Malo sam pogledao ranije postove na sličnu temu, ali nisam našao odgovora, ako je već netko pitao slično, isprike.

Imam 4,5 godišnjaka s kojim smo pred ljeto krenuli da bi makli noćnu pelenu. Uglavnom sam se dizao i stavljao ga na tutu, na početku par puta tijekom noći, a potom je došla faza gdje je bilo dovoljno jedan put (oko ponoća, zaspe oko 21.30). No ljeto je prošlo, a situacija se promijenila na gore, tj. ponovno smo se vratili na višekratno buđenje tijekom noć (uglavnom moje buđenje, on spava kao klada). Naručio sam alarm, ali me zanima postoje li kakve praktične dječje gačice koje bi malo pomogle što se tiče zapišavanja. Nije nam problem sa posteljinom toliko jer imamo više slojeva zaštite koje onda samo mičem, ali problem mi je što malac leži mokar dok se ja ne probudim i presvučem ga.

One pull-up pelene ne bih vraćao jer ih on više ne želi tj. ne želi sebe vidjeti kao bebu ponovno, očigledno je svjestan situacije pa mislim da bi mu bio popriličan udarac za samopouzdanje da mu vratimo pelene. No neke gačice koje možda imaju kakav upijajući dio bi dobro došle

Ima li prijedloga? Vidio sam one Bambino mio po webshopovima ali čini mi se da su one ok samo za dnevne nezgode.