Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Mastopatija - imate li kakvih znanja i iskustava?

  1. #1
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno Mastopatija - imate li kakvih znanja i iskustava?

    Izgleda da imam neki oblik mastopatije Zanima me ima li još cura s tim i posebno me zanima kako to utječe na dojenje.
    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Jesi li to imala i prije trudnoće? Ja imam već godinama i što se dojenja tiče, cica s fibroadenomima je proizvodila 2 puta više mlijeka nego ona bez (koja je fibrozna od jednog pada s bicikla). E da uz fibroadenome sam dobila i ciste u 2. trudnoći, koje su s dojenjem nestale. Koji je točno problem kod tebe?

  3. #3
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Ma tek mi je doc rekla; sad moram ić dalje na pretrage.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    S obzirom da mamografija ne dolazi u obzir, a neće te sad kad si se vjerojatno razbujala moći naročito ni palpirati, odmah ugovori ultrazvuk. Iako ne znam koliko je trudnoća baš dobro vrijeme za te pretrage, mislim zbog promjena - drugo je kad već imaš neki nalaz, pa samo kontroliraš.

  5. #5
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Hvala Mamazika

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    mislim da je to ono sta moja prija ima i imala je problema sa dojenjem ( zvala je sos.. hvala emily ali ne toliko zbog toga koliko zbog krivog drzanja bebe pa tako da mozda ti ni neces imati problem ......... ali sad se stanje poboljsava i bas mi kaze da se za one zene koje imaju mastopatiju rekomendira sta duze i sta vise dojiti. to je sve sta znam o tome. sigurno ce se druge sta znaju vise javiti

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Moji su se smanjili

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •