Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 318

Tema: pixie kid?

  1. #51
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    juhuuu bili smo u setnji marjanom jucer, nikakvih negativnih komentara nego samo pozitivni, jedna starija gospoda je rekla "vidi kako je bebu stavila na prsa, bravo, bravo" a bilo ih je par (isto starijih) sta su nas milo gledale i smjeskale se. nina je gustala i spavala cijelim putem, ali cim bi ja stala mala gospodica bi se pocela meskoljit i budit.

    sling je zakon, a osjecaj dok nosis svoju bebicu tako blizu tebi fantastican. malcice su me bolila leda, ali to je sigurno moja greska jer se jos nisan ushemila u stavljanje slinga

  2. #52
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    znaci, to sam ja u biti od josie kupila sling? mislin, pixie kid je njen ili ona sije za njih?

  3. #53
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Njezin je. Ma ženska je turbo talentirana za sve!

  4. #54
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    josie, legendo

  5. #55
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Dragonfly prvotno napisa
    Njezin je. Ma ženska je turbo talentirana za sve!
    Da, trebate vidjeti kak domišljato uređuje dječje sobe :D

  6. #56
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Koliko je debela tkanina kod ovog slinga? Bi mogao posluziti za ljeto za dvoje kojima je često jako toplo? tj. za ono godišnje doba u kojem je vruće, kako god se ubuduće zvalo

  7. #57
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    tkanina je onako dosta cvrsta, podeblja ali mislim da ne bi bio problem u tkanini nego jednostavno u tome sta je beba odmah tik do tebe. nekako ipak mislin da necu moc podnijet sling ljeti, tj u onom godišnjem dobu u kojem je vruće, kako god se ubuduće zvalo

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    Sve pohvale mom pixiekid slingu boja livada

  9. #59

    Početno

    mi smo se cijelo ljeto nosili u avokado slingu i bio mi je bas suuuuuper.. uopće nije vruce u njemu

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    a prepoznali smo i neke rodice .
    Josi...preslatki ste(koja zdodna mama)
    Dia....super ambient za slikanje...
    Pusa slatkoj dječici

  11. #61
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    I mi imamo sling boje Nebo i prepreprezadovoljni smo! Zasad sve funkcionira odlično. :D

  12. #62
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    I mi imamo sling boje Nebo i prepreprezadovoljni smo! Zasad sve funkcionira odlično. :D
    Tako mi je drago @n@!

  13. #63
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Ova stranica je odmor za oči...Svaki put kada pogledam ima li što novo (čekam pokrivače) sam...

  14. #64
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    danas stigle papuče mama, tatu smo dobili prije (jer sam ja podcijenila veličinu vlastitog stopala ) i nekaj udobnije u životu nisam obula...moj duuuboki naklon...

    imamo i sling livadu, ali se još borimo sa "instaliranjem"

  15. #65
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    mi uživamo sa multiblue slingom
    furamo šlapice tata i mama - supač su, zovem ih "copatki"
    čekamo nestrpljivo dalje....

  16. #66
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moram samo javiti da je margita, stara samo 7 dana, jutros izasla u svoju prvu setnju bas u pixie slingu :D
    bilo nam je super!

  17. #67
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi se moramo pohvaliti da smo si kupili pixie sling i čekamo da beba dođe i da se krenemo nositi :D

  18. #68
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    moram samo javiti da je margita, stara samo 7 dana, jutros izasla u svoju prvu setnju bas u pixie slingu :D
    bilo nam je super!
    u kojem položaju je nosiš? može slikica?

  19. #69
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u uspravnom, mislim da je to onaj prvi u uputama. mene podsjeca na dupli krizni u marami

  20. #70
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    I mi imamo Josein sling, naranđasti, pre zadovoljni smo

  21. #71
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa
    Citiraj anjica prvotno napisa
    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Citiraj Tashunica prvotno napisa
    Da li sling jako opterećuje vrat i leđa.
    Meni da. Marama mi je puuuuuuno bolje rješenje!
    Sling mi je idealan za veće dijete. Npr. kada prohoda pa je malo na rukama, malo šeta... Ali beba koje se stalno nosi... Uf....
    potpisujem
    Ja se ne bi složila s ovim. Ne znam kakva je situacija s ostalim slingovima, ali na pixiekid slingovima se težina lijepo raspoređuje po tijelu jer imaju neprišiveni dio na ramenu koji pomaže da se težina dijagonalno raspoređuje po tijelu tj nema centriranja cijele težine na rame. Meni je super
    Reci koliko staro dijete nosiš u slingu?

  22. #72
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Znači u sling može bebica od rođenja pa do koje dobi?
    Nikako mi nije jasno kako se djete složi u sling bez pomoći druge osobe, jel to fakat moguče bez velikih problema ili se trebam poprilično namučiti da bi to uspjela.

  23. #73
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Još jedno pitanjce!
    Da li se sling može staviti preko oba ramena ili to i je razlika s maramom, što se ona može staviti na oba, a sling ne? :?

  24. #74
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ne moraš se namučiti, samo steći malo prakse. Ja imam 'naš prvi sling' tek par dana i već se super snalazimo.
    Mislim da ti sling može samo preko jednog ramena, pogledaj malo upute na http://www.pixiekid.com/.

  25. #75
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Znači u sling može bebica od rođenja pa do koje dobi?
    Nikako mi nije jasno kako se djete složi u sling bez pomoći druge osobe, jel to fakat moguče bez velikih problema ili se trebam poprilično namučiti da bi to uspjela.
    do kad se hoce nositi.
    zaru sam u marami nosila do poslije 3. rodjendana.

    komplicirano nije uopce, ja sam i maramu, i sad sling, vezala bez icije pomoci. jos mi je lakse ovako malenu bebu vezati, jer je lagana

  26. #76
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    komplicirano nije uopce, ja sam i maramu, i sad sling, vezala bez icije pomoci
    i iz tvog iskustva što je bolje, praktičnije za novorođenče, marama ili sling?
    ja za sada imam samo sling (i to Josien, prekrasan maslinasto zeleni, više ih nema u ponudi ) ali ozbiljno razmišljam o tome da za pojačanje nabavim i maramu, barem za prve mjesece

  27. #77
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    cuj, ja sam mislila da cu u pocetku koristiti iskljucivo maramu jer mi je djelovala sigurnije (a i maramu sam koristila 3 godine, a sling nikada), ali evo desilo se da mi je marama jos kod frendice i da doma imam samo novi sling, a htjelo nam se u setnju

    i ne vidim neku razliku, odnosno, i sa slingom se osjecam potpuno sigurno kao i s maramom, s tim da mi je sling jednostavniji za vezanje.

    po meni, ne treba ti marama, osim ako ti se ne kupuje iz gušta (mi imamo dugu maramu, kratku maramu, i sling, a ja bih još )

  28. #78
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    cuj, ja sam mislila da cu u pocetku koristiti iskljucivo maramu jer mi je djelovala sigurnije (a i maramu sam koristila 3 godine, a sling nikada), ali evo desilo se da mi je marama jos kod frendice i da doma imam samo novi sling, a htjelo nam se u setnju

    i ne vidim neku razliku, odnosno, i sa slingom se osjecam potpuno sigurno kao i s maramom, s tim da mi je sling jednostavniji za vezanje.

    po meni, ne treba ti marama, osim ako ti se ne kupuje iz gušta (mi imamo dugu maramu, kratku maramu, i sling, a ja bih još )
    A reci što se tiće onoga da se težina ravnomjernije raspoređuje u marami, s obzirom na sling, šta kaže tvoje iskustvo i sa slingom i maramom na to?
    Kupila bi jedno od toga, a to me mući,
    a ipak bi rađe sling pošto se on lakše postavi.

  29. #79
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Paws,sve je stvar prakse! Gledaj da uzmeš ono što će ti bolje služiti...Moja šogi im sling koji ne koristi.Smotana je u tri čoška (njen komentar urođenoj trapavosti),ali je naučila vezati maramu i konačno uživa...Kada je prvi put vidjela i probala maramu,nije joj se svidjela,pa sam joj kupila sling.No,kao što već napisah,nije se snašla. Sada ima maramu i preporodila se. Ovisi i o djetetu...Moja hoće i u sling i u maramu.Njena curiš vrišti dok vidi sling (...a vrišti tako smješno,kao mali ekspres lonac...).U marami je sada druga priča...

  30. #80
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    I mi saljemo sve pohvale za sling! Ponekad se pitam sta bi bez njega
    A za zbirku bi jednu maramu...dobro bi dosla.

  31. #81
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Pošto imam jednog malog jeremiju doma, sling nas je stvarno spasio.
    Bili smo tjedan dana u bolnici i u onom malom sobičku dva sa dva stalno sam ga nosala. Inače bi mi ruke otpale.
    Sada ima opstruktivni bronhitis i po preporuci njegovog pedijatra i liječnice sa hitne trebao bi što više biti u uspravnom položaju, opet sling spašava. Mihica obožava buda položaj pa smo to ispraksirali do savršenstva.
    Dakle iz mog iskustva sling bi trebali davati na recept.

  32. #82
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Svi pišu hvalospjeve pa se i mi pridružujemo. Imamo "nebo" i puno smo se nosili (doduše, ja preferiram maramu, ali je zato MM jako zadovoljan).

  33. #83
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Molim pomoć, da li pixied slingovi imaju rubove postavljene spužvicom?
    I da li su njihovi materijali pogodni za ljetne dane?
    Slingovi nemaju podstavljene rubove, već oko ringova imaju zašiveni materijal koji štiti od 'gnječenja' tijela.
    A da li su materijali pogodni, to ti ja ne znam jer sling koristim tek par dana. Možda tjedan.

  34. #84
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    cuj, ja sam mislila da cu u pocetku koristiti iskljucivo maramu jer mi je djelovala sigurnije (a i maramu sam koristila 3 godine, a sling nikada), ali evo desilo se da mi je marama jos kod frendice i da doma imam samo novi sling, a htjelo nam se u setnju

    i ne vidim neku razliku, odnosno, i sa slingom se osjecam potpuno sigurno kao i s maramom, s tim da mi je sling jednostavniji za vezanje.

    po meni, ne treba ti marama, osim ako ti se ne kupuje iz gušta (mi imamo dugu maramu, kratku maramu, i sling, a ja bih još )
    A reci što se tiće onoga da se težina ravnomjernije raspoređuje u marami, s obzirom na sling, šta kaže tvoje iskustvo i sa slingom i maramom na to?
    Kupila bi jedno od toga, a to me mući,
    a ipak bi rađe sling pošto se on lakše postavi.
    a cuj, beba mi ima samo 3 kg, tako da je ne osjetim ni u slingu ni u marami
    a teze dijete sam nosila samo u marami, pa ne znam kako se tezina rasporedjuje u slingu...

  35. #85
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    a teze dijete sam nosila samo u marami, pa ne znam kako se tezina rasporedjuje u slingu...
    Ja bih ipak maramu za veću djecu (ako hoće u njoj bit)

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Evo i ja neki dan kupila lilly od pixia.S obzirom da su mi sve boje bile wow nikako se nisam mogla odlucit pa sam ja to fino zatvorenih ociju,misen po ekranu pa koju uboden .I badnila lilly .
    Odma iz prve smo probale budha style,uspilo nam i svidilo se i meni i bejbi i za sad se tako nosamo,ali ja jedva cekan da isprobamo i ledjni stil.Odusevljena sam,nisam ni ocekivala koliko ga je,u biti,jednostavno namontirati i bebu skupa s njim.
    Jooooooj najjaca mi je bila reakcija moje mame kad nam je sling dosao
    Prvo je bilo:pa si ti za taj komad krpe dala toliko para?Kladim se da ces ga nositi dva puta,kakva si!
    Pa je jucer bilo:ali bas je lijepa boja,i materijal mi se svidja.
    A danas:Ajme kako ti beba lipo stoji,a kad ces ga meni malo posudit?

    Iako sam se bila snervala prvih 10 min jer mi nije bilo jasno KAKO ga staviti,kada sam ga napokon namontirala,kira uopce nije htjela u njega!Zaista sam se prepala da sam ga za bezveze kupovala...
    Ali na kraju je sve ispalo odlicno i ponosno smo se pocele setati gradom!!!

  37. #87
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Zna li mi netko reći koji je model na zadnjoj sličici u drugom redu? Je li to lilac ili butterfly? Je li to isti kao na četvrtoj sličici u prvom redu?

  38. #88
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    meni se cini lilac

  39. #89
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Lilac ti je to. Ziher.

  40. #90
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Hvala, nisam bila sigurna.

  41. #91
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Jel perete sling na ruke ili?
    Jel ga peglate? :?

  42. #92
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Ja oprala sling u mašini, ali na programu za ručno pranje. I kasnije sam ga peglala, ali malo. Moglo je proći i bez peglanja da sam ga bolje složila prije sušenja. Ne primjećujem da mu nešto fali za sada.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Špansko-Samobor
    Postovi
    30

    Početno

    I mi smo nedavno nabavili sling od pixiekid-a. Prema uputama za održavanje pere se odvojeno i ručno na max.40°C, omekšivač ne koristiti, sušiti na ravnoj podlozi. Ne piše ništa za peglanje.
    Ja sam zadovoljna sa slingom i mojoj curki se sviđa biti u njemu, ali imam jednu nedoumicu vezano uz sling. Ne znam dali ima sličnih iskustava, ali meni se čini da kad se nosamo duže vrijeme da počinje nekak 'popuštati', stano ga moram zatezati (bebolina mi ima 8 mjeseci i ne spada u kategoriju bucki). Možda nekaj krivo radim, ali opet ne bih rekla, možda je to do tkanine. Inače imamo dezen Nebo i prekrasan je. Ako netko ima neki savjet glede ovoga bila bih zahvalna. Thanks

  44. #94
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj DianaK prvotno napisa
    I mi smo nedavno nabavili sling od pixiekid-a. Prema uputama za održavanje pere se odvojeno i ručno na max.40°C, omekšivač ne koristiti, sušiti na ravnoj podlozi. Ne piše ništa za peglanje.
    Ja sam zadovoljna sa slingom i mojoj curki se sviđa biti u njemu, ali imam jednu nedoumicu vezano uz sling. Ne znam dali ima sličnih iskustava, ali meni se čini da kad se nosamo duže vrijeme da počinje nekak 'popuštati', stano ga moram zatezati (bebolina mi ima 8 mjeseci i ne spada u kategoriju bucki). Možda nekaj krivo radim, ali opet ne bih rekla, možda je to do tkanine. Inače imamo dezen Nebo i prekrasan je. Ako netko ima neki savjet glede ovoga bila bih zahvalna. Thanks
    kako je nosiš? na boku ili naprijed?

    meni se to događalo dok je S. bio jako mali, ali otkako ga nosim na boku, nije bilo tih problema. istina, ja tek čekam svoj pixiekid sling, onaj stari je bio od slingbymama, tako da ne znam :?

  45. #95
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Znači bolje ga je ne peglati?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Ja mislim da ga je bolje popeglati,meni djeluje malo cvrsci.
    Jedino sam jako bila tuzna kada sam ga oprala,pustija mi je boju i sad mi je nekako "ispran" .Malo mi je zao sve te boje koja se isprala,ali mi svoj sling svejedno puno volimo.
    Sto se tice nosenja,na boku nam je jako lijepo i tezinu bebe niti malo ne osjecam,ali ja nekako najvise preferiram onaj buda polozaj,jer mi Kira iz tog polozaja sve lijepo vidi,a i ruke su mi onda skroz slobodne.Jedino se pitam,da li bebi u tom polozaju trnu nogice?
    Mislim(predpostavljam),njoj je skroz udobno,i otkada se tako nosamo niti jedan put se nije pobunila da joj je recimo neudobno ili nesto tako.Predpostavljam da bi se bunila.Nerviraju me ljudi s komentarima i pitanjima tipaA KAKO SI JE TO SKVRICLA UNUTRA ili GDJE SU JOJ NOGE ili ZAR JOJ NIJE NEUDOBNO ?Znam,na jedno uvo uslo,na drugo izaslo!
    E da i kako je nosati u slinacu kada mi zaspe?Ima skoro 8 mj i prevelika mi je za kolijevku.Danas mi je zaspala u "budi" pa sam joj cijelim putem morala drzati glavicu rukom ispod vrata da ne lupa okolo.
    Ma bitno je da nam je lijepo,otkako sam ga nabavila nema vise problema tipa da s kolicima ne mogu proci trotoarom jer je zakrcen parkiranim autima pa se onda moramo spustati na cestu,nema vise guranja po guzvama ili nezgodnih ulazaka u male ducane ili penjanja i spustanja skalama u robnim kucama i sl.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Špansko-Samobor
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj DianaK prvotno napisa
    I mi smo nedavno nabavili sling od pixiekid-a. Prema uputama za održavanje pere se odvojeno i ručno na max.40°C, omekšivač ne koristiti, sušiti na ravnoj podlozi. Ne piše ništa za peglanje.
    Ja sam zadovoljna sa slingom i mojoj curki se sviđa biti u njemu, ali imam jednu nedoumicu vezano uz sling. Ne znam dali ima sličnih iskustava, ali meni se čini da kad se nosamo duže vrijeme da počinje nekak 'popuštati', stano ga moram zatezati (bebolina mi ima 8 mjeseci i ne spada u kategoriju bucki). Možda nekaj krivo radim, ali opet ne bih rekla, možda je to do tkanine. Inače imamo dezen Nebo i prekrasan je. Ako netko ima neki savjet glede ovoga bila bih zahvalna. Thanks
    kako je nosiš? na boku ili naprijed?

    meni se to događalo dok je S. bio jako mali, ali otkako ga nosim na boku, nije bilo tih problema. istina, ja tek čekam svoj pixiekid sling, onaj stari je bio od slingbymama, tako da ne znam :?
    Nosim bebolinu samo na boku. Ne znam, možda nam fali samo malo više prakse u nošenju!

  48. #98
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    ono što ti je jako bitno, a meni su trebali mjeseci da skužim je da napraviš džep kad beba sjeda, tako da su joj OBAVEZNO koljena više od guze. onda će ti sjedit čvrsto i ne mrdat nikuda.

    inače, stig'o mi je sling. ajmeeeeeeee

    josie, svaka čast. preprepredivan je

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    A zašto se ne bi smio peglati?

    Ja znam često prpeglati ga jer mi je ružan kada je onako zgužvan, a i kad ga operem na ruke, pa ga onda ocijedim, bez obzira na lijepo slaganje i ravan položaj pri sušenju, opet je jako izgužvan. (a to me jako živcira)

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Špansko-Samobor
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    ono što ti je jako bitno, a meni su trebali mjeseci da skužim je da napraviš džep kad beba sjeda, tako da su joj OBAVEZNO koljena više od guze. onda će ti sjedit čvrsto i ne mrdat nikuda.

    inače, stig'o mi je sling. ajmeeeeeeee

    josie, svaka čast. preprepredivan je
    Thanks, probat ćemo tako!

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •