Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Pomozite Rodinoj rasprodaji!

  1. #1
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno Pomozite Rodinoj rasprodaji!

    Cure jos jedan apel da se ukljucite, da prosvrljate kroz djecje ormare, naci cete sigurno puno stvari koje su vasoj djeci male, a rado bi ih se rijesile i usput sto i zaradile. Vjerujte mi, ja sam mislila da imam nekih 30-tak stvari i 10-tak igracaka, ali to se preko vikenda popelo na dvije pune vrece, a usput sam fino ocistila i sredila ormare

    Dobile ste, nadam se sve mail od anchie, sa pozivom u kojem je moj mail pa mi se javite, da vam izdam uputstva kako robu oznaciti i da vam dam vasu sifru

    Vjerujte vasa nam je pomoc jako vazna iz razloga sto je ovo prva ovakva akcija, zeljeli bismo imati takvu rasprodaju svako proljece i jesen, za sto je i Tvornica zainteresirana, ali ako na prvoj rasprodaji ne dovedemo dovoljan broj ljudi-drugi puta nas Tvornica nece htjeti

    Zato-UKLJUCITE SE!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Ja posebno apeliram da donesete stare knjige koje vasim klincima vise nisu zanimljive.

    Nikako nemojte preskociti knjige.

    Sto vise knjiga to bolje!


    Sorry ako davim, ali sad kuzite koliko ja zelim kupiti knjige na hrvatskom.

    Obavezno knjige ponijeti, ok?

  3. #3
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    cuj Lilly, bas davis -morat cemo organizirati posebno za tebe rasprodaju knjiga

    a kaj bus ti donesla?????

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Joj, jos se zagrijavam. Mozda ispecem appeltaart (ili jednostavno uzmem par vlaai-a ) posto dolazimo prerano. Zapravo, razmisljam o toliko drugih stvari da jos nisam stigla razmisliti o tome. U svakom slucaju, ne smijem se pretrpavati jer imam presjedanja u putu.


    Knjigice, knjigice, jedva cekam knjigice!

  5. #5
    djurdjica

    Početno

    Ja imam troja kolica , odmah da kažem kolica su dosta obična, jedna obična Graco kolica , jedna kišobran kolica i još jedna još običnija Peg Perrego. Mogu li se rabljena kolica uopće prodati ili da tražim dalje komu da ih poklonim (može li se na Rodinoj rasprodaji nešto pokloniti?).

  6. #6
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    djurdjica, kolica koja su u sigurnom voznom stanju su dobrodosla, dapace :D

    ako ih ne zelis prodati (odnosno nije ti bitno da na tome zaradis) mozes jednostavno donirati zaradu od prodaje Rodi

    ja imam hrpu stvari koje idu tako na rasprodaju - sav prihod ide Rodi

    ali isto tako su jako dobrodosle i stvari za koje zelis dobit neke novce

    ova rasprodaja je zamisljena kao prilika za roditelje da se rijese svojih rabljenih stvari, da kupe rabljene po povoljnim cijenama, a istovremeno da pomogne rodi financirati svoje projekte na polju roditeljstva

    ovakve rasprodaje su uobicajene u drugim zemljama, gdje roditelji svake godine tako istovremeno ciste svoje ormare od prerasle robe i onda ih pune "novom", a usput na taj nacin pomazu odredenim akcijama, organizacijama, humanitarnim drustvima i sl

    ajd se javi ivakiki. super da si se javila

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    68

    Početno

    Ivakika
    Dobila sam PP od anchie ali sam ga valjda delet-ala pa sada ne znam koji ti je mail. Inače imam neke igračke koje ne želim prodavati već donirati Rodi (ne treba mi šifra i označavanje) pa samo molim obavijest gdje da to dostavim jer nisam sigurna da li ću 25 o.m. u Tvornicu.
    Hvala i sorry

  8. #8
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    nema frke,
    sve svoje stvari, oznacili ih ili ne, mozete donijeti u Savsku 80-pon., utor. ili srijeda (20.21.22.) od 17-19 sati

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •