom i pokopati-npr. mm-a s foteljama, mene s trosjedom.
    E to je razlog zašto ne bih preporučila kožu- nikako se riješiti. Samo ju par puta godišnje premažem s mlijekom za tijelo (bilo kakav jeftinjak) i sve štima.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja MRZIM kozne garniture. Nedavno smo izbacili jednu koju smo dobili nakon sto su prijasnji vlasnici sebi nabavili novu. Osim sto je lijepa na izgled, nikakvu prednost nad drugim garniturama ja nisam uocila. Mrzila sam to sto je klizavo, lijepi se i hladno je ako sjednes golih nogu, vruce ako sjedis duze vremena, kad se klinci docepaju kemijskih olovki isto je veselo itd.
    Uglavnom, sad imamo jednu od jako kvalitetnih mikrovlakana. I prezadovoljni smo.

  50. #100
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    a što se desilo pokojnoj garnituri ?
    otišla na garniturni ahiret.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •