Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 318

Tema: pixie kid?

  1. #101
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj Winnie The Pooh prvotno napisa
    Ja znam često prpeglati ga jer mi je ružan kada je onako zgužvan, a i kad ga operem na ruke, pa ga onda ocijedim, bez obzira na lijepo slaganje i ravan položaj pri sušenju, opet je jako izgužvan. (a to me jako živcira)
    Upravo ovako. I nema nikakvih promjena.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    Citiraj DixieJone prvotno napisa
    Sto se tice nosenja,na boku nam je jako lijepo i tezinu bebe niti malo ne osjecam,ali ja nekako najvise preferiram onaj buda polozaj,jer mi Kira iz tog polozaja sve lijepo vidi,a i ruke su mi onda skroz slobodne.Jedino se pitam,da li bebi u tom polozaju trnu nogice?
    Mislim(predpostavljam),njoj je skroz udobno,i otkada se tako nosamo niti jedan put se nije pobunila da joj je recimo neudobno ili nesto tako.Predpostavljam da bi se bunila.Nerviraju me ljudi s komentarima i pitanjima tipaA KAKO SI JE TO SKVRICLA UNUTRA ili GDJE SU JOJ NOGE ili ZAR JOJ NIJE NEUDOBNO ?Znam,na jedno uvo uslo,na drugo izaslo!
    E da i kako je nosati u slinacu kada mi zaspe?Ima skoro 8 mj i prevelika mi je za kolijevku.Danas mi je zaspala u "budi" pa sam joj cijelim putem morala drzati glavicu rukom ispod vrata da ne lupa okolo.
    Ma bitno je da nam je lijepo,otkako sam ga nabavila nema vise problema tipa da s kolicima ne mogu proci trotoarom jer je zakrcen parkiranim autima pa se onda moramo spustati na cestu,nema vise guranja po guzvama ili nezgodnih ulazaka u male ducane ili penjanja i spustanja skalama u robnim kucama i sl.

    DixieJone, moja bebolina je sa svojih 7 kg uglavnom meni na boku, ali je postala nekako nemirna i non stop se izvija prema iza da vidi ovo i ono i lamata nogicama, pa sam ju probala staviti u položaj bude i nije se uopće bunila - meni opet njezine nogice izgledaju tako zafrkane katastrofa - ali, bunila bi se da joj ne paše, zar ne? :? Mislim da isto razmišljamo.
    Imaš kakvu slikicu da vidim kako ju nosiš? Katja mi nekako stoji čudno, nisko, cijela mi je kao zgužvana !!!

  3. #103
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    SEABORN * nakon dvije generacije Tigex klokanice *

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    ja sling strpam u tekstilnu vreću (one ekološke za furat stvari iz trgovine), vežem vreći ručke pa takav uleti u mašinu sa ostalom tamnom robom jer pušta boju (multiblue).
    I prepeglam ga, of kors. Bitno je slojeve posložiti u traku onako kako su i sašiveni pa tako lijepo složen materijal pravilno uditi ponovo u karike. I sve 5.

  5. #105
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    ja sam stari sling prala u jastučnici i na 40, tako ću i ovaj.


    ali s peglanjem imam problema pa ću tražit da mi se daju posebne instrukcije kako ispeglati sling

    potpis: Ne Znam Peglat

  6. #106
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Foška prvotno napisa
    tako lijepo složen materijal pravilno uditi ponovo u karike. I sve 5.
    Ovo nisam skužila, jel to bitno kod zatezanja kada se već djete stavi u sling ili :?

  7. #107
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Molim pomoć.
    Dobila sling prije par dana, ali nikako da se dobro učvrstimo.
    Položaj prsa o prsa, prvo zategnem cijeli rep, ali mi se pomakne ring prema dolje i sav rep mi se nekako nabere u nekakvu nakupinu i onda ga baš više ne mogu lijepo povlačiti osobito ne mogu povlačiti posebno lijevi rub i posebno desni rub slinga.
    I onda nikako ga ne mogu dobro zategnuti pa mi bembolino klizi, pliz pomoć.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Citiraj jazzmama prvotno napisa
    DixieJone, moja bebolina je sa svojih 7 kg uglavnom meni na boku, ali je postala nekako nemirna i non stop se izvija prema iza da vidi ovo i ono i lamata nogicama, pa sam ju probala staviti u položaj bude i nije se uopće bunila - meni opet njezine nogice izgledaju tako zafrkane katastrofa - ali, bunila bi se da joj ne paše, zar ne? :? Mislim da isto razmišljamo.
    Imaš kakvu slikicu da vidim kako ju nosiš? Katja mi nekako stoji čudno, nisko, cijela mi je kao zgužvana !!!
    Evo jazzmama slije.
    http://public.fotki.com/DixieJone/na...e006.html-buda polozaj
    http://public.fotki.com/DixieJone/na...ure030.html-na boku,spava,i na ovoj sliji se bas lipo vidi taj tzv. dzep gdje beba sidi u njemu.
    (Ima jos par slija pa pogledaj u ovom folderu nase nove slije)
    Ja kiru dignem sta vise mogu tako da mi je u buda polozaju skroz na prsima,i stegnem je da ne mogu jace ,nekako mi je tako laksa,a sto se tice boka,doslovno je nasjednem na bok tek onda joj prevucem sling preko ledja pa joj donji dio povucem skroz do koljena i izmedju nogu.
    Trik je u tome da je dignes sta vise mozes dok zatezes sling tako kad ga zategnes da ona dodje tocno di treba.
    E i na boku mi ona lipo zaspe samo joj moram malo pridrzavati glavu tako da joj nije previse obisena dok spava.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Uh sorry evo sad valja
    Buda- http://public.fotki.com/DixieJone/na...icture006.html
    NA boku- http://public.fotki.com/DixieJone/na...icture030.html

    PAWS!!!
    Prvo probaj sling sloziti u usku lepezu,oko 2 prsta debelu,pa ga provuci koz oba ringa,zategni do duzine dok jos mozes bebu staviti u njega,zatim ringove digni sto vise put ramena ili skroz na njega(sad stavi bebu u njega,pa pocni zatezati ) tako da se zatezanjem ringovi spuste do ispod ramena.Primjetila sam da moras paziti da su ti krajevi slinga kada su provuceni kroz lepezu sto vise na vanjskoj strani ringova,i da se ne guzvaju preko ili ispod ostatka tkanine jer ga je onda teze za zategnuti.Neznam kako bi ti to drukcije objasnila.Mozda cu slikati ako uspijem pa ti pokazati na sta mislim.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Citiraj Foška prvotno napisa
    tako lijepo složen materijal pravilno uditi ponovo u karike. I sve 5.
    Ovo nisam skužila, jel to bitno kod zatezanja kada se već djete stavi u sling ili :?
    ja sam ovo mislila odmah nakon peglanja. Peglam ga rastvorenog, koliko se god može rastvoriti. Onda tu široku traku tekstila posložim uzdužno u usku traku, do širine oko 15cm - točno onako kako su slojevi skupa i zašiveni (ja cjepidlaka). Tako uzdužno složenu traku materijala udijevam u karike, dok je sling još na stolu za peglanje. Cilj mi ga je posložiti ravno i pravilno - kakvog sam i dobila u vrećici kad je bio nov. To je bitno da se slojevi tkanine ne bi nepravino motali tebi kasnije između karika i preko leđa pa te žuljali, a i da beba udobno sjedi.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    DixieJone ma ti si pravo , a Kira mali šećerić i hvala!

    Skužila sam što moram popraviti kod Katje u slingu!

  12. #112
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Svaki put kad zatežem cijeli rep karike mi pobjegnu dosta ispod ramena, kako to sprijećiti? :?

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    eto ovo se i meni desava :/

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Probajte zategnuti sling sto vise prije stavljanja bebe u njega pa onda karike staviti tocno na rame,tako da je "dzep" sto kraci,i da zatezanjem karike se spuste gdje im je mjesto.Cim je "dzep" manji,ostaje manje materijala za zatezanje,pa ce se karike manje spustati s ramena.Vjerujem da bi to trebalo

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    ali s peglanjem imam problema pa ću tražit da mi se daju posebne instrukcije kako ispeglati sling

    potpis: Ne Znam Peglat
    Već je Foška opisala kako pegla
    Peglam ga rastvorenog, koliko se god može rastvoriti. Onda tu široku traku tekstila posložim uzdužno u usku traku, do širine oko 15cm - točno onako kako su slojevi skupa i zašiveni (ja cjepidlaka).
    Moram samo dodati da ga ja peglam sa maximum pare i na najjačoj temperaturi.

  16. #116
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    DixieJone mudro zbori
    ja ne peglam niš

  17. #117
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Molim savjet iskusnih slingašica.
    Do sada smo se nosali u buda položaju, danas sam pokušala bočno. Izgledalo mi je da sam sve ok napravila - povukla malo ispod guze, dobro zategnula, ali mi je kasnije nekako bio nagnut prema natrag. Jel to tako ok ili moram još zategnut? Čini mi se ako još zategnem da nećemo moć ni disati. Ili je on možda premali za bočno?
    I još nešto, ne znam kud ću s onim repom od slinga, jel ga mogu negdje uvuć, zavuć, umetnut...?

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Tashunice,
    ja kiru kod bocnog nosenja zategnem totalno,i svejedno ima dosta mjesta za disanje,jer je sling tako napravljen da beba moze normalno disati
    A rep mozes prebaciti preko bebinih kriza i ugurati ga ispod zategnutog dijela slinga iza bebinih ledja i to samo jednim krajem...Probaj jer mogucnosti stvarno ima beskonacno

  19. #119
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Dixie hvala
    Znači ipak treba pritegnut.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Naman pritezanje dosad nije smetalo

  21. #121
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Upravo gledam novu Gloriju, reportaža s Porina, a kad ono Mile Kekin u slingu nosi bebu. I to čini mi se pixie kid nebo uzorak. Moj muž, koji je štovatelj Hladnog piva a maramu i sling smatra odbojnim, je ostao bez teksta na tu sliku

  22. #122
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    A da li ima koja fotka di se vidi butterfly uzorak?(Ne u Gloriji )
    Jer,čine mi se drugačije boje kad se sling "namontira"... :?

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Pa naravno da ce bit drukcije boje,a posebno kad se Pixie sling opere jer mu se boja ispere i malo posvijetli,tako da ti nema smisla ni traziti jer ni po slikama ti nece boja bit ista.Nije ti isto boja na papiru ili monitoru i uzivo,pa ti je po tom pitanju najbolje naci mamu i bebu u butterflyu i vidjeti kako on zaista izgleda.

  24. #124
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Jeee,Kakvo pitanje,takav odgovor!
    A da ti ja sad rećem da sam sling i maramu i vidla samo na slikama?
    Kod nas ti se dj.furaju u kolicima,max u klokanici.
    Naravno da vidim ženu s bebom u slingu da bi je pitala...ispipala...i probala...al dok je ne sretnem...
    Ti si npr.stavila lijepe slike di se jako lijepo sve vidi.Za pohvalu.
    Zato sam mislila ako ima negdje kakva slika...
    Ustvari tražim dobar razlog za naručit...a neznam ni boju odabrat...ni da li bi sling,maramu ili nosiljku...
    :?

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj bimba iaia prvotno napisa
    Jeee,Kakvo pitanje,takav odgovor!
    A da ti ja sad rećem da sam sling i maramu i vidla samo na slikama?
    Kod nas ti se dj.furaju u kolicima,max u klokanici.
    Naravno da vidim ženu s bebom u slingu da bi je pitala...ispipala...i probala...al dok je ne sretnem...
    Ti si npr.stavila lijepe slike di se jako lijepo sve vidi.Za pohvalu.
    Zato sam mislila ako ima negdje kakva slika...
    Ustvari tražim dobar razlog za naručit...a neznam ni boju odabrat...ni da li bi sling,maramu ili nosiljku...
    :?
    Po meni marama je malo kompliciranija za vezanje iako mislim da ima više mogućnosti nego sling. Klokanica je ograničena težinom mislim oko 9kg, a sling ti je nekako najjednostavniji za montiranje i čini mi se da ide do 18kg zapravo dok ti je ugodno nositi. Ja imam isto od pixiekid avokado Eto

  26. #126
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Dda,da, razumila sam...naručim,pa vidim ....a onda se i slikamo da svi vide taj novi butterfly uzorak

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    TOoooooo stara,go girl!
    Ma ni ja nisam bila sigurna ni sta naruciti ni koju boju uzeti pa sam badala na slipo boju(to cak ja mislim i pise negdje na ovom topicu) i ispa je lilac...Ma da je bila i neka druga boja nebi se ljutila jer su mi sve prekrasne na ntu...Ja bi jos,haha
    Jedva cekan i tvoje slije...
    I ovu zimu cu definitivno kupit i maramu...

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Ja mislim da je ovaj od Lutonjice butterrfly...evo pa vidi ili pitaj nju.
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=38352

  29. #129
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Mislim da je to Nebo. Lutonjice riješi nam enigmu

  30. #130
    galadriel

    Početno

    moram se i ja pohvaliti, narucila sam pixiekid nebo i stigao je u jedan dan!!! Moram li govoriti da je predivan?!
    Zanima me samo kako se provlaci materijal kroz ringove, ovako kako je i stigao, znaci lepeza promjera kojih 10ak cm ili moram sloziti na uze i da krajevi budu prema van? Naime, bebac tek stize i nemam kako izvjezbati nosenje. Nemam susjede bebe, ja sam prva trudnica u drustvu i nemam velikih igracaka...

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Ma nema straha,svi smo prosli kroz to pocetnicko neznanje i smotanost(ja prva,hahaha) i mene je osobno iznenadilo kako ga je u biti lako namontirati i kad jedan put skuzis ide ko podmazano.A da probas s nekim manjim jastukom...Ono lipo ga formiras,napravis mu guzu i eto pokusne "bebe".

  32. #132
    galadriel

    Početno

    bravo dixieJone, super ideja, bas imam one jastucice u obliku valjka!!! Isprobam odmah kada dodem doma

  33. #133
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj bimba iaia prvotno napisa
    Mislim da je to Nebo. Lutonjice riješi nam enigmu
    naš je nebo

  34. #134
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Moja L se više ne želi nositi u slingu. Sad ima 2 mjeseca i mislim da se radi o problematici: "ne vidim dobro van". A nisam apsolvirala nijedan drugi položaj osim kolijevke. Malo improviziram, pa joj glavu izvučem van da vidi okolo, ali nije oduševljena... :/

  35. #135
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    evo...ja konačno naručila...butterfly...pa da vidimo...
    8)

  36. #136
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    meni pobjegne ring skroz naprijed dok ga stavil u sling i nikako to ispraviti
    baš sam koza..inače mu se bez obzira na to jako sviđa birti u slingu i gledati kaj ima oko njega :D marama nam više nije zanimljiva...

  37. #137
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj Nice prvotno napisa
    meni pobjegne ring skroz naprijed dok ga stavil u sling i nikako to ispraviti
    baš sam koza..inače mu se bez obzira na to jako sviđa birti u slingu i gledati kaj ima oko njega :D marama nam više nije zanimljiva...
    Već je DixieJone napisala - stegni ga što više prije nego staviš bebu unutra, kad pomisliš da neće stati stegni ga još malo , a karike stavi na vrh ramena. Tako ne može pobjeći daleko, spustit će se baš koliko treba.

    Ja bih se isto pridružila pohvalama, predivan je, prejednostavan za namjestiti, ugodan i uopće nije vruće u njemu pa ako netko traži rješenje za ljeto, preporučujem.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Probala sam Zaru staviti u buda položaj, ali mi to baš nije izgledalo kako treba (iako se ona smijala cijelo vrijeme). Laura je komentirala "Vidi Zaru, ko jabuka!"

    Tips&Tricks plizzzzzz!

  39. #139
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Molim pomoc.
    Jucer nam je stigao sling Livada a sa njim i uputstva.
    I trebaloooo mi je puno vremena da uopce skuzim kako to namontirati.
    A sa stavljanjem bebe jos se mucim. Cim ju pocnem stavljati unutra odmah pocne plakati.
    Ima 2 mj. i do sad se jako puno naučila na ruke, a u slingu imam osjecaj da nemoze lamatati s ručicama i da je nekako sputana .
    Ali to cemo jos vjezbati.

    Ali moje je pitanje, dali je normalno na onaj džep na slingu tj. repu, nakon sto ga provučem kroz ringove gleda na unutrašnju stranu??? :?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    Pa provuci na suprotnu stranu, tako da dzep gleda van 8)

  41. #141
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Ali onda mi se prekrizi na leđima :/

  42. #142
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    danas je k. (3,5 god.) uživala u slingu multiblue, a P. (9 mj.) je bio u kolicima.

  43. #143
    Nile

    Početno

    Citiraj sanja30 prvotno napisa
    Molim pomoc.
    Jucer nam je stigao sling Livada a sa njim i uputstva.
    I trebaloooo mi je puno vremena da uopce skuzim kako to namontirati.
    A sa stavljanjem bebe jos se mucim. Cim ju pocnem stavljati unutra odmah pocne plakati.
    Ima 2 mj. i do sad se jako puno naučila na ruke, a u slingu imam osjecaj da nemoze lamatati s ručicama i da je nekako sputana .
    Ali to cemo jos vjezbati.

    Ali moje je pitanje, dali je normalno na onaj džep na slingu tj. repu, nakon sto ga provučem kroz ringove gleda na unutrašnju stranu??? :?
    Moja isto pocne plakati ali cim je stavim u sling se smiri i spava.
    Ja sam imala isto malo problema sa vezanjem prvih par puta jer nikako nije bilo pravilno vezan i pokusavala i tocno zavezala...nije tesko

  44. #144
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Naša nikako da stigne...a ja nestrpljiva
    Možda se poštaru svidjela...
    Koliko ste dugo čekale da dođe?

  45. #145
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    Moja L se više ne želi nositi u slingu. Sad ima 2 mjeseca i mislim da se radi o problematici: "ne vidim dobro van". A nisam apsolvirala nijedan drugi položaj osim kolijevke. Malo improviziram, pa joj glavu izvučem van da vidi okolo, ali nije oduševljena... :/
    mmmmmmmmmm brzo nauči nove položaje, jer pred vama su još godine uživanja s ovim prekrasnim pomagalom.
    Fran je za svoj treći dobio svoj drugi sling.namjeravamo ga još dugo koristiti.

    p.s. molim pixiekid tim da nam kaže pripremaju li već kolekciju jesen-zima 2007/2008

  46. #146
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    :D :D :D
    Stigo nam je butterfly!
    Još da ga probamo smontirat...javim ako ide,ili ne ide...

  47. #147
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    :D Sve za 5,osim kilaže...ona je za 10(kg)...

  48. #148
    emarink avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    265

    Početno

    Odlučila ja danas isprobati svoj pixiekid sling prema uputama MayaWrap. Osječam se ko totalni idiot jer ne mogu nikako skužit kako se to stavlja.
    A na onom filmiću za vertikalni položaj ženska stavi bebu u sling i jednostavno s rukom ga zategne. Ja ga ne mogu nikako zatezati dok je beba u slingu, pogotovo kad su joj i ručice unutra. Nema šanse!!!! Kako vama ide taj dio?

  49. #149
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj emarink prvotno napisa
    Odlučila ja danas isprobati svoj pixiekid sling prema uputama MayaWrap. Osječam se ko totalni idiot jer ne mogu nikako skužit kako se to stavlja.
    A na onom filmiću za vertikalni položaj ženska stavi bebu u sling i jednostavno s rukom ga zategne. Ja ga ne mogu nikako zatezati dok je beba u slingu, pogotovo kad su joj i ručice unutra. Nema šanse!!!! Kako vama ide taj dio?
    već smo puno puta naglašavale : zategni sling dok još beba nije unutra. totalno ga zategni, uz tijelo, toliko da ti se čini nemoguće staviti bebu unutra. a onda bebu doslovce uguraj unutra (prebaciš je preko ramena, pa je guraš unutra). tada uglavnom nećeš imati što zatezati jednom kad je beba unutra, a bit će super čvrsto stegnuta.

  50. #150
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •