Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 228

Tema: spavaju li vasa djeca u kreveticu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno spavaju li vasa djeca u kreveticu?

    trazila sam po forumu ali nisam nasla ni jednu slicnu temu, ako mi je promaklo, ispricavam se
    dakle, proje nego se Veronika rodila, uredili smo joj cijelu veliku sobu (iz koje smo mi izselili ) ofabali, leptirici po zidovima, krevetic, ormar, stol za previjanje, ma sve sta je potrebno za bebu, i jos vise... i ja sam bila uvjerena da ce ona spavat od prvog dana u svojoj sobi (jer imamo mi baby alarm...)
    kad smo stigle kuci, nisam imala srca pustit ju u drugoj sobi, ok, dovukla sam kolijevku u nasu sobu pored kreveta i ok. al kako je ona ogradena i ja ju ne vidim, vrag mi nije dao mira pa sam pogledavala svakih 5 minuta "sta" radi...
    na kraju smo stavili njen krevetic odmah do naseg kreveta (skinuli ogradu s jedne strane...) ALI ona spava s nama u krevetu! izmedu nas i to kao kraljica, sva se rastegne
    problem je u tome da bi htjela da spava u svom kreveticu jer polako se okrece i vrti pa me strah da mi ne padne s kreveta jucer sam pokusala stavit ju u svoj krevetic ali nije bas nesto htjela iako sam bila uz nju ( kao i uvijek tj. on voli zaspat meni na rukama) i kad ja nju u krevetic ona otvori okice i gleda, i opet sve ispocetka...na kraju sam ju stavila kod nas i spava ko top.

    kako da ju najbezbolnije naviknem na krevetic ili da ju i dalje pustim sa nama? kako ste vi to rijesili?

    p.s. oprostite na duljini posta.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    vidim da sam fulala naslov... trebao je biti spavanje u svom kreveticu, pa molim mod. da preprave ako nije problem. tnx

  3. #3
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Aaaa, sad ćeš čuti! Ovdje su ti uglavnom dugogodišnji spavači u bračnom krevetu. Gab spava u krevetiću prvi dio noći, dok ja ne legnem spavati, a onda je uglavnom s nama. Kinderbet je naslonjen na moju stranu kreveta tako da ga mogu dojiti na obje strane: ili je između MMa i mene ili između kinderbeta i mene. Kada vidim da mirno i čvrsto spava prebacim ga u njegov krevetić, tako da i ja malo naravnam leđa, no ako je nemiran onda baš hoće mene, i onda spavamo stisnuti (obično ga baš moram zagrliti). Do kada tako? Pojma nemam...

  4. #4
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    evo promijenila sam naslov topika.

    nase dijete spava sa nama u krevetu. prvih 5 mjeseci uopce nismo htjeli kupiti krevetic, jer sam shvatila, iz iskustva sa prvim djetetom, da ce mi biti nepotreban.
    nakon sto smo jednom odsjeli u hotelu i skuzili da je odspavao u hotelskom kreveticu cijelih 3 sata u komadu, kupili smo ga. moram li reci da je u njemu spavao 4-5 noci i sada je sklopljen i stoji ispod kreveta.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    19

    Početno

    naša bebica spava sa nama..jedan dio noći u svom krevetku u našoj sobi, a jedan sa nama na velikom krevetu.Ne mogu uopće razumijeti da netko malu bebu da od sebe i da od prvog dana beba spava sama u svojoj sobi.Bez obzira na sve alarme svijeta.Ja svoju moram imati na oku..Stalno

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    ja sam mislila da mogu, ALI ne mogu, sad mi je daleko ako lezi u svom kreveticu ( priljepljen za nas) nema mi ljepse nego ju drzat za rukicu dok ne zaspim i mazit ju (nasrecu ne probudi se jer nikako ne mogu naljubit je se )
    stvar je u tome da mi se ovdje ljudi podsmjehuju i svasta mi govore, haha vidit ces ti, spavat ce s vama do 18 godina, bla bla...

  7. #7
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    ja sam valjda jedini izrod ovdje na rodi jer cu reci da ne samo da spava u svom kreveticu, nego i u svojoj sobi. tako je od pocetka. prvo sam ga stavila k sebi u kosari od kolica (bojala se da ga ne zgnjecim), pa se budila svaki cas i onda smo odlucili da ide u svoju sobicu koja je odmah do nase (u nasu ne stane kinderbet). on zadovoljan, mi zadovoljni. spava jako dobro, budi se u principu jednom. ja ga cujem kad se pocne buditi i uopce mi ne treba baby alarm. a kad je oluja i gromovi pucaju to uopce ne cujem

  8. #8
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Od rodjenja bez problema spava u kreveticu koji je 30 cm od moje glave. Nocu, ako zaspi na dojenju lako, opet ga vracam u krevetic, ako ne, ostane s nama u krevetu. Iako je osjecaj super, mi imamo mali krevet, rasiri se MM, rasiri se malisa, ja se izlomim, izmucim i ne mogu spavati. Posebno sto on zeli nogom biti na meni i konstantno me gurka Zato iskoristimo jutro kad MM ode na posao.

  9. #9
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    spava sa nama i stalno izmišljam razloge da tako ostane i dalje

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Kod nas vrlo slično kao kod Olivije. Kad ju uspavam, isto na rukama, stavim ju u njezin kimbi koji je u našoj sobi i uz moju stranu kreveta, jer, osim dnevne, mi ni nemamo drugu sobu, i uključim baby-phone. Čak i da imamo još jednu sobu mislim da ju prije 3 godine nikako ne bi mogla ostaviti samu. I u kimbiju spava dok se prvi put u noći ne probudi i traži ciku. Kad se ponovo uspava, ako ja ne zaspim u međuvremenu , prebacim ju natrag u kimbi. I tako 2-4 puta u toku noći, ako je nemirna kad ju muče zubići ili nešto onda ju ne vraćam nego ostaje između nas cijelu noć. Tako smo radili od njezinih cca 3-4mj i nikad nije bilo problema. Prije toga, dok je bila skroz mala, spavala je u kolicima u dnevnoj sobi dok god smo mi bili budni, a kad bi išli spavati preselili bi ju u kimbi.

  11. #11
    sandy2006 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    185

    Početno

    Nemoj ti kleine slušati što ti drugi pričaju,to je tvoje djete i odgajaj ga onako kako ti hoćeš,u to spada i spavanje u krevetiću.
    Moja starija cura spavala je s nama kad je htjela i tako se i sada ponekad uvuče s nama u krevet mada ima 8 godina.Neku večer pozvali smo je k nama jer sada ima svoju sobicu i rekla je da ona ne bi,da ona ipak ide u svoj krevetić.Vjeruj mi da sam skoro proplakala.Toliko brzo prođe to vrijeme kada si djetetu tako jako potreban da ti ja toplo preporučam da ju pustiš tu gdje je a to je između vas dvoje

  12. #12
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Isto ko olivija.
    Naša je do 7 mjeseca spavala u svom kindaču, ali od onda je kidač do moje strane kreveta pa do ponoći spava tam, a kasnije kod nas.
    Puno mi je lakše, više se naspavamo, dojimo u polusnu, ai uživamo 8)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Prvi dio noći (dok smo mi budni) spava u svom krevetiću koji je odmah do našeg. Kad mi legnemo, prebacimo ga k nama u krevet.

    Do kad tako? Ne razmišljam o tome, ovako nam je zasad svima dobro . A što se tiče okoline, ignoriraj. Meni moja mama barem 2 puta tjedno tupi kako ga moram naučiti da spava u svom krevetu (a ja sam do treće godine išla spavati mami i tati u krevet ).

  14. #14
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    ja sam prilijepila njegov krevetić uz naš krevet i u početku sam mislila da će spavati u njemu, ali isto ko i tebi mi je teško bilo ostaviti ga u krevetiću. i sada se budim tijekom noći i provjeravam ga dok spava u njemu. ja bi ga bez problema ostavila s nama u krevetu cijelu noć, ali mene stravično bole leđa jer se totalno ukočim kad je s nama u krevetu. neki dan sam se okrenula na stomak i nezgodno pritisnula siku i tako sam se probudila nakon 6 sati....u potpuno istoj pozi. sika me cijeli dan bolila, sve kosti su mi kvrckale, vrat mi se totalno ukočio. ne mogu si pomoći. ako je samnom u krevetu ja se ne mrdam jer me užasno strah da ću ga poklopiti. onda ga nekada vratim u njegov nekada ne. uglavnom tijekom noći provede malo s nama, malo u svom krevetiću. ti ga probaj postepeno stavljati kad vidiš da tvrdo spava jer nema smisla ništa naglo raditi. on npr. posisa u 1 pa oboje zaspemo i onda se ja probudim u 3 pa ga malo prebacim i onda se on opet probudi u 6 za sisanje pa ga opet vratim kod nas. tako nam je ova noć izgledala.

  15. #15
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    i M. spava od prvog dana u svom kreveticu koji je kod nas u sobi

  16. #16
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Mi nemamo krevetić i ne namjeravamo ga kupiti. Nema mi ništa ljepše nego kad vidim to usnulo bucmasto ličeko kraj mene...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    Mi nemamo krevetić i ne namjeravamo ga kupiti. Nema mi ništa ljepše nego kad vidim to usnulo bucmasto ličeko kraj mene...
    Potpisujem . MM i ja uopće ne možemo zaspati dok A. nije između nas, samo se vrtimo dok se on ne oglasi (prebacimo ga kad se sam probudi, a to je obično čim mi legnemo, mislim da nas nekako "nanjuši" da smo tu).

    MM je spavao sa svojim roditeljima do škole, i ja kod njega ne vidim nikakvu "patologiju" , sada uopće nije jako vezan za svoje starce, bolje se s njima slažem ja nego on .

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Naš cvrčak od prvog dana spava u svom krevetiću ali u našoj sobi. Pred jutro oko 5-6 kad se probudi stavimo ga među nas. I naš stariji cvrčak je također od prvog dana spavao u svom krevetiću u našoj sobi. Od kad je stigla prinova, L. ima svoju sobu i bez problema je prihvatio spavanje u njoj. Čak je jedva i dočekao.

    Ja baš nisam zato da dijete spava s nama u krevetu. Ipak i ja želim a i MM da se naspavamo a ne da se ujutro probudimo svi u komi.

    Smatram da za maženje ima vremena. Sa starijim sam uživala poslije ručka ići u veliki krevet spavati. Privila bih ga uza se, malo se mazili, ispričala mu priču i tako bismo zaspali.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    44

    Početno

    Moja N spava u našoj sobi, u svom krevetiću. Ako plače, stavimo je između nas u krevet i sve OK 8)
    Veći problem mi je dnevno spavanje, neće da zaspi u krevecu, već samo u kolicima
    Ima li ko ovih iskustava?

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Neva je u 'svom' krevetiću kad se mi seksamo, inače je s nama. Ima 18 mj. E, da, i služi da ne ljosne s bračnog kreveta. Eto. Dvije funkcije.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Duje je spavao sa nama do 5 godine.Iselio se sam jer je dobio novu sobu,
    Lara spava od rođenja sa nama ,kindač služi samo za igru( baby gym , mobile ..)

  22. #22
    skviki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Bregi,Matulji
    Postovi
    505

    Početno

    Moja cura zaspe na ciki u našem krevetu i onda je prebacim u kinderbet. Ja i MM idemo kasno na spavanje tako da se ona ubrzo nakon toga probudi za papanje i onda je uzmem k nama i ostanemo tako do jutra.

  23. #23
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    U našem krevetu a gdje drugdje?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    86

    Početno

    Ona zaspi oko 19 sati u svom krevetiću i tamo spava obično do 5 sati ujutro. Tada se probudi i počne ili plakati ili "pričati" svom medvjediću pa je pokušam uspavati dudom i s malo vode. Obično ne uspijem pa je preselim u naš krevet. Naravno tamo odmah zaspi i spava do 8.

  25. #25
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    od 5mj spava s nama (krevet je velik, gurnili smo ga do zida a s druge strane je njen krevetič)
    od tada sam naspavana

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Nasi klinci spavaju s nama na krevetu i ne mislimo ih nikuda seliti.
    Bas nam je lijepo i uzivamo

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Svagdje po malo
    Postovi
    32

    Početno

    Spava s nama

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj Airelle prvotno napisa
    Moja N spava u našoj sobi, u svom krevetiću. Ako plače, stavimo je između nas u krevet i sve OK 8)
    Veći problem mi je dnevno spavanje, neće da zaspi u krevecu, već samo u kolicima
    Ima li ko ovih iskustava?
    Ja sam tako Luku uspavljivala do druge godine.Kad je zaspao u kolicima premjestila sam ga u krevetic ili na krevet i dalje je spavao.
    No, nakon druge godine jednostavno sam jedan dan probala na krevetu i upalilo :D

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ja mislim da co-sleeping jako ovisi i o bebi i o roditeljima.

    Ako se roditelji boje da će bebu prignječiti ili se beba svako malo budi jer joj roditelji smetaju, a u kinderbetu mirno spava, onda je jasno da nema potrebe za forsiranjem zajedničkog spavanja.

    Za nas je od prvog dana zajedničko spavanje bila jedina opcija iz više razloga:

    1. Iovako i dan danas svako malo provjeravam diše li ( samoj sebi) pa mislim da bih ispalila da je dijete npr. u drugoj sobi. Užasava me ta pomisao. Iz tog razloga mi je čak i krevetić do našeg - predaleko.

    2. Komotna sam i želim se naspavati pa mi više odgovara dojenje u polusnu - niti se on razbudi, niti se ja razbudim, a MD ne zna što je neprospavana noć i otpočetka se čudom čudio svojim kolegama s posla koji su ga time strašili. Ne mogu zamisliti da se po noći ustajem, uzimam Kaleba iz krevetića, pa onda moram čekati dok se napapa i zaspi i vraćati ga u krevetić...Malo morgen. On se promeškolji, dobije cicu i za pola minute oboje već spavamo.

    3. Ni MD ni ja nikad se nismo bojali da ćemo ga zgnječiti i spavanac utroje nam je uživancija - već su mnoge cure napisale, a ja ću ponoviti, nema ljepšeg osjećaja nego kad se mala mirisna štrucica stisne uz mene...

    Što se tiče komentara okoline, to mi je uvijek bilo izrazito nebitno. Što se koga tiče s kim ja spavam. Lokalne dušebrižnike koji se brinu o mom seksualnom životu uvijek poklopim izjavom da smo se MD i ja i prije Kaleba rijetko kad seksali u krevetu, jer nam je to - dosadno.

    Do kad će spavati s nama? Ma, do kad će htjeti. Ne'š ti problema.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    viskovo
    Postovi
    62

    Početno

    joj a ja bi tako voljela da spava u mom krevetu-al nis.Stvarno nema nista ljepse nego kad se mala spavalica stisne uz tebe,ja i dalje pokusavam al moj krevet sluzi samo za skakanje ujutro kad se nacori

  31. #31
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj anchi prvotno napisa
    Nema mi ništa ljepše nego kad vidim to usnulo bucmasto ličeko kraj mene...
    i preslatki, najljepši krezubi osmjeh od uha do uha kad ujutro otvorim oči!

    btw. Oskar oduvijek spava samnom iz moje komocije jer svako noćno hranjenje uredno prespavam

    dok MM ima češće noćne seanse s kaučem u dnevnoj sobi zbog manjka prostora u krevetu.

  32. #32
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    od 5mj spava s nama (krevet je velik, gurnili smo ga do zida a s druge strane je njen krevetič)
    od tada sam naspavana
    Isto i kod nas, samo od njegovog drugog dana doma (odmah mi je dojadilo prebacivanje iz kimbića u krevet i nazad, svakih sat - sat i pol na dojenje pa sam ga samo ostavila).

    Mene u zadnja dva tri dana moja mama maltretira da što ako mi padne s kreveta pa zar nije bolje da ga konačno stavimo spavati u kimbić. Ne znam samo kako bih to sad uopće izvela, sve da i hoću. Mislim da se to Patriku nikako ne bi svidjelo. Ni meni.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Ema spava u zipkici kraj našeg kreveta a ja ju držim za ručicu kroz gitre. ako spava s nama , spava samo ona a mi gledamo da ju ne stisnemo.skroz nepotrebno.ovako se svi odmorimo , naravno koliko ona dozvoli

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    probala sam sinoc... zaspala mi je na rukama, stavila sam je u svoj krevet, i spavala je do 1, papala, i poslije od spavanja nista, dok je nisam stavila kod nas. spavale smo do 9 imam neki osjecaj da cu maknut taj krevetic iz sobe, jer nicemu ne sluzi, a uzima mjesta previse, tako da ulazim od dole u krevet

  35. #35
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    mi po pola..dok ne dođemo u krevet spava u svom krevetiću, a onda prvo buđenje za cicu ostane kod nas. najveselije je kad dođe i dario, pa nas bude 4..

  36. #36
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Sa Gabrijelom mi je bilo pod normalno da spava s nama u krevetu i tako je spavao do prije mjesec dana kad smo konačno kupili dječju sobu, ali na greškama se uči jer je Mihael od prvog dana u kindaču, svaki put ga vraćam nakon dojenja, a od prije mjesec dana je kindač u dječjoj sobi i moram priznati da se puno manje budi po noći i svi se bolje naspavamo.

  37. #37
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    ja evo, priznajem, da sam prava spavalica, i dizanje par sto puta po noći da vidim da li je sve ok s J. dok spava u svojoj sobi ili sl. mi je noćna mora.
    on spava s nama zato što sam ja lijena dizati se svako malo.
    ovako ga prigrlim, znam da je dobro i spavamo svi skupa sretni.

  38. #38
    silvy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    188

    Početno

    KLEINE imamo isti problem

    ja sam bila isto sobu opremila, kupila babyphone itd...ALI...sve nase planove je natalie promjenila...prvo je krevetic zavrsio kod nas da nam je blize...ja sam se stvarno trudila da ona spava u svom krevetu, ali je ona tako lakog sna da cim je premjestim ona otvori oci...meni su noci bile grozne...dok ja nju ponovo uspavam i dok ja opet zaspim, ona se opet budi na dojenje..desavalo se da odspavam samo 3 sata u noci...onda sam rijesila da ju pustim da spava kod nas i sad je super,ona doji u polusnu i nastavi dalje spavati a tako i ja ...obadvije smo zadovoljne, jedino se moj muz osjeca kao visak ...
    a sto se tice okolie i komentara potpisujem Luna Rocco!!!!!

  39. #39
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    off topic pitanje : Zar ne morate dignuti malu bebu da se podrigne nakon papanja ?

    Ivo spava sa nama ali ako ga ne dignem i ne držim tako bar pola sata onda jako (ali stvarno jako) bljucne dok leži i razbudi se pa počne plakati. Isto tako mu smeta to što se mi okrećemo po krevetu pa se trzne i opet plače
    Trenutno nam je jedina opcija (odnosno njemu) da spava ili na meni ili na MM-u jer se tako ne trza(ne preplaši se ) i ne budi se na svaki šum...
    Krevetić još nismo koristili na duže od 15 minuta,a kako stavri stoje ne znam da li će nam opće bit koristan :/

  40. #40
    silvy avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Nice prvotno napisa
    off topic pitanje : Zar ne morate dignuti malu bebu da se podrigne nakon papanja ?

    Ivo spava sa nama ali ako ga ne dignem i ne držim tako bar pola sata onda jako (ali stvarno jako) bljucne dok leži i razbudi se pa počne plakati. Isto tako mu smeta to što se mi okrećemo po krevetu pa se trzne i opet plače
    Trenutno nam je jedina opcija (odnosno njemu) da spava ili na meni ili na MM-u jer se tako ne trza(ne preplaši se ) i ne budi se na svaki šum...
    Krevetić još nismo koristili na duže od 15 minuta,a kako stavri stoje ne znam da li će nam opće bit koristan :/
    moja nema potrebu da podrigne...uopce joj ne smeta sto ne podrigne...po danu je dizem ali cesto se desi da ne podrigne...mislim da ovisi od bebe do bebe...moja jos niti jednom nije povratila...a neke bebe to redovno rade..

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    ako zaspe dok jede, nema smisla ju dizat, ona spava i dalje a ja cekam,a ako je budna onda ju dignem

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Andrija ne podriguje i ne bljucka.

    Ja sam prije poroda, naravno, planirala da A. spava u svom krevetiću u našoj sobi 2-3 mjeseca, a da onda ide u svoju sobu . Naravno da nije bilo po planu. Da ga vraćam u krevetić, pa uspavljujem (jer je budan čim ga spustim), pa dok ja zaspem, on opet traži ciu (budi se svaki sat i po do dva). Nema smisla. Ovako se naspavam.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj kleine prvotno napisa
    probala sam sinoc... zaspala mi je na rukama, stavila sam je u svoj krevet, i spavala je do 1, papala, i poslije od spavanja nista, dok je nisam stavila kod nas. spavale smo do 9 imam neki osjecaj da cu maknut taj krevetic iz sobe, jer nicemu ne sluzi, a uzima mjesta previse, tako da ulazim od dole u krevet
    ma čemu ga micati??? jesi li pokušala prenamijenit ga npr.za odlaganje stvari,veša...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    moja Tarica spava s nama u krevetu, izmedu nas
    i nista mi nije draze od toga, obozavam se jutrom buditi uz njene mekane obraze koji me dodiruju

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    194

    Početno

    Svercer jedan, naravno da spava s nama kad sam ja mama popustilica!
    Samo mi nije jasno kako moze spavati u kimbacu dok ja bne legnem onda kad se pocnem opustati eto vike, dreke i sizike dok ga mamica ne strpa u sredinu kreveta, a onda caruje!
    Rekla mi je kuma da je to zato sto ga ja zbunjujem malo vamo, malo tamo!
    Cujte bolje i snama pa da odspavam koji sat vise nego da setam cijelu noc s njim u narucju i krepana padnem skup s njim!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    Citiraj dijana76 prvotno napisa
    Citiraj kleine prvotno napisa
    probala sam sinoc... zaspala mi je na rukama, stavila sam je u svoj krevet, i spavala je do 1, papala, i poslije od spavanja nista, dok je nisam stavila kod nas. spavale smo do 9 imam neki osjecaj da cu maknut taj krevetic iz sobe, jer nicemu ne sluzi, a uzima mjesta previse, tako da ulazim od dole u krevet
    ma čemu ga micati??? jesi li pokušala prenamijenit ga npr.za odlaganje stvari,veša...

    nije losa ideja kad bi imala vise mjesta u sobi, ali zato ima u "NJENOJ" sobi mjesta ko u prici, u 15 kvadrata samo djecji ormar, stol za previjanje, stolic za vagu i stolica iz ikee, tako da brise krevetic tamo

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    a da ne govorim da ne mogu ni uc u krevet, a ni izac bez da si noge ne polomim (kad ga maknem ima mozda 10 cm mjesta)

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    samo da javim da je princeza nocas spavala -naravno sa nama, mi na rubovima a ona ko kraljica

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    s nama u krevetiću, što mi nije drago i voljela bih kad bi prespavao u krevetiću, ali jednostavno je užasno nemiran, jako nemirno spava. Uredno se probudi pola sata nakon što ga stavim u krevetić i onda to ide u nedogled.
    Voljela bih da se mogu protegnuti i u miru prespavati noć ali avaj... do kada tako :?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    Citiraj kleine prvotno napisa
    samo da javim da je princeza nocas spavala -naravno sa nama, mi na rubovima a ona ko kraljica
    ma ne sekiraj se! i nama je isto bilo-meni je umazila glavu,a mm je cijelu noć lupala nogama.i tako do 2.godine dok nije poželjela biti velika,a onda sam je namamila sa prekrasnom posteljinom,i eto-mi konačno spavamo ne kao svijeće nego kao ona!

    ali ne zadugo...pogle potpis dole!

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •