Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 271

Tema: SLAVONSKA RODA - Koliko ima forumasica iz Slavonije??? - 2

  1. #1
    Kaja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    259

    Početno SLAVONSKA RODA - Koliko ima forumasica iz Slavonije??? - 2

    edit Mukica: ovo je nastavak topica SLAVONSKA RODA - Koliko ima forumasica iz Slavonije??? - 1

    Molim lijepo:
    nesvrstane:

    alias /
    anica55 /
    cekana /
    maslacak1 /
    newa /

    za sad jedine iz:

    ANKAIMARKO2 /Nova Gradiška
    goce1 /Đakovo
    Kornelija i Borna /Daruvar
    makka /Orahovica
    Rene2 /Našice
    sunac /Belišće
    Viky_7 /Gradište(Županja)

    Osijek:

    Ana… /Osijek
    annabella /Osijek-Beli Manastir
    Bigmama /Osijek
    cokolina /Osijek
    corina /Osijek
    dorotea24 /Osijek
    Freya /Osijek
    ivančica /Osijek
    JASNAKS /Osijek
    Jenz /Osijek
    kinder /Osijek
    mamaja /Osijek
    mamanatali/Zagreb-Osijek
    may /Osijek
    Maza /Osijek
    odra /Osijek
    sasana /Osijek
    Saškak /Osijek
    Švrćo /Osijek
    tanja1230 /Osijek
    Vlatka /Osijek

    Požega:

    BHany /Požega-Osijek
    Ivke /Požega
    Rency /Požega-Zagreb
    sani /Požega

    Slavonski Brod:

    emanuel /Slavonski Brod
    Inga /Slavonski Brod
    Irena001a /Slavonski Brod-Crikvenic
    martinovamamad /Slavonski Brod
    mvolpe /Slavonski Brod
    Snješka /Slavonski Brod
    roko006/Slavonski Brod


    Vinkovci:

    ASTRA /Vinkovci
    djuli /Vinkovci
    Ivana B-G /Vinkovci
    Janoccka /Vinkovci
    josipavk /Vinkovci
    loo /Vinkovci
    Lovorka /Vinkovci
    sabaleta /Vinkovci
    Vanchy /Vinkovci
    Kaja/Vinkovci

    Vukovar:

    anjica /Vukovar
    lunic /vukovar

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Jel vi ovdje na listu stavljate članice udruge ili forumašice?
    Eh.... da bar jesu članice.....

  3. #3
    Ari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Vinkovci - Osijek
    Postovi
    165

    Početno

    Još jedna iz Osijeka!

  4. #4
    Panonski mornar

    Početno

    Pozdrav svim slavonkama i slavoncima, i mi se priključujemo klubu.

    Beba dolazi u ožujku.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    72

    Početno

    Recite ako i postanemo članovi udruge, ne bih htjela da budemo samo pasiva sa jednokratnom uplatom godišnje, kako sudjelovati uopće kada smo u zg jednom godišnje, a u osijeku i rjeđe. Recite što da radimo mi iz provincije. ps. Spisak je super

  6. #6
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Cure, ovisno o broju i angazmanu clanica po podruznicama odrzavaju se aktivnosti.

    Ovdje cu vam iskopirati iz godisnjeg izvjesca udruge RODA sto su sve podruznice radile od rujna 2005. pa do rujna 2006. godine, pa procjenite zelite li biti clanicama i nesto raditi ili ne.
    Kolicina dogadjanja u podruznicama ovisi o tome koliko se clanovi mogu i zele angazirat.

    Znaci, ako zelite mozete u svojoj sredini napravit jako puno ili nesto malo ili nista.


    4.11 Rad prodružnica u periodu od rujna 2005. do rujna 2006.

    4.11.1 Splitska podružnica (izvijestila ZrinkaR)

    2005.

    8. 10. tradicionalno obilježen tjedan dojenja, štandom u Marmtontovoj ulici u Splitu

    13.-15.10. Sudjelovanje na 2. nacionalnu konferenciju o volonterstvu koja će se održati u hotelu Medena kod Trogira (Zrinka Radunic)

    29. 10. održan tečaj za savjetnice i prvi pregled autosjedalica u Splitu

    6.11. sudjelovanje na lokalnoj tv K5 s temom tjedan dojenja (Zrinka Radunic i Ivana Mandic Mihaljevic)

    15.11. na poziv Udruga DOMINE i Vladin ured za ravnopravnost spolova sudjelovali na okruglom stolu «Učinkovitost institucionalnih mehanizama za provođenje načela ravnopravnosti spolova na lokalnom nivou» (Zrinka Radunic)

    17.11. prisustvovali na promociji knjige: priručnik za roditelje "Biti djetetu blizu", autora Igora Longa, psihologa i Instruktora Instituta Williama Glassera, u izdanju Lige za borbu protiv narkomanije (Zrinka Radunic)

    28.11. Na poziv Udruge Domine pridružili se u obilježavanju ovogodišnjih «16 dana aktivizma u borbi protiv nasilja protiv žena» sudjelovanje na okruglom stolu pod nazivom «Prostitucija – nasilje protiv žena» (Zrinka Radunic)

    4.12. Organizirale slanje stvari iz Zagreba nakon rasprodaje i podijelili u dječji dom Maestral (Željana Aljinovic Barac)

    5.12 Sudjelovale na proslavi Međunarodnog dana volontera donirajući rodine majice, čestitke, letke i sadnice maslina za lutriju

    16.12. sudjelovali u emisiji lokalne tv jadran, predstavili Udrugu i najavili božićnu prodaju čestitki (Zrinka Radunic)

    21.12 Članice podružnice organizirale xmas party i druženje za sebe i svoje obitelji

    2006.

    14.3. pozvane na osnivačku skupštinu Foruma organizacija civilnog društva Splitsko-dalmatinske županije (Zrinka Radunic)

    21.3. pozvani na prikazivanje dokumentarnog filma «VIDI MENE!», redateljice Vanje Juranić, koji je nastao u produkciji CESI i 4 Film. Prisustvovali projekciji i bili jako sretni zbog Rode koja je u filmu (Zrinka Radunic)

    26.3. lokalna tv- stv, sudjelovanje u emisiji sa udrugom Zeleni dalmacije u povodu Dana planete Zemlje (Zrinka Radunic, Sanja Pinjušic, Kristina Korun Curic)

    27.3. na lokalnoj K5, u povodu Dana planete Zemlje pričali o platnenim pelenama sa Udrugom Zeleni Dalmacije (Zrinka Radunic, Sanja Pinjušic)

    28.3. TV Jadran, sa Zelenim Dalmacije u povodu Dana Planeta Zemlje sudjelovali u emisiji i pričali o platnenim pelenama (Kristina Korun Curic)

    22.4. Sa udrugom zeleni Dalmacije obilježili Dan planete Zemlje prigodnim štandom ispred HNK u Splitu

    5.5. na poziv Udruge «Domine» sudjelovali u Antikorupcijskoj informacijskoj kampanji koja se tijekom proteklih mjesec dana provodi diljem Hrvatske, došli kao podrška dijeljenju plavih kuverti (Zrinka Radunic)

    18. 19. i 20. 5. sudjelovali na 9. danima volonterskog rada, sa štandom, skupa sa drugim Udrugama, te sudjelovali na Strikomanovoj milenijskoj fotografiji volontera

    26.27.i 28.5. naša članica Ivana Mandić Mihaljević sudjelovala na radionici o strateškom planiranju u Fužinama

    27.6. Naša članica dr Irena Zakarija Grković nam je održala prezentaciju kako je bilo u Maastrichtu na konferenciji o dojenju, prenijela nam novosti o dojenju i teme koje su tamo obrađivane

    26.8. održan pregled autosjedalica u Splitu

    Aktivnosti koje su u tijeku i/ili u planu do kraja tekuće godine: distribucija letaka AS, sudjelovanje na tečajevima u klubu trudnica s AS, tjedan dojenja, 'mali' pregledi autosjedalica, 5 godina Rode, prijedlog za INICIJATIVU ZA OSNIVANJE FORUMA ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE, praćenje tema podružnice na vanjskom forumu i novo članstvo, skladištenje i podjela letaka, praćenje lokalnih natječaja, Dan volontera (5. prosinca), Božićni štand s prodajom čestitki

    4.11.2 Zadarska podružnica (izvijestila IvanaŠ)

    U Zadru je jos uvijek najveci problem nedostatka kapaciteta za provodenje vecih akcija i aktivnosti. IvanaŠ jedina je aktivna clanica u Zadru i ogranicena je u mogucnostima zbog nedostatka drugih clanova za pomoc u organiziranju akcija i aktivnosti.

    U rodilištu se nastavljaju dijeliti leci o dojenju. Otisnuto ih je dovoljno za distribuciju u posljednje dvije godine. Planira se u listopadu tražiti ponovno Grad da plati novo tiskanje.
    4.11.3 Istarska podružnica (izvijestila JasnaT)

    1. listopad 2005. – obilježen je Svjetski tjedan dojenja s temom «Dojenje i dohrana - s ljubavlju i za zdravlje» štandom na Gradskoj tržnici

    22. travanj 2006. - standom povodom Dana planete zemlje i akcijom «Platnene pelene – jer Zemlja nije za jednokratnu upotrebu» skrenuta je pozornost javnosti na ozbiljan problem današnje uobičajene upotrebe jednokratnih pelena.

    03. lipanj 2006. - Edukacija za savjetnike i besplatan pregled autosjedalica u Puli - Edukaciji je prisustvovalo 12 zainteresiranih buducih savjetnika. Nakon edukacije održan je pregled na parkiralištu ispred Mercatora u Puli. Uspješno je pregledana 25 sjedalica.

    29. srpanj 2006. - Besplatan pregled autosjedalica u Puli - Pregled je održan u subotu, 29.7. od 9 do 12 sati na parkiralištu Mercatora (preko puta dječjeg igrališta). Pregledano je 15 autosjedalica.

    9. kolovoz 2006. – održana je Mala škola dojenja u Puli – škola je održana u prostorima Gradske knjižnice i čitaonice, održale su je dvije savjetnice iz Zagreba a prisustvovalo joj je 15-ak trudnica i partnera

    Ostvaren je i kontakt s patronažnom službom te je dogovoreno (i realizirano) kratko izlaganje o važnosti autosjedalica na njihovim tečajevima za trudnice.

    Održan je i kontinuitet u mjesečnim sastancima članova s područja podružnice (prva nedjelja u mjesecu).

    Ostvaren je i kontinuitet u održavanju besplatnih pregleda autosjedalica u suradnji s članovima Primorsko-goranske podružnice (Riječke podružnice) po principu "jedan mjesec u Puli, idući mjesec u Rijeci".
    4.11.4 Varaždinsko-Čakovečka podružnica (izvijestila TanjaO)

    Rujan 2005. - U Čakovcu je održana Mala škola dojenja (EminaA i RenataJ)

    Listopad 2005. – Obilježen je Tjedan dojenja na Trgu Republike u Čakovcu

    Studeni 2005. - U Varaždinu je obavljen prvi besplatni pregled autosjedalica

    Studeni 2005. - U Varaždinu je održana Mala škola dojenja

    Travanj 2006. - U Čakovcu je obilježen Dan planete Zemlje promocijom platnenih pelena

    Kolovoz 2006. - AnaD održala u Varaždinu predavanje o važnosti korištenja autosjedalicama na trudničkom tečaju.

    U planu za listopad 2006. - Obilježavanje Tjedna dojenja
    4.11.5 Riječka podružnica (izvijestila SonjaP)

    Ovu godinu obilježio je rast broja članova Udruge u našoj podružnici. Podružnica broji 12 članica, od toga 2 redovne (SonjaPH, voditeljica podružnice, i SabinaZS) i 10 podupirućih (Zvjezdana, Eva, Larisa, Nataša, Ivana, Sanja, Sandra, Natalija, Marina i Neli). Većina novopridošlih članica u Rodu se uključila tijekom ove godine.

    Podružnica je djelovala na sljedećim interesnim poljima:

    1. DOJENJE

    - novcem dobivenim od Grada Rijeke (20.000kn) tiskane su brošure za dojenje (7 naslova), broshure su podjeljene diljem RH, a najveći dio njih podjeljen je na području Grada Rijeke. Uspostavljena je suradnja sa svim pedijatrijskim i ginekološkim ordinacijama, KBC-om Rijeka (Dječja bolnica i Ginekologija). Letci se dijele na tečaju za trudnice u organizaciji KBC-a i na tečaju kojeg organiziraju patronaže pri Domu zdravlja Rijeka.

    - promocija letaka i Mala škola dojenja održani su u tijeku TD 2005. godine, na taj su način članice Udruge obilježile TD 2005.

    - 27.06.2006. održana je u Rijeci druga Mala škola dojenja

    - dvije članice (Sabina i Natalija) su u Rodinoj edukaciji za savjetnice za dojenje

    2. AUTOSJEDALICE

    - članice podružnice redovito sudjeluju na pregledima AS u Puli i Rijeci

    - tri p. članice podružnice (Larisa, Nataša i Natalija) u lipnju 2006. završile su edukaciju za savjetnice za AS

    - prvi pregled AS u Rijeci organiziran je 2.07.2006., kada je pregledano ukupno 17 AS

    - medijski su pregled popratili: Primorski radio i SvVid radio (uživo javljanje - Sabina i Sonja

    telefonski)

    - drugi pregled organiziran je 3.09.2006. u suradnji s AK RI i ukupno je pregledano 19 AS

    - medijski su preglede popratili: Novi List, Radio RI, TV RI i Kanal RI

    - u Žmigavcu je izašao članak o važnosti AS

    3. UPRAVLJANJE

    - SonjaPH sudjelovala je u strateškom planiranju u Fužinama

    - u lipnju je Zvjezdana (p. čl. podružnice) održala konzultacije o buđetiranju za Udrugu RODA

    - 1 članica bila je prisutna na skupštini udruge u rujnu 4. 5 za 5

    - Sabina i Sonja aktivno su sudjelovale u pripremi 5. želje

    - Sonja je bila na štandu za vrtiće iz bajke
    4.11.6 Slavonska podružnica (izvijestila IvanaK)

    23.listopada 2005. – održan je pregled autosjedalica u Vinkovcima

    23.listopada 2005. – održana je radionica Mala škola dojenja u Vinkovcima

    26. ožujka 2006. - održan je pregled autosjedalica u Osijeku

    21.travnja 2006. – održana je radionica Mala škola dojenja u Osijeku

    22.travnja 2006. - održana akcija promocije platnenih pelena na štandu povodom Dana planete zemlje

  7. #7
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    još jedna osječanka, dugo s vama ali prvi put na ovom topicu

  8. #8
    jela

    Početno

    evo i nas dvoje da se pribeležimo,velika pusa iz Tenja kod Osjeka
    :D :D :D

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    I ja san iz Osijeka :D

  10. #10
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    Kako da dođem do rodinih majica za dečka koji nosi 4?
    U Osijek dolazim par puta godišnje.....

  11. #11
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Kada budeš dolazila pošalji pp Ivančici. Mislim da su majice kod nje.

  12. #12
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    osječanka!
    hajde koje su malo iskusnije da se organizira škola dojenja,sigurno bi mnogima dobro došla?!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    majice mi u osijeku nemamo na "lageru", dobijemo ih kad organiziramo akcije, a prva sljedeća je obilježavanje dana planete zamlje u 4. mj.
    kad se to malo približi bit ćete obaviještene kako i gdje će to biti

    sljedeća mala škola dojenja će po svemu sudeći biti oko uskrsa, najavit ćemo i to

  14. #14
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    Tek u 4. mjesecu?
    A nama je 22.3. rođoš....
    Htjela bih jednu mamino čudovište, i ne po guzi.
    Da ju obučem kada ga pošaljem svekrvi na čuvanje, jer se sin žali da ga baka tuče.

  15. #15
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    super.......... baš mi je drago da će biti još akcija do mog poroda!
    pogotovo mi je važna mala škola dojenja!!!

  16. #16
    diva7 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    159

    Početno

    Ja iz Vinkovaca! :D Dosta nas ima iz Slavonije!

  17. #17
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    I ja, i ja... Osijek!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Osijek!

  19. #19
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    pa stvarno nas ima iz slavonije!!! to je jako lijepo...da se svi malo potrudimo, mogle bismo stvarno i puno toga napravit!
    sad kad se jos malo smjestim u svom "novom zivotu", pridrutiz cu se rodi, pa cemo vidjeti, koliko smo mi slavonke (i slavonci, molim!) aktivni.
    svima

  20. #20
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo javljam se na raport,i mi smo osjecani,slavonci.... :D

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postovi
    72

    Početno

    Molim žene iz Sl.Broda da li ste maramašice, mene ovdje malo čudno gledaju jer sam jedina, pa recite kakva su vaša iskustva. Mi se uspješno nosamo, ali znam samo dupli križni...

  22. #22
    makka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    785

    Početno

    Cure, jel se planira uskoro kakav štand ili nešto u Osijeku?

    Htjela bi se opskrbit brošurama i podijeliti ih trudnicama koje srećem u svojoj gin ambulanti, jer kad sam čula što pričaju i kako razmišljaju...
    Nešto sam isprintala, ali s "pravima" ću biti uvjerljivija, nadam se :/ .

    ...i naravno da nabavimo koju novu majicu.

    ivančice, vidjela sam na jednom topiku si spominjala jastuke za dojenje i stavila link, ali link ne radi, a baš me zanimaju .
    Netko je i na onom topiku već pitao da ponoviš link, pa ako može... daj još malo informacija.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    planiramo nešto uskoro, ali strpi se još par dana, da budemo sigurne.

  24. #24
    makka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    785

    Početno

    more :D

  25. #25
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj mamaja prvotno napisa
    majice mi u osijeku nemamo na "lageru", dobijemo ih kad organiziramo akcije, a prva sljedeća je obilježavanje dana planete zamlje u 4. mj.
    kad se to malo približi bit ćete obaviještene kako i gdje će to biti

    sljedeća mala škola dojenja će po svemu sudeći biti oko uskrsa, najavit ćemo i to
    Evo i ovo se bliži, kad će biti akcija? Ja bih isto kupila neku majicu, ili prodavala na štandu, ili nešto treće ako zatreba. Samo ako je u pitanju subota. Radnim danom ne mogu.

  26. #26
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    i ja ovdje spadam - Osijek.

  27. #27
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    I ja, i ja .... Osijek (uskoro Antunovac).

  28. #28
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno Prvi pozdrav!

    ..pozdrav iz Požege..na ovom sam forumu nekoliko tjedana..znači friško
    Na Rodin forum sam stigla radi problema i naišla na veeeliku potporu! Hvala Vam svima puno !!!!

  29. #29
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Dobrodošlica svim novim curama! Posebno još jednoj Požežanki!

    Evo, u ime toga što nas ima nekoliko novih, a da se i mi stare konačno nađemo … Požežanke, može li kava u petak u 17 u fra Luki (da se klinci imaju gdje igrati u onom vrtu)?

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Požega
    Postovi
    61

    Početno

    Ja sam za!!!!!

  31. #31
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    I ja sam za !!!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    istok
    Postovi
    27

    Početno Dolazim

    hej cure evo i mene ako može u Luci!? Neke znam a radujem se što ću upoznati i ostale. Ma vidi ti nas koliko nas ima! Mislim da će se konobari obradovati hrpi klinaca

  33. #33
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    a ja sam za al idemo za zg u petak

  34. #34
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Cure, veselim se silno :D !

    Rency, žao mi je...nikako da se i mi nađemo...jedino ako cure mogu i hoće da pomaknemo na četvrtak (sutra)?

  35. #35
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Cure, veselim se silno :D !

    Rency, žao mi je...nikako da se i mi nađemo...jedino ako cure mogu i hoće da pomaknemo na četvrtak (sutra)?

  36. #36
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Grrrr, mrzim kad šteka, šteka ...i onda ode 2. puta!

  37. #37
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    ma nema veze ,bit ce jos kavica sad ide lijepo vrijeme pa ce biti jos dogovora
    na iducoj kavici sam ziher,uzivajte

  38. #38
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Onda OK...vidimo se u petak u 5. Hoće li još netko?

  39. #39
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno Luka!!

    Pozdrav ostalm curama/ženama :D ...evo i mene (ako uspijem) u petak s vama na kavu da se upoznam sa ostalim curama! Pošto je meni zapelo na početku, pa ne mogu klinca povesti (jer nemam - sa sada)...dovedem ja možda nećaka koji je moj lijek u bad trenutcima...ako može naravno...

  40. #40
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Samo ti nama dođi ako uspiješ !

  41. #41
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Samo malo podižem da vas podsjetim za danas !

  42. #42
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    ...nemojte mi brisnuti do 17:30 h.. do tada ću valjda uspjeti!

    Strpljen-spašen!!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Ljepo se provedite :D

  44. #44
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    Eto, baš sam sretna da smo se svi lijepo uspjeli naći i upoznati (one koje se još nisu poznavale barem ne preko ovog foruma ).

    Posebno mi je drago što su svi zainteresirani za akciju...da sve zajedno malo počnemo razmrdavati ovaj naš grad (iako nas je većina doseljenih , ali smo ga, eto, mi usvojile).

    Meni je druženje bilo ugodno, ali kratko i pomalo anarhično...isprekidano trčanjem (uglavnom za mojim) djetetom i pitanjima, pa nam je bilo malo vruće na suncu, pa je H. bila gladna, pa je zelimo_bebu morala natrag na posao, pa je onda M. bio gladan i na kraju mljacnuo "Rodu" tj. dokopao se Rodinih brošura dok nitko nije gledao.

    Ali, sve u svemu, drage moje, uspjelo je i nadam se ponovnom druženju .

  45. #45
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Lijepo da smo se našle, samo je bilo previše toga za reći a premalo vremena.
    Znači, moramo uskoro ponoviti.

  46. #46
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    ajd super da vam je bilo lijepo , nadam se skorom dogovoru za novo okupljanje

  47. #47
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno Prijedlog!

    Evo sad mene - sa idejom - o tzv. kavi! Idući tjedan radim prvu :D a to je jaaaako teško dočekati...pa pozivam na kavu sve moguće Rode i Rodice s našeg kraja - negdje - na druženje! Ako imate vremena naravno! Jer nisam na zadnjem druženju nikoga upoznala kako treba - istina da sam leteća bila ali... :?
    Javite i kritizirajte...

  48. #48
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj ANKAIMARKO2 prvotno napisa
    Molim žene iz Sl.Broda da li ste maramašice, mene ovdje malo čudno gledaju jer sam jedina, pa recite kakva su vaša iskustva. Mi se uspješno nosamo, ali znam samo dupli križni...
    Požežanke okupirale ovaj topic pa nisam prije vidjela.
    Mi smo se u subotu i nedjelju prešetavali po centru Broda u slingu i bilo je čudnih pogleda (koje ja nisam niti primjetila nego moja sisterica), ali me je isto tako zaustavila jedna mama i raspitivala se o slingu.

  49. #49
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj ANKAIMARKO2 prvotno napisa
    Molim žene iz Sl.Broda da li ste maramašice, mene ovdje malo čudno gledaju jer sam jedina, pa recite kakva su vaša iskustva. Mi se uspješno nosamo, ali znam samo dupli križni...
    Ima nas i bliže umaramiranih, nas tri Požežanke. :D
    Možeš malo i doći do nas, nismo daleko.

  50. #50
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    da da ima nas :D

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •