Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 99

Tema: Hematom/krvarenje/iscjedak

  1. #1
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno Hematom/krvarenje/iscjedak

    dakle, evo da i ja iznesem svoju priču. sa 8 tjedana sam jako prokrvarila i završila u petrovoj na hitnoj. puknuo je hematom, ali je vrat maternice ostao zatvoren i plod je bio ok. preporučeno strogo mirovanje i terapija dabroston 3x1 i normabel 2x1. tjedan dana poslije na kontroli kod svog ginekologa, sve ok, još malo smećkastog iscjetka (čišćenje), te primjećeno lagano krvarenje na dnu maternice i preporučeno daljnje mirovanje. sada, dva tjedna nakon zadnjeg pregleda (11 tjedan), prestalo je to čišćenje, ali ja još uvijek, barem jednom dnevno primjećujem roskasti iscjedak. ne znam imam li razloga za brigu, da zovem ginekologa ili da jednostavno čekam drugi tjedan kontrolu? terapija je i dalje dabroston 3x1, normabel 1 dnevno.

    eto, bila sam malo opširnija, ali možda je netko imao sličnu situaciju, pa me savjetuje

  2. #2
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Žao mi je što moraš kroz sve to prolazit

    ~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude u redu

    Ja nisam imala slično iskustvo al da sam na tvom mjestu ja bi otišla ginu na pregled......nemaš što izgubit a bit ćeš mirnija.....
    Krvarenja u prvom tromjesečju su kod nekih normalna i nitko ne zna zašto se pojavljuju....

  3. #3
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    koji sam ja blesavac. trebala sam ga odmah nazvat, a ne nervirat se. veli ginić da je to sve normalno!

  4. #4
    chiquita

    Početno

    Vrlo slična situacija se i meni dogodila imala sam veliki izljev krvi u 7 tjednu trudnoće,te sam ja cijeli mjesec krvarila tamno smeđim iscjetkom poput tamne čokolade.Kad se zaustavilo iscjedak je bio proziran i krvi više nije bilo.Vjerojatno se kod tebe dijelovi hematoma još čiste,kod mene je bio jako velik,jedva sam održala trudnoću zbog hematoma.Bit će ti lakše kad nazoveš gin. makar ćeš biti mirnija što pogoduje smirenju hormona zabrinutosti.Ne brini,samo se okupiraj pozitivnim mislima,nastoj ne biti sama,da što manje razmišljaš.Ja sam imala 2 trudnoće s hematomima nezamislivih veličina i obe su uspješno završile.Sad ima hvala Bogu 2 prekrasna sina od jednog 3 god. i jednog od 6 mj.Hematom će otići samo drži dobre vibracije jer one ga tjeraju!

  5. #5
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    hvala chiquita. meni je isto išlo smećkasto, sad ponekad roza. veli mi doktor da je to ok. sljedeći četvrtak imam zakazan pregled. bilo mi je glupo čekati još tjedan dana i živcirati se ako mi može za jednu minutu preko telefona reći

  6. #6
    chiquita

    Početno

    Tako je,ne vrijedi misliti e sad je možda ovo pa možda ono,jer danas svi imamo previše informacija što je mislim ponekad gore nego ne znati.Ja sam imala spontani u 23 tjednu trudnoće s blizancima pa sam rekla sebi da ću svaki put nazvati ginekologa kad posumnjam da nešto nije u redu pa makar bila dosadna.Kad ti doktor definira tvoj problem onda se nekako smiriš i opustiš.Vjerujem da će ti biti sve u redu,pokušaj što više meditirati i razgovarati s bližnjima da dobiješ energije koja će ti pomoći u iščekivanju bebice.Samo se prepusti i bit će dobro,vjeruj!

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    iva, meni se slično dogodilo u 10om tj.
    tj.nije slično (ja nisam imala hematom, nego su krvarenja izazivala grčenja maternice nepoznatog uzroka).

    htjela sam reć da samo dobile identičnu terapiju, i pri tome mi je dr rekao da ako mi se pojavi lagana sukrvica da nije ništa strašno, da idem u bolnicu samo ako prokrvarim. poslije sam vidla u uputama za dabroston da piše da su moguća probojna krvarenja...valjda je to to? :? ja nisam krvarila tijekom terapije.

  8. #8
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    mamuška, nisam ni ja krvarila. prvo je bilo to smeđe čišćenje, a sad mi se zna pojaviti, recimo jednom-dvaput dnevno kad se obrišem roskasto (zapravo kao bijelo pranje). al rekao je da ne brinem. idem na kontrolu u četvrtak. jedva čekam

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    107

    Početno

    I ja sam ti dobila iscjedak u 9 tjednu trudnoće, smečkast, ništa prejako. Završili smo na pregledu, stavio me na terapiju i strogo mirovanje. I to je trajalo puna tri tjedna sve dok se taj hematom nije očistio. Ne brini sve če biti ok!!!


    majkin anđeo dolazi 19.04.2007. - još samo 68 dana

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    imam slicno iskustvo. prokrvarila sam u 10 tjednu zbog manjeg hematoma, i 2, 3 dana bas je bila svjeza krv, dobila sam antibiotik i utrogestan i mirovanje. u ponedjeljak bi trebala ici na kontrolu potvrdit da je sve ok, jer iako već 4 dana ne krvarim tu i tamo primjetim roskasti iscjedak pa mi je svaki odlazak u wc takoooo neizvjestan. nadam se da je to normalno i da ce to bit ok. da ne govorim da sam umjesto narančastog wc papira koji uvijek kupujem kupila najbjeliji tako da vidim svaki trag.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    njemacka
    Postovi
    70

    Početno

    Iva ,dali je kod tebe proslo krvaraenje
    pitam jer sam u istoj situaciji kao i ti
    zelim ti sve naj naj

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    Citiraj bellissima prvotno napisa
    u ponedjeljak bi trebala ici na kontrolu potvrdit da je sve ok, jer iako već 4 dana ne krvarim tu i tamo primjetim roskasti iscjedak pa mi je svaki odlazak u wc takoooo neizvjestan. nadam se da je to normalno i da ce to bit ok. da ne govorim da sam umjesto narančastog wc papira koji uvijek kupujem kupila najbjeliji tako da vidim svaki trag.
    javi kako je bilo.
    ovo s odlascima na wc i wc papirom-ko da mene opisuješ...

  13. #13
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    I meni puknuo hematom u 8.tjednu, na hitnoj mi rekli da sam trudna i dobila Dabroston i strogo mirovala mjesec dana. Poslije toga isto relativno mirovala, ali samo jer su svi oko mene to zahtijevali a nije bilo medicinske indikacije, hematom se povukao, ali sam se jaaaako dugo cistila, sigurno jos mjesec, mjesec i po dana je bilo tog smeckastog iscjetka, nekad manje nekad vise. Dr. reko da je to sve u redu, danas sve pet, trudnoca ko po knjizi... Zato, samo hrabro!

  14. #14
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    Citiraj Elli prvotno napisa
    Iva ,dali je kod tebe proslo krvaraenje
    pitam jer sam u istoj situaciji kao i ti
    zelim ti sve naj naj
    sad nema nikakvog iscjetka. ali svaki put kad me nešta probode, odmah trčim na wc. danas me piknulo kod pupka preko cijelog trbuha. mislim da su mi i mišići već malo u komi. 3, skoro 4 tjedna mirujem strogo, a sad čim se malo pomaknem, već me nešt probode i sl.

  15. #15
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    javljajte da čujem kako ste i da usporedimo iskustva i prebrodimo strah.....

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    njemacka
    Postovi
    70

    Početno

    iva,ja sam imala malo kevarenje kao sto si ti opisala
    imala sam u petak kontrolu i UZ vidjela se mala tackica
    trudna sam HCG 1500
    taj dan sam dobila proluton injekciju koju moram udarati 3 put sedmicno od prve injekcije nisam krvarila 2 dana
    ali juce se ponovo malo pokazalo i danas opet nema nista
    evo odo sad kod mog DR primiti injekciju
    javicu se kad dodjem
    zaboravila sam reci da jos uzimam Prednisolon tablete

  17. #17
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    bellissima, jesi bila na kontroli?

  18. #18
    Ami

    Početno Re: Hematom/krvarenje/iscjedak

    Citiraj iva2405 prvotno napisa
    dakle, evo da i ja iznesem svoju priču. sa 8 tjedana sam jako prokrvarila i završila u petrovoj na hitnoj. puknuo je hematom, ali je vrat maternice ostao zatvoren i plod je bio ok. preporučeno strogo mirovanje i terapija dabroston 3x1 i normabel 2x1. tjedan dana poslije na kontroli kod svog ginekologa, sve ok, još malo smećkastog iscjetka (čišćenje), te primjećeno lagano krvarenje na dnu maternice i preporučeno daljnje mirovanje. sada, dva tjedna nakon zadnjeg pregleda (11 tjedan), prestalo je to čišćenje, ali ja još uvijek, barem jednom dnevno primjećujem roskasti iscjedak. ne znam imam li razloga za brigu, da zovem ginekologa ili da jednostavno čekam drugi tjedan kontrolu? terapija je i dalje dabroston 3x1, normabel 1 dnevno.

    eto, bila sam malo opširnija, ali možda je netko imao sličnu situaciju, pa me savjetuje
    Draga moja u potpunosti se suoosjecam s tobom i meni se slicno dogodilo samo i+u amlo goroj varijanti ali sve se dobro hvala Bogu zavrsilo sad imam sina od godinu dana.
    I ja sam prokrvarila u 11 tj. 12 sedmici i pisem ti iskljucivo iz razloga sto znam kroz sta sve prolazis.
    Vjeruj mi najvaznije je da nadjes dobrog doktora strucnjaka u patologiji trudnoce i da imas povjerenja u njega jer ja sam prvi put otisla na pregled kod jednog doktora koju i dan danas bukvalno mrzim i ta idiotkinja mi je skratila pola zivota sa svojim dijagnozama.
    Meni jer krvarenje trajajo cini mi se i 20 dana ali sa mnom je bio specifican slucaj i ja sam lezala u bolnici prvi put 45 dana te znam kroz sta prolazis ovdje nisam zbog trudnoce nego zbog zubica mog sina ciji nas rast muci,procital sam slucajno tvoj mail pa rekoh sebi da ti se javimjer sam bila u slicnoj situaciji.
    Ali eto da te utjesim nemoj se brinuti ako ti je doktor rekao strogo mirovanje lezi i misli da imas cilj i spred tebe znam da je tesko lezati ali vjerujmi ja sam lezala do kraja sve do carskog i nisam se nikad pokajala , trud se isplati imas dobru terapiju a ostalo je Bozija volja.
    Cuvaj se i sretnom.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    u ponedjeljak sam bila na kontroli, mislila sam da cu poludit do 14.40 kad sam narucena. U pon ujutro kad sam isla na wc na papiru sam prvi put nakon pet dana primjetila tamnu, tamnu krv, smeđu ustvari, i kad sam se okrenila i pogledala u skoljku vidila sam male grumene isto tako smeđe boje, do 14 sata sam bila naploa luda, al doktor kaze da je sve to normalno, da se taj hematom cisti i da je bolje da je takva smeđa (stara) krv, jer je to znak da je od hematoma. On na ultrazvuku i dalje vidi hematom (12-24mm), ali prednost je to sto se nalazi distalno tj bliže grlicu maternice i on ce se kako doktror kaze cistit neovisno o plodu. Bilo bi nezgodno da je proksimalno tj iznad ploda jer bi onda to islo preko posteljice i vjerojatno odnjelo i polod kad se radi o maloj trudnoci. Uglavnom, utrogestan mi je dao jos 7 dana i mirovat, a ponovna kontrola za 2 tjedna. I sada primjecujem tu i tamo smećkasti iscjedak ne obilno, al mi je rekao da ne panicarim nego da se javim tek ako osjetim jaku bol ili svježa obilna krv. Ne znam cure kako su opremljeni ginekolozi kod kojih idete al kad sam prije 2 tjedna zavrsila u bolnici doktor u splitskoj bolnici nije vidio hematom, mislim kako bi i mogao na onom socijalnom 2D ultrazvuku, jer ovaj ga jasno vidi na 4D.

  20. #20
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    belissima, drži se...

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    Citiraj iva2405 prvotno napisa
    belissima, drži se...

  22. #22
    Ami

    Početno hematom

    Evo mene opet
    Neznam jel mi vjerujete ali znam kroz sta prolazite
    Sto se tice toga bellissima da ti gin nije vidio hematom sve je moguce jer sam ja dva dana prije nego cu prokrvariti bila na redovnoj kontroli i tatda mi je suluda doktorica rekla da se moj hematom povukao da bih nakon toga legla u bolnicu i doktor utvrdio da je hemmetom velik 5cm!!!!
    Nevjerovatno zar ne, ja znam samo slijedece cure moje mirovanje je obavezno nemoj te se zanositi da se to vama nesto ruzno nece desiti svaki hematom je opasan uloko se ne miruje i ne prima adekvatna terapija ,izbjegavajte sto vise sjedeci polozaj i voznju automobilom netrebam vam ni spominjazti da je glacanje bnajopoasnije u ovoj situaciji, svima vam drzim palceve .
    Zelim vam da rodite zivu zdravu i sretnu djecu .
    Meni se moje lezanje isplatilo
    Ukoliko imate kavih pitanja slobodno mi se obratite za savjet jos nesto izbjegavajte biti same jer tad vas pocnu okupirati najruznije misli.
    Pozdrav
    Mamino zlato

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    Ami koliko dugo si mirovala?pripremila sam se na mirovanje do kraja trudnoće i evo polako četvrti tjedan da mirujem tj. uglavnom ležim. Reci mi jelse tebi hematom povukao ili je jos uvijek tu?
    Ja živim od pregleda do pregleda; sljedeći je 26.02 pa ću vidit što kaže!

  24. #24
    Ami

    Početno hematom

    Draga Bellisima,
    Prvo da ti kazem sda sam ja lezala sve do kraja trudnoce, nejvaznije je da se nista nije odrazilo na bebu rodila sam malog djecacica koji sad predstavlja cijeli moj zivot.
    Hematom koji sam imala se postepeno povukako tj dio je iscurio a dio njega se apsorbovao u zid materice nista ne brini samo pij terapiju i lezi odmaraj se .
    To koliko ces lezati nije uposte bitno i relevatno je od trudnice do trudnice neke trudnice odmah poslije nestanka hematoma mogu nastaviti sa normalnim aktivnostima a neke ako ja ne.
    Meni je dodatni problem bio sto mi je posteljica bila nisko pa je to bio razlog nastavka mirovanja poslije nestanka hematoma..
    u tom periodu mirovnaja najgore mi nije bilo sto moram mirovati nego ta neizvjestost sta ce biti i kako ce biti.
    Svim trudnicama u ovom stanju predlozila bih sto vise gledanja komedija jer smijeh je zdrav i bebe osjecaju isto promjene vaseg raspolozenja sto manje razgovora o tuznim temama i sto vise druzenja s pozitivnim osobama.
    Nemojte se osvrcati na druge svaka trudnoca je razlicita kao i svaki covjek.
    Izbjegavjte crne misli a kad one nadodju mislite na najljepse stavri koje su vam se dogodile u zivotu.
    Danas je veliki broj trudnica koje imaju hemamtom prilikom trudnoce i velika vecina tih trudnoca se sretno zavrsi.

    cuvajte se
    Mamino zlato :

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    Hvala Ami na ohrabrenju! kao što sam već napisala pripremila sam se na to da ću morat mirovat i kao šta si rekla to je ništa u usporedbi s onim konstantnim pitanjem: je li sve u redu, kuca li srce i sl. Ništa nam drugo ne preostaje nego se naoružati pozitivnim mislima i odmarati, odmarati i saaaamo odmarati

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    IVA, ŠTA JE BILO NA PREGLEDU? NADAM SE DA JE SVE OK? JAVI SE..............

  27. #27
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    ja sam bila u četvrtak na pregledu. sve ok, hematoma nema. krvarenje prestalo (kucam odmah u drvo). smanjio mi je dabrostone na 2x dnevno još 1 tjedan. smijem lagano šetat 20-tak minuta dnevno i od sljedećeg tjedna prestajem s dabrostonima. sad mi je puno lakše. jedino kaj me tak trbuh probada kod pupka, al veli da je to normalno i da su to mišići. uf, baš pika....

    hvala na brizi. nadam se da je i kod vas sve ok.


    :D :D :D

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    :D

  29. #29
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    mamuška, ti ideš u ponedjeljak, zar ne?

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno


  31. #31
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    sretno. i javi

  32. #32

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    hoću, na ljetnim kružnicama.

  33. #33
    Ami

    Početno hello

    Cure i mene je bolio nekad pupak i ja sam se pitala jel to normalno cuvajte se .
    Bellissima sve ti najljepse zelim Iva i tebi i Mamuski i svima
    Iva super je znak da neces vise piti dabroston.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    Ami koja je razlika između dabrostona i utrogestana? mislim, za utrogestan znam što je i čemu služi ali za dabrostan nemam pojma, a vidim da dosta trudnica sa sličnim simptomima kao ja uzima dabroston! ja sam 2 tjedna pila utrogestan!

  35. #35
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    Nisam Ami al sam pila Dabroston. To ti je jedan oblik progesterona, hormon kojeg medicinari zovu "cuvar trudnoce". Utrogestan je ista stvar, samo mislim da se razlikuju u koncentraciji.

  36. #36
    Ami

    Početno

    Dgke ste vi cure kako ide.
    Jel sve ok?

    Mamino zlato

  37. #37
    Ami

    Početno

    I kao stao je timita rekla dabroston i utrogesteron se razlikuju samo u koncentraciji zenskog hormona progesterona i to tako da utrogesteron ima vece koncetraciju istog a dabroston ima malo manju.

    Mamino zlato

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    MAMUŠKA KAKO JE BILO NA PREGLDU?
    JA ODBROJAVAM DANA DO PONEDJELJKA!

  39. #39
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    cure, niste se dugo javljale i ne znam što ima novog. ja sam prestala s dabrostonima i s normabelima. mogu se normalno kretati, počeli smo čak i manju svadbu planirati za svibanj. zadnjih par dana me muči pritisak u donjem dijelu trbuha i oko pupka. ja mislim da je to rastezanje, doktor mi je preporučio da malo usporim. bebica se rita na veliko, ali se izvana još ništa ne osjeti brine me jedino taj pritisak u trbuhu

    kako ste vi?

  40. #40
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    malo sam kasno skužila topic, ali i ja sam jedna presretna mama skorodvogodišnjaka koja je imala hematom i krvarenje u 11/12. tjedan - završila u bolnici gdje su mi samo preporučili mirovanje i nikako dabroston, ali ja sam bila dovoljno pametna da sam slušala svog ginića (btw privatnog) i da sam ga uzimala na njegovu preporuku da nitko tamo ne zna. Odmirovala sam nekih mjesec dana (kao) dok se nije sve isčistilo, a dalje je trudnoća bila i više nego školska.
    Šaljemo veliku svim zabrinutim budućim mamama jer znam kako sam ja bila zabrinuta, ali ti hematomi su jako česta pojava i nisu strašni ako nisu na krivom mjestu.

  41. #41
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    hvala na podršci. ja se osjećam dobro, jedino me malo zabrinjava taj pritisak u donjem dijelu trbuha

  42. #42
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    da i ja sam ga stalno imala i stalno sam brinula, ali shvatila sam da to nije ništa povezano nego se sve to dolje rasteže i namješta, pa malo probava, pa malo svašta, ali najbolje je opustiti se i ne razmišljati negativno

  43. #43
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno


  44. #44

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Iva izvini ali ne kontam u kojem si tjednu sada?ja sam u 20 i isto imam neki pritisak u trbuhu,a od pocetka sam imala krvarenja i mirovanja i dabrostone...i jos evo par dana ponekad osjetim ostru ali kratku bol,mozda sekunda ali ostro dole skroz nisko.. :? :?

  45. #45
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Iva izvini ali ne kontam u kojem si tjednu sada?ja sam u 20 i isto imam neki pritisak u trbuhu,a od pocetka sam imala krvarenja i mirovanja i dabrostone...i jos evo par dana ponekad osjetim ostru ali kratku bol,mozda sekunda ali ostro dole skroz nisko.. :? :?
    ja sam sad u 17. meni nije bol, nego pritisak. mislim da od straha i zbog toga što se desilo na početku, ja paničarim i bez razloga, ali... mislim da je bolje provjeriti nego kasnije (ne daj Bože) žaliti. jesi ti još na mirovanju? ja kad sam bila zadnji put kod doktora (prije 2 tjedna), rekao je da je sve ok i da ne moram više mirovati

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    split
    Postovi
    251

    Početno

    Iva ja isto osjećam sličan pritisak i to nisko s desne strane, ne znam sta bi to moglo biti, povezujem to s razno-raznim stvarima, neredovitom stolicom i sl. U pon. idem na pregled pa cemo viditi. Inače već mjesec dana se normalno krećem, i funkcioniram. Mjesec dana sam mirovala i pila utrogestan zbog hematoma. Sad je svve u redu, a taj pritisak..... tko zna....

  47. #47
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    Citiraj bellissima prvotno napisa
    Iva ja isto osjećam sličan pritisak i to nisko s desne strane, ne znam sta bi to moglo biti, povezujem to s razno-raznim stvarima, neredovitom stolicom i sl. U pon. idem na pregled pa cemo viditi. Inače već mjesec dana se normalno krećem, i funkcioniram. Mjesec dana sam mirovala i pila utrogestan zbog hematoma. Sad je svve u redu, a taj pritisak..... tko zna....
    javi se nakon pregleda. sretno

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Cure, drzite se! Ja sam krvarila od 6. tjedna-Utrogestan, prijeteci pobacaj-strogo mirovanje, hematom, od 25. tjedna hospitalizacija-escherichia coli, opet mirovanje, 30. tj-prijeteci prijevremeni porod, hospitalizacija, olygohidramnion, hospitalizacija, povecan otpor kroz arteriu umbilicalis, hospitalizacija. U 38. tjednu inducirani porod. Dakle, mirovanje oko 8mjeseci. Sad moj maleni ima 4 mjeseca.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    ispravak, ne arteria vec aorta umbilicalis

  50. #50
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Evo ja malo podižem temu jer sam jutros primjetila upravo roskasti iscjedak. Umrla sam od brige. Sada smo 6 tjedana. gin je na prvom pregledu postavio sumnju na hematom ili blizanačku trudnoću od koje se jedan plod ne razvija. Nisam imala krvarenja niti bolove. Samo povremena probadanja ne tako intezivna i sada ovaj glupi iscjedak ! Što je to? To mi ne izgleda baš kao da se hematom čisti!? Ili?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •