Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 228

Tema: spavaju li vasa djeca u kreveticu?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Dijana76 sve se bojim da ćemi i mi tako jer bi mi drugu bebu, pa će se desiti da taman kad I. "postane veliki" i bude htio u svoj krevetić, možda dođe druga beba. Eh, ništa od spavanje slijedećih nekoliko godina!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Dijana76 sve se bojim da ćemi i mi tako jer bi mi drugu bebu, pa će se desiti da taman kad I. "postane veliki" i bude htio u svoj krevetić, možda dođe druga beba. Eh, ništa od spavanje slijedećih nekoliko godina!
    A ako druga beba dođe prije nego se ova iseli (što će se vjerojatno i dogoditi), onda kupujemo veći krevet , i selimo svi zajedno u veću, "dječju" sobu (i mi smo, nadobudno, ostavili veću sobu za dječju).

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj dijana76 prvotno napisa
    Citiraj kleine prvotno napisa
    samo da javim da je princeza nocas spavala -naravno sa nama, mi na rubovima a ona ko kraljica
    ma ne sekiraj se! i nama je isto bilo-meni je umazila glavu,a mm je cijelu noć lupala nogama.i tako do 2.godine dok nije poželjela biti velika,a onda sam je namamila sa prekrasnom posteljinom,i eto-mi konačno spavamo ne kao svijeće nego kao ona!

    ali ne zadugo...pogle potpis dole!

    bravo za malu bebu :D i onda sve ispocetka

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    dijana76, i meni je termin bio 13/09 po M, a po uzv malo kasnije, stigla je 27 8)

  5. #55
    galadriel

    Početno djecji krevetici

    pozdrav mame i tate! pridruzila vam se nova trudnica -18tj, i trazim od vas iskusnih da me savjetujete u kupnji krevetica, manji -veci, putni - obicni, kakva su vasa iskustva...pliz :?

  6. #56
    galadriel

    Početno

    :/ zar nista, pomagajte, izgubljena sam u ponudi...

  7. #57
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    A ne znam sto da ti kazem, sve to ovisi o tvojim potrebama. Masu cura ovdje nije ni kupovalo krevetice ili ih ne koriste jer bebe spavaju s njima, razmisli o toj mogucnosti.
    Moj malisa veci dio noci i danju spava u kreveticu, mi smo kupili veci, 140x70 cm jer mu se kasnije mogu maknuti stranice i moze sluziti i kao pravi krevet. Sad sam zadovoljna jer i ovako se vrti i brzo dodje do ruba, ne znam kako bi manevrirao u manjem kreveticu. Putni jesu jeftiniji, ali je podnica nisko i moras se dosta saginjati kad stavljas i vadis bebu, mi ga koristimo samo na ljetovanju. Onda, dosta je prakticno skidanje stranice da mozes krevetic pribliziti svom krevetu, nas to nema, ali nam ni ne treba jer zbog rasporeda u sobi ne mogu stati priljubljeni. Sretno u izboru i sa bebicom!

  8. #58
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno Re: djecji krevetici

    Citiraj galadriel prvotno napisa
    pozdrav mame i tate! pridruzila vam se nova trudnica -18tj, i trazim od vas iskusnih da me savjetujete u kupnji krevetica, manji -veci, putni - obicni, kakva su vasa iskustva...pliz :?
    normalni (60/120) s tim da se može bočna stranica (rešetke) maknuti

  9. #59
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Airelle prvotno napisa
    Moja N spava u našoj sobi, u svom krevetiću. Ako plače, stavimo je između nas u krevet i sve OK 8)
    Veći problem mi je dnevno spavanje, neće da zaspi u krevecu, već samo u kolicima
    Ima li ko ovih iskustava?
    Ne brini, mi smo P. do 20-og mjeseca za dnevno spavanje morali voziti, ljuljati, nositi, kolica, nosiljke, ljuljačke, you name it, više ga nisam onako ogromnog mogla gledati kako blaženo spava u onoj malecnoj nosiljki - noge vire do koljena, glava na pola vani, ma užas, a nedajbože dirat ga kad jednom zaspi..... ali onda nas je samo jedan dan iznenadio, tražio je da ga stavimo u krevetić i sam zaspao, doduše to se može povezati i tim što ide u jaslice, a tamo nema uspavljivanja, ali ovo se dogodilo nakon pet mjeseci jaslica tako da je očito bio sam spreman.
    a faza smo imali različitih, od spavanja u svom krevetiću s nama u sobi, do spavanja u drugoj sobi, pa onda malo s nama u krevetu, pa sad više uopće neće s nama u krevetu (osim možda za vikend ujutro, ali za to je potrebna posebna vještina zavaravanja ako slučajno hoćemo malo dulje odspavati)....da bi sad ipak završio u svom krevetu u svojoj sobi, naravno bez ikakve sile, sam je to tako prihvatio i čak smo primijetili da se više budi ako netko spava s njim u sobi.

  10. #60
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Vidim da smo mi u debeloj manjini, ali Jure od 7 ipo mjeseci spava sam u svojoj sobi. Za rođendan smo mu je obojali u zeleno, stavili prekrasne zavjese, prebacili ormarić...
    Svaku večer, oko 20,00h odnesem ga u krevetić, poljubim i zaželim "Laku noć", on poljubi mene i kaže mama pa paaaa, zagrli medvjedića i zaspe u roku odmah. Spava do cca 7,00. Bez buđenja 8)

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj kleine prvotno napisa
    dijana76, i meni je termin bio 13/09 po M, a po uzv malo kasnije, stigla je 27 8)
    pa i ja bi tako!
    svoju gospodičnu sam rodila u 37.tjednu pa bi valjalo da ova bebica malo zakasni!

  12. #62
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Vidim da smo mi u debeloj manjini, ali Jure od 7 ipo mjeseci spava sam u svojoj sobi. Za rođendan smo mu je obojali u zeleno, stavili prekrasne zavjese, prebacili ormarić...
    Svaku večer, oko 20,00h odnesem ga u krevetić, poljubim i zaželim "Laku noć", on poljubi mene i kaže mama pa paaaa, zagrli medvjedića i zaspe u roku odmah. Spava do cca 7,00. Bez buđenja 8)
    P. isto spava u svojoj sobi od 11-og mjeseca s manjim prekidima kad smo bili na moru ili kad ga ćopi bit s nama u krevetu, isto sam zaspe, jedino ga volim držati za ruku, nekako mi fali uspavljivanje, ali čak ne moram niti to
    no s jednom veeeliiiikooom razlikom da se budi i preko nekoliko puta po noći, ali na kratko i samo mu treba flašica, tako da sam stvarno u kondi

  13. #63

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    naša Gizel još uvijek spava s nama... tu i tamo je stavim u krevetić... za foru... ili dok se stvarno želim naspavati...
    mm mi radi večernje sate u kinu, pa mi je gušt zaspati pokraj male ljepotice... a još veći kada svi tri zaspemo zagrljeni... mmmm

  14. #64
    Ivanchica avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    221

    Početno

    Ida od prvog dana spava s nama u krevetu i nemam namjeru prebacivati je u "njen" krevetic. Uredno se pere i pegla posteljina iz tog krevetica, iako sluzi za odlaganje odjece

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    54

    Početno

    mala Morena je otpočetka spavala u svom krevetiću i nije bilo nikakvih problema ali sam ju počela prebacivat u naš krevet kad smo išli spavat da ju mogu mazit jer mi je bila preslatka onako mala, okrugla i divna. malo sam ju ljubila , malo držala za ruku .... i tako već mjesecima spava s nama. MM želi da ju izbacim iz kreveta ,a ja stalno smišljam razloge i ono "još samo noćas, bude od sutra u kimbaču.." Probala sam jednu večer ali sam se svakih 10 min dizala da vidim šta radi jer se okretala i čudno uzdisala. kad je napokon zaspala i ia također odjednom me probudio krik... ispala joj noga kroz ogradu i nije ju mogla izvuć. i naravni vratila dijete kod nas. otkad sam susjedu priznala nespavanje male u njenom krevetu kao svoj jedini propust vezen za nju (jer je u početku normalno spavala u svom krevetu) susjed mi je rekao - baš te briga, tako brzo vrijeme prolazi da će začas bježat od vas i jedva će čekati da vas se riješi. zaključila sam da ima pravo i otad je bez grižnje savijesti stavljam u krevet dam joj pusu i malo se mazimo. njen krevetić je pored našeg i služi kao odlagalište koječega

  16. #66
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj iri prvotno napisa
    MM želi da ju izbacim iz kreveta
    Ovo baš zvuči ružno

    Citiraj iri prvotno napisa
    nespavanje male u njenom krevetu kao svoj jedini propust vezen za nju
    Zašto propust, trebaš biti ponosna na to

    Nema ljepšeg osjećaja nego usred noći osjetiti svoje zlato kako se stišće uz mamino tijelo i traži cicu , zbog takvih stvari jedva čekam vrijeme za odlazak u krevet

  17. #67
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Meni su svi stalno trubili na početku pa zašto nije u kindaću, zašto je puštam da spava s nama, zar mi je teško popodne je odnesti u sobu na spavanje... jednostavno je nisam mogla ispustiti iz vida. Dok nisam imala prenosivu ležaljku ne bi po cijeli dan išla na kat na
    WC jer je nisam mogla ispustiti iz vida.


    sada popodneva prespava u kindaću (bolje spava, uz radio naravno), opet je oko 8 stavim, do 12, onda idemo mi u krevet, dojenje, nazad u kindać. U 4 nam je sljedeće hranjenje kojeg se ja uglavnom niti ne sjećam jer je automatikom prebacim u krevet. I tamo ostaje do jutra. A onaj bezzubi osmjeh... joj otopim se i skliznem s kreveta

  18. #68
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    Meni su svi stalno trubili na početku pa zašto nije u kindaću, zašto je puštam da spava s nama, zar mi je teško popodne je odnesti u sobu na spavanje... jednostavno je nisam mogla ispustiti iz vida. Dok nisam imala prenosivu ležaljku ne bi po cijeli dan išla na kat na
    WC jer je nisam mogla ispustiti iz vida.


    sada popodneva prespava u kindaću (bolje spava, uz radio naravno), opet je oko 8 stavim, do 12, onda idemo mi u krevet, dojenje, nazad u kindać. U 4 nam je sljedeće hranjenje kojeg se ja uglavnom niti ne sjećam jer je automatikom prebacim u krevet. I tamo ostaje do jutra. A onaj bezzubi osmjeh... joj otopim se i skliznem s kreveta
    pa ti kao da si opisala naše spavanje/nespavanje u krevetiću
    tako da nemam što ni dodati..a iskreno, više se volim probuditi da znam da je on kraj mene.. (sinek)

  19. #69

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    241

    Početno

    Probala sam kad smo stigli kući staviti ga u krevetić ali je odmah protestirao. Nakon toga nisam više pokušavala. Bilo nam je prirodno staviti ga između nas i tako se lijepo naspavamo a prekrasno je osjetiti i vidjeti ga pored sebe kad se skupa budimo.

  20. #70
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    naš mališa spava u svojem krevetiću (koji je kraj našeg uzglavlja) po noći, tj. negdje od 11 navečer pa do 6 ujutro. ostali dio dana provede na našem krevetu koji je preuzak da bismo svi troje sigurno spavali po noći u njemu (širok 120, a mm je trbušast i ima čudne navike - u snu se baca i općenito je rizičan za spavanje u blizini).
    ovo noćno spavanje dobro podnosi, tj. ok mu je krevetić, po danu ne daj bože da ga stavimo u krevetić. jedino kad mu upalimo mobil s ribicama, izdrži petnaestak minuta "iza rešetaka", a onda mu dojadi.

  21. #71
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    pored dva dječija kreveta koja sam dobila u miraz...moj mačor se uredno "razbaca" između MM-a i mene ...još kad nabaci nogi na moju ...iako sam bila uvjerena da će spavat u svom krevetiću, tamo nije proveo ni dana, a kamoli noć ...od prvog dana je s nama (ispočetka vjerojatno jer je zavijao ko operni pjevač, a kasnije jer je jednostavno presladak...)...krevetić=odlagalište...drugi krevetić=ukras

  22. #72
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    i mi smo jedni od onih kojima krevetić služi kao odlagalište. Odustali smo od kupovine prijenosnog kinderbeta iz istih razloga. Ima vremena za to. A ja uživam što svi zajedno spavamo

  23. #73
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    Nama krevetic sluzi ko prematalica

  24. #74
    trenta avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    245

    Početno

    nama je dostignuće ako prvu turu odspava 2h u krevetiću, ostatak pored mene sa cicom u ustima

  25. #75
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Prva 2-3 dana, Matej je spavao u svom krevetiću, al samo do prvog buđenja.
    Ja se dižem iz kreveta (usporene kretnje u početku zbog šivanja!), podojim ga, on zaspe, spuštam ga u krevetić, budi se pa plače - i to bi se tako ponavljalo, a ja umorna i neispavana.
    Zato sam ga prebacila kod nas, u sredinu, i tad mi je postalo puno lakše a i ljepše.
    Al tad je MM počeo lošije spavat jer je bio u strahu da ga ne zgnječi.
    I onda smo krevetiću skinuli jednu stranicu, približili našem krevetu i sad tako spavamo. On je s nama, nema dizanja za dojenje, samo ga približim, a svi imamo mjesta - super!
    Sad on spava dosta nemirno, promijeni 100 poza tijekom noći pa je i njemu bolji ovaj raspored jer ima više mjesta. A često i zaspe pored mene, na cicu, pa se sam udalji tijekom noći.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Moj stariji je prvih par dana dok nismo dobili krevetić spavao na dekama između nas da ga ne znječimo, od kada je došao krevetić skinuli smoi mu stranicu i "zalijepili" ga za naš bračni. S 3 mjeseca je počeo spavati cijelu noć.
    Mlađi je mjesec dana spavao po meni, a sada spava u svom krevetiću "zaljepljenom" za naš. Tako da je naša bračna soba nešto kao spavaonica. Do zida Fiulipov krevetić sljepljen s našim, MM, ja, pa mlađi slijepljen sa svojim krevetićem.

  27. #77
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    R neki dan navršio 4mjeseca i još uvijek on i ja spavamo u bračnom krevetu, a MM u njegovoj sobi.
    Tako nam je svima jednostavnije, ja R-a u noći kada se probudi samo prikačim na cicu,
    a njegov plač kada se probudi probudi samo mene, a ne i MM-a i to nam je svima super.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb, trešnjevka
    Postovi
    103

    Početno

    mi spavamo u kinderbedu do pred jutro, a onda cica s mamom u krevetu

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    8

    Početno

    Lana od početka spava u svom krevetiću,,,,,koji je uz moj krevet naravno.....

  30. #80
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    ja sam rekla MM da umjesto ormara po mjeri smo trebali kupiti krevet,od zida do zida ...da svi stanemo i nitko ne padne 8)

  31. #81
    ive avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    182

    Početno

    I moja cura spava u svom krevetiću koji je spojen s našim. A inače obožava svoj krevetić. Kad je nervozna ili kad plače ako ju stavim u krevetić - veselje! U njemu se počela i okretati i istraživati. Okružena je igračkama. Sve u svemu oduševljena je svojim krevetićem.

  32. #82
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    i M. spava od prvog dana u svom kreveticu koji je kod nas u sobi
    i moja L. isto.
    kad se potrefi da je kod nas u krevetu niti se ja naspavam, niti mm, a niti ona. ujutro smo svi ko zombiji, a na poslu volim imat "čist" mozak i normalno funkcionirat.
    kad je ona kod nas u krevetu ja cilu noć više ležim budna nego šta uspijem zaspat.
    svak u svoj krevet i svi sritni i zadovoljni. makar je tako kod nas.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sverige-Sarajevo
    Postovi
    251

    Početno

    Citiraj iri prvotno napisa
    MM želi da ju izbacim iz kreveta
    Ja bi njega izbacila

    Mi od prvog dana spavamo sa malenim i uzivamo sve troje

    Ne bih mogla zaspati bez njega i trudim se da ne mislim na dan kad ce htjeti imati svoj krevet, ili sobu :/

    Obozavam spavati uz njega

  34. #84
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Moja veca curica ima 4 ipo godine i nikad nije spavla s nama. Naravno znala se tu i tamo uvuc u nas krevet ali nikad cijelu noc. Decko od 4 ipo mj jos nijednom nije prespavao kod nas u krevetu. mislim da je tako bolje... ali svi spavamo u jednoj sobi...

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    eh...da krevetac ne čuva L da ne padne, davno bi ga sa riješila...doduše, ponekad dobro dođe kad MM i ja trebamo malo quality time...
    inače već 6 godina ne spavamo u miru...kad je D presta spavat s nama imali smo onih blaženih 9 miseci u miru...no, kad pogledaš, ni onda nismo bili skroz sami...

  36. #86

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    29

    Početno

    Iako je MM inzistirao da spavaju s nama na velikom krevetu, ostala sam ustrajna u odvojenom spavanju. Dakle, djetešce od prvog dana u svom kreveti?u, odmah do mog uzglavlja tako da ?ujem i vidim svaki pokret, uzdah, ma sve.
    Razloga je više - od moje vlastite želje i potrebe za snom i kvalitetnim odmorom koji mi je važan da bih mogla biti mama u formi. 8) Bilo je i no?i kad bi iz nekog razloga (npr.zbog gr?eva) beba?ica prespavala s nama. I tada bih se ja redovno budila sva izlomljena i nenaspavana.
    Osim toga, dje?ica su mi sigurnija u svojim kreveti?ima s visokom ogradicom. Pa sam i ja tada mirnija. Jednom sam (kao trudnica) od premorenosti zaspala s curkom na velikom krevetu, a ona kakva je nemirna, odgurala se u snu i pala na glavicu - bez posljedica na svu sre?u! Od tada bolje mir! Svatko ima svoj krevet(ac), svoju "ekološku nišu" za spavanje, a svi smo opet zajedno, jedni pokraj drugih.

    Uspavljivanje je pri?a za sebe...

    Za dnevno spavanje koristim pomo? "baby alarma". Svaka ?ast onom 'ko ga izmisli! Jer dok beba? nana u sobi na katu, dnevne aktivnosti u prizemlju ili na dvorištu lijepo idu svojim tokom. Eto! I svi sretni i zadovoljni!

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Imamo kinder i putni kreveti?, a svaki služi sva?emu osim spavanju.
    Tu i tamo miši? odspava turu u svom kreveti?u i to samo kada ga baka ili tata stave na dnevno spavanje.Ja obožavam njegovo malo tijelo pored
    sebe pa ne inzistiram.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Italija
    Postovi
    198

    Početno

    da li je neka od vas koristila tzv krevetic co-sleeper? mali krevetic za novorodjence koji se spoja uz bracni krevet?

    nama se cini dobro rjesenje, ali jos nismo odlucili?

    evo i web str

    http://www.armsreach.com/original_cosleeper.php

  39. #89

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    pula
    Postovi
    37

    Početno

    M spava s nama od početka. bili smo ga par puta stavili u krevetić, koji je odmah pored mene ali bi jedva čekali da on počne plakat pa da ga prebacim u naš. a i super mi je kad ujutro prvo što ugledam je njegov osmjeh. :D
    krevetić mi služi za neopeglanu robu. moram priznat da je često pun.

  40. #90
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    Greta za sada spava u svom krevetiću (ima tek 16 dana)
    mene je strah tako malu bebu staviti sa sobom u krevet, a i mislim da će njoj biti drago imati svoj kutak samo za sebe

  41. #91
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi smo imali milijon faza
    prvih mjesec dana s nama u krevetu, onda mjesecima u kindaču pored našeg kreveta, milijon puta sam ga dojila i vraćala u krevetić jer sam se jedino tak koliko toliko uspjela naspavati
    onda s godinu dananviše nije dojio pa je uglavnom spavao u kindaču a kad bi se probudio prebacila bih ga kod nas, pa onda je počeo skroz spavati s nama i na kraju sam ja trudna napustila zajednički, prilično mali krevet i otišla spavati u njegovu sobicu
    ja imam skroz lagan san i koliko sam god uživala gledajući ga kako spava kraj menne toliko mi je to bilo i naporno jer sam se budila i po nekoliko puta tokom noći, a i sad ga uglavnom ćujem iz druge sobe čim se promeškolji :/ , MM nema tih problema
    sad mi je u planu da ivana prebacim u njegovu sobu dok ne dođe druga beba, već sad imam grč u želucu...

  42. #92

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Citiraj titimita prvotno napisa
    Nama krevetic sluzi ko prematalica
    I nama :D I kao skladiste za plisance koje smo dobili.

    Nisam o tome razmisljala ranije, ali kad smo dosli iz porodilista, staviti je sa nama u krevet mi je bilo najlogicnije. Epi mi je bila takva da mi je trebalo 5 minuta da se dignem iz kreveta, nije bilo sanse da to radim svaki cas. Srecni i naspavani svo troje. A opet, mogu da zamislim i da spava u svom kreveticu, ali tek kad bude prespavala noc (slutim za neke 2-3 godine)

    Juce moja mama gleda kako se Kika siri po nasem krevetu i kaze: Koliko bi mi zivot bio laksi da sam te stavila sa nama u krevet. Sto puta mi se desilo da zadremam na nogama dok sam te nosala da zaspis.

  43. #93
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Nas N je u svom krevetu odspavao svega 2 sata.Mama mi se smijala kad smo nemile novce potrosili za krevet,ogradice,posteljinicu .Ja sam bila sigurna da ce on spavati u kreveticu,ali mi ga ne pustamo iz naseg kreveta ,a on ne zeli otici.Nama je super zajedno.Imali smo period kada smo tatu istjerali iz kreveta jer nismo imali onako veeliki krevet,ali smo ga brzo vratili kad smo stigli u veliki bracni ...i sad nam je super
    Iako N ima fazu da sjedne usred spavanja...i onda samo padne na mene.Nadam se da ce proci

  44. #94
    danchi79 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Klenovnik
    Postovi
    141

    Početno

    Naša Dora navečer zaspe u svom krevetiću kojem je spuštena ogradica, a pred jutro kad tata ode na poslek seli k meni u krevet

  45. #95

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    Katja je sa mnom u krevet - veliki bračni - a MD je zbog potreba posla tokom tj. u dnevnoj, a za vikend je kod nas. Kibi služi za spavanje dok ne dođem u krevet, pa ju prebacim sebi,ponekad za dnevni hajanac.
    Obzirom da joj u posljednje vrijeme treba puuuuno mjesta (spava raširenih ruku), prikačili bi kibi uz krevet. Jasna mi je situacija ako sisa npr. desnu cicu, a kibi je na desnoj strani kreveta, tada ju samo lako prebacim u njega, ali šta kada sisa lijevu cicu i mora preko mene u kibi? Imate kakav manevar za prebacivanje uz što manje ometanja dok haja?

  46. #96
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno

    jazzmama, ja sam nedavno skuzila da mu mogu dati i gornju sisu, i to mi je bilo otkrice mjeseca!!! samo se namjestim polutrbusno-polubocno i sisa je gdje treba tako da mi je sad V. uvijek na istoj strani

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    YoungMummy, genijalno

  48. #98
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    Naša spava u svom krevetiću od prvog dana i to bez ikakvog problema!
    Po danu je stavim i na naš krevet spavati, ovisi kako kad!

  49. #99
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Uffff...ni sama ne znam da li spava s nama ili u ne :?
    Kako koju noć, ponekad u krevetiću, ponekad neće pa je pored nas
    Sad imamo novu foru, momčić je zaključio da najbolje spava kada zagnjuri glavu ispod cice ....on je u pravom smislu riječi cicoljubac

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj YoungMummy prvotno napisa
    jazzmama, ja sam nedavno skuzila da mu mogu dati i gornju sisu, i to mi je bilo otkrice mjeseca!!! samo se namjestim polutrbusno-polubocno i sisa je gdje treba tako da mi je sad V. uvijek na istoj strani
    I mi ovako odavno funkcioniramo, sad mi je čak i lakše dati tu sisu koja je gornja kad sam na boku.

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •