Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: bol u prsima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno bol u prsima

    dogodilo se danas i jučer navečer... ošta bol i peckanje u prsno košu u području srca... trajalo je oko 20tak sekundi, i nisam mogla ni udahnuti koliko me bolilo, niti govoriti... poslje, skoro koda se ništa nije dogodilo... osim malo stezanja, al bez bolova...
    nisam se naprezala, ležala sam i gledala tv, nisam bila umorna, nemam prekomjernu težinu...
    jel imao tko sličan slučaj? glupo mi je odmah trčati k doktoru!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    meni se to oduvijek događa...ono što si opisala ja sam uvijek zvala "pika me srce", mislim da me srce stvarno pika da bi jače upiknulo. dr. mi je tako rekla u neobaveznom razgovoru, a pojavu nije znala objasniti..to je moj slučaj, ako te je strah pitaj dr. :/

  3. #3
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Ma, to mi se događa svaku toliko - onaj osjećaj da ne možeš prodisati duboko, pa onda nakon nekog vremena uspiješ to ograničenje probiti, tj. uspiješ duboko udahnuti bez te boli? Traje tipa par minuta? Vjerujem da to nije ništa - tipa neki mišić se zgrčio ili tako nešto.

  4. #4
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    ina, to se i meni dogada! ali ne vjerujem da je to to sta mlukacin kaze, ona spominje i peckanje, toga nema tu, samo je ostra i jaka bol

  5. #5
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    meni se isto događalo kod gastritičnog "napada"... ne moram ti ni reći da su me šetali od kardiologa do kardiologa, s pretrage na pretragu dok stvar, sasvim slučajno, nije rješio gastroenterolog...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    petarpan koja je bila dijagnoza na kraju?

  7. #7
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    kronični gastritis, refluks ...
    i upravo zbog refluksa su mi bili ti simptomi...a svi vikali srce, srce...
    prošla kardiološke pretrage, krv, urin, alergološke, pluća... ma da ne nabrajam i eto ti na kraju-želudac u suradnji s jednjakom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •