Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: R1 - Utisci - Tvornica, woooow!!!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno R1 - Utisci - Tvornica, woooow!!!!

    Cure, stvarno sam oduševljena...... kao prvo opet imam vezu sa svima vama.... buraz mi je sredio comp - napokon..... a i malo sam pomagala u Tvornici i srce mi je puno, kao što je , nadam se i Rodina kasica prasica.....


    Uglavnom sve pohvale organizaciji... ste vidle kak su ljudi nahrupili, a bome bi i ja samo da me ivakika nije proglasila dežurnim policajcem pa sam bila na izlazu i kontrolirala da neko nekaj ne drpi..... i kolko se meni čini ni nije.... a kaj bu mažnjaval nekaj kaj košta tak povoljno.....

    Sve u svemu ja glasam da se takvi eventi organiziraj bar svaka 2-3 mjeseca i unaprijed se javljam za volontiranje..... malu bum već nekom uvalila

    p.s. jel su se prodala moja kolica??????

  2. #2
    lidac2004

    Početno

    Bila i pokupovala brdo kapica,benkica,slapica i fakat je bilo super!!!
    Brdo ljudi pa se nadam i brdo para za Rodu!!!
    Stvarno bi se to moglo i cesce organizirati!!!
    Btw,ko mi je maznuo autosjedalicu maxi cosi ispred nosa??

  3. #3
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    smrc smrc, ja nisam bila, jer smo jos na moru, a tako sam se veselila tom eventu!
    jedva cekam sljedecu rasprodaju.
    nadam se da se rodina kasica dobro uprasila.

  4. #4
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Bilo je odlično, bilo je jako posjećeno, stvarno se mogla naći dobra robica za male novce. Svi smo zadovoljni učinjenim

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    19

    Početno

    Bila i ja i donjela doma punu vrecu robice, a sve za malo nofceka. Neka, neka, i moja mala kap je napunila Rodinu kasicu.

    Sve pohvale kao prvo onome ko se dosjetio, svima koji su robicu razvrstali i lijepo nanovo slagali kad su se hrpe uneredile, skupljali nofceke i strazarili da netko ne kidne a da ne plati. Ma svima, svima.

    I apsolutno to treba ponoviti.

  6. #6
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Slažem se s vama; bilo je dobro posjećeno, jako puno toga se dalo kupiti za par kuna, i jedva čekam sljedeću akciju!!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    sve pohvale !!! Kupovali smo. Jedino mi je čudno (pa čak i malo žao) što znam, da ste tamo bili i Vi cure/dečki s kojima volim čavrljati u ove sitne sate, rješavati neke svoje probleme; osjećam kao da Vas poznam, a ustvari neznam da ste to Vi..., al možda smo zato i slobodniji tu skriveni na forumu .

  8. #8
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    tina tocno sam se ja tako osjecala. cak sam naivno mislila da cu prepoznati nekog po bebacu ili netko mene (jer Lovro ipak ima strasno puno kosice) ali nista (logicno) i bas sam se osjecala malo razocarano. ali akcija je po meni super uspjela i stvarno bi trebalo cesce ovako.
    svima!

  9. #9
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    cure- drugi put kad vidite nekog u rodinoj majci- odmah se dodjite upoznati!

  10. #10
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    pa ne mogu vjerovati koliko vas je bilo a nisam vas skontala.

    stella....

    ali moram pohvaliti maru koja je zauzela pravi bodyguard stav na vratima, a mirelaG i ja smo plasili ljude da ako ne uzmu ceduljicu s potvrdom ce imati posla s "onom tamo"

  11. #11
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    ...a da se slijedeći put postavi kod kase nekakva tabla..."Cure s otvorenog foruma javite se ovdije da se upoznamo ". Ja sam se javila onima koje sam već jednom vidjela, Ančici i Maji, upoznala sam Ivaricu i Anna se igrala (trčala) s Ivarom i Maurom, upoznala sam Lily, Mamitu i Neru pa makar i nakratko, upoznala sam Davora i Dianu i Damjana, a prepoznala ih po slingu. Vidjela sam MireluG,ali se nisam uspjela javiti, sorry. Vani sam srela Zrinku, muža i Mislava na odlasku, a vidjela Alamamu i dečke.
    I meni bi bilo drago da sam sve s rodinim majicama upoznala kao i one Anonimke 8), a cure s foruma.
    Ančice čujemo se i vidimo se, nije bilo moguće doći, masirala sam muža, danas mu je bolje. Kad dođeš opet javi se.
    Cure tu sam do prosinca, ako želite da se negdje sretnemo na kavi pa i više nas, javite se.

    Inače je TVORNICA bila ok, svaka pohvala...

  12. #12
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,621

    Početno

    Zbilja sam bila ugodno iznenađena kad sam vidjela koliko je robice i opreme bilo na prodaji, a još više kad sam vidjela kako je odaziv kupaca dobar. :D
    Iako je bebač tek na putu, nisam mogla odoljeti i ne kupiti ništa pa je doma stiglo robice puna vrećica za svega stotinjak kuna.
    Nadam se da se Rodina blagajna poprilično napunila. :D
    Vjerujem da će se akcija uskoro ponoviti i postati uobičajena i svima dobro poznata.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    ma da ege, svaki put ću biti rabijatna čuvarica..... sad mi je tek jasno zakaj su me ljudi gledali sa strahom u očima....
    a ono sa tablom tipa "meeting point za rodice sa foruma" je odlična ideja

  14. #14
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    Bilo je super. Puno robe, puno vrijednih Roda, a drago mi je da su pomagale i cure s foruma koje se (još 8) ) nisu učlanile u Rodu.

    Kak ja inače volim zabušavati i piti kavu - slijedeći put si rezerviram stol u kafiću na ulazu i stavljam tablu "meeting point".

    Mene ne morate gledati sa strahom u očima (btw pored stražarice sam jedva prošla )

    Nisam opasna i svi se mogu javiti

  15. #15
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Da, da, i mene je mara izrešetala
    Da egemama i MirelaG nisu potvrdile da sam platila, morala bih valjda čaše na šanku prati

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    a da zenske okace bedzeve sa nikom . na jakete
    pozdrav akciji i super da je bio tako veliki odaziv. sjecam se kad sam dala prjedlog za slicno na starom forumu al tada je to bilo jos uvik strano. ovde prodavaonica sa polovnom djecjom robom ( za koju kad udes nebi nikada rekao da je polovna) ima po cilom gradu i vrlo su popularne kod mnogih .
    nadam se da ce biti jos puno ovakvih akcija i da ce odaziv svaki put biti najmanje duplo veci
    P/S: uskoro ce i bozic i nova. a mozda kad bi se izabralo svaki zadnji vikend tj subota u misecu za rodinu rasprodaju???

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Ja sam svoju dužnost ozbiljno shvatila 8)
    a ideja sa beđevima mi se čini ok

  18. #18
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ja sam došla s bebolinom pred kraj kao pomoć za pospremanje i sad mi žao što nisam ranije vidjela svu tu muvanu , ali ipak sam upoznala 2 cure s otvorenog koje su volontirale, samaritanka, tebe propustih .

    svi su prezadovoljni, stričekima iz tvornice se ideja jako svidjela i sigurno ćemo to na opće veselje ponovit kroz neko vrijeme.
    može s meeting pointom ta poićenisanje-kafenisanje i bedževima

    inače, ak se ne varam, glavni inicijator akcije je bila Ančica, naše oličenje entuzijazma .

  19. #19
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Bilo je super, ja bi opet.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Hvala Mari što nas je pustila da ulazimo i izlazimo s punim vrećama bez ceduljice ))
    A Ančica će morat organizirati večeri pričanja priča. Maja samo o njoj priča i stano pita kad će teta Ana opet biti tamo.
    I naravno, sve pohvale odličnoj organizaciji.

  21. #21
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    može s meeting pointom ta poićenisanje-kafenisanje i bedževima

    za pićenisanje-kafenisanje i bedževima

  22. #22
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Super je bilo u Tvornici. Kupili smo puno, puno finih stvarčica. Nadam se da će uskoro biti nova rasprodaja. Nadam se da je bilo puno novčeka za Rodu!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    I ja kažem odlično, kupila sam fine stvarčice za bemboja, samo mi se čini da ću se slijedeći puta nacrtati odmah 9 sati!
    Odlično curke!

  24. #24
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    Lindsay...pa kaj si i ti bila???

    ...i nitko se nije javio blagajnici na upoznavanje

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    cestitke Rodi i jedno "ubacivanje" - ima li nade da se takvo sto organizira i u drugim gradovima?
    i ja bih rado dosla kuci s punom vrecice robe za 100 kn... 8)

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    33

    Početno Hvala

    Moram priznati da sam se u prvi mah kad sam dosla u tvornicu osjecala loshe jer nisam nicime doprinjela niti pomogla u jednoj ovakvoj fenomenalnoj akciji, ali... "Spasila" me Ančica kad me popodne nazvala i pitala jel mogu vratit shtendere na kojima je visila robica obzirom da imam veeeeelki gepek. Sad (jos uvijek) imam pun gepek shtendera koje vracam danas posle posla i super se osjecam!
    Cure hvala Vam na ovoj stvarno fenomenalnoj akciji!!!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Evo ja sam vas upravo gledala na Dobro jutro Hrvatska, a i jučer je bio neki prilog (ne mogu se sjetiti na kojoj TV :/ ).
    Prepoznala ivakiku, Mirelu, Ines
    Bio je i neki prilog o telefonu, pa sam vidjela i Maju i Alamamu

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    Egemama pa naravno da sam bila!
    Ali kaj nije bilo više blagajnica?!? Ja sam popričala sa dvije kad sam plaćala.
    Meni se učinilo da su svi ljudi tamo Rode pa mi je bilo bedasto ići od jedne do druge.
    Moj propust sori!

  29. #29
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    ma sve je ok. meni je samo zao jer volim kad mi cure koje poznajem dobiju i lice

    bilo je 3 blagajne. ja sam bila na onoj odmah do izlaza s lijeve strane. obicno je najduzi red bio kod nas

    ...i najvise smo trzile...hehehe!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    243

    Početno

    A ja sam na toj platila!

  31. #31
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    A vidi ti Kiare, ona tu vec jedanajst postova a ja pojma nemam da se ona muva tu :D Ma fala ti puno za te stendere, fakat nam je bila frka s tim

    A odaziv je fakat bio super a cure radnice fenomenalne

    One kaj su dosle a nisu jos u rodi, neznam zakaj nisu jer fakat k'o da jesu A posebno im hvala bas i zbog toga sto su dosle i fakat nam puno pomogle. Puse, cure.

  32. #32
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    da se i mi javimo, bila sam sa Tarom, također mi je žao što u biti dosta curki neznam, npr. prepoznala sam Ivakiku, Vedranu, Irenu, ali ostale nepoznajem, pa sam pitala moju seku (Davorka) tko je ko.... Uglavnom, bilo je jako lijepo, dok smo mi došli već je dosta stvari bilo prodano, i neka drago mi je zbog toga. Voljela bih da se takve stvari češće organiziraju 8)

  33. #33
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Egemama, na lijevoj strani su bile 2 blagajne,a s jedne su me taman fino otkantali da idem na drugu;možda si to bila ti??Sjećaš se jedne male s velikim trbuhom možda???
    Meni je kao i Lindsy bilo nekako blesavo ići od jedne do druge, ali drugi put svakako trebaju neki znakovi raspoznavanja!!!
    Stvarno sve pohvale još jednom!!!

  34. #34
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    i meni je drago sto vas je toliko doslo, nadam se da cete nam se slijedeci puta pridruziti i u poslu!-jer ako nastavimo raditi rasprodaje, trebat cemo puno ljudi. Sve cure su bile fantasticne, a da nisu nista od cijele akcije

    pusa svima!!

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    Egemama, ja sam onda plaćala kod tebe (ja sam ona kojoj je magnetić pao na pod!? ), a tko je to bio s tobom?

  36. #36
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    jesi ttiinnaa

    MirelaG i ja smo bile na toj blagajni. mirela je ona s tamnom kosom, ja sam ona druga

    buduci smo slijedeci puta opet nas dvije zajedno na blagajni, molim fino da se predstavite

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •