Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 189

Tema: podne puzzle...

  1. #101
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Mi imamo everlastove puzzle!
    Kupila ih bas u ducanu tako da ti nemam iskustva s narucivanjem preko neta, ali ako imas kakvih nedoumica nazovi na njihov broj telefona. Ja sam zvala da provjerim da li imaju u zalihi da ne idem bezveze jer nisam iz Zagreba
    Uzela sam 2 paketa, jedan sa slovima- engleska abeceda i drugi s brojevima koji i ukljucuje i minus,plus,znak djeljenja, itd.-mislim da je 40 komada, 30X30 je velicina pa racunaj kolka je povrsina.
    E, da, stvarno su SUPER

  2. #102
    mamatobe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    53

    Početno

    Sad skuzila da mi je nestao dio posta... :? O tome da mozes kupit po komadu koji je 5 kuna, ne moras komplete ako ti je previse...

  3. #103
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    koliko stara beba moze ici na pod? imam kikaca 6 tjedana i vec bih ga rado animirala, da nije samo po rukama ili bez veze da lezi

  4. #104
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Mamatobe, mislim da cu i ja do ducana ... gdje su uopce?
    Imaju i obicne puzzle dvostrane u raznim velicinama pa razmisljam mozda da oblozim njegovu sobu s njima, a usput mogu raditi i yogu na njima

  5. #105
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Argentina, mislim da je ipak rano 6 tjedana. Nama je pedijatrica preporucila puzzle sada kad se vec sam moze dici na ruke kad je na stomaku ... da jaca ramena ...

  6. #106
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    E da, htjela bi upozoriti one koji kupuju male puzzle sa slovima i brojevima (Interspar) i ako imaju razigranu macku - nemojte ih kupiti osim ako vam je cilj da to bude igracka za macku jer cete imati slova i brojeve svuda po stanu

  7. #107
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    došle su mi everlastove puzzle :D jako sam zadovoljna

  8. #108

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    71

    Početno

    a jesi ih narucila preko neta ili kako?znaci jedan komad je 5 kn?

  9. #109
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Nevenera, narucila si ih preko neta? kakvi su nacini placanja ?

  10. #110
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Kad je T. bio beba mi smo imali obične puzzle, a sad smo mu naručili ove strunjače umjesto tepiha u sobi i puno su bolje. Deblje, toplije, praktičnije za čišćenje.

  11. #111
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Balarosa, e to je i moj plan
    Bas mi je drago da si se javila i prenjela svoje iskustvo. Znaci lakse je za odrzavanje, to je isto bitno...

  12. #112
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Lakse je jer kad ih dižeš da bi počistila ispod dižeš dva ili 4 komada, a ne slažeš 15-20 slova svaki put kad ih vraćaš nazad. Meni je baš žao što nisam za to znala prije, ali bit će valjda za neku drugu bebu

  13. #113
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    ja sam napravila da platim pouzećem.
    uzela sam 20 puzzli. nazvali su me da li želim brojke ili slova jer nisam napisala u komentaru , pa sam rekla pola-pola.
    nama je dovoljno 16 puzzli a ostalih 4 mi je ako se što desi ili za vrtić.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    90

    Početno

    Poslala sam muža neki dan u Everlastov dućan, ali se vratio praznih ruku - kaže da je prodavač, nakon što je čuo da puzzle kupujemo za bebu (4 mjeseca) rekao da nikad ne bi preporučio puzzle za tako malu bebu koja sve liže i stavlja u usta jer ta spužva sadrži neke sastojke (naftne derivate) koji su toksični.
    Kad sam to spomenula sestrični koja ima većeg bebača (znam da je prije imao puzzle za pod) rekla mi je da se to već duže zna i da je ona puzzle bacila (nije ih kupila u Everlastu već negdje drugdje izvan Zagreba)
    E pa sad, vidim da ih svi ovdje imate, jeste li ih kupile ne znajući za toksičnost ili ...:?

    Ja sam se baš zagrijala za te puzzle, ne znam što drugo da kupim, a da služi istoj svrsi....

  15. #115
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    nisam znala za ovo? jel to stvarno???

  16. #116
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    evo gledam stranicu i piše Dječji puzzle tatami. Idealan za dječje vjećbe kao i za uređenje dječjih soba.
    ne mogu vjerovati da bi izričito dječji puzzle bio toksičan

  17. #117
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa
    ne mogu vjerovati da bi izričito dječji puzzle bio toksičan
    nitko od nas nije mogao vjerovati da su izričito dječje bočice toksične. a jesu(iako su nas uvjeravali da nisu). a sad skoro više ni nema za kupiti bočica s bpa (svugdje piše bpa-free). Jel tako?

    sori, ali meni je nevjerojatno da možemo biti toliko naivni i vjerovati da je neki proizvod siguran samo zato što je izričito dječji. :/

    Pa non stop nas bombardiraju (npr. pred božić) da pazimo koje igračke kupujemo jer ima opasnih.

    ali da se vratimo na puzzle. ima sigurnih i ima onih koje imaju opasne sastojke (kao npr. acetofenon koji može uzrokovati iritaciju oči i opasan je ako se proguta). Znam da je dosta puzzla povučeno s tržišta (ne znam za hr) jer su sadržavale tu kemikaliju.

    e sad, kako znati koje su puzzle sigurne? na to pitanje, nažalost, ne znam odgovor

  18. #118
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    ako su puzle i everlastovi tatamiji toksični, imate li neku ideju što onda staviti na pod?

  19. #119
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Uh, bas me spustilo ovo sa Everlastovim puzzlama. Toliko sam se radovala da sam nasla prave puzzle ....

  20. #120
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    poslala sam im mail. ako se ne jave nazovem.

  21. #121
    LoveLight avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    215

    Početno

    Super, javi nam

  22. #122
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    i da li su toksične ili ne? pa št da stavim na pod? moja ima 5mj i počela se okretati, ali vidim da joj je puno lakše na tvrđoj podlozi , nego na krevetu,a sad ne znam što stavit na pod?

  23. #123
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    ako pazzle nisu toksične, odnosno ako ne sadrže toksične materijale treba biti naznačeno na proizvodu, u protivnom jesu toksične sigurno.

    ma ono, rijetko je više išta što je od plastike a da nema toksina u sebi. sva, ali baš sva recimo dječja kolica imaju toxine u sebi koji se laganini otpuštaju, radili su prošle godine opet testiranje...jedino kaj su izdvojeni neki proizvođači koji eto imaju u manjim količinama od drugih, ako je za neku utjehu..ma bezveze, ja to svom djetetu ni ne kupujem sva ta čuda niti planiram, ili drvene igračkice premazane sa provjerenim prirodnim bojama ili ništa...osim toga kad se sjetim kako smo se mi igrali i razvijali bez inih ovog i onog pa smo svi dobro ispali.
    ja sam recimo imala psa, mačke, piliće, kokice i dvorište i bila uglavnom kod bake i dede i imala jako malo igračaka. prvih par mjeseci su se starci i baka i dida sa mnom zabavljali, a nkon toga se uvijek našlo nešto u kući od priodnog seoskog materijala s čime bi se poigrala, propuzala uz pomoć psa i uz njega također i prohodala i razvila svoje motoričke i ine sposobnosti...

    inače te podne puzzle su po pravilu tek za djecu od 3 godine...

  24. #124
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i da li su toksične ili ne? pa št da stavim na pod? moja ima 5mj i počela se okretati, ali vidim da joj je puno lakše na tvrđoj podlozi , nego na krevetu,a sad ne znam što stavit na pod?
    pa stavi bilo kaj, tepih, deku, navlaku za poplon...ono, mogućnosti su razne i bezgranične....

  25. #125

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    i da li su toksične ili ne? pa št da stavim na pod? moja ima 5mj i počela se okretati, ali vidim da joj je puno lakše na tvrđoj podlozi , nego na krevetu,a sad ne znam što stavit na pod?
    Kod mene je parket, pa pazle, pa frotirni prekrivač ili plahta.
    Pokrivač ili plahta služe da beba pazle ne žvaće, a i lako se navečer istrese i prozrači. Pazle pomažu da je podloga tvrda dovoljno, a opet mekana, ako se beba pri posjedanju prevrne, ne može se povrijediti.
    Nemam nikakvih drugih podnih obloga niti tepiha, zbog skupljanja prašine - čistije mi je pobrisati nego usisati, a pazle se dobro peru u perilici ....
    Možda ti posluži kao ideja ...

  26. #126
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Ja bih kupila neku tanku strunjača. Zna li netko koja bi bila najbolja?
    Posljednje uređivanje od acqua : 22.03.2010. at 00:45

  27. #127
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja sam trenutno stavila deku na duplo jer me strah tih puzzli, ako imaju naftnih derivata, to isparava, šta ne?

  28. #128
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    linkovi na strunjače više ne rade..
    Zna li netko gdje ih ima?

    Mi imamo puzle još od Mihe i nisam imala pojma o ovom toksičnom..

  29. #129
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

  30. #130
    mišura avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Evo mašo ako ti nije kasno http://www.pride.hr/Category/41-stru...-borilita.aspx Po adresi mislim da je to isti dućan s novim imenom

  31. #131
    sierra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    meni su super (kršitelj koda) puzzle koje su dijelili u dm-ovim strugalicama.....imam dva paketa,i to čuvam za pokrivanje poda balkona po ljetu...

  32. #132

  33. #133
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    moja je propuzala na običnom tepihu, a u roku od tjedan dva nakon što je propuzala tepih joj nije bio dovoljan i bila je posvuda.
    Tako da po meni nema puno smisla kupovati strunjače, za koje se ja opet ne bih zaklela da nisu toksične (u svakoj mekoj gumi ima naftnih derivata, ftalata...) kad u roku od par tjedana nećete moći dijete zadržati da se igra na tome. Ako imate tepih malo ga prođite s usisavačem, možete staviti neku dekicu na pod, neka puzaju po parketu...

  34. #134

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    1

    Početno jucer

    mi smo bili u metroa i kupili puzzle, ali na ovima baš piše non toxic...u paketu je pet komada za 40 i par kuna

  35. #135

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1

    Početno

    Evo naša iskustva, kupili u Plodinama i smrdelo do bola, baš po formaldehidu, prali i luftali, ali i napisali email Plodinama i državnom inspektoratu, povukli su ih iz prodaje i dali nam bon za zamjenu.

    Nove smo kupili u Mercatoru i ne smrde.

    Treba tražiti od materijala EVA, nije toksičan, i nema miris i okus.

  36. #136
    dee dee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    133

    Početno

    Evo da se javimo i mi. Imamo puzzle od neki dan. Kupljene u Mulleru paket od 26 kom oko 120kn. Puzzle su sa slovima koje se vade (ja bi radije da se ne mogu vaditi) ali na omotu je pisalo da su od EVA materijala. Kod nas doma je bio cijela komplikacija kada sam muža poslala u City da kupi puzzle. Ja nisam mogla ići a njega sam isprepadala da ode po svim dućanima i da kupi izričito puzzle koje nisu štetne. Bio je u one to playu i tamo su puzzle smrdile ko vrag. Isto tako i one u Kiki. S tim da je na svima njima pisalo da su iz Kine.

  37. #137
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Mi stavili na pod spužvu iz Bauhausa. 100x200 debljine 5 cm košta oko 200 kn. Ako klinci i zaćore na tome, nije mi bed. A i kasnije se može upotrijebiti za nešto

  38. #138
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Pa kaj nisu te puzlle otrovne i zato su povučene iz prodaje?

  39. #139
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    U Butlersu (doduše, u Njemačkoj) smo našli podne puzzle na kartu svijeta. Prekrasne su.

  40. #140
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ima li itko iskustva/saznanja o ovim tatami strunjačama/puzlama? jesu li ok?

    http://www.pride.hr/Category/41-stru...-borilita.aspx

  41. #141
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ima li itko iskustva/saznanja o ovim tatami strunjačama/puzlama? jesu li ok?

    http://www.pride.hr/Category/41-stru...-borilita.aspx
    Jel misliš dječje ili ove profesionalne?
    Ako misliš profesionalne mi ih imamo u dvorani kluba i dobre su, djeca su zadovoljna.

  42. #142
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja sam njih kontaktirala i kupila strunjacu....
    mislila sam kupit ove anti-shock ali mi se nakraju vise isplatila strunjaca,bila je na popustu..
    ..sa strunjacom i nisam u potpunosti zadovoljna,za taj novac je mogla bit malo kvalitetnija izvedba... i jako su lose zapakirali pri transportu pa mi je dosla jako prljava,ribala sam je danima!
    ako ces ih kontaktirat,na mail sa stranice ti se niko ne javlja,salji odma na Ana Tomas - ana@pride.hr

  43. #143
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel misliš dječje ili ove profesionalne?
    Ako misliš profesionalne mi ih imamo u dvorani kluba i dobre su, djeca su zadovoljna.
    mislila sam na dječje jer su jeftinije. jesu li to one toksične dječje ili su ovo ok dječje?

  44. #144
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    mislila sam na dječje jer su jeftinije. jesu li to one toksične dječje ili su ovo ok dječje?
    Neznam.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    mi smo imali ove klasične velike jer je muž to koristio prije za vježbanje nekakvo.....
    nama su bile super, velike su, čvrste, prekrila sam ih tankom dekicom i nekom veselom šarenom plahtom
    no brzo oni odoše dalje
    e sad ne znam što se tiče toksičnosti....

  46. #146

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    najbolje da ih pitaš, znat će oni o čemu pričaš sigurno

  47. #147
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    ima li itko iskustva/saznanja o ovim tatami strunjačama/puzlama? jesu li ok?

    http://www.pride.hr/Category/41-stru...-borilita.aspx
    Mi smo kupili tatami puzle baš kod njih i to ne dječje jer ih onda nisu imali i trebalo se čekat,a ja sam htjela što prije ih kupit da mogu klinca stavit dole i da mogu s njim vježbat.
    Mislim da imamo one anti schok i koliko sam shvatila one su deblje i to dosta od onih dječjih.
    Jedina zamjerka je cijena.
    Jednu su nam rekli za gotovinu,a kad smo došli kupit-na karticu,onda je cijena bila puno veća-a nitko nas na to nije upozorio.Naravno da smo platili karticom cijenu koja se plaća za gotovinu.
    Jako sam zadovoljna i mislim da te nisu toksične

  48. #148
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    hvala!
    Da pitam iskusne majke- jel bolje za male puzavce kupiti ove puzzle i prekriti pod (ko samci smo makli sve tapete i imalo goli parket) ili kupiti nekakav tepison pa da po njemu zuje? Sam parket mi se cini em tvrd em hladan, a ne znam imaju li tatamice smisla kad djeca vec propuze?

  49. #149
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ako misliš prekriti cijeli pod onda su strunjače ok...ja sam osobno više za njih jer u tapison ipak ulazi prašina i nemožeš sve posisati, a strunjaču prebrišeš vlažnom krpom...
    ima smisla i nakon što propužu jer će se prije ili kasnije i počet dizat na nogice pa onda bolje da padnu na nešto mekše

    mi smo imali, zapravo još uvijek imamo strunjaču u dječjoj sobi, ostalo nam je laminat (nije tako hladan kao parket)
    Posljednje uređivanje od Boxica : 09.03.2012. at 09:49

  50. #150
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    hvala!
    Da pitam iskusne majke- jel bolje za male puzavce kupiti ove puzzle i prekriti pod (ko samci smo makli sve tapete i imalo goli parket) ili kupiti nekakav tepison pa da po njemu zuje? Sam parket mi se cini em tvrd em hladan, a ne znam imaju li tatamice smisla kad djeca vec propuze?
    što god da staviš one će ti začas biti posvuda nema šanse da ih zadržiš na jednom mjestu.

    ne bih kupovala ni tatami ni puzle, prije svega što ne znam koliko ima štetnih isparavanja, općenito bih glasala za što manje plastike i gume u dječjoj sobi. Prašina mi je manje opasan element.
    Prostri neku deku ili tepisončić, ali njima zbilja ne smeta ni da idu po parketu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •