moram priznat da je meni sve prošlo super.
jedino što imam prigovor, na porodu dok se nisam otvorila, pregledavala su me 5 doktora i doktorica i to mi je bilo najgore. jedina sam rađala i očito nisu imali šta radit.
popodne u drugoj smjeni sam rodila, porodio me dr. Jakšić koji je bio super, smiren i mene je smirivao.
Kasnije, sve sestre su bile super. Rodilja nije bilo puno pa nisu imale gužvu i dolazile su čim je beba plakala i pitale jel treba pomoć. Naučile su nas dojit i nitko s tim više nema problema. Stvarno svaka čast. Čak su komentirale ovo što se piše po forumu i nisu mogle vjerovat.
Ja sam se oboružala strpljenjem ako me koja bude kritizirala, ali stvarno moram priznat da je sve prošlo super. Čak su dolazile k nama pričat o svemu, mi smo ih ispitivale šta nas je zanimalo i odgovarale su bez problema.
Na kraju se ispostavilo da su me loše zašili, al ne znam da li je doktor šivao ili sestra... valjda doktor... loše...loše... 4. tjedan od poroda i još uvijek zarasta i ne mogu ni sjedit ni hodat malo duže od 5 min. proći će to... jednom...