Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: mljevena puretina-kako ju pripremate?

  1. #1
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno mljevena puretina-kako ju pripremate?

    Kupila jučer paketić mlj. puretine,pa si mislim kaj da s tim napravim.Ajmo par ideja,jer će u suprotnom završit kao faširanci

  2. #2
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    špageti bologneze
    lazanje

  3. #3
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    prerano stisnula
    punjena paprika (filana), sarma...

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja od mljevenog koristim SAMO puretinu. znaci, sve ono sto drugi rade sa junetinom, govedinom, svinjetinom.. ja radim s puretinom.

    najcesce:
    spageti bolognese
    fasiranci
    punjene tikvice

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja od mljevenog koristim SAMO puretinu. znaci, sve ono sto drugi rade sa junetinom, govedinom, svinjetinom.. ja radim s puretinom.
    i ja isto
    najviše volimo lazanje.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Recept MaleSirene:
    Pileći faširanci

    1 paketić mljevene piletine (ja kupim Cekinovu, ima između pola kile i kile)
    frtalj kruha namočenog u mlijeku, pa ocijeđenog
    2-3 sitno naribane mrkve
    1 sitno naribani korijen peršina
    pola sitno naribanoga korijena celera
    sitno naribana glavica luka
    3-4 češnja češnjaka (također sitno naribanih)
    1 jaje
    sitno sjeckani peršinov list
    sol, papar, vegeta, malo mljevenoga korijandera

    Prema potrebi dodati još i malo krušnih mrvica. Oblikovati rukom kao i obične faširance. Pržiti.


    I još jedan moj:
    BURGERI OD PILETINE I SIRA

    Na ulju popržiti 1 manji sitno sjeckani crveni luk, 1 češanj češnjaka isjeckan i

  7. #7
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Super,hvala vam!Nije mi palo na pamet da bih i bolonjez i lazanje radila s puretinom,to uglavnom radim s junetinom.
    Uh,sad moram odlučit između sveg ovoga,al svakako ću probat sve navedeno s puretinom napravit,svaki put po nešto.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    Pilav sa puretinom...
    Pitu sa špinatom sa foruma...

  9. #9
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Mljevenu puretinu koristim za sve. Osim gore navedenog pravim sve musake od povrća , punjene i zapečene palaćinke , mesnu štrucu sa jajima .

  10. #10
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Frendica mi je napisala super recept (u biti, nisam ga isprobala, ali mi se čini da ne može biti loše ) za kuglice od mlj. puretine i riže u umaku od vrhnja ili umaku od rajčice. Ak tko želi, potražim recept pa ga napišem.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Mala sirena, moze recept!

  12. #12
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    OKruglice od puretine

    0.5 kg mljevene puretine
    2 šake gnjecavije riže
    2 srednje glavice luka
    češnjak po želji
    začini po želji (sol, vegeta, papar)

    Riža se skuha u slanoj vodi da bude al-dente. Procijedi se i doda smjesi puretine, sjeckane jedne glavice luka, češnjaka i začina te sve skupa miješati da se dobije kompaktna masa. Od smjese raditi kuglice veličine oraha i prepeći ih na vrućem ulju.

    Izvaditi kuglice i na ulje staviti ostatak luka te raditi umak:

    Za umak od vrhnja:

    na luk dodati 20 dag narezanih šampinjona i prodinstati dok ne ishlapi tekućina, dodati 2 dl crvenog kiselog vrhnja i 1/2 l vrhnja za kuhanje te začine po izboru (sol, vegeta, muškat. oraščić, đumbir...).


    Za umak od rajčice:
    800 g pelata, začini po želji (origano, bosiljak, majč. dušica, papar, sol, vegeta.....)


    Kad umak zakipi u njega staviti kuglice i kuhati na laganoj vatri oko 30 minuta.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Nemrem vjerovati da stvarno kupujete mljevenu piletinu i puretinu. Oni unutra samelju i kožice i svašta. Kupite si rađe pureće meso pa doma sameljite. Barem ćete znati kaj je unutra.

  14. #14
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Nemrem vjerovati da stvarno kupujete mljevenu piletinu i puretinu. Oni unutra samelju i kožice i svašta. Kupite si rađe pureće meso pa doma sameljite. Barem ćete znati kaj je unutra.
    Ja iz tog razloga ne kupujem. Ustvari, lažem, jednom sam se nabrijala na faširance (netko ih je stavio na ovaj topic) i jedva sam na kraju pojela jedan jer mi je prisjedao svaki zalogaj od pomisli kaj je sve unutra samljeveno.

  15. #15
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    Nemrem vjerovati da stvarno kupujete mljevenu piletinu i puretinu. Oni unutra samelju i kožice i svašta. Kupite si rađe pureće meso pa doma sameljite. Barem ćete znati kaj je unutra.
    Upravo sam se spremala to napisati. Nikad ne kupujem mljevenu puretinu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    hvala Mala sireno!
    U mojoj mesnici ni nema unaprijed samljevene puretine, moze se traziti da ti samelju, kao i s drugim mesom, zar ne?

  17. #17
    lara26 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa
    hvala Mala sireno!
    U mojoj mesnici ni nema unaprijed samljevene puretine, moze se traziti da ti samelju, kao i s drugim mesom, zar ne?
    bilo je jedanput na potrosackom kodu da mesari ne smiju drzati unaprijed samljeveno meso vec da kupac mora sam izabrati koje meso zeli da mu bude samljeveno. eto tako da znate.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    To što smo stavili neke recepte od mljevene puretine i piletine ne znači da kupujemo već samljveno meso.
    Ja uvijek kupim pileća/pureća prsa i to filete i to sama sameljem.

    Često sama meljem i drugo meso (junetinu, svinjetinu) i uvijek je sve super. Znam što sam stavila u jelo.
    Vjerujem da ima dosta kuharica koje tako rade. Pogotovo ako se pravi obrok za našu dječicu.

  19. #19
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj lara26 prvotno napisa
    Citiraj lonni prvotno napisa
    hvala Mala sireno!
    U mojoj mesnici ni nema unaprijed samljevene puretine, moze se traziti da ti samelju, kao i s drugim mesom, zar ne?
    bilo je jedanput na potrosackom kodu da mesari ne smiju drzati unaprijed samljeveno meso vec da kupac mora sam izabrati koje meso zeli da mu bude samljeveno. eto tako da znate.
    Moja baka ima teoriju da mesari imaju u masini vec ubacene "zlundre" i onda kada ubace komad mesa da samelju pred tobom, opet te zeznu. Zato ona uvijek melje doma.

    Ja mljeveno kupujem samo u trgovackim centrima. Mislilm si nekako da tamo njima nije u interesu varati (mislim mesar je na placi, ne ide njemu ni iz dzepa ni u dzep), za razliku od mesara privatnika.

  20. #20
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj Švrćo prvotno napisa
    To što smo stavili neke recepte od mljevene puretine i piletine ne znači da kupujemo već samljveno meso.
    Ja uvijek kupim pileća/pureća prsa i to filete i to sama sameljem.

    Često sama meljem i drugo meso (junetinu, svinjetinu) i uvijek je sve super. Znam što sam stavila u jelo.
    Vjerujem da ima dosta kuharica koje tako rade. Pogotovo ako se pravi obrok za našu dječicu.
    Ja također uvijek sama meljem puretinu ili piletinu. Ostala mesa uopće ne jedem. Mislim da ne bih imala apetit jesti nešto napravljeno od već gotovog mljevenog mesa. :/

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    87

    Početno

    ...lutonjice,kako točno radiš punjene tikvice?

  22. #22
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


    sorry na smijanju, ja sam ovdje jedna od najmanje iskusnih kuharica, ali se svako malo netko zalijepi za te tikvice i trazi me recept (a uopce nije moj, netko ga je napisao jednom tu na forumu):

    uzmes vece tikvice, prepolovis i izdubis.
    na luku izdinstam mljeveno meso sa zacinima i pred kraj dodam to sto sam izdubila iz tikvica, a na kraju dodam ili vrhnje za kuhanje ili pasiranu rajcicu.
    i onda tu smjesu stavim u izdubljene tikvice, dodam eventualno gore malo vrhnja i zapecem u pecnici.

    prilog nam je najcesce pire krumpir

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,609

    Početno

    E Lutonjice, da svaki put kad te netko pita za punjene tikvice dobiješ 10 kn bila bi bogata žena

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kaj da stavim umjesto jaja u faširsnce za roštilj,samo s puretinom,jel malo mljevene chie?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Nedavno sam čula da odlično poveže sir u štrucama i faširancima....

  26. #26
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Zašto ne staviš radije meso cijelo na ražnjiće, s povrćem, umjesto da se zezaš s preskupom čijom? Inače lan navode neki kao zamjenu za jaja, ali moram reći da meni nikada ništa nije uspješno povezao pa ne vjerujem ni da će čija.

  27. #27
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi obozavamo purece meat balls. Ja umjesto brasna/krusnih mrvica/kruha stavljam na pola kg zlicu kokosovog brasna, zacine i zapecem prvo na masnoci sa svih strana ili u pecnici. Prelijem umakom i kuham. Tako isto i fasirance radim, bez kuhanja ofkors.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •