Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Spavacice na Svetom duhu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno Spavacice na Svetom duhu

    Kaj na Svetom duhu nemaju spavacica?!!
    Sad sam citala pricu na portalu i tata koji je pisao pricu je rekao da nemaju spavacica :shock: :shock:

    Kako to? Ja mrzim spavacice i zato nisam kupila ni jednu, sta ce mi za tih par dana u bolnici, jer sam planirala nositi njihovu.

    Ima li netko friska iskustva sto se tice bolnickih spavacica??

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Ja sam rodila u osmom mjesecu, dakle relativno frisko iskustvo sa SD i njihovom modnom ponudom. Nosila sam svoju spavacicu i nju oblacila kad su mi dolazile posjete, jer njihove su uglavnom poderane, bez gumba itd, itd, pa da me moji ne vide u turbo groznom izdanju. Inace, tamo je prava utrka za spavacicama. Dolaze ujutro oko 11 i nestanu u roku odmah. Moja cimerica i ja smo skuzile kad stizu i u kojem su ormaru (na hodniku)pa smo iza 11 trcale tamo, uzele jedno 2-3 jer smo znale da ih poslije nece biti, ili ostanu samo najgore poderane ili najdeblje, a bilo je uzasno vruce.
    Uglavnom, ponesi nesto svoje za svaki slucaj, a za prljat bezbrizno trosi njihove!

  3. #3
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Ako mozes i ne budu ti poderane, koristi svoje, ne moraju biti spavacice, meni su cimerice sada bile u pidzamama. Ja (mama iz price na portalu ) nisam ponijela svoju spavacicu jer sam zadnji put bila u njihovima a ovaj put u radjaoni nije bilo pa sam, nakon sto mi je muz donio, nastavila biti u svojoj.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Cure, hvala vam na informacijama. Sve sam spakirala na vrijeme i ne bi bilo lijepo da se nadjem u situaciji da nemam spavacicu. Ajme, sad jos moram trositi i lovu na to, a mrzim spavacice.
    Ja cu ponijeti i pidjame, pa nek gundjaju koliko hoce, tko im kriv sto nemaju opremu.

  5. #5
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    pa meni je bolje da imam svoju nego njihovu
    kad bi se bar ovjde mogla nositi svoja :?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj MMarina prvotno napisa
    Ja cu ponijeti i pidjame, pa nek gundjaju koliko hoce, tko im kriv sto nemaju opremu.
    Gdje si nasla trudnicku pidzamu? Ja muku mucim s razlicitim improvizacijama, jer mrzim spavacice, ali nisam nigdje vidjela pidzame za trudnice.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Ma Violet, nisu to trudnicke pidjame, vec obicne kojima se gornji dio kopca.

    I ja improviziram :D

  8. #8
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    pa nakon sto rodis vise ti ni ne treba trudnicka pidzama
    Marina, mislim da ti na SD niko nece raditi probleme zbog pidzame.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Hvala curke, vec sam se ja snasla polako :D :D i poslusacu vase savjete. Ako ce biti njihovih spavacica, trosicu njihove za prljanje, a svoje cu koristiti u nuzdi
    8) 8) 8)

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    42

    Početno

    Ja sam rodila na SD i imala njihovu piđamu. Istina je da su bez gumba pa sam nosila majcu ispod piđame da mi cice ne ispadnu

    Buđenje ti je u 5 ujtro (grozota), kad se digneš ideš na wc a piđame ti stoje vani na jednoj hrpi. Uzmeš čistu i ostaviš zmazanu. Nisi se morao ništa posebno žuriti.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    93

    Početno

    al za svaki slucaj uzmes 2-3 ciste spavacice jer kad krene curit iz cica...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno spavaćice

    rodila sam prije par tjedana na SD

    imaju spavaćice i to one stare bez gumbiju i podrapane ali i NOVE - roze, svjetlo plave i zelene, jednostavnog kroja, ali čitave i čiste i u dovoljnom broju. NE MORAŠ uopće nositi svoju. sve se nalaze u otvorenom ormaru u hodniku

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Stribusa, hvala ti :D :D

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    14

    Početno

    Friški izvještaj - ima spavaćica ko u priči i to u bilo koje vrijeme dana. Ja našla nakon 3 dana čak jednu koja je imala i gumbe

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj MMarina prvotno napisa
    Ma Violet, nisu to trudnicke pidjame, vec obicne kojima se gornji dio kopca.
    Ma meni je problem donji dio, ne gornji. Gornji je na kopcanje, i to je ok, ali donji mi je preuzak za ovaj trbuh, pa smisljam kako cu izvuci gumu i uvuci nesto (jos nisam smislila sto, duzu gumu, trakicu za vezanje), tako da to ipak navucem na trbuh. A sto ti radis, nosis ju ispod trbuha?

    Citiraj MMarina prvotno napisa
    I ja improviziram :D
    Eto, imamo priliku razvijati kreativnost

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun, Zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    [/quote]
    Ma meni je problem donji dio, ne gornji. Gornji je na kopcanje, i to je ok, ali donji mi je preuzak za ovaj trbuh, pa smisljam kako cu izvuci gumu i uvuci nesto (jos nisam smislila sto, duzu gumu, trakicu za vezanje), tako da to ipak navucem na trbuh. A sto ti radis, nosis ju ispod trbuha?
    [/quote]

    Ne, vec cu uzeti muzevu koju sada nosim na siroku gumu :D :D
    Kaj me briga...

    A osim toga, mozda i necu, jer sam cula da ih ima dovoljno

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    40

    Početno

    Ja sam nosila dvije svoje, ali mi ih je bilo zao tamo smucati po onom prljavom rodilistu.

    Njihove su osim toga dobre zato jer imaju ogroman izrez, pa su kao stvorene za dojenje. Na hodniku si izvadiš iz ormara onu koja ti paše (ja sam imala i zihericu s kojom sam je gore zakopčala).

    Spavaćice su još najmanja stavka u tom rodilištu, ionako.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Imaju spavačice, daju ti ako želiš svako jutro, a možeš i tražit po potrebi, a ako ne možeš imat i svoju. (10.12.2003. bila)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •