Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 73 od 73

Tema: vrtić Pipi duga čarapa - Jarun

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    nek se drži, valjda ima neku virozu, gripe se isto šetaju

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    mene je danas nazvala teta iz vrtica na posao i rekla kako mala ima opet
    temperaturu 38 i dosla sam po nju,dok mo mi dosle doma temp je pala.
    sad cemo vidjet sta ce biti dalje.

  3. #53
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    najbolje bi bilo djete ostaviti doma 2-3 dana da se vidi jel se kaj zbiva, naravno ak se može

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    tesko,jel sam tek pocela raditi.
    a sad vec pocinjem sumnjati da je i imala temp jer je
    ona super,igra se,smije se.a celo hladno.

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    može bit da je imala, imalasam par takvih slučajeva kod svojih, a si izmjerila temperaturu, to kaj je čelo hladno ne znači puno, probaj radije trbuh.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 29.01.2013. at 17:17

  6. #56
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Temparatura kod unuka posustala. Tri dana je imao do 40 C, roditelji su nastojali skidati temp. klasično, kupanjem, masažom, a kao zadnje bi dali čepić. Danas se kćerka čula s dr. Regan i opisala situaciju. Dobra vijest je bila da je iz nosića počelo curiti, pa je doktorica preporučila globule Hepar sulphuricum 30 C (oko 50 kn koštaju). Izgleda da će unuk uspjeti odbolovati ovu virozu bez komplikacija.
    Međutim on je preslabio, treba pažnju da se oporavi.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    bas mi je drago da mu je dobro,i da je proslo.
    al mi isto opet temp skoro do 40.skidamo ju isto tako,
    u nadi da moze proc bez cepica,pa cemo vidjet.
    pedijatrica nam je rekla da sutra dodemo na kontrolu.

  8. #58
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Unuk je danas bio na kontroli. Dobro je prebrodio tu virozu i visoku temparaturu, ali je iscrpljen. Kćerka mu pravi povrtne sokove, a kada ne stignemo nabaviti kvalitetne sastojke, onda "uskaće" Biotta.
    Nadam se da se djeca ipak budu uskoro našla na "radnom mjestu".

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    i ja se nadam da ce sto prije ozdraviti.
    Moja nije mogla izbjeci antibiotik,danas ga je dobila pa eto
    moramo ga popiti do kraja.
    a jadna nam djecica,moraju nam steci imunitet

  10. #60

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    tesko,jel sam tek pocela raditi.
    a sad vec pocinjem sumnjati da je i imala temp jer je
    ona super,igra se,smije se.a celo hladno.
    kod mojih je normalno imat jedan dan temp...ja im nedam ništa, prespavaju...drugi dan ok... Tijelo se valjda izbori od nečega. Ja ih ostavim drugi dan doma..ak je ok, u vrtić.

  11. #61
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Unuk se dobro oporavlja od viroze. Počeo je bolje jesti, ali još je iscrpljen i stalno mu isisavamo zreli sekret iz nosa (s onim nastavkom na usisavač; tko izmisli tako nešto praktično). Međutim sada je kćerka opet zakurila preko 39 C, upala sinusa. Što je to sve tako zaredalo od kada je unuk počeo ići u vrtić.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    I kod nas isto tako.Malena je vec bila par puta bolesna,a i mi ostali ukucani od
    kad je ona krenula u vrtic.Neznam jel to ima veze s vrticem ili ne,al stariji mi sin ide u gradski
    jos je i osjetljiviji jer je ranije roden i bolezljiv ali takvih situacija se ne sjecam.
    Mi smo uveli drasticne promjene,odustali smo od vrtica bar za sada i uvest cemo
    "baka servis" tih 2 sata izmedu muzevog i mog posla dok nam malo ne ojaca.
    Ona jos doji i kad je bolesna,nervozna je i stalno zeli biti na sisi,a ja radim i nemogu na bolovanje
    bas tako stalno,tako da nek je onda doma bar zdrava.
    Nadam se da ce vama biti bolje s vremenom i da ce kcerka i maleni brzo ozdraviti.

  13. #63
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    rafi@gabi čestitam na odlučnosti i šaljem pozdrave podrške "baka servisu". Moj unuk sutra nakon dva tjedna ide u jaslice.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Baka drzimo fige da sad bude ok,da su prosle virozice i da ce sto duze ici u vrtic.

  15. #65
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Nakon 2 poduža bolovanja, unuk sada odlazi u jaslice. Rekla bi da su u ovim jaslicama marljivi i poduzetni oko djece i suradnje s roditeljima (i bakama i djedovima). Međutim kao veliki problem ovoga jaslica/vrtića smatram nedostatak kontroliranog otvorenog prostora. Dolazi proljeće, djeca trebaju boraviti što više vani, a u ovom slučaju mogu samo šetati oko zgrade po javnoj površini i po okolnim zelenim površinama po kojima je tko zna tko i tko zna što prošao i radio. Preko ulice je gradski vrtić sa ogromnim ograđenim igralištem. Možda bi mogli u dobroj suradnji pripustiti ponekad ove zakinute mališane da se ponekad tamo poigraju i borave.

  16. #66
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Da imaju slučaj šarlaha u jaslicama/vrtiću ?!

  17. #67
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Unuk opet ide nekoliko dana u vrtić, onda mu počne curiti zeleno iz nosa. Slijedećih dana mi počnemo kihati i počne nam curiti iz nosa...i tako ove godine već treći krug.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    bas mi je zao da ste stalno bolesni,nadam se da ste vec ozdravili i da ce biti sada ok.
    mi smo se preporodili od kada smo doma,bar smo zdravi i evo cekamo da nas prime u gradski vrtic na jesen.

  19. #69
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Moji su propustili rok za prijavu u gradski vrtić (neću komentirati). Unuk ostaje u ovom privatnom vrtiću koji vjerojatno nije puno drugačiji od drugih sličnih privatnih vrtića. Plačaju dosta, dijete se vezalo za jednu tetu. Ali ti privatni vrtići obično rade u prilagođenim prostorima, tako da ovaj nema svoj ograđeni otvoreni prostor, što smatram velikim nedostatkom.

  20. #70
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    gle i puno državnih vrtića nema adekvatni prostor na otvorenom, a prvu rečenicu neću komentirati.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Dragi roditelji, bake i djedovi čija djeca idu u Pipi dugu čarapu!!

    Ulogirala sam se samo kako bih vam skrenula pozornost na nešto po meni kao roditelju jaaako važno.
    Stanujem u neposrednoj blizini samog vrtića i svakodnevno tu šećem s djetetom. Jučer oko 11h prijepodne zatekla sam se točno pred kliznim vratima vrtića, tete su ga otvorile i počele iznositi dječicu van.U bodićima i štramplicama, trenirkama-šta je već koje dijete imalo...Na nogama šlapice.I to je to. Vani je u tom trenutku bilo cca -4, snijeg je padao....Djeca poptuna po meni gola, vrišteeeee, šmrklji cure...

    Ja ih gledam i teta mi kaže ,,Sad nas svi gledaju kao luđake.,,
    Pitam je: ,,Pa zar je požar? Šta se događa?,,

    Teta mi odgovara: ,,Ma ne, vježba evakuacije!!.
    Ja: Zar po ovoj zimi????????????

    Odgovora nema.

    Njih tri naljepljenje s dječicom na ono staklo stajale su tamo 3,4 minute. Moje dijete u skafanderu s kapom i šalom i bucama (a ima 2 godine) gledalo je u čudu...Jer vani je hlaaadno, pada snijeg,puše vjetar...a njima je netko rekao da baš danas imaju vježbu evakuacije? Pa ne obuku dječici robicu,jaknu, kapu i šal? Nego ih izvedu ,,gole,, na cestu???

    Da je riječ o mojem djetetu-voljela bih ovakvo što znati, ravnateljica bi ME ČULA,a nakon toga nikad više vidjela.

    Pišem vam ovo u najboljoj namjeri jer ovakvo je ponašanje NEDOPUSTIVO,

  22. #72
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Rastebuša, koja su to klizna vrata? S koje strane zgrade su ta vrata?

  23. #73

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,

    Moram priznati da moja iskustva s tim vrticem nisu najbolja.

    Tete su se u posljednje vrijeme dosta izrotirale sto po meni govor da tamo radni uvijeti nisu najbolji. Ovim novim tetama treba malo vise iskustva.

    Cijene su takve kakve jesu kao i u svim vrticima ... a usluga je poprilicno losa, previse se na djetetu stedi sto svakako nije u redu.

    To su moja iskustva, mozda ima netko pozitivnija

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •