Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 189

Tema: podne puzzle...

  1. #51
    skviki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Bregi,Matulji
    Postovi
    505

    Početno

    Ja sam nedavno kupila u Konzumu u toweru.
    Imali su na one disneyeve princeze i na medu winia.
    Trenutno su bez njih, a i meni treba još koji paket.
    Sad imaju samo neke malene i bez veze.
    Rekla je teta da će dobiti opet.

  2. #52
    lalala

    Početno

    Mi kupili u Intersparu za 35 kuna paket (10 komada), veličina im je oko 30x30 cm. Inače idemo na vježbice na Goljak pa nam ih je i fizioterapeutica preporučila i jako smo zadovoljni, a i radim u vrtiću pa mogu sa sigurnošću reći da je svoj djeci bez obzira na dob igra na njima i s njima jako zanimljiva.
    ___________________________________
    LAURA 11.09.2006.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Evo, mi jučer kupili u Nami u Ilici na odjelu igračaka.Ostalo ih je još.Dimenzija su 33x33, i ima ih 26 u paketu.Šarene su sa slovima.Cijena oko 120 kn, ima i znatno jeftinijih, al su manje.Super su, ali su užasno smrdile, tako sa sam ih noćas cijelu noć namakala u kadi.Dasnas je već znatno bolje.Inače su super, i jako jako smo oduševljeni valjajući se po njima.

    Mame koje ste prale u mašini!!!Zar se ne zgužvaju (znam bez centrifuge, al ipak)?
    Da li netko zna zašto tako smrde, dal to materijal ili boja na njima, jer ako je boja dal je pametno puštat djecu da plaze i sline po njima?

  4. #54
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ove naše iz Mercatora nisu nikada smrdile, samo su brojevi, ima ih 14 velikih (ne znam dimenzije) i koštale su oko 60 kn, a nama su taman da nam pokriju dio bez tepiha u boravku.
    Nikada ih još nisam prala u mašini jer nije bilo niti potrebe (s obzirom da se nemaju od čega baš tako zmazati), ako se nešto prolije samo se prebrišu.

  5. #55
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    jucer sam prosla pol grada i nigdje ih nema. mislim, nemrem vjerovati. di god dodem, nema. ima li ko frisku info gdje ih, pobogu, ima sigurno?

  6. #56
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    a jesi gledala u mercatoru na vukovarskoj (radničkoj), ja nisam baš bila friško, ali zadnji put kad sam bila, čak su bile na nekoj akciji

  7. #57
    madi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    245

    Početno

    :D Kupila sam iz u Metrou dobre su male ali nisu naša slova ima q,x,y,w i brojeve nije loše napokon :D :D

  8. #58
    ribica tina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    386

    Početno

    mi imamo par vrsta,još od najstarije kćeri,danas služe za gradnju zidova,tj kuća za bebe,pa puteljak,pa slažemo kocku,a i naučili smo slova sa 4g. :D :D

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    OS
    Postovi
    122

    Početno

    Ja kupila i poklonila ih! što će mi kad moj mali nije ni sec. na jednom mjestu

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    bribir
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj madi prvotno napisa
    meni je najbliža rijeka zban da u ri nema interspar pa ako ima netko iz ri da mi reće
    bliže ti je crikvenica-ja sam našla u robnoj kući gore na katu gdje su dječje igračke;10 kom-45kn

  11. #61
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    trazimo sto vece spuzvaste podne puzzle brojke i slova. jel netko nedavno kupovao da ne trazimo po zg-u?

  12. #62
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    katepe mislim da sam ih vidjela u konzumu..a mogle bi čak bit i u tl...ja ču iči za koji tjedan u potragu....točnije u veču kupovinu tih spužvastih puzzli....pa ako ne nađeš javim ti...

  13. #63
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    hej niki tnks! jucer smo imali srece - odmah smo ih nasli u merkatoru. paket od 16 kom. (brojke) 84 kn.

  14. #64
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    hvala katepe na informaciji...ako nebum našla u tl ili konzumu...ako kojim slučajem nestanu..znam sad gdje ču potražiti....

  15. #65
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Bolje je kupiti puzzle u Everlastu, Maksimirska 95, ovo je njihova stranica (inace prodaju tatami podloge za vjezbanje, od istog materijala su i njihove puzzle):
    http://www.everlast.hr/commerce.asp?...66&ProdId=8100
    Nisu stetne i ne smrde, ostale uglavnom treba par puta prati da prestanu smrditi. Mi smo kupili bas puzzle, neki kupuju i ove vece kocke (za odrasle), ali su meni bile nekako neprakticne.

  16. #66
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    Alyssa hvala na informaciji...svaka nova informacija nam dobro dođe....eto ja sam još u prpipremi za kupni tih podnih puzzli...razmišljam si dali da kupim za cijelu sobu ili samo tek tolko da ima.....

  17. #67

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    42

    Početno

    Ja nedavno kupila puzzle u Kiki za nekih 70 kn

  18. #68
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    ljudi malo pretjeruju oko mirisa tih puzlli, miris nestane preko noci... ono sta stvarno treba paziti je kad dobiju zube da ne otkinu i progutaju dio

  19. #69
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Nije problem u "mirisu", koji pranjem naravno nestane, nego u tome zbog cega do njega dolazi. Puzzle koje smrde farbane su toksicnim bojama i nije ih bas uputno davati djeci, jer je pjena natopljena bojom, koja ne nestane kad i miris.

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    ...razmišljam si dali da kupim za cijelu sobu ili samo tek tolko da ima.....
    Prema mojem iskustvu dosta ti je jedan paket, mislim da ih je skoro 30. Kad se pocnu jace kretati, ionako ih je tesko zadrzati na puzzlama, osim ako njima prekrijes cijeli stan .

  20. #70
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja sam ovih dana obišla u potrazi za puzzlama:
    -TL u city centru
    -Mueller
    -Interspar
    -One2Play
    -Adax
    -Vrtuljak
    -Škrinjicu
    -Super KLonzum
    -Kaufland,...

    pa pobogu jel netko zna gdje ih ima trenutno?

    Sviđaju mi se i ove od Alysse al bih baš htjela brojke i slova da poslije može pomalo "učit" iz njih

    jako bih bila zahvalna da netko javi ako zna gdje ih imaju, ovo kao nekakva turbo nestašica...

  21. #71
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    lili75 - ak ces bit u setnji, pogledaj na placu u spanskom, na onim standovima. prodaju iste puzzle kao i u TL, intersparu...kad sam ja jednom trazila jos 1 paket, isto ih nigdje nije bilo, pa sam pitala zenu na placu i ona je rekla da je nestasica svugdje.
    al mozda ih uspijes tamo pronaci.

  22. #72
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    pa evo neki dan sam kupila brojke u merkatoru u vukovarskoj.

  23. #73
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ajme šaljem muža danas u Mercator u Vukovarskoj.

    pozdrav

  24. #74
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ako ne uspije tamo onda via plac, ionako stalno smo u šetnji.

    hvala curke :D :D :D

  25. #75

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ja sam naše kupila u Getrou - bilo je i brojki i slova.

  26. #76
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Pa moje puzzle su isto sa slovima !

    Leoni, sigurno je vec jako narasla.

  27. #77
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Alyssa, ajde mi, molim te, reci koje su velicine te puzzle iz everlasta, koliko ih je u pakiranju i koja je cijena? nesto mi komp steka,ne mogu otvorit njihovu stranicu, a nisam iz zg da odem pogledat uzivo. znaci isto su na slova i brojeve, samo od istog materijala kao i tatami podloge za vjezbanje?
    hvala ti,pusa

  28. #78
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Da, materijal je isti kao tatami strunjace, ali one tanje od 2 cm (ne one debele od 5). Kad sam ja kupovala, nije bilo s brojevima, iako sam vidjela da proizvodjac radi i s brojevima, cak i sa zivotinjama. Moje su sa slovima (to kod nas imaju standardno u ponudi), 28 ih je (eng. abeceda), 30x30 cm, mislim da su sve puzzle na trzistu otprilike tih dimenzija. Dakle, ako se ne varam ovako na brzinu, mislim da je to cca 2,5-3 kvadrata povrsine. A cijene se nazalost ne sjecam tocno, ali nisu bas nesto skuplje od uobicajenih, mislim da su bile oko 140 kn :? . Sigurno dosta manje od 200.

  29. #79
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Kopiram ti sa stranice tel. pa pitaj da ne putujes bezveze buduci da nisi iz ZG: 01/2318 000

  30. #80
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Alyssa,tnx na odgovoru
    Sutra zovem, kad saznam cijenu stavim da i druge curke znaju.Mislim da se isplati dati malo vise ako je kvalitetnije.
    pozdrav

  31. #81
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Najbolja stvar za pod je ona rupicasta rebrasta podloga za kupaonu - prosvijetlio nas je fizioterapeut, super je jer se ne klize, sto je njemu bilo bitno, a lako se odrzava, fino je srolas kad pospremas i super. Mi smo uzeli 130cmx200cm i nosimo je svugdje sa sobom (izleti, plaza...). A na puzzle sam dala valjda 300 kn i koma su mi, kad pospremas, sve se raspadne pa moras slagati, pa sam kupila dva paketa jednih kojih vise nije bilo, a treci paket je bio nekompatibilan...
    Uglavnom, tih podloga ima u Nami i zna ih biti po placevima - dolaze u dvije sirine (70 cm i 130cm), metar ovih od 130 cm je oko 100 kn. Jos sam ispod stavila onu gumenu mrezicu sto ide ispod tepiha, kao dodatnu zastitu od klizanja (iako se ni inace bas ne klize).
    Tatami je nezgodan jer je velik i tezak, kad trebas usisati ispod, zbilja moras imati mjesta za njega.
    Mi se preporodili s tom kupaonskom podlogom...

  32. #82
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Alyssa, je jako je narasla prevrće se pa se moram osigurati

    hvala za info, nisam znala da su i te na slova jer sam na netu vidjela samo jednobojne, pa kupila ove u Mercatore-u, niš drugi put budem pametnije.al fora su mi i ove?!

    Sandee, nije mi jasno ti stalno stavljaš i mičeš te puzzle?? ja ih mislim postavit na jedno mjesto i da to bude njen kutak, ne planiram ih tako često pomicat i ne mogu baš skužit o kakvoj to kup.podlozi govoriš?

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    alyssa, mogu zamislit koliki ti je Noa-pravi veliki dečko!!

  34. #84
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa
    Alyssa
    Sandee, nije mi jasno ti stalno stavljaš i mičeš te puzzle?? ja ih mislim postavit na jedno mjesto i da to bude njen kutak, ne planiram ih tako često pomicat i ne mogu baš skužit o kakvoj to kup.podlozi govoriš?
    Pa, povremeno moras ispod njih pocistiti, ne? Kad krenes usisavati ili brisati ispod, sve se rasturi. Mi nemamo tepihe vec parket, a te puzzle se po parketu klizu.
    Ovo su te kupaonske podloge/prostirke/kako-se-vec-zovu:



    Ima ih posvuda: placevi, Nama, Gramat, Bauhaus, Baumax, Kika...
    Naravno, ne moraju se koristiti samo za kupaone, ali ne upijaju vlagu i ne klizu se pa se najcesce upotrebljavaju u kupaonama. Uglavnom, lijepo se slozi kad pospremas ili ides negdje, nama je bila zakon na moru.[/img]

  35. #85
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ok kužim na koju kup.podlogu misliš vjerujem da su dobre.

    Gle ja kao friška mama s puzzle-ama i malom bebom od 4 mj. imam iskustvo da te puzzle pomičem sve u komadu njih 16,nije uopće problem i ne raspadnu mi se. Da nisu možda različite kvalitete ili ovisi o starosti djeteta koliko ih "rasturi"

    Nemam pojma zasad su nam više nego ok, samo dosta tvrde, kakve prostirke stvaljate na njih? ja probala, ko da se valjam po parketu.

  36. #86
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    dijete ce ih rasturiti, bar moj je. tako da smo par brojeva pogubili negdje po stanu, one kruzice iz osmica (jer imamo brojeve) jos i dan danas zvace (iako smo puzzle pospremili, on si uvijek izvadi te krugove). i meni je isto bilo komplicirano cistiti, jer je Lovro kad je poceo sjediti i puzati, odvajao dijelove, i to na malo grublji nacin, tako da su se dosta izvitoperile (vise ne sjedaju lijepo jedna u drugu nego ima dosta lufta izmedju).

    ova kupaonska podloga je odlicna ideja, hvala, to definitivno kupujem za Lorenu.

  37. #87
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Nije da dobivam proviziju od proizvodjaca kupaonskih prostirki, ali mi smo se stvarno preporodili s tim i sad mi je zao sto smo se 8 mj. patili s puzzlama, a da ne kazem da je ta podloga bila i preporuka fizioterapeuta kod kojeg smo isli na vjezbe jer se u vojnickom puzanju klizala po puzzlama i nikako da krene cetveronozno. Po ovome nema sanse da se klize i u roku od 2 dana otkako smo je stavili na to je propuzala cetveronozno.
    Eto, to je nase iskustvo - i mi smo prvo krenuli s puzzlama jer za drugo nismo znali i vidjeli smo da ih svi zivi kupuju...
    [/img]

  38. #88
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Ej,curke, da vam proslijedim informaciju: everlastove puzzle 30x30 se prodaju po komadu koji je 5 kuna pa ko zeli...

  39. #89
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    mm je trener juda pa mi imamo prave tatami, jako debele, da skoči na glavu s visine neće joj biti ništa
    Inače presvučene nekom vrstom kao robe, pa ih ni ja ne mogu odgristi :D

  40. #90
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj mamatobe prvotno napisa
    Ej,curke, da vam proslijedim informaciju: everlastove puzzle 30x30 se prodaju po komadu koji je 5 kuna pa ko zeli...
    gdje? I da li su sa beojevima ili slovima, ili su one obicne? Hvala na info

  41. #91
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Evo, Isabel i ekipa, uspjela sam otvorit everlastovu stranicu, tu su sve informacije i slika puzzli! :D

    http://www.everlast.hr/commerce.asp?...66&ProdId=8122

  42. #92

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    65

    Početno

    Podižem temu...jer me malo uznemirio ovaj članak u Jutarnjem:
    http://www.jutarnji.hr/ne-kupujte-ov...vne-su/394909/
    u kojem piše citiram: "Otkrivene su i Eva puzzle koje su ispuštale formaldehid. Od 212 uvoznih igračaka i proizvoda za djecu i dojenčad, koliko ih je testirano od početka godine, 37 ih je opasno."
    Inače može se provjeriti i lista od rapexa i našla sam ih tamo...: http://ec.europa.eu/consumers/dyna/r...rchives_en.cfm

    Ok znam da vas puno ima na podu, a i ja imam one puzzle abecedu jer su lagane za održavanje, a i sad kad je maleni propuzao da ne lupi negdje. Naravno da sam UVIJEK sa njime na podu kad smo na puzlama, jer mi je od početka jasno da su OPASNE - jer one krajeve na kojima se spajaju dijete može odgristi - POSTOJI MOGUĆNOST GUŠENJA. Pred dva dana kad je maleni skužio da se mogu odvajati,pokrila sam ih dekom i tako je namjestila da je ne može podići.
    E sad, malo sam se i prepala gornjeg članka -formaldehid u puzzlama??? i tko zna što još a ne znamo? Prema slici tih puzli izgledaju kao puzle koje ja imam, ali tko se sjeća naziva proizvođača,...kupih ih pred mjesec dana...
    Prema onom članku iz Jutarnjeg ne razumijem da li su te famozne puzle u našim trgovinama prodavane i još stoje na njima ili uopće nisu dospjele do trgovina...nekako me sve to plaši...razmišljam ih maknuti s poda. Što vi mislite!???? :?

  43. #93
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Moram se 'samocitirati':
    Citiraj Sandee prvotno napisa
    Najbolja stvar za pod je ona rupicasta rebrasta podloga za kupaonu - prosvijetlio nas je fizioterapeut, super je jer se ne klize, sto je njemu bilo bitno, a lako se odrzava, fino je srolas kad pospremas i super. Mi smo uzeli 130cmx200cm i nosimo je svugdje sa sobom (izleti, plaza...). A na puzzle sam dala valjda 300 kn i koma su mi, kad pospremas, sve se raspadne pa moras slagati, pa sam kupila dva paketa jednih kojih vise nije bilo, a treci paket je bio nekompatibilan...
    Uglavnom, tih podloga ima u Nami i zna ih biti po placevima - dolaze u dvije sirine (70 cm i 130cm), metar ovih od 130 cm je oko 100 kn. Jos sam ispod stavila onu gumenu mrezicu sto ide ispod tepiha, kao dodatnu zastitu od klizanja (iako se ni inace bas ne klize).
    Tatami je nezgodan jer je velik i tezak, kad trebas usisati ispod, zbilja moras imati mjesta za njega.
    Mi se preporodili s tom kupaonskom podlogom...
    Osim sto su mi puzzle bile koma zbog ciscenja, klizanja, ispadanja dijelova i dr., k tome su i jezivo smrdjele kad sam ih kupila - pretrazujuci forum u potrazi za rjesenjem 'smrdljivog' problema, vidjela sam da su mnogi imali smrduckave puzzle. Tad se jos nista nije pricalo o eventualnoj otrovnosti, ali vec sam taj neugodan miris bio je znak za uzbunu...

  44. #94

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    193

    Početno

    Mi smo proslo ljeto kod bake u Bosni kupili dosta puzli ali su sve u komadu sa likovima iz crtanih filmova( Nemo,Hello Kitty,supermen...).Imamo i paket ovih sa vozilima koja se vade kao i slova i brojevi i te su mi koma,em ih vade em se rasturaju i manjih djelova svugdje po stanu.Ove u komadu su mi puno bolje jedino sto nakon godinu i pol upotrebe i cestog pranja nisu bas lijepe vise.Sad planiram kupiti turu novih za stan a ove stare odnest na selo za igranje pod hladnjakom ili na terasama ( ogradjenim naravno ).
    I da sto je najbolje bile su jeftine nekih 28-30kn 8 ili 9 komada.

  45. #95
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj Mea prvotno napisa
    Podižem temu...jer me malo uznemirio ovaj članak u Jutarnjem:
    http://www.jutarnji.hr/ne-kupujte-ov...vne-su/394909/
    u kojem piše citiram: "Otkrivene su i Eva puzzle koje su ispuštale formaldehid. Od 212 uvoznih igračaka i proizvoda za djecu i dojenčad, koliko ih je testirano od početka godine, 37 ih je opasno."
    Inače može se provjeriti i lista od rapexa i našla sam ih tamo...: http://ec.europa.eu/consumers/dyna/r...rchives_en.cfm

    Ok znam da vas puno ima na podu, a i ja imam one puzzle abecedu jer su lagane za održavanje, a i sad kad je maleni propuzao da ne lupi negdje. Naravno da sam UVIJEK sa njime na podu kad smo na puzlama, jer mi je od početka jasno da su OPASNE - jer one krajeve na kojima se spajaju dijete može odgristi - POSTOJI MOGUĆNOST GUŠENJA. Pred dva dana kad je maleni skužio da se mogu odvajati,pokrila sam ih dekom i tako je namjestila da je ne može podići.
    E sad, malo sam se i prepala gornjeg članka -formaldehid u puzzlama??? i tko zna što još a ne znamo? Prema slici tih puzli izgledaju kao puzle koje ja imam, ali tko se sjeća naziva proizvođača,...kupih ih pred mjesec dana...
    Prema onom članku iz Jutarnjeg ne razumijem da li su te famozne puzle u našim trgovinama prodavane i još stoje na njima ili uopće nisu dospjele do trgovina...nekako me sve to plaši...razmišljam ih maknuti s poda. Što vi mislite!???? :?
    mi isto imamo od istog proizvođača puzzle (bar koliko se ja sijećam) i kupljene su u Name prije par mjeseci. Uzrujalo je i mene, ali što mi garantira da u nekoj drugoj vrsti nema isto i malo je nejasno koliko su baš puzle opasne - mi još nismo primjetili ni dišnih ni kožnih problema....neznam ni ja što je najpametnije

  46. #96
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    btw...na eva puzzlama (vidljivo i na slici u jutarnjem) je oznaka ce

    The CE marking (also known as CE mark) is a mandatory conformity mark on many products placed on the single market in the European Economic Area (EEA). The CE marking certifies that a product has met EU consumer safety, health or environmental requirements.


    pa mi sad nije jasno što nas uopćed može zaštititi

  47. #97

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    65

    Početno

    taj C E znak ne znam baš koliko štiti, ...ako se ne naprave testiranja na proizvodima koje uvozimo za djecu..., ne znam tko nam može garantirati ako je netko stavio CE na svoju ambalažu da je baš ispravan proizvod u njoj. Ma ne znam- po meni bi ih ako je to dospjelo na naše tržište i prodavalo se, trebalo nekog kazniti, kako se mogu igrati sa zdravljem dijece ako je to istina? Ne znam, nisam ni ja vidjela nikakvih nus pojava, ali onda tko mi garantira da ih nakon nekog vremena neće biti...ja u svakom slučaju idem kupit pamučni tepih...a puzzle mislim da će u smeće ako ne saznam nešto pametno,...

  48. #98
    katepe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    206

    Početno

    a kako perete puzzle u masini? meni su ove iz merkatora prevelike...

  49. #99
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Hvala za info o Everlast puzzlama !

    Oni koji ih imaju, koliko ste komada uzeli?

  50. #100
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    E da, i jeste ih narucivali preko interneta?
    Ne pise nista o proceduri placanja ... kakve su mogucnosti placanja?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •