Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: spusten mjehur

  1. #1
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno spusten mjehur

    Unaprijed se ispričavam ako ponavljam temu (priznajem da sam vrlo neaktivna na forumu).
    Prije 5 tjedana rodila sam curicu, porod je bio super (brz i ne previše bolan). Međutim nakon par tjedana imala sam neki čudan osjećaj na ulazu u vaginu, i kad sam pogledala se na ogledalu izgledalo je čudno.
    Jučer sam bila kod ginekologa koji kaže da mi se spustio mjehur, ništa strašno i neuobičajeno samo moram što prije početi vježbati.
    Problem mi je trenutno što je moj ginekolog iz Karlovca ( ja sam karlovčanka na privremenom životu u Zagrebu) i on zna fizioterapeuticu u Karlovcu i nije siguran gdje bi me uputip u Zagrebu.
    Molim vas, ako je netko imao slične probleme ili ako znate fizioterapeuta koji se bavi takvim problemima da mi pomognete

  2. #2
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja ne znam za doktora, ali evo ti vježbe

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovana mamitzi, bila bih Vam zahvalna da mi se javite na moj email... imam isti problem s mjehurom, budući da sam pročitala da su Vama vježbe pomogle htjela sam Vas zamoliti za Ime fizijatrice koja Vam je sastavila vježbe. Moj mail je windofchange@net.hr Puno se zahvaljujem!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •