Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: vrtić Pipi duga čarapa - Jarun

  1. #1
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno vrtić Pipi duga čarapa - Jarun

    molila bih bilo kakav info - pozitivno ili negativno, o vrtiću Pipi duga čarapa na Jarunu...
    ima li koja mama/tata koji vode svoje dijete tamo u jaslice?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    50

    Početno

    ja čula negativne stvari. privatni vrtić koji te odere za pare, a nemaju ni papirnate maramice da obrišu djetetu nosić. ili 11 mjesečna curica plače za mamom, a tete je ostave da se isplače i sama smiri.
    vjerojatno ima i pozitivnih strana, aliza sad nisam čula!

  3. #3
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Moje kumče ide tamo zadnja dva mjeseca. Njegovi roditelji su zadovoljni.

  4. #4
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    mi krećemo s ponedjeljkom (još svega 3 dana smo doma) i malo me već hvata panika...
    sanja hvala - malo mi je lakše, mada mi izgleda ok, i tete su mi simpa, a 3 puta sam bila tamo, u različita doba i bilo je sve ok, djeca su bila vesela i zaigrana...

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    Podižem temu... Ima kakvih novosti o vrtiću Pipi duga čarapa?
    Molim vas mame napišite nešto. Hvala.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    64

    Početno

    I mene zanima pa podižem!!!!
    Ima još netko neko iskustvo s ovim vrtićem????

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    42

    Početno

    Je, ne idu moji ali od dvije frendice idu/su išli klinci. Sad imaju relativno dobre prostore (nove) a prije su bili u jednoj groznoj kući...
    Ravnateljica je simpatična a i tete, mislim da je vrtić ok, ništa posebno ali i ne baš za hvalisati.
    Znam da je mali D išao tri godine u njemačku grupu pa ni jednu riječ nije naučio ali možda dijete nije niti zanimao njemački, tako da to nije veliki minus.
    Eto, ne brinite se i javite nam dojmove

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    Ja sam svoju upisala u travnju sa godinu dana.
    Tete mi se čine dobre. Hrana im je iz Ivice i Marice i isto mi se čini dobra.
    Mana im je što nemaju svoj vrt. Vode ih na livadu pored vrtića gdje inače idu i psi i ima opušaka i slično. Malene poput moje ne mogu tu ostaviti samu pa je onda drže u kolicima iako ona hoda.
    Mala jednu tetu voli više (njoj pruža ruke da je uzme kad je ostavljamo), ali meni se čine jako drage sve tete. Upraviteljica je također vrlo dostupna.
    Za velike imaju svakakvih aktivnosti i sadržaja.
    Mi smo malu znali ostavljati već u 6:30 i nije bilo nikakvih problema oko toga. Parking mjesta za ostavit i skupit dijete je uvijek bilo.

    Meni je glupo što privatni vrtići uopće traže da im se donose pelene i maramice za guzu. Ali kud sve, dat ćemo još i to jednom mjesečno.

    Ako imate još pitanja, slobodno se javite.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    64

    Početno

    Hvala na odgovorima!!!

    Emea, ravnateljica mi je rekla da će na toj livadi izgraditi svoje igralište. To bi bilo super!!!

    Nisam znala da se trebaju nositi pelene i maramice. To mi je malo , ali kako nemam drugu opciju što sad....

    Kakva vam je bila adaptacija, dal može trajati i 2 tjedna????

    Mislim da ću ići tamo zakaparit mjesto za jaslice za 2. mjesec sljedeće godine..

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Koliko je cjena ovog vrtića?
    S obzirom da vrlo vjerovatno nećemo dobiti mjesto u državnom vrtiću odnosno jaslicama svi privatni mi sada dolaze u obzir...
    Koliko djece ima u jasličkoj grupi kod njih?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    64

    Početno

    Luna lana, cijena je 1500 kn mjesečno, i u jaslčicama ima 3 tete na 15 djece (upisano ih je 15, al sad pitanje koliko ih dolazi).

    Al vi bi mogli dobiti mjesto u državnom, mi koji smo rođeni nakon 31.8. 2008. ćemo izvisiti...

    Držim fige!!!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala Paki!
    Ajme pa to je super ako su tri tete na 15-ero dječice!
    Joj idem obavezno predati papire, ma ako je skrb dobra nije mi problem dati 1500 kn, mislim svi privatni su skupi ali sve je bolje od tete čuvalice...

    A neznam dal ćemo dobiti iako spadamo u onu kategoriju rođenih do 31.08.08 iz razloga što živimo na Vrbanima...a tu ima gomila djece...al predala ja u sve vrtiće u potezu od Prečkog do Srednjaka pa možda nam se posreći bar u jednom!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Moje dvije nećakinje idu tamo i super im je.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj emea prvotno napisa
    ...
    Mana im je što nemaju svoj vrt. Vode ih na livadu pored vrtića
    ...
    Na web stranici vrtića kažu "... Naša djeca svakodnevno izlaze na svježi zrak - u naše uređeno dvorište, na obližnje školsko igralište ...".
    Sad mi ništa nije jasno. Da li imaju ili nemaju svoje dvorište? :?
    Emea, da li govoriš o vrtiću u Našičkoj ulici na Staglišću/Jarunu? Pitam zato jer sam na web stranici grada Zagreba (http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=524) našao dokument u kojem se spominje adresa Josipa Vogrinca 9, što je malo dalje prema npr. Getrou na Vrbanima.
    Book

  15. #15
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    U službenom dokumentu piše da je vrtić u Našičkoj i da ima i jedan područni objekt

    druga stvar, kada kažete da vas oderu u privatnom vrtiću, imajte na umu da oni ne zarađuju basnoslovne novce. Dovoljno je da uzmete samo kolike su plaće za te tri tete na 15 djece, pa ćete vidjeti koliko im se malo sve to isplati. privatni vrtić ovisi isključivo o tome kakav je ravnatelj. i koja mu je struka
    ja osobno na području zapada preporučam privatni vrtić Pikulica jer mislim da najviše daje za iste novce

  16. #16
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Opet podižem temu!!! Ima li kakvih novosti o vrtiću "Pipi duga čarapa"? Tete? Hrana? Da li imaju ograđeno dvorište?

    Da li mi netko može napisati gdje je taj područni vrtić?

    Unaprijed hvala na svakom postu

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb-Dubrava
    Postovi
    48

    Početno

    Iskustvo nije moje, već prepričavam riječi mame čija kćer tamo ide: 1500 kn mjesečno, malena broji na njemačkom i engleskom do 20, voli vrtić, voli tete, hrana je ok... Dakle, to iskustvo je pozitivno.

  18. #18
    arkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    Lorka, hvala na postu!!!

  19. #19
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj arkica prvotno napisa Vidi poruku
    Opet podižem temu!!! Ima li kakvih novosti o vrtiću "Pipi duga čarapa"? Tete? Hrana? Da li imaju ograđeno dvorište?

    Da li mi netko može napisati gdje je taj područni vrtić?

    Unaprijed hvala na svakom postu
    Da li ima što novo, osim da je sada ovaj vrtić 950 kn. Moji su u premišljanju da li upisati tu ili u Montessori?!

  20. #20
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Nema novih komentara. Znači li to da su svi zadovoljni, da nitko tamo nema dijete ili nešto treće.

  21. #21
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Moji su se odlučili za jaslice Pipi duga čarapa na Jarunu. Eto ja se nisam usudila preuzeti cjelodnevno čuvanje unuka dok roditelji rade. Nadam se da će adaptacija proći bezbolno.

  22. #22
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    i mi razmišljamo o jaslicama u Pipi Dugoj Čarapi.... baka, je li vaš unuk krenuo, dojmovi?

  23. #23
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    @Isobela, hvala za javljanje. Malo smo svi pod stresom. Ovaj tjedan je period uhodavanja. Kćerka i zet odvode unuka na sat i pol. Danas je plakao. Malo je bio uznemiren kada je došao doma. Vlasnica jaslica u razgovoru je fleksibilna po pitanju osobnih zahtjeva: pristaje na platnene pelene, može se donesti hrana u originalnom pakiranju: keksi bez šećera, napici od žitarica (umjesto kravljeg mlijeka) i sl. Kažu da se jedna teta brine o sedmero djece. Ove privatne jaslice moji su odabrali kao kompromisno rješenje (cijena, lokacija, dojam kod obilaska).
    Kćerka je zaista pazila na prehranu unuka (svakodnevno kuhanje, dojenje, dodaci prehrani), i on je bio zdrav i napredan.
    Budem javljala o razvoju situacije.

  24. #24
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    @Baka, hvala na odgovoru, mi bi krenuli za mjesec dana pa nam svako iskustvo i savjet dobro dođe . Sretno s adaptacijom!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Mi smo pobjegli od tamo već prvog dana adaptacije kad smo vidjeli da se djeca presvače u istoj prostoriji u kojoj i borave, a dječica se igraju oko kante s prljavim pelenama i čitava soba zaudara,,,, uf, kad se sjetim,,,.
    Doduše, to je bilo u prijašnjim prostorima, prije 5 godina. Nadam se da je stvar sada bolja, ali nakon tog iskustva, ne pada mi na pamet više.
    Ovaj put razmišljam o ovom novootvoreno http://www.djecja-igra.hr/

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    nisam skužila kloolk, jer to razmišljaš za iduću godinu ili za sad, jer je Bandići obećo da će gradski vrtić na Vrbanima III bit useljen s 1.9.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    za sada, za drugo dijete (ovaj mjesec navršava godinu dana)

    btw, taj vrtić je trebao biti gotov do proljeća.
    Posljednje uređivanje od kloolk : 04.01.2013. at 11:08

  28. #28
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    moj mali ide u Pipi duga čarapa na Jarunu, vrtićka grupa, već par mjeseci. oboje smo jako sretni i zadovoljni!

  29. #29
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Govorim o jaslicama, unuk ima 14 mjeseci. Prostor i tete djeluju organizirano, ali unuk plače (sada je počela plakati i mama). Teško ide ta adaptacija. Ja sam obećala (i budem) uskakala koliko mogu.

  30. #30
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    neki klinci uvijek plaču, a mame još više

  31. #31
    Isobela avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    baka, je li i roditelji mogu biti na adaptaciji ispočetka (tj jedan roditelj bar)?

  32. #32
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    neki klinci uvijek plaču, a mame još više
    @jelena.O, hvala na razumijevanju. Ja pričam kćerki da je to zapravo i njena misija odvajanja. Možda sada treba poraditi na tome da se previše ne raspekmezujemo sa unukom doma, kao da imamo krivnju što ga ostavljamo u jaslicama.

  33. #33
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    @Isobela - mogu, naravno

  34. #34
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj Isobela prvotno napisa Vidi poruku
    baka, je li i roditelji mogu biti na adaptaciji ispočetka (tj jedan roditelj bar)?
    @Isobela, ne znam za tu opciju, pitajte ih. Znam za Montessori jaslice da potiču i boravak roditelja. Moji su organizirali tako da dovode unuka do 9 h, a odvode u 10,30h prvi tjedan. Ovaj tjedan bi trebao ostati na hranjenju i do 12 sati, kada idu na spavanje (zet je uzeo godišnji, kćerka počinje raditi-volontirati, ovo za 1600 kn). Kćerka kaže da je čitala da je najteže privikavanje male djece na spavanje. Inače primjećujemo da je unuk nešto nemirniji i plačljiviji, ali isto tako da se više i spretnije kreće (ustaje, hoda).
    Posljednje uređivanje od baka : 07.01.2013. at 16:17

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    ima li iko svijezih dojmova o pipi duga carapa na jarunu?Mi smo danas krenuli na privikavanje u jaslice prvi dan i bila
    sam ja sama s njom pola sata,a sutra ce 15 min bit sama.
    nekako nisam bas zadovoljna,neznam,mozda me samo plasi to odvajanje,pa mi nis ne pase.
    inace tete se cine ok,ljubazne su i drage prema djeci,i pomaze ih,ipak su to mali kikaci.voditeljica mi se cini
    super,i ude u svaku sobu,poigra se sa klincima,cak svakome zna i ime.i program nije los.
    Mozda ce nam kroz par dana biti super,treba nam da se i priviknemo.

  36. #36
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    ima li iko svijezih dojmova o pipi duga carapa na jarunu?Mi smo danas krenuli na privikavanje u jaslice prvi dan i bila
    sam ja sama s njom pola sata,a sutra ce 15 min bit sama.
    nekako nisam bas zadovoljna,neznam,mozda me samo plasi to odvajanje,pa mi nis ne pase.
    inace tete se cine ok,ljubazne su i drage prema djeci,i pomaze ih,ipak su to mali kikaci.voditeljica mi se cini
    super,i ude u svaku sobu,poigra se sa klincima,cak svakome zna i ime.i program nije los.
    Mozda ce nam kroz par dana biti super,treba nam da se i priviknemo.
    Stres je to privikavanje na jaslice. U petak u noći unuk je povraćao (što nikada nije). Slijedeći dan kao da ništa nije bilo, ali se mama razbolila (crevna viroza). Ne možete biti zadovoljni, jer to nije briga o djetetu jedan na jedan (ili čak tri na jedan, kako zna biti kod nas na hranjenju i kupanju i uspavljivanju). To je nužni, sigurni smještaj vašeg djeteta. Moja kćerka ima isto prevelika očekivanja. Meni jedino je za primijetiti da te jaslice nemaju vanjski prostor za boravak djece. Želim vama kao i nama strpljenja da se svi skupa priviknemo.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    da,nazalost nemaju svoje dvoriste nego idu preko puta zgrade na livadu se igrati,sto mi i nije bas sigurno,al dobro.
    ako je i vas unuk u jaslicama onda ce nam se djecica zajedno igrati.Nadam se da ce nam to privikavanje jako brzo proci
    i da ce za tjedan,dva biti bolje,jer nama je valjda gore nego malenoj.

  38. #38
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    da,nazalost nemaju svoje dvoriste nego idu preko puta zgrade na livadu se igrati,sto mi i nije bas sigurno,al dobro.
    ako je i vas unuk u jaslicama onda ce nam se djecica zajedno igrati.Nadam se da ce nam to privikavanje jako brzo proci
    i da ce za tjedan,dva biti bolje,jer nama je valjda gore nego malenoj.
    Da, djeca će odvajanje prihvatiti možda lakše nego mame. Uostalom pratimo ih i promatramo. Kaže mi kćerka da je vidjela jednu mamu kako sjedi u jasličkoj grupi, a ja si pomislim to je sigurno rafi@gabi. Sretno dalje iz dana u dan.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    moguce da smo to onda mi bili.a,vidjet cemo,svaki dan nam je malo bolje. ma bit ce to ok.sretno i vama dalje.

  40. #40
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    E, danas je unuk došao sav snužden. Kod preuzimanja (oko 14 h) rečeno je da je plakao. Iz očiju mu ide iscjedak, pa smo odmah isprali kamilicom (majka pošpricala mlijekom). Ako se upala zadrži treba nabavljati vidac. Malo su prošetali po snijegu, što mu je pasalo. Izgleda da će sutra ostati doma.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    mi se upravo sada vratili sa hitne.nasa malena ima temperaturu preko 39.nemozemo joj skinuti.
    vadili su joj krv,i viroza je.tako da ni mi vjerojatno nejdemo sutra.
    steta sto sad moramo prekinuti privikavanje.

    a sto je taj vidac?

  42. #42
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Vidac je biljka koja u obliku čaja služi za ispiranje očiju. Preporučeno od pedijatrice.
    Nadam se da se je vaša malena u međuvremenu oporavila od viroze.
    Moj unuk je u petak ipak išao u jaslice (radi kontinuiteta, kaže tata), onda je u noći iznenada povraćao nekoliko puta i sutra kao da ništa nije bilo. ALI onda smo se počeli redom razboljevati mi veliki; crevna viroza, povraćanje, temparatura, pa gripa i to traje i traje. U jaslicama su rekli da se pojavila ta crevna viroza, pa ispada da nam je to unuk donio.
    Želim i vama i nama brzi oporavak.

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    pa sad kolko je pametno ak je dete po noći povraćalo da je išlo u vrtić, dan sim-tam nikom ništ.

  44. #44
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    I mi smo prošli tjedan fasovali tu crijevnu virozu, mali je još bolje prošao, ali ja sam bila koma. Počelo je u utorak i tek smo u ponedjeljak bili fit za vrtić/posao.

  45. #45
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    pa sad kolko je pametno ak je dete po noći povraćalo da je išlo u vrtić, dan sim-tam nikom ništ.
    Da pojasnim
    četvrtak: E, danas je unuk došao sav snužden. Kod preuzimanja (oko 14 h) rečeno je da je plakao. Iz očiju mu ide iscjedak... Izgleda da će sutra ostati doma.
    petak: Moj unuk je u petak ipak išao u jaslice (radi kontinuiteta, kaže tata), onda je u noći (na subotu) iznenada povraćao nekoliko puta i sutra kao da ništa nije bilo...
    ponedjeljak: U jaslicama su rekli da se pojavila ta crevna viroza.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Evo i mi smo svi napokon ozdravili,bas smo svi imali virozu.
    A sad mi pak stariji sin ima vodene kozice i doma je,a malena je ok.
    Sad neznam sta da radim,ja sam ju odvela u vrtic jer mi je tako i pedijatrica rekla,
    nemora znacit da ce ih ona dobiti,a moze ih dobiti i 2tj poslije,kad sinu produ.
    Pa ako nista nema,nema ju razloga drzat doma(a i ja sam tek pocela raditi,pa uzet bolovanje od mjesec dana ipak nemogu),
    stariji ce bit doma s bakom a ako malena dobije morat cu na bolovanje.
    Eto,bas nas je snaslo.

  47. #47
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    znači kozice? no krasno. mi ih nismo imali, a idemo u vrtić redovno. dobro da znam, da me ne iznenade...

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    da,ja sam se bas iznenadila.al kazu da sad vladaju,tako da se pregledavajte.

  49. #49
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    to ti je kad imaš sreću i dobiš koze za ročkas, moja nije išla u vrtić te godine ali je baš u ovo doba i za ročkas dobila koze, pokupila usput negdje u zraku.

  50. #50
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    mi se upravo sada vratili sa hitne.nasa malena ima temperaturu preko 39.nemozemo joj skinuti.
    vadili su joj krv,i viroza je.tako da ni mi vjerojatno nejdemo sutra.
    steta sto sad moramo prekinuti privikavanje.
    Unuk od subote ima temparaturu preko 39 C. Kupaju ga u kadici, pa malo skinu, a kada se već približi 40, onda stave čepić i to pomogne. Čuli su se sa doktoricom, pa ako sutra ne bude bolje ići će na pregled.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •