Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 335

Tema: Kolica (2.dio)

  1. #201
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ja se dvoumim između peg perego pliko switch i peg perego uno... Ima li iskustava?

  2. #202
    mia74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Citiraj zedra prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, tek sad vidim ovo...I mi definitivno kupujemo Grand tour Xl i to smeđe ...I moj dragi se zapalio za Hartan, ali nam daleko do Slo..Tu Recaro nsimo ni vidjeli...Gdje ima za kupiti i koliko love?
    Recaro smo mi vidjeli u Neonato,u Ilici.Ukucaj pa malo poguglaj..
    Kad smo vidli microfibru,mekano,može se prati u mašini,sva sam se rastopila..cijena je 1400kn..plus što sjedalica raste kako dijete raste!Jedini problem su adapteri za kolica,moraš ih naručiti jer mala količina dolazi u Hr..ali kako imamo vremena do poroda,stignemo i čekati!
    Veliš,grand tour,isto smeđa..

  3. #203
    Leni avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    381

    Početno

    meni osobno su bugaboo sjajna... ali ipak za mene puno novaca.....
    za peg perego su mi svi koje znam rekli da su jako teška...
    mclaren(ona koja idu od nultog položaja) oduševljeni kako su lagana...

    ja imam chiccova kolica od prvog bebača, i nemaju košaru nego idu od nultog do sjedećeg :http://www.chicco.hr/ProductDetails/...ite-Way.wshtml

    ima li netko iskustva s takvim kolicama od rođenja bebe....
    nekako nisam na čisto

    termin mi je krajem 5 mj...
    Posljednje uređivanje od Leni : 17.03.2011. at 13:52

  4. #204

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    3

    Početno

    bok cure,
    ja bih molila za mišljenja/iskustva s Bugaboo kolicima. nisam ih još vidjela uživo, samo na slikama i totalno su mi slatka, dizajn mi je super, kombinacija boja genijalna, ali me zanima kvaliteta, kako se sklapaju, da li su teška... ako netko od vas ima recentna iskustva, pls javite da imam informacije iz prve ruke.
    hvala puno!

  5. #205

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj priscila prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se dvoumim između peg perego pliko switch i peg perego uno... Ima li iskustava?
    Mi imamo super iskustva s uno kolicima,lako idu u nulti položaj za male bebe,ručka se prebacuje. Jedino su dosta teška i sklapaju se u kocku pa trebate malo više mjesta u prtljažniku. Al' mi smo poslije dvije godine prezadovoljni

  6. #206
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    ANA09, hvala na odgovoru

  7. #207
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    Citiraj priscila prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se dvoumim između peg perego pliko switch i peg perego uno... Ima li iskustava?

    mi imamo switch, tadovoljna sam, sklapaju se lako, kišobran kolica, može beba gledati i prema tebi i od tebe-sjedeći dio se okreće, ima nulti pioložaj, meni osobno su Uno nisu lijepa, velika za sklapanje, i nisam znala da ih još proizvode.

  8. #208
    Sunseeker avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    76

    Početno

    ...ima li tko iskustva sa Romer kolicima, točnije model B-smart na tri kotača... hvala ...

  9. #209

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj priscila prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se dvoumim između peg perego pliko switch i peg perego uno... Ima li iskustava?
    Mi imamo switch. Užasno zapinju kotači kad su opterećena.
    U početku smo mislili da su naša s greškom, no na reklamaciji su nam rekli da je kod večine isto.
    Posljednje uređivanje od bibai : 21.03.2011. at 10:52

  10. #210
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Sunseeker prvotno napisa Vidi poruku
    ...ima li tko iskustva sa Romer kolicima, točnije model B-smart na tri kotača... hvala ...
    Ja sam se na kraju odlučila za Romer B smart na 4 kotača - čine mi se super

  11. #211
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    zna li itko di ima kupit graco kolica? u turbo limaču imaju 2 modela, prije su ih imali mali milijun...

  12. #212

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    2

    Početno

    bok Magdalena,
    nemam osobno iskustva ali čujem da su omiljena među poznatim mamama, vidi martina tomčić se odlučila za njih

    http://www.gloria.com.hr/vijesti/sho...fov=5&id=14640

    šalu na stranu, moja sestrična ima bugaboo kolica i jako je zadovoljna jer joj super traju sad već s trećim djetetom. s prva dva vragolana je vozikala svuda i kolica su sve preživjela, vidjela ja na svoje oči jer ih je furala kod nas na vikendici doslovce po kamenju
    ne znam ti puno više o kolicima jer smo mi imali peg perego s kojima smo zadovoljni, ali eto mogu podijeliti njeno iskustvo. znam ti još samo da su kolica lagana i da su joj dosta lako stala u gepek. sad imaš bugaboo kolica u svim prenatalovim dućanima iu zagrebu i rijeci i splitu. eto, nadam se da sam barem malo pomogla.
    pozz!



    Citiraj magdalena_nena prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure,
    ja bih molila za mišljenja/iskustva s Bugaboo kolicima. nisam ih još vidjela uživo, samo na slikama i totalno su mi slatka, dizajn mi je super, kombinacija boja genijalna, ali me zanima kvaliteta, kako se sklapaju, da li su teška... ako netko od vas ima recentna iskustva, pls javite da imam informacije iz prve ruke.
    hvala puno!

  13. #213
    azrijelka36 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    179

    Početno

    meni su za oko zapela peg perego skate..i već sam se u glavi odlučila za njih..i samo pratila njih na netu..cijene i to..
    odlučili se kupiti polovna..
    a kad ono-danas naišla na jako povoljna stokke kolica, nazvala ženu i večeras idemo po njih :D
    sad sam samu sebe zbunila..
    moram li na nešto obratiti pozornost prilikom preuzimanja?

  14. #214
    Sunseeker avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    76

    Početno

    ...s obzirom da vam kažeš da ti se čini super, pretpostavljam da ih još nisi vozikala sa djetetom... nadam se kad ih isprobaš da ćeš nam moći više reći ... ja sam opasno zagrizla za njih, ali kako imam još nekoliko mjeseci vremena ne žurim se ...

  15. #215

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala Ira!
    samo si potvrdila moje mišljenje, i to šta ih tvoja sestrična vozi već s trećim djetetom - vau!
    kako znaš da ih ima u prenatalovim dućanima? jel znaš možda cijenu? i pls ako znaš gdje je točno prenatal u zgu?
    hvala ti još jednom!

    Citiraj ira123 prvotno napisa Vidi poruku
    bok Magdalena,
    nemam osobno iskustva ali čujem da su omiljena među poznatim mamama, vidi martina tomčić se odlučila za njih

    http://www.gloria.com.hr/vijesti/sho...fov=5&id=14640

    šalu na stranu, moja sestrična ima bugaboo kolica i jako je zadovoljna jer joj super traju sad već s trećim djetetom. s prva dva vragolana je vozikala svuda i kolica su sve preživjela, vidjela ja na svoje oči jer ih je furala kod nas na vikendici doslovce po kamenju
    ne znam ti puno više o kolicima jer smo mi imali peg perego s kojima smo zadovoljni, ali eto mogu podijeliti njeno iskustvo. znam ti još samo da su kolica lagana i da su joj dosta lako stala u gepek. sad imaš bugaboo kolica u svim prenatalovim dućanima iu zagrebu i rijeci i splitu. eto, nadam se da sam barem malo pomogla.
    pozz!

  16. #216
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Sunseeker prvotno napisa Vidi poruku
    ...s obzirom da vam kažeš da ti se čini super, pretpostavljam da ih još nisi vozikala sa djetetom... nadam se kad ih isprobaš da ćeš nam moći više reći ... ja sam opasno zagrizla za njih, ali kako imam još nekoliko mjeseci vremena ne žurim se ...
    Budući da čekam svoju prvu bebicu, vozila sam nećake

    Mogu ti reći da su baš nekako lagana za upravljanje i za vožnju. Sve funkcije su jako jedostavne (okretanje sjedala, spuštanje/dizanje naslona, sklapanje i rasklapanje kolica) i nisu mi baš nešto teška

    U svakom slučaju ja sam prezadovoljna

  17. #217

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Bok Magdalena,
    na žalost ne znam cijenu, ali prenatalovih dućana imaš u zg 2 - u ilici (negdje pri početku, bliže trgu) i u west gate centru. ovaj u west geteu im je navodno veći, ali tamo nisam bila, a ovaj u ilici isto ima sve - za novorođenčad, i za klince od 1 pa valjda do 10 god starosti i odjeću za trudnice, ma sve imaju. ako ti je blizu, zaleti se nećeš požaliti. i cijene nisu tako astronomske kako ljudi većinom misle. meni se nekako čini da su oni u istom cjenovnom razredu ko npr benetton... sretno!
    p.s. nadam se da ćeš uzeti bugaboo, kažem ti da je moja sestrična prezadovoljna


    Citiraj magdalena_nena prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Ira!
    samo si potvrdila moje mišljenje, i to šta ih tvoja sestrična vozi već s trećim djetetom - vau!
    kako znaš da ih ima u prenatalovim dućanima? jel znaš možda cijenu? i pls ako znaš gdje je točno prenatal u zgu?
    hvala ti još jednom!

  18. #218
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj magdalena_nena prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure,
    ja bih molila za mišljenja/iskustva s Bugaboo kolicima. nisam ih još vidjela uživo, samo na slikama i totalno su mi slatka, dizajn mi je super, kombinacija boja genijalna, ali me zanima kvaliteta, kako se sklapaju, da li su teška... ako netko od vas ima recentna iskustva, pls javite da imam informacije iz prve ruke.
    hvala puno!
    Evo link s adresom i cijenama: http://www.neonato.hr/index.php

    Nadam se da sam pomogla

  19. #219
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Citiraj Ripcord prvotno napisa Vidi poruku
    preporučujem Graco Mirage Plus Orbit (nadam se da nisu u međuvremenu prodali, rekla je prodavačica da idu ko luda, a mm je morao zvati više prodavaonica da nađe gdje ih ima)
    Ripcord, idu li ta kolica u nulti položaj? Može li se beba od mjesec dana voziti u njima, jer vidim da si nedavno rodila?

  20. #220

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    bugaboo su vam super, ja bi malo obratila paznju na model Bee (duplo vam je jeftiniji, ima sve funkcije, puno je laksi i sklapa se u jednom potezu)
    stokke su isto mrak, na nista posebno ne trebas obratiti paznju (moja se stvarno uopce nisu unistila, ta kolica bez problema shendlaju vise klinaca), mi cemo isto izgleda prodavati svoja jer ih nemam di uskladistiti

  21. #221
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    cure, trebam savjet - koji ne glasi kupi novi auto

    Imamo pola, stvarno mal auto s malim gepekom i trebaju nam udobna i lako sklopiva kolica što manjih dimenzija? Prvo dijete čekamo, trebam rodit za 3 mjeseca. PP switch NE STANU... Malo smo već očajni. Živimo u zgradi s liftom, tak da nam nošenje nije problem, a isto bi neka laganija da mogu kroz novozagrebačke pothodnike prolazit...

    za svaki savjet ITEKAKO ZAHVALNA!

  22. #222
    kovrčava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    367

    Početno

    da probaš chicco ili loola-ona su manja kada se sklope, manja od pp switch

  23. #223
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    ksena28, možda da pogledaš Maclaren...

  24. #224
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    Citiraj priscila prvotno napisa Vidi poruku
    Citiraj Sunseeker prvotno napisa Vidi poruku
    ...ima li tko iskustva sa Romer kolicima, točnije model B-smart na tri kotača... hvala ...
    Ja sam se na kraju odlučila za Romer B smart na 4 kotača - čine mi se super
    priscila, jesi usporedjivala ova s 3 i 4 kotaca? mislim, da li su ti ta s 4 kotaca bolja od ovih s 3?
    ja sam zapela za 3 kotaca i 4 nisam ni gledala, jer su mi ova s 3 kotaca ljepsa, al sad smo na kraju narucili s 4 kotaca, jer su na akciji i dodje kosara s njima.
    ustvari se pitam nisu li mozda ipak bolje upravljiva ova s 3 kotaca??
    jos uvijek nisam sigurna koja da uzmem

  25. #225

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    ksena, probaj bugaboo bee ili maclaren

  26. #226
    emita avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    5

    Početno

    jeli ima tko iskustva sa bertoni kolicima cayenne ..ili bilo koji model bertoni?ništa nisam našla po netu a ozbiljno sam zagrizla...

  27. #227
    blue bear avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    53

    Početno

    Jel ima itko kakvih iskustava sa Baby boom kolicima. To su slovenska kolica, rade ih u Kopru. Nama se sviđaju malo robusnija kolica kao Maxi Cosi itd., a ova mi spadaju u tu kategoriju, a opet su nešto lakša i kad se sklope puno manja. Koliko sam gledala imaju dobre karakteristike, samo mene zanima dal je to stvarno tako i da mi se ne raspadnu nakon godine dana korištenja Cijena je dosta niža nego kod Maxi-a. Evo stavljam link, a ako ima netko bilo kakvih iskustava, bila bih vam zahvalnahttp://www.djecjakolica.com/ponuda?p...&product_id=21

  28. #228
    blue bear avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    53

    Početno

    Znači nitko ih nema? Ja gledala malo po njihovim forumima i došla sam do ovih zaključaka: ljudi su oduševljeni njihovim izgledom, ali oni koji ih koriste baš i nisu oduševljeni...kažu da pucaju i da se lome korači.Pa da, vjerojatno tako laka konstrukcija ne može podnijeti težinu. Da se mogu napravit lakša već bi vjerojatno to Maxi cosi izmislio. Minus mi je i to što autosjedalica ne ide na iso sistem. Uglavnom odustala i odlučila se za Maxi cosi...skuplje, ali sigurnije. Ne želim kupiti mačka u vreći

  29. #229
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Cure, trebam vaše mišljenje.Kaj mislite o Cam-ovim kolicima?
    Malo sam čitala tu po forumu dojmove i mišljenja kojih nema baš nešto puno, al eto, baš me zanima.

  30. #230
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja bacila malo oko na kolica u Turbo limaču (išla kupovati neke poklone za rođendane koji slijede) i ostala zatečena.
    Puno para, a ništa posebno.
    Da li ste u zadnje vrijeme kupovali nešto da je prektično (trebali bi 3 u 1), a da ne košta preko 5.000,00 kn?

    Mislim, ovdje gora spominjete kolica koja se sva preko 6.00-7.000,00 kn.........
    Posljednje uređivanje od AndrejaMa : 15.09.2011. at 09:02

  31. #231
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Kad se napokon netko javio, da malo raspravimo....Je, istina.I meni su ova od nekih 5000+ malo too much...
    Mi gledali Cam-ova, al nam žena jučer rekla da taj model koji smo mi pikirali više nemaju jer je to prošlosezonski model.
    Al smo si malo zagledali ABC Design.Isto tažimo 3 u 1 neki set samo kaj su nam dvije stvari jakooooo bitne; a to da su "relativno mala" kad se sklope jer nam je gepek u auto minijaturan i da imaju visoku dršku.A najčešće baš ovi skuplji modeli i firme imaju onu foru da se ručka teleskopski da izvući....

    Ah...koja nauka oko kolica; nikad si nisam ni mislila da će biti tolko zavrzlame.

  32. #232
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja sam imala Chichova kolica 3 u 1, ne znam više model i bila sam prezadovoljna, ali sam ih posudila.
    Trebaju mi se vratiti idući tjedan, ali mislim da nisu baš u najboljem stanju (naša curka bila bi četvrta koja ih koristi).
    A i mislim da zaslužujem nova , i ja i bebačica....
    S obzirom da ćemo ih vjerojatno puno koristiti (imaat ćemo prvašića slijedeću jesen, a mama kod kuće ...) ne bih neka no name (jer nisu baš od koristi), ali da nisu tako skupa.

    Ja sve što mi se sviđa ne nalazim ispod 700 eura pa još kako ih prevest u HR, a u HR su ista još skuplja....
    Možda da se bacim na Njuškalo i sl... ili Rodinu rasprodaju, možda se nešto nađe....

  33. #233
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Mi isto kratko pričali o Njuškalu i Rodinoj rasprodaji, al budući će nam to bit prvo dijete...nekako bi ipak kupili....
    A koji su vam neki favoriti AndrejaMa?

    Cure, ja Vas molim ako netko ima u zadnjih cca godinu dana kakvih iskustva s ABC Design kolicima i to ako možda ima model Condor 4S da se malo raspiše kako je zadovoljan i tako..opće dojmove.

    Malo sam tražila po forumu, al sve teme su od prije par godina...i nisu baš neki dojmovi....

  34. #234
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ja sam suzila izbor na slijedeće kombinacije:

    Peg Perego 3/1 Skate + sjedalica Peg Perego Primo Viaggio
    cjena cca 6.200,00 + još cca 1.000,00 za bazu

    Britax Romoer Be Smart 4 + Baby safe Plus II
    cjena cca 4.200,00 jedino još nisam proučila treba li baza za sjedalicu?

    ABC Designe Condor 4S + Baby safe Plus II
    cjena cca 4.500,00 kn , ne znam za bazu?

    Maxi Cosi Mura 4 + Maxi Cosi Pebble + baza + košara
    cjena cca 6.800,00


    Molim iskustva i preporuke....

  35. #235
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Jučer sam vidjela u dućanu Peg Perego Skate, i moram reći da ta kolica za sada idu na začelje popisa. Ostala još nisma imala "u rukama", pa dalje neću kometirati.
    Kolica izgledaju odlično, lako se njima upravlja, ali su dosta teška (imaju 15 kg!!!!) i glomazna su kad se sklapaju, a još svaki put moraš vaditi onu "bazu", bez obzira bila košara ili kišobran kolica. Uostalom i najskuplja su.

  36. #236
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Zašto želiš bazu za AS? Ona stvarno nije potrebna, a bez nje ćeš barem malo love ušparati.
    Problem s bazom je da je s njom teško postići idealan nagib od 45 stupnjeva za novorođenče. Uvijek bude veći nagib pa glavica kljuca.
    S bazom je nešto lakša montaža AS i stavljanje djeteta u nju, to stoji. Ali to brzo savladaš i bez baze.
    Ionako se ne preporučuje držati bebu izvan auta u AS pa time otpada i često vađenje i montiranje AS.
    Vidim u potpisu da je to treća beba. Mislim da će ti i montaža 3 AS u auto biti lakša bez baze. To svakako isprobaj prije kupnje.

    Skate smo mi imali i ne preporučujem. Jesu lijepa i jesu lako upravljiva, meni čak ni težina ne smeta, ali su ogromna i zauzmu čitav prtljažnik, a kvaliteta nije baš neka.
    Naša su 2 puta u prvih 6 mjeseci bila na servisu. Doduše naš je stariji model, koji ima košaru i sjedalo u jednom, sada je to odvojeno, ali "podvozje" je isto.

  37. #237
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Uvijek kada vidim da netko bira kolica s košarom, zapitam se: gdje stavite košaru kada idete negdje autom?

  38. #238
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Uvijek kada vidim da netko bira kolica s košarom, zapitam se: gdje stavite košaru kada idete negdje autom?
    Mi smo ju stavljali na sjedalo i vezali pojasom. Ali imamo samo jedno dijete pa je to bilo moguće. Stala bi u prtljažnik da smo digli onaj pokolopac (u Toyoti Corolli). Meni je košara dobro došla, iako smo dijete najviše nosili u slingu. Ipak štiti i od vjetra i hladnoće, ali i od sunca. Ali da je nužna, nije. Zato nam je bilo super kod kolica da se košara kasnije može pretvoriti u sportsko sjedalo.

  39. #239
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Uvijek kada vidim da netko bira kolica s košarom, zapitam se: gdje stavite košaru kada idete negdje autom?
    Dijete je bilo otraga u sjedalici, ja pokraj njega, kolica u bunkeru, a košara na suvozačkom sicu
    Posljednje uređivanje od tinaka : 28.09.2011. at 12:33

  40. #240
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam suzila izbor na slijedeće kombinacije:

    Peg Perego 3/1 Skate + sjedalica Peg Perego Primo Viaggio
    cjena cca 6.200,00 + još cca 1.000,00 za bazu

    Molim iskustva i preporuke....
    Kolica su lijepa, čvrsta i sigurna. Do godine dana su nam bila stalno u upotrebi. Ali, teška su i zahtijevaju veliki prtljažnik. Mi smo u kući, ulaz u prizemlju, ne treba ih nositi po škalama i imamo veliki prtljažnik, pa su nam odgovarala i mala je uživala u njima.

    Nikad se nisu kvarila i nije bilo problema.
    PP Primo viaggio je lagana, ali i prilično uska, pa bebe koje su veće su stisnutije. Nama je bila super, ali smo maleni i laagani.

    Ljepota kolica Skate mi je nenadmašna. No, svatko ima svoj ukus.

  41. #241
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Sada vam je u Peg Perego centru, akcija, pp Swich sa As, košarom navetta ili kako se već piše, i svim dodacima za 3700.
    To je za ta kolica vrlo povoljno.
    A što se tiće Skatea, imala sam ga na posudbi i predivna su, ali užasno teška i meni se nikako ne sviđa onaj sistem spuštanja nagoba na one gumbiće. jako nepraktično kada je beba u njima.

  42. #242
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Tnx, cure.
    Kad se L. rodio vozili smo Twinga pa su jedan od glavnih kriterija pri izboru kolica bile dimenzije.
    A kad smo kupovali za Anu već sam imala nekakvo iskustvo i znala što mi je važno a što ne.
    I preporučila bi svima da prije kupovine razmisle o tome "kako" će kolica koristiti pa se ravnaju po tome...

  43. #243
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Evo da rezimiram...
    Košara mi se u dvije trudnoće jako isplatila.
    Bili smo puno vani, šetali, beba je na ravnom i sigurnom u košari, zaštićena od vjetra, sunca i sl., a opet nesputana. Bilo je proljeće/ljeto i bilo je super, jer nam nošenje u marami tih vrućih mjeseci nije odgovaralo. Kasnije kombinacije marame, slinga i kolica.....
    KAd sam spomenula bazu, u biti sam mislila na Isofix. Ne znam da li je i koliko to sigurnije i potrebno.
    Do sada sam koristila "jaje" suprotno od smjera vožnje. Ali kad sam ja kupovala opremu, Isofix je tek bio u začecima.
    Sada ga svi imaju, pa...ne znam...

    Odustajem i od Peg Perego skate kolica, prviše koštaju, a nije da su svemirska.
    Probala sma i ova Romerova, i čini mi se OK, samo još da čujem neka iskustva....

    Ja vozim Citroen Xsaru, malu, ne Picasso, košara bez problema sa kolicima stane u prtljažnik.
    A kad idemo na neki dulji put, MM ima Astru karavan, bez problema stane kolica i košara i još stvari za more.

  44. #244
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    Isofix je "sigurniji" samo utoliko što ga je jako jednostavno montirati i gotovo je isključena mogućnost pogreške.
    Ispravno montirana AS bez isofixa je jednako sigurna.
    Kod jajeta (AS grupe 0/0+) je problem s bazama većinom zbog tog nagiba za novorođenče. Poslije, s nekih 4-5 mjeseci nije više problem, jer je tada i nagib od 60 stupnjeva OK. Ali to dosta ovisi i o nagibu sjedala automobila.
    Nije nam se jednom desilo na pregledu AS da savjetujemo roditelje da prvih par mjeseci ne koriste bazu.
    Mslim da si taj tošak baze možeš ušparati.

  45. #245
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Super, hvala na objašnjenju...
    Jedino mislim da ćemo morati na pregled sjedalica, jer i dalje nisam sigurna kako ćemo ih tri staviti u auto...
    ali to kad nabavimo novu sjedalicu...

  46. #246
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku

    Iskustva nitko nema???

  47. #247
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Mene zanima,pošto sam uzela Bogaboo polovna,a nemaju sjedalicu,koja sjedalica ide uz njihova kolica uz adaptere?

  48. #248

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Da li je netko koristio PP Pliko Switch od rođenja bez košare? Čini mi se da imaju ravan položaj, ali ne znam kako je to u praksi, pa ima li tko iskustva?

    Britax Roemer nisam vidjela uživo, koliko sam čitala kritike su dobre, pogotovo za model iz 2011. koji je poboljšan u odnosu na raniji, ne znam gdje se mogu pogledati, u Garden Mallu ima samo taj stariji model.
    http://www.madeformums.com/reviews/p...view/1239.html

  49. #249
    priscila avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    Iskustva nitko nema???
    Evo, ja ti imam ta kolica, samo mislim da je model iz 2010.g.

    Dosta sam zadovoljna, jedino su nakon 3 mjeseca počeli škripiti kotači

  50. #250
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima,pošto sam uzela Bogaboo polovna,a nemaju sjedalicu,koja sjedalica ide uz njihova kolica uz adaptere?
    Za MC znam sigurno, ali mislim da ide i Peg Perego, ali nisam 100% sigurna.

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •