Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Who is online

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    35

    Početno Who is online

    Ne mogu naći tu opciju, a pričalo se da će se vidjeti tko je sve online

    Ili možda ne gledam dobro..

    Tko zna?

  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    kad odes na glavnu stranicu foruma, dolje na dnu ti je lista :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    35

    Početno

    Našla, hvala anchie

    Usput, bebica ti je predivna, ne znam jel cura ili dečko..(sad mi trebaju ona srčeka, ali ih nema )


  4. #4
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala, hvala

    Decko je al je lijep k'o cura :wink:

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    Anchi odmah sam ga zamijetila.

    Stvarno je lep k'o lutka.

  6. #6
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ajte zene... sva sam

  7. #7
    ivarica

    Početno

    molim vas da obracate paznju na nazive i opise podforuma, GDJE S OVIM nije nastavak bivse SVASTARE i na novim forumu necega takvog nece ni biti.

    premjestam ovaj post u admin vam pomaze u nevolji.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    64

    Početno

    A gde da vam ispričam dobar vic il' da ogovaram šeficu/svekrvu/komšinicu, da se žalim na bilo šta.

    Barem nešto tipa - Da vam kažem ili slično ili... ili je to ulazi u "Gdje s ovim"

  9. #9
    tasha

    Početno

    Bas sam to i ja htela da pitam. Imam osecaj kao da je ovaj novi forum postao suvise strog

  10. #10
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Zbilja neće biti svaštare? A kuda ćemo trpati ono što nigdje drugdje ne spada? Hm. :shock:

  11. #11
    ivarica

    Početno

    ponavljam tekst koji je tomislav jutros stavio:

    Cilj nam je, putem ovog Foruma, roditeljima pružiti ispravne i korisne savjete vezane uz dojenje i brigu o novorođenčetu te im dati podršku i potporu u svim problemima vezanim uz brigu o djeci i uz njihovo odrastanje. Forum je zamišljen kao sredstvo komunikacije među roditeljima koji su odabrali da budu samosvjesni i informirani te koji žele aktivno sudjelovati u trudnoći, rađanju, brizi i odgoju svog djeteta/djece.

    Udruga RODA, kao domaćin, želi da ovaj forum bude ugodno mjesto na kojem će roditelji sudjelovati u pozitivnoj i konstruktivnoj razmjeni informacija i iskustava na temu roditeljstva. Udruga RODA želi da ovaj Forum pomogne u motiviranju javnosti za uključivanje u rad Udruge, kako bi se lakše postigli uvjeti za bolje i kvalitetnije roditeljstvo i djetinjstvo u Hrvatskoj.

    Kako je Udruga javnog karaktera, poseban podforum na ovom Forumu, pod imenom Udruga RODA, namijenjen je edukaciji i obavještavanju javnosti o projektima i akcijama Udruge.

    Iako nam je želja da diskusija među korisnicima ovog Foruma donekle prati Viziju Udruge, želimo naglasiti da stavovi izrečeni na Forumu ne predstavljaju službene stavove Udruge, osim kada su oni eksplicitno izrečeni od strane službene osobe Udruge u njenom službenom svojstvu, što će tada biti posebno naznačeno.

    Svoje želje, prijedloge, potrebe ili eventualno nezadovoljstvo možete izraziti moderatorima i administratorima na Forumu, putem e-maila ili privatnih poruka.

  12. #12
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Svoje želje, prijedloge, potrebe ili eventualno nezadovoljstvo možete izraziti moderatorima i administratorima na Forumu, putem e-maila ili privatnih poruka. [/b]
    Pa vidiš da samo slušam upute?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •