Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 189

Tema: podne puzzle...

  1. #1
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno podne puzzle...

    ...ili kako se vec zovu...Zna li netko di ih ima za kupit osim u TL?? U TL su rekli da je sve rasprodano, nema u nikojem ducanu ni na skladistu, cekaju novu posiljku al ko zna kad ce to bit... gledala sam i u kiki, tamo ih uopce ne drze...pa ako neko zna da ne lutam bezveze...bas sam se nabrijala sad na njih i na sredjivanje baby-kutka pa nemogu cekat!

  2. #2
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Getro, Metro ...

  3. #3
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    mi smo kupili neki dan u Mercatoru na Vukovarskoj aveniji, koštale su oko 65 kuna, i to one koje ne smrde :D

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Dječji svijet-Lantea

  5. #5
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    imaš i u konzumu, al ne znam da li smrde ili ne. ak smrde, operi u mašini i ostavi da se izvjetre i sve ok.

  6. #6
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Hady prvotno napisa
    ak smrde, operi u mašini i ostavi da se izvjetre i sve ok.
    Mozda je bedasto pitanje..al mislis li na ves masinu il masinu za sude?

  7. #7
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ja ih perem u veš mašini

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb- Vinkovci
    Postovi
    136

    Početno

    Od kojeg su materijala te koje perete u veš mašini? :shock: Moje su od nekakve gume il tak nešto, uglavnom ne bi išle u veš mašinu. Ja sam zadnji paket kupila u TL Vidla sam da ih ima u Crtiću, al nisu mi sličice bile lijepe

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    52

    Početno

    baumax, mercatone

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Spar i ne smrde. I kostaju 35kn cini mi se. . .

  11. #11
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj mimazg prvotno napisa
    Od kojeg su materijala te koje perete u veš mašini? :shock: Moje su od nekakve gume il tak nešto, uglavnom ne bi išle u veš mašinu. Ja sam zadnji paket kupila u TL Vidla sam da ih ima u Crtiću, al nisu mi sličice bile lijepe
    Ma to su ti te koje se peru u veš mašini. Ali nije ni ovo sa suđericom loša ideja.

  12. #12
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    pevec, ne smrde, 10 kom 45 kn

    kakve su ove iz spara? ja bi jos...

  13. #13
    skviki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Bregi,Matulji
    Postovi
    505

    Početno

    Je li netko nedavno kupovao u Rijeci? Gdje?

  14. #14
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    Izgleda da ih ima svuda osim tamo di sam ja gledala
    thanks cure, zaleticemo se onda za vikend po njih :D

  15. #15
    cyber-mama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    266

    Početno

    Imaš ih i u Trgocentrovom diskontu u Zaprešiću.

  16. #16
    sandy2006 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj skviki prvotno napisa
    Je li netko nedavno kupovao u Rijeci? Gdje?
    getro

  17. #17
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Ja vidjela u Getrou velike sa sličkama, ali odustala kad sam vidjela nekakve kvazi ovce i kineska slova po njima. Dobili smo par rabljenih pa su fino mekane i ne smrde.

  18. #18
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj mimazg prvotno napisa
    Od kojeg su materijala te koje perete u veš mašini? :shock:
    I koliko su velike,kaj se ne spljoste u masini..na kolko stupnjeva..sve ocu znat..?? Kad bi ih mogla puknut u masinu to bi mi zivot olaksalo...

  19. #19
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Kaufland, 45 kn

  20. #20

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    pevec, ne smrde, 10 kom 45 kn

    kakve su ove iz spara? ja bi jos...
    Ove iz Spara su bez slika, brojke ili slova. . ono broj u jednoj boji a "okolina" u drugoj. . . .
    vidi na ovoj slici http://public.fotki.com/pina05/ema/d.../dscf2421.html
    pass ti je hisense

  21. #21
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    Nastavila se jucer moja saga o puzzlama... bili smo nesto u centru pa nam na povratku doma bio usput king cross,reko imat ce valjda u nekom od ducana...ali ne! nema u crticu, nema u ipercoopu, nema u tl (al dobro, to sam vec znala). vratili se u zapresic i ravno do trgocentra (neko je reko da tamo ima), ali nema vise!! To je bice ekipa s rode sve pokupovala
    tako da sad znate di nema!
    al danas smo eto, konacno ih pronasli. zivio interspar!

  22. #22
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    retha, ja perem na 30 bez centrifuge. Ionak ne upiju vodu, nego imaju samo par kapi po površini. Raširim ih na sušilicu ili krevet i začas su suhe.

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Dajte izbacite i cijene. I mi naše peremo u vešmašini na 40 s tekućim detrđentom. Ja nebi u suđericu jer je u njoj sušenje na daleko višoj temperaturi

  24. #24
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    bila u sparu (zadar) u subotu i imali su samo 1 paket koji je smrdio

    kupili smo onda u pevecu jos 2 paketa po 38kn (nisu iste kao one sto smo kupili prvi put), firma je "croit"
    jedne sa brojevima i jedne sa zivotinjicama, malo su smrdile, al se izluftalo za 1 dan

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    sarajevo- zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    ja sam jucer nasla u metrou i strasno smrde vec sam ih tri puta oprala u masini a intenzitet smrada ne opada , mislim da cu ih vratiti.
    cijena je bila 55 kn

  26. #26
    jedna zdenka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    157

    Početno

    Jaca2006, ne vraćaj ih. Stavi ih na balkon i za par dana smrad će nestat.

  27. #27
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    mogu ja pitanje, jesu li to one puzzle o kojima se pisalo da ih klinci odgrizu???zanima me, jer je dario imao takve i silno ih je volio, ali je već imao oko 3 godine, a ni inače nije bio tip koji je grizao i stavljao stvari u usta. a my lady prvo sve proba, pa ne bih htjela riskirati???

  28. #28
    mamaV

    Početno

    Interspar, 35 kn paket od 10 kom. Ima sa slovima ili brojkama, većih i manjih dimenzija. Ja sam oduševljena s puzzlama, rekla mi pedi da ih i fizijatri preporučuju, a bebači mogu i kvalitetno rulit zube na veća slova. Mi imamo 3 paketa u opticaju (čitaj:cijela soba u njima), ne smrde, tu i tamo ih prebrišemo s mokrom krpom i ostavimo da se osuše ili samo proluftamo na zraku. Mislim da ih se baš ne treba prat. Ispod njih plahta da bljuckački ne završe na tepihu.

  29. #29
    madi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    245

    Početno

    :D Oduševljeni su s puzzlama moramo ih kupiti posudila sam ih od muzeve sestre mislim da je rekla da ih je kupila u getrou. :D

  30. #30
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj DaDo prvotno napisa
    mogu ja pitanje, jesu li to one puzzle o kojima se pisalo da ih klinci odgrizu???zanima me, jer je dario imao takve i silno ih je volio, ali je već imao oko 3 godine, a ni inače nije bio tip koji je grizao i stavljao stvari u usta. a my lady prvo sve proba, pa ne bih htjela riskirati???
    Da, nažalost, sve su one od tog istog materijala koji se može zubićima otrgnuti. Doduše, onaj malac što je progutao komadić (mislim da se tiopic zvao Najgori dan u životu) je bio star oko godine dana ili čak i malo preko. I moj Gabrijel ih još uvijek voli grickati, ali ne više s takvom strašću... U svakom slučaju, malo pazite i na to. I maknite sitne dijelove (npr. kružiće iz broja 8...)

  31. #31
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj mamaV prvotno napisa
    rekla mi pedi da ih i fizijatri preporučuju, a bebači mogu i kvalitetno rulit zube na veća slova.
    Rulit zube na puzzlama se preporucuje!? :shock:
    Ne,ne se s tim zezati..

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    Ofertisima, Metro,

  33. #33
    G. avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    54

    Početno

    superkonzum, 34kn paket
    na paketu pise nije za djecu ispod 3 godine, pa sam ostala :?
    dal' je sa svim puzzlama isto?!?

  34. #34
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    U biti da. I to upravo zbog toga što ima sitnih dijelova koji se mogu progutati, odnosno same zubićima odgristi. NO - sve je o.k. ukoliko je netko prisutan s malenima (a do jedne godine smo i tako i tako uvijek prisutne oko svih aktivnosti...)

  35. #35
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Od danas imate puzzle brojke i slova u Mercatoru, 28 kn. Jedino u katalogu ne piše koliko ih je u paketu.

    Samo mi ih nemojte sve pokupovati jer prije vikenda ne mogu do M.

  36. #36
    mamaV

    Početno

    Citiraj retha prvotno napisa
    Citiraj mamaV prvotno napisa
    rekla mi pedi da ih i fizijatri preporučuju, a bebači mogu i kvalitetno rulit zube na veća slova.
    Rulit zube na puzzlama se preporucuje!? :shock:
    .
    Ne rulit zube, obitavanje na puzzlama se preporučuje. Mislim da nije problem ako rule zube s većim dijelovima, mora netko naravno bit s njima. Ne kužim zašto ne? I govorim o manjoj bebi kojoj zubi tek izbijaju. Ionak žvače cijelo slovo, ne vidim tu niš loše.

  37. #37
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    mi smo kupili neki dan u Mercatoru na Vukovarskoj aveniji, koštale su oko 65 kuna, i to one koje ne smrde :D
    Mi imamo ove od pradavno, ali nikad ih nisam prala u mašini, kaj i to se može :? :shock:
    U mercatoru ih uvijek i oduvijek ima ziher i to nekakvih većih i manjih

  38. #38
    keks

    Početno

    Ja kupila prvu turu u getrou, drugu u mercatoneu - nisu istih dimenzija, pa imam problema. Moj mali ih je počeo demontirati, skine cijelu rubnu puzleicu i počne žvakati, zato sam maknula ove sa slikicama jer sadrže male dijelove. Mislim de je najbolje ostati na brojkama i slovima (slova još nisam našla).

  39. #39
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    jucer u merkatoru ne nadjoh, a mozda sam corava. di obicno stoje?

    jel neko vidio one koje sviraju kad se stane na njih, te su bile super, imao ih je frend kad mu je klinac bio mali, ali ih je poklonio, a na sjeca se di ih je kupio.

  40. #40
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    to znači da ti po cijele dane nešto svira????? :shock:
    ne, ne bih hvala

  41. #41
    madi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    245

    Početno

    nemoguća misija podne puzzle nema ih u getro,king krosu,ipercoop... gdje se mogu kupiti posudili smo os šurijakinje jer je njizina mala još nezaitresirana a mi bi htjeli kupiti i brojke i slova pomozite

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno Moje dijete nije dovoljno "socijalizirano"?

    Jedno zapažanje. Moja beba ima 5 i pol mjeseci i do sada smo gotovo prošli preko svih problema spominjanih na forumu. Međutim, sada kako dolazi ljepše vrijeme, odlučila sam nas pokrenuti iz četiri zida našeg stana. Kod prijateljice smo se našli na kavi, par nas i klinci do godine dana. Najstariji puže, hvata stvari, malo mlađi uz svu tu buku spava iza mame na kauču ko top, jedna mama doji, a moja malecka plače, grčevito se drži za mene, pa se malo umiri nosanjem i gleda ostale "s visoka", cica za umiriti - nema šanse jer ju živcira glasan razgovor pomiješan sa vriskovima veselja ostalih.. meni je užasno krivo jer si mislim šta sam ja napravila od moga djeteta, istina gotovo cijele dane smo same, dok MM ne dođe s posla, sve je podređeno njoj (kako bi i trebalo biti!) i razumijem njene potrebe.
    Kada gledam retrogradno, svako vriskavo plakanje i grčenje nogicama okolina je pripisivala grčevima. Taman u to vrijeme, po meni prerano sa njenih nepunih mjesec dana, cijela svita rodbine je danima dolazila u babinje i svako popodne ili predveče bi moja cura i ja i MM proveli plačući i umirujući se u našoj spavaćoj sobi, a gosti bi sjedili u kuhinji i nikome nije padalo na pamet ići kući - komentar je bio: "ma, ona se treba socijalizirati, a ne ovako. Krivo radite!"
    Vjerojatno nisu čuli da je možda sve to skupa previše za živčani sustav moje male curice i da je zbog svega anksiozna.
    I od tada svako ovakvo druženje rodbine ili dječje rođendane bi nas troje naizmjenično proveli u nekoj od sobica, daleko od ljudi, uspavljujući se i mazeći...i uživajući!!!
    Kakva su vaša iskustva? Ne mislim da je moje dijete zatvoreno prema drugim ljudima, dapače topla je i zaigrana curica, interesiraju je ostali ljudi ali protestira kada ju netko hvata za rukice i noge, unose joj se u ličeko - PA KOME TO NE SMETA!!!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    ups,krivo sam stavila, trebao je biti novi topic

  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    Molim admini da ovo izbriše!Prebacila sam.

  45. #45
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    Madi-interspar!! mi smo ih nedavno tamo nasli nakon takodjer bezuspjesne potrage okolo-naokolo.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Svagdje po malo
    Postovi
    32

    Početno

    ej mame bok.

    Vi koje imate ove puzle, dajte mi recit kolki im je promjer dok se sve slozi. Kolko ima komada u jednom pakovanju?

  47. #47
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    jedna je otprilike 20x20 cm, a dobijes 10 kom. u pakiraju. (bar su ove moje tako) Imaju i neke manje, za njih ne znam dimenzije ni ostale detalje.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    imamo brojke i slova, dimenzije 20x20 cm, ima 36 komada, platili 45 kn u Čk, ali vidjela sam takve i po Vk, dakle ima ih svuda.

  49. #49
    madi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    245

    Početno

    meni je najbliža rijeka zban da u ri nema interspar pa ako ima netko iz ri da mi reće

  50. #50
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    [[u]quote="Amelie32"]Ja vidjela u Getrou velike sa sličkama, ali odustala kad sam vidjela nekakve kvazi ovce i kineska slova po njima. quote][/u

    Tako i kod nas ...mi smo obisli sve i nema.U T.L su rekli da mozda nece imati neko vrijeme,plodine,skrinica,crtic,pevec,konzum nemaju.

    Mi smo u lesnini vidjeli fora pamucni tepih koji ide u masinu pa tako da razmisljam o tome.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •