Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 335

Tema: Kolica (2.dio)

  1. #251
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Uvijek kada vidim da netko bira kolica s košarom, zapitam se: gdje stavite košaru kada idete negdje autom?
    Ja je uglavnom nisam ni nosila kada smo isli sa autom, bila mi ja za po doma i za setnje. Kad smo isli sa autom vozila sam je u as na kolicima.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Imam kolica Maxi cosi citi CX i, na žalost, ostala sam bez adaptera za AS i košaru. Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti nove adaptere, kolica su kupljena u TL od kojeg više nema koristi.

  3. #253

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj gusi-gusi prvotno napisa Vidi poruku
    Imam kolica Maxi cosi citi CX i, na žalost, ostala sam bez adaptera za AS i košaru. Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti nove adaptere, kolica su kupljena u TL od kojeg više nema koristi.
    Probaj pitat u Magic baby/Baby media shop, oni imaju sve od Maxi cosi.

  4. #254
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    evo da pitam i ovdje
    ima li itko prenatalova kišobran kolica, i kako ste zadovoljni s njima?

  5. #255

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Teny prvotno napisa Vidi poruku
    Probaj pitat u Magic baby/Baby media shop, oni imaju sve od Maxi cosi.
    Nadjeno baš tamo, hvala!

  6. #256

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    141

    Početno

    Kome se sviđaju kolica Roemer B-Smart, u Baby centru u SLO su na akciji http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=215281 i koštaju 240EUR . Ne može se uzeti bez košare, idu u kompletu, iako kolica idu u ležeći položaj. Imaju crnu i crveno-crnu boju. Mi ih kupili, merver je 40EUR, tako da zapravo koštaju 200EUR ( 1500kn ).
    Ista kolica su kod nas 2.900kn http://www.svijet-beba.hr/romer-b-smart-4__2330-2.htm , istina sa kišnom i zimskom navlakom, ali te navlake sigurno ne vrijede razlike od 1.400kn. Razlog akcije u SLO je dolazak novih boja za 2012.

  7. #257
    sunce111 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    @ Emma Maria.... već vidim mnogo sličnosti...imamo isti termin (04/2012) a i sviđaju nam se ista kolica ...no moram priznati da sam pomalo skeptična što se tiče Roemer B-Smart kolica -vidjeli smo ih u Baby centru i iako mi se dizajn jako sviđa djeluju mi dosta "jeftino"...imam osjećaj da nisu baš najkvalitetnija, tj. sva se nekako tresu....iako već smo kupili Roemer autosjedalicu pa bismo htjeli baš ta kolica dvoumim se između njih i Maxi Cosi Mura...
    Da li ste ih malo bolje istestirali doma i kako ti se čine?
    Vidjela sam za akciju u Brežicama, tamo planiramo i otići, samo da još dobijem koji feedback pa ćemo odlučiti!
    Hvala!!!

  8. #258

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    141

    Početno

    Isprika što nisam ranije vidjela tvoj post sunce111, vjerojatno si već pribavila kolica... MC Mura su mi zbilja prekrasna kolica, ali i ooosjetno skuplja od ovih Roemerovih ( i teža, a moram ih nositi po stepenicama )... Ova smo naša testirali po stanu, ništa loše nismo primijetili, ali sve će se pokazati tek pravim korištenjem...
    I bile su navlake u pakiranju ( kišna i zimska ) tako da je razlika HR i SLO zaista bila samo u cijeni...

  9. #259
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    potpis. samo sto sam ja ipak u slo. nasla bez kosare, koja mi je nepotrebna.

    tako da imam sad AS i kolica.

    mislim da im jos traje akcija, al treba vidjeti da li ima artikala.

  10. #260

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    141

    Početno

    Na netu su im crveno-crna i dalje 240eur ( 200eur ako odbiješ merver ), a skroz crna su 300eur. Bili smo tamo ( Brežice) prošli vikend potrošiti merver,
    zajedno sa valjda pola Zagreba, gužva samo takva.... Stvarno mi je žao tamo trošiti novce umjesto kod nas, ali ovolike razlike u cijenama su bezobrazne.
    Trenutno obilježavaju 20 godina postojanja pa je hrpa kolica i AS na sniženjima.

  11. #261
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    zar nisu 180? ja sam svoja (crvena) platila 180e. i AS 100. minus merver. i minus 50e bona za potrosene eure.

    jedino sam ih kontaktirala za isofix bazu, da mi kazu kolika je cijena i usporedim ju kod nas- 170e.
    Posljednje uređivanje od leonisa : 09.03.2012. at 11:15

  12. #262
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    prosao mi je edit time

    razlika je u 100kn (ne racunam povrat poreza)

  13. #263

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    141

    Početno

    Ja sam platila baš 240eur http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=215281 ,
    AS nismo trebali, imamo od starijeg. NIsam znala da može bez košare, naveli su da se radi o kompletu
    pa nisam ni pitala... Kad već kolica idu u nulti, košara je suvišna... Iako nije baš 100%tni nulti položaj,
    barem ovako odokativno....
    A kupili valjda u krivo vrijeme pa nismo
    dobili poklon bon...

  14. #264
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam nedavno iz logistickih razloga morala izbaciti moju 5-mjesecnu bebu iz kosare i preci u taj nulti polozaj na kolicima i meni to nikako nije zamjena za kosaru. Beba ne gleda prema meni nego prema van. To mi je ogromna razlika, moj je bio jako mirna i dobra beba i stvarno je volio lezati u kosari i gledati mene dok ne zaspi. Prva tri mjeseca je i doma cesto spavao u kosari, to mi je super doslo da ga stavim kad zaspi, bas mu je pasalo. S druge strane, ne volim voziti bebe u AS jer nije ravno za lezanje, ne volim da nisu na ravnom vise nego je apsolutno nuzno. Tako da mislim da kupiti kosaru nije losa investicija.

  15. #265
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    zato sam birala kolica kojima se ili rucka ili "baza" okrecu pa uvijek moze gledati u mene ili ne. ovisno o dobi i potrebi.

  16. #266
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    zato sam birala kolica kojima se ili rucka ili "baza" okrecu pa uvijek moze gledati u mene ili ne. ovisno o dobi i potrebi.
    Sad sam isla gledati jos jednom - sorry, da kod tih se sjedalica moze okrenuti, mislila sam da se ne moze. Kad kao padobranac upadam u temu, nesto sam osjetljiva na temu kosare, jos uvijek zalim malo sto sam ga morala izbaciti, iako mi je sad lakse sa starijom jer ih oboje vozim u sportskom dijelu kad se madam zeli provozati kao i braco

    Dobra strana toga je meni da je beba onda vezana, u kosari rijetko tko veze bebu a mislim da bi trebalo za svaki slucaj.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 13.03.2012. at 06:26

  17. #267

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Mi imamo ovaj model

    http://www.youtube.com/watch?v=WoLqW...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=eDA2D0zvyPA

    Imamo sva tri dijela, AS, košaru i sportski dio.
    http://it.pegperego.com/primainfanzi...ompact+Modular

    AS smo koristili do 8mj.(8kg) premda na ASu piše da je do 13kg, ali pojasevi su im kratki i ne može se dijete zavezat kako treba..

    Za AS smo kupili i bazu koja se stavi na sjedalo i onda se AS samo klikne na nju (370kn, obična baza, ne izofix)... tako da sam jedno vrijeme samo bebu vadila iz auta i kliknula je na kolica bez da sam je morala vaditi van iz AS-a...

    Košaru smo koristili do 6mj. - košara je odlična za ljeto i zimu jer je dijete zaštićeno sa svih strana, pogotovo u ovom modelu kolica gdje se tkanina može dignuti skroz da bebi ništa ne puše, ili otvor prekrit dekicom po potrebi...

    Sportski dio koristimo od 8mj. i zadovoljni smo (beba sada ima 9mj.)

    Svi dijelovi se mogu okretat supotno i prema mami tj. *vozaču* kolica što nam je dobro došlo kada puno puše ili kada je jako sunce.... ALI ako financijske mogućnosti nisu bajne može se bez ovoga da se kolica okreću na obje strane...

    po nama NEDOSTATAK kolica... kotači su mali i kada smo u šetnji lungo mare kolica skaču po kamenju, po većem šljunku ih je nemoguće vozit... I to skakanje nam je smetalo kada je beba mala, do 5mj. jer se bojala kada je *drndamo u kolicima* a sada curi paše kada je *drndamo* i odmah zaspe u kolicima čim izađemo van.

    U autu zauzimaju malo mjesta ....

    Ako u budućnosti opet budemo kupovali kolica uzet ćemo na velike kotače... nešto kao ovo... http://www.samsky.hr/Rainbow/Detalji...0/Default.aspx

  18. #268
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam isla gledati jos jednom - sorry, da kod tih se sjedalica moze okrenuti, mislila sam da se ne moze. Kad kao padobranac upadam u temu, nesto sam osjetljiva na temu kosare, jos uvijek zalim malo sto sam ga morala izbaciti, iako mi je sad lakse sa starijom jer ih oboje vozim u sportskom dijelu kad se madam zeli provozati kao i braco

    Dobra strana toga je meni da je beba onda vezana, u kosari rijetko tko veze bebu a mislim da bi trebalo za svaki slucaj.
    ma ja pak imam "pik" na njih jer su preteske :D
    naime, moja se rodila u proljece i koristila sam ju mozda 3mj. na moru je vec bila bez nje.
    bed je bio sto se kosara montirala bez da se sportski dio (ili kako se zove ) micao pa sam dobila tezinu cijelih kolica + kosara sto je sve bilo oko 15kg. za nosit- pretesko.
    istina, kosara mi je dobro dosla za spavanje na plazi

    no ovog puta sam se odlucila bez kosare jer ce se beba roditi u jos kasnije proljece.

    da... prvi put sam uzela (odnosno rekla muzu da uzme) zajedno sa svim pojasevima koji tu kosaru pretvaraju u putni krevetic s obzirom da sam lezala s prijetecim prijevremenim.

  19. #269
    sunce111 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4

    Početno

    Mi smo na kraju kupili Britax Roemer Bsmart kolica u Sloveniji pa da podijelim nase iskustvo za eventualne buduce kupce. U principu smo zadovoljni s njima s obzirom na cijenu. Ono što me najviše smeta je to da je plastika na prednjim kotačima nakon mjesec dana upotrebe počela škripiti i to poprilično (tata upravo pokušava riješiti taj problem. Kao drugu manu navela bih to što mi se čine dosta tvrda i po neravnom terenu naš mišić se poprilično tresucka, tako da se uglavnom držimo cesta i terena bez previše rupa. Vjerujem da će se rio puno manje osjetiti kad pređemo u sjedeći položaj.
    Sve u svemu ocjena -4.

  20. #270
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja bih se malo osvrnula na mc mura3, možda nekom pomogne.

    Dakle, na ravnom kolica k'o kolica, voze kao i sva
    Na sitnom i krupnom makadamu voze odlično, zamjerka su mi amortizeri - beba se ipak drma više nego što bih voljela.
    Na šljunku (sitnom i krupnom) voze dobro, ne treba ih dizati na zadnja kola. Voze i po stijenama uz more, tim sam osobito oduševljena.
    Mana im je što nemaju ručnu kočnicu.
    Težina me ne smeta, bez problema ih mogu smjestiti u gepek jednom rukom, u drugoj je beba.

    Ali ono čime sam posebno oduševljena je kako idu po stepenicama. Doslovno ih se može dizati jednom rukom.
    Nisu The kolica, ali svakako bi ih ponovno odabrala.

  21. #271
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj sunce111 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo na kraju kupili Britax Roemer Bsmart kolica u Sloveniji pa da podijelim nase iskustvo za eventualne buduce kupce. U principu smo zadovoljni s njima s obzirom na cijenu. Ono što me najviše smeta je to da je plastika na prednjim kotačima nakon mjesec dana upotrebe počela škripiti i to poprilično (tata upravo pokušava riješiti taj problem. Kao drugu manu navela bih to što mi se čine dosta tvrda i po neravnom terenu naš mišić se poprilično tresucka, tako da se uglavnom držimo cesta i terena bez previše rupa. Vjerujem da će se rio puno manje osjetiti kad pređemo u sjedeći položaj.
    Sve u svemu ocjena -4.
    evo da i ja napisem nas osvrt...moja uziva u tom treskanju. istina, amortizeri su malo slaqbiji, ali njoj to pase i toliko se navukla da joj je upsavljivanje u krevetu predosadno i mirno...
    dalje...s njima smo presli slapove krke, krs na pagu i odlicna su. idu preko kamenja na kozjim stazama, sodera na soderiziranim plazama, offroad im je pet plus. nasprem PP, ovo je dar bozi
    i da, skripe, al mene to ne dira. niti malo. uvijek postoji wd 40

  22. #272

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    29

    Početno

    bok,
    moja cura navršava za koji dan 5 mjeseci i kupujem joj nova kolica....vec smo narucili maxi cosi mura 4. zivimo na selu i neophodni su mi veliki kotači, jedan od razloga za nova kolica...
    e sad, mene zanima ako je netko nedavno isprobao ta kolica, onaj krovic iznad bebine glavice, meni se cinio nekako jako malen, pa me zanima jesam li u krivu i ima li ikakve koristi od njega???????
    pitam vas to iz razloga da znam jel trebam kupiti nastavak krovica ili ne....

    to vam izgleda nekako ovako... http://www.ebay.com/itm/280949198497...84.m1423.l2649

    unaprijed hvala

  23. #273

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Eto i mi imamo britax b-smart 4, zadovoljna sam. Kosara je prostrana, laka su za upravljanje, bebach se voli vozit u njima..kotaci dobro podnose ove nase neravne terene..Jedino i nama skripe kotaci, to podmazali i vise ne skripe Da jedino smo dokupili torbu za stvari ( onu iz dm-a) ova kosara mi je neka cudna na njima..

  24. #274
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    a kakav je novi trio book od peg perega?

  25. #275

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Bok svima, ja sam mlada mama... i zanima me da li u Karlovcu postoji second hand shop za bebe?

  26. #276
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    ima netko iskustva sa hauck ili bc ride kolicima?

  27. #277

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Iznenada sam se nasla pred problemom zvanim kolica.
    Privremeno smo posudili mclaren (koji model nemam pojma), ali sad bismo voljeli kupiti nesto svoje.
    Princeza ima 10.5mj, cca 9kg, sjedi i puzi i strasno se voli voziti.
    Ja bih voljela nesto sto laganije.
    Trebam savjete i ukratko sto i kako, zasto je nesto dobro, a nesto ne...

  28. #278
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Kakva su ti ta Maclaren? Mi imamo techno xt i prezadovoljna sam. Imaš i lakših i manjih Maclerenovih, ne mogu se sad sjetiti kako se zove model ali proguglaj.
    Nisam probala nijedna druga kišobran kolica (svakako ti preporučam kišobran jer su puno praktičnija) ali meni su ova Maclaren odlična- lagana, lako se sklapaju i nose, super su za voziti a mogu se i spustiti u ležeći za spavanje

  29. #279

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mozda sam ja samo slaba
    Mislim da je isti model.

  30. #280
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    A mozda ih ja uspoređujem sa Bugaboo Cameleon koja smo imali do prvog rođendana- u odnosu na ta- ova su super lagana

  31. #281
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a mozda bubek, kao i ja, nisi fan mclaren kolica (imala ih, nisu mi se dopala)

    definitivno uzmi kisobran kolica i to s funkcijom spustanja naslona u lezeci polozaj

    evo, ova su ti izuzetno lagana, al ne znam imaju li lezeci polozaj, nisam gledala:
    http://pegperego.hr/kolica/kisobran-kolica/pliko-mini

    e, a definitivno naaaajljepsa meni su cosatto
    http://www.cosatto.com/explore-our-r...cts/pushchairs

  32. #282
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    A ja ću iskoristiti priliku da još jednom pohvalim svoja kišobran kolica.
    http://www.babyzen.com/collection-yoyo.php

    Prednosti:
    -teže samo 5,6 kg, sklapaju se doista jednom rukom sa djetetom u drugoj na veličinu kabinske avionske prtljage
    -izuzetno lako upravljiva-jedna ručka+neki odličan mehanizam kotača što omogućuje vožnju kolica sa doslovno 3 prsta čak i kad je teret dijete od 16 kg (za držanje vodilice psa u drugoj idealno)
    -lako se skidaju svi tekstili, peru u perilici, ne ostaju mrlje
    -ima super navlaku za kišu (ako ju ne okreneš naopako prvih 10 puta kao ja ), gumiranu, u maloj torbici
    -dolaze sa vrećicom i ručkom za nošenje kolica na remenu i to se može!

    Mane:
    -ultra lagana su i imaju malu košaru iz koje stvari lako kliznu pri penjanju i spuštanju sa rizola ako se pretrpa; može se zakačiti karabiner za kolica i okačiti koja torba i vrećica ali u principu nisu teretna i veći tereti im ometaju stabilnost
    -kočnica bi mogla biti malo isturenija, ali nije da je loša. samo bi mogla biti malo bolja
    -nemaju mehanizam za spuštanje sjedala (štednja na svemu, atko su i došli do 5,6 kg savršenstva), spuštaju se kao kad produžuješ naramenice na ruksaku (ne teško)
    -nekome je i to mana: potpuno uspravan položaj je malo zavaljen, dijete nije prema naprijed, već se mora samo uspraviti i držati u tom položaju (Klempo ima lijepo formirane trbušnjake sa 2 god )

  33. #283
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    maco ja jos nisam vidjela kisobran kolica koja imaju u potpunosti uspravan polozaj
    mislila sam da to ni ne postoji

  34. #284
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Mda, mozda si u pravu.

  35. #285
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a ja sam mislila da ti znas neka koja imaju

  36. #286
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ma jok.
    Al ova Yoyo su stvarno zavaljenija od Maclarena i ekipe.
    Jos je moj mali, tj oba malca, jako velik pa izgleda ko beg kad se zavali i raskreci

  37. #287
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    e, a definitivno naaaajljepsa meni su cosatto
    http://www.cosatto.com/explore-our-r...cts/pushchairs
    znači ginger, ja sam na ova kolica u nekom tvom prijašnjem postu naletjela dok sam bila valjda 8tt i sejvala si link i prt sc za jednom u budućnosti

    nego, ja nikad nigdje ni na cesti ni u trgovini nisam vidjela ta kolica. to se naručuje pa dođe kući ili?

  38. #288
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Jel ima netko Zapp xtra? Zanimaju me iskustva!

  39. #289
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    melange, ja sam narucila preko amazona
    ima u zg, bar je bio u to vrijeme, ducan koji ih je prodavao
    ali mene su i sa postarinom dosla puuuuuno jeftinije nego kod nas

  40. #290
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Ginger, i meni su ta kolica diiivna i među favoritima za bebača! Daj mi pliz reci koji si model uzela i koliko te ispalo. Naravno, može i iskustva iz prve ruke - prednosti/mane!

    Hvala
    Posljednje uređivanje od kudri : 31.08.2015. at 09:33

  41. #291
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kako ta cuda s malim kotacima voze... ako nije po nekim zatvorenim prostorima? Postoji mogucnost da je problem u meni tj. nasim cestama zbog vjecne zime i raspucanosti asfalta, ali opet, nije bas da recimo Zagreb ima predivne nogostupe.

    Ja sam, nakon pocetne frustracije s cetiri omanja kotaca, skroz morala preci na jogging kolica s tri gume na napuhavanje. Sad mozemo po svim povrsinama, od obicnih plocnika i kolnika do sljunka, pijeska, leda, piljevine.. sto god.

  42. #292
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ja sam svoja i birala imajuci na umu kratere i beskrajne rizole koje prolazimo.
    Uvjerio me ovaj rewiev https://m.youtube.com/watch?v=vduoEdBGySE.

    Ali kad ti mali kotac upadne u ovecu rupu, onda je to to

    Svejedno, meni su nezamjenjiva.

  43. #293

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ja sam super zadovoljna s peg perego skate completo kolicima. S peg perego pliko p3 nisam uopće bila zadovoljna. Ova se super brzo i jednostavno sklapaju i imaju odlične kotače.

  44. #294
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    ja koristim chicco kolica 3u1, kupili smo rabljena, al super očuvana i mali mi je od prvih tjedana u košari i u stanu i vani šetamo u košari. On baš gušta u košari i puno vremena provede u njoj. Voli se voziti i po danu mi većinom spava u košari, a po noći je u krevetiću. A u kolica sa sjedećim položajem ga namjeravam staviti tek kad on bude mogao sjediti, prije ne namjeravam. Košara se u našem slučaju pokazala jako iskoristiva. Također ga još ni u As nisam stavljala 8ima 3 mjes.) Kad negdje idemo autom muž vozi, a ja nazad s njim, on u košari. Vozim i ja, al sama sa njim još ne.

  45. #295
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    cure, dobila sam na posudbu maxi mura kolica. neki stari model. dijete koje ih je koristilo sad ima 6 godina. kolica su super, ali nemaju košaru, već taj sportski dio koji kao ide u nulti, ali to naravno nije onako skroz ravna površina kao u košari. trebam roditi za mjesec dana, dakle cijelu zimu će nam trebati kolica i sada sam u dvojbi da li uzeti i neku polovnu košaru preko njuškala ili da se vozimo u tom sportskom dijelu.

    brinu me dvije stvari - da li će bebi puhati jer sportski dio ipak nema povišene stranice i da li taj nulti položaj na sportskom dijelu, koji ipak nije ravan kao u košari, može štetiti djetetu? Pliz iskustva mama koje su vozile bebe u sportskom dijelu od početku, posebice u zimi!!

    Nije problem kupiti, ali mi je glupo taložiti nepotrebne stvari, ako možemo i ovako...samo mi trebaju vaša iskustva.

    Hvala puno
    Posljednje uređivanje od kudri : 11.11.2015. at 11:52

  46. #296
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    mi smo kupili nova peg perego kolica 2u1, a polovnu kosaru preko njuskala.
    taman sam jucer prala navlake

    ne znam sto da ti kazem, osim propuha, meni se lezanje na sportskom dijelu ne svidja i sto bi beba trebala lezati na onim remencicima. ili se njima veze beba?
    uglavnom, svi su mi se cudili sto sam uzimala kosaru jer ne mislim valjda van s bebom do proljeca

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  47. #297
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    kudri,to ti je teško za savjetovati po meni...svaka žena ti bude rekla kak je ona,a to možeš nači i u starijim postovima gore.
    Mislim da sve ovisi o tebi i tvojoj okolini...dali ga misliš/namjeravaš voziti odmah i često,dali ga ko sara10 misliš stavljat spavat u nutra u košaru...i sl.
    Možda da probate bez prvo pa ako misliš da bi radije košaru,lako kupiš.

    melange nekak bi rekla da se tim remenčićima veže beba

    Mi uzeli ova samo polovna..
    Htjela sam košaru,bebač dolazi usred najgore zime a ne mislim čekat ljeto da idem s njim van,plus kaj je u njoj zaštičen skroz,nema da mu igdje puše...a i mislim da mi bu dobro došla za po nutra. Nadam se da ju budemo maximalno iskoristili.

  48. #298

  49. #299
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    ma prvenstveno me zanima da li je to štetno za dječja leđa. ako nije, može dijete spavati i u sportskom dijelu, kako doma, tako i vani! remenčići se maknu, to nije problem. više me "brine" to što nisu skroz ravna.
    želim čuti "iskusne" mame koje već imaju djecu jer kod prvog sve više-manje više brinu i nabavljaju sve i svašta (i sama sam bila među njima), a kod drugog, trećeg se pojednostavi.

    ali naravno, ne bi htjela raditi nešto djetetu što će mu loše utjecati na zdravlja. kao što rekoh, nije problem kupiti polovnu košaru, ima ih po 200-ak kuna, ali mi se ne da nepotrebno taložiti stvari u stanu!
    Posljednje uređivanje od kudri : 11.11.2015. at 16:16

  50. #300
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Kužim te,možda se javi tko.

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •