Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 335

Tema: Kolica (2.dio)

  1. #1
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    mi imamo loola, i košaru i as, sve
    košaru smo kupili naknadno i skroz nam se isplatila, noa je bio u njoj više od 6 mj, bila mi je spas za po kući, kako sam što radila, tako sam njega vozala za sobom i on je stvarno mirovao i uživao što me stalno vidi, a ja što mogu slobodno obavljati poslove po kući
    imam 2 zamjerke kolicima, 1. košara ispod je jako nepristupačna i veće stvari je teško ili nemoguće staviti zbog onog "križa" iznad nje, 2. su malo tvrđi kotači koji se zaustave i pred manjim preprekama pa moraš podignuti prednji kraj da bi nastavio dalje
    inače smo skroz zadovoljni

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    180

    Početno

    curke mene zanimaju polovna chiccova ili PegPerego kolica (iskljucivo kisobran)pa me zanima ima li kakav ducan u zgb ili os gdje se prodaju polovna kolica da odem pogledati???

  3. #3
    Djenka avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    311

    Početno

    Dučan u Zgb s polovnim stvarima je u naselju Savica, na tržnici Savica. Da li imaju ta kolica ne znam, prodaju ono što dobiju. Lakše je do nečeg takvog doži preko burze... Rodina je ovdje http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewforum.php?f=40, a ima burzu i onaj drugi forum za mame i bebe

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ima u ZG-u na Savici Second Habd Baby shop. . . .kod trznice, Lastovska 2a, na katu. imas i www.babyboomshop.hr

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    71

    Početno

    Znam da ste ovu tem več debelo "prožvakale" ali možda moja opaska ipak nekome pomogne. Imam blizance i mi smo se odlučili za dva kompleta InglesinaZipy 3u1 -na popustu su nas došla 3400kn dakle odlična cijena za full opremu a ono meni najvažnije sklapaju se 1 rukom -1 potezom i imaju 7 kg dakle to je ono super. Kako sam ja često sama s njima imam spojnice za spojiti kolica pa tako spojeni idemo u šetnju uz more ali nemožemo puno u šoping jer smo preširoki, zato sam si nabavila varijantu koja če možda biti dobra ideja mama sa dvoje djece male razlike. Naime naručila sam si JEDINA postojeća vlakić kolica koja se sklapaju u Kišobran a ne kao knjiga -Foppapedreti u Italiji, čekali smo ih 30 dana i evo uzeli prošlu subotu. Odlična su, mala i okretna, mogu sama s njima po eskalatoru gore i dole ,ma preporod. Naslon zadnjeg sjedala ide u ležeći položaj, kupola štiti oba sjedala a ono zadnje je skroz zatvoreno kad se polegne kao košara, ima navlaku za noge za prednje, kišnu kabanicu. Se to za 187E -20E povrat Ive. Ne mislim prodavati Inglesinu jer mi je za šetnje i kad smo dvoje puuno komotnija i avion ali ova dupla su za mene samu u šoping centrima i po gradu među autima ZAKON. E da i jako su visoka, naime zadnje sjedalo je povišeno naspram prednjeg tako da djete iza ne gled u leđa bratu nego preko njega a time su i ručke visoke. Ja sam visoka i meni je to fantasično.

  6. #6
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj Mirta30 prvotno napisa
    pa naravno da su i duge šetnje za bebe
    kada počne spavati u kolicima, cijele dane ćeš bit vani
    Znači, ipak mi ne gine nabava košare
    A baš sam mislila da ću tih 2000 kn moći drugdje rasporediti.
    Još ću vidjeti što i kako. Možda netko prodaje tu windoo košaru jer mu više ne treba? :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    180

    Početno

    Djenka i Pina zahvaljujem vam puno

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Jel ima netko od vas saznanja kakva su ova kolica http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=17&id2=466.

    Ako se zanemari širina, veličina - čine se odlična, što mislite?

  9. #9
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Da pitam iskusne, meni se svidaju ova kolica http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=17&id2=464 ali nisam sigurna zbog oblika, naime ona idu u tri polozaja ali se ne mogu nogice ispraviti?! bar sam ja tako skuzila iz filma na stranici.
    Uglavnom neki sam dan u gradu vidjela kako jedna mama gura upravo ta kolica, u najnizem polozaju i curica unutra od ne vise od 10 mjeseci ...
    I sad pitanje za iskusne, ako uz njih uzmem kosaru dok je beba najmanja, da li su mi ona ok i u onoj fazi izmedu kosare i kisobran kolica? Ili bi bilo pametnije razmisljati o ovoj verziji http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=17&id2=472 pa tako izbjeci i kosaru?

  10. #10
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Bornina, i meni su se ta kolica bila svidla zbog svoje funkcionalnosti (idu u skroz ležeći položaj...), ali više se ne proizvode i sad još jedino ako ih ćopiš u tom baby media shopu.

    Kolica imaju jednu manu - njihova težina - okvir nije aluminijski već željezni i znatno su teža od drugih kolica, a mislim da se i sklapaju tek kad im makneš sjedalicu... provjeri...

  11. #11
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Srećice, ona prva Buzz kolica su ti isti položaj tijela u sva tri (spuštena) položaja - niti malo se ne ispruže, sa košarom su za sve starosne dobi bebe.
    Ona druga, Speedi, kad ih skroz spustiš i dalje ostaju u prilično visokom položaju, pa niti ona kao takva nisu adekvatna za bebu do 6 mjeseci (to uostalom piše i u njihovim uputama).

    prostudirala sam navedena kolica do u detalje...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Lidali drago mi je da je netko prostudirao ova kolica

    U upustvima proizvođača piše da je materijal kostura od kolica aluminijski a ne željezni. :? Da nisi moda mislila na onaj mali dio u podnožju (amortizeri) - jedino mi se on čini da je od željeza.

    Znači nisi ih probala sklopit kad nisi više sigurna mogu li se sklopiti bez skidanja sjedala? Ako si u pravu to mi je onda onako malo nepraktično :/

    Inače, po svemu ostalom zadovoljavaju: Sjedalo se može montirati u oba pravca vožnje, ručka je podesiva po veličini i ima kočnica na njoj (čak ima i zvono ), materijal se potpuno može skinuti i prati i čini se da je lagano za održavanje, kolica imaju 5 položaja - naravno, od toga je jedan onaj potpuno ravni tako da beba može od rođenja u njih...Ma prva liga su, samo eto da se bar još mogu zaklopit bez skidanja sjedala...

  13. #13
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Lidali hvala puno na objasnjenjima ... cini mi se sad da ako uzimam bilo koja Quinny da moram uzeti sve u kompletu sa kosarom.
    Svidaju mi se ova Buzz jer mi se nekako cini da zauzimaju manje mjesta kad se sklope od Speedi ... ali mi se ne svida to sto se dijete ne mozes ispruziti, prebacis ga iz kosare u kolica kad pocne sjediti, zaspe tijekom voznje i kad ga spustis noge su mu u zraku ... ne znam ... mozda najbolje da pocnem procavati neka druga ...

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    cini mi se sad da ako uzimam bilo koja Quinny da moram uzeti sve u kompletu sa kosarom.
    ja imam quinny, model od prije 3 godine, i ne treba mi košara - odnosno spušta se u potpuno vodoravan položaj. jesu velika pa bebica izgleda majušna u njima, ali košara ne treba. pogotovo nama proljetnicama.

  15. #15
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Bok cure,

    zanima me da li ima netko iskustva sa bogaboo kolicima.
    Imala sam ih prilike vidjeti, malo su drugačija.
    Moram priznati da mi se njihov jednostavan dizajn sviđa, lagana su i jako okretna, mogu se okrenuti gotovo u mjestu. Boje baze i gornjeg dijela se naručuju po želji.
    Loša strana je cijena i nemogućnost kupnje u Hrvatskoj, ali imaju ih u Sloveniji i Trstu.
    Pogledajte o čemu se radi na www.bogaboo.com.
    Zanima me kako se vama sviđaju.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja imam quinny, model od prije 3 godine, i ne treba mi košara - odnosno spušta se u potpuno vodoravan položaj. jesu velika pa bebica izgleda majušna u njima, ali košara ne treba. pogotovo nama proljetnicama.
    Lutonjice a koji je to model?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    ... cini mi se sad da ako uzimam bilo koja Quinny da moram uzeti sve u kompletu sa kosarom.
    ...
    Ova koja sam ja gore bila navela se spuštaju u potpuno ravni položaj, znači košara ne treba. No, velika su...svakako, o njima sam gore pisala...

    Dakle, to su ta
    http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=17&id2=466.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj anny42 prvotno napisa
    Bok cure,

    zanima me da li ima netko iskustva sa bogaboo kolicima.
    Imala sam ih prilike vidjeti, malo su drugačija.
    Moram priznati da mi se njihov jednostavan dizajn sviđa, lagana su i jako okretna, mogu se okrenuti gotovo u mjestu. Boje baze i gornjeg dijela se naručuju po želji.
    Loša strana je cijena i nemogućnost kupnje u Hrvatskoj, ali imaju ih u Sloveniji i Trstu.
    Pogledajte o čemu se radi na www.bogaboo.com.
    Zanima me kako se vama sviđaju.
    i nama se sviđaju
    kao dvoumimo se između stokke i njih, ali bogaboo još nismo vidjeli uživo. jel ih ima u btc- u u ljubljani? u brežicama ih nisam vidjela... :?

  19. #19
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    društvo, ako nekome treba košara queeny buzz, u boji wagtail, ja bih ju prodala. nema na njoj ni mrljice, k'o iz dućana je! javite na pp.

  20. #20
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Bornina prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja imam quinny, model od prije 3 godine, i ne treba mi košara - odnosno spušta se u potpuno vodoravan položaj. jesu velika pa bebica izgleda majušna u njima, ali košara ne treba. pogotovo nama proljetnicama.
    Lutonjice a koji je to model?
    quinny fashion xxl
    ali to već dugo nisam vidjela u dućanima :/

  21. #21
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    ja sam kupila i maxi cosi auto-sjedalicu, koja ide na ta queeny buzz kolica. bebu sam vozila u košari samo do nekog trećeg mjeseca, a onda sve više u toj sjedalici. košara je dobro poslužila dok je beba bila sasvim mala za dnevno spavanje i šetnje jer je u njoj mala beba zaštićena od sunca, insekata (mrežica), a bome i od dvonožnih napasnika... onak je fino zapakirana unutra, zaštićena od vjetra...

  22. #22
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    Citiraj anny42 prvotno napisa
    Bok cure,

    zanima me da li ima netko iskustva sa bogaboo kolicima.
    Imala sam ih prilike vidjeti, malo su drugačija.
    Moram priznati da mi se njihov jednostavan dizajn sviđa, lagana su i jako okretna, mogu se okrenuti gotovo u mjestu. Boje baze i gornjeg dijela se naručuju po želji.
    Loša strana je cijena i nemogućnost kupnje u Hrvatskoj, ali imaju ih u Sloveniji i Trstu.
    Pogledajte o čemu se radi na www.bogaboo.com.
    Zanima me kako se vama sviđaju.
    i nama se sviđaju
    kao dvoumimo se između stokke i njih, ali bogaboo još nismo vidjeli uživo. jel ih ima u btc- u u ljubljani? u brežicama ih nisam vidjela... :?
    Pogledaj na njihovoj stranici, piše da ima u BTC-u, hala br. 6, a sigurno znam za jedan dućan u Trstu, ako te zanima mogu ti poslati na pm.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    quinny fashion xxl
    ali to već dugo nisam vidjela u dućanima :/
    Baš su mi čudni ovi iz Quinnyja...eto i Lidali je rekla da se više ne proizvodi onaj model koji je mene zanimao...Izgleda da jako vole raditi na novim modelima

  24. #24

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    ja sam kupila i maxi cosi auto-sjedalicu, koja ide na ta queeny buzz kolica....
    Kakva su ti ta buzz? O njima znam da se lako sklapaju, da su lagana, no jel možeš malo više o njima - kakva su kola (ono prednje je nešto manje) - jesu li gumena i na napumpavanje kao i kod ostalih njihovih modela, jel se prednje okreće za 360? Koliko položaja ima onaj sjedeći dio? Jel se može kasnije montorati kišobran? Ima li šta od dodaka za njih - vreća, navlaka za kišu i to...Jel ima neka košara ispod njih za stavit stvari? I na kraju kako si zadovoljna s njima?

    Ajme koliko sam ti pitanja postavila :/

  25. #25

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    anny42, a jesi vidla microlite? slična ko bugaboo, ali dosta jeftinija...

  26. #26
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    anny42, a jesi vidla microlite? slična ko bugaboo, ali dosta jeftinija...
    Nisam, imaš neki link? POkušat ću ih naći na netu.

  27. #27
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    Highly manoeuvrable front wheel that can rotate 360 degrees and can be locked

    Folds up easily and conveniently

    Basket adjustable in size

    Aluminium light weight frame

    Adjustable footrest/backrest

    Ideal travel system in combination with Maxi-Cosi car seat and Dreami carrycot (adapters included)

    Approved confirming EN 1888, BS7409 and NF S 54-001
    ups, sori, nemam zapravo buzz, nego speedi pobrkalo mi se nešto u glavi... sve što sam rekla odnosi se na speedi, a ne buzz
    quote se odnosi na karakteristike quinny speedi kolica (koja ja u stvari imam)
    dakle prodajem košaru iz kompleta quinni speedi...

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Saki79 prvotno napisa
    Dali je netko od vas čuo za kolica Stokke. Navodno da su totalna revolucija. Meni izgledaju onako impresivno s onim što nude ali me zanima dali je netko već imao priliku vidjeti ih izbliza.
    Mi imamo stokke i jako,jako smo zadovoljni.Jako su praktična jer možeš košaru okretati i prema sebi i od sebe,a sve to po raznim visinama i nagibima.
    Skupa jesu, al vrijede.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    180

    Početno

    evo samo da javim bila sam cijeli tjedanuzgb i kupila sam kolica chiccova kisobran (bili malo u nestasici para pa uzela ta za 530 kn) a bila su i pregova za cca 900 kn zimska u jos boljem stanju.
    odusevio me taj ducan s polovnim stvarima i znam da cemo ga jos min jednom posjetiti jer ima pun kufer polovne robice za kikace (mi imamo poprilicni problem jer mi je prvi sin jesenska beba , a ovaj dolazeci bude bio proljetno ljetna beba).
    svima koje nemate bas puno financijskog manevra preporucam taj ducan na savici na trznici (1 kat).

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    ups, sori, nemam zapravo buzz, nego speedi pobrkalo mi se nešto u glavi...


    A dobro kad već imaš speedi, daj mi reci kako si zadovoljna s njima? Jel ti stvaraju problem za probijanje kroz grad, trgovine...?
    (Inače, ono što si prije qutala sam već negdje bila pronašla, no uglavnom to pišu oni što i prodaju pa mi je vrijednija riječ vas koji ih vozite)

  31. #31
    bubimirko

    Početno

    Citiraj leonči prvotno napisa
    Citiraj Saki79 prvotno napisa
    Dali je netko od vas čuo za kolica Stokke. Navodno da su totalna revolucija. Meni izgledaju onako impresivno s onim što nude ali me zanima dali je netko već imao priliku vidjeti ih izbliza.
    Mi imamo stokke i jako,jako smo zadovoljni.Jako su praktična jer možeš košaru okretati i prema sebi i od sebe,a sve to po raznim visinama i nagibima.
    Skupa jesu, al vrijede.
    ma zgledaju mi super samo me smeta to kaj bi stalno morao micati sedilku ili košaru ako ih želim recimo spustiti ili diči po štengama(iako postoji ona fora da ih vučeš samo na 2 kotača - ali kak da ih podignem od poda)-po tom pitanju mi se čine dosta nepraktična.......a daj mi reci kak ti je sa sjedečim dijelom i spuštanjem.....imam dojam da zapravo i nemreš postići neki ležeči položaj ak ti dijete zaspi u vožnji..... i još jedno pitanje za kraj.....onaj sjedeči dio mi izgleda jako plitki za sjedenje(ko da bu klincu ispala guza van).

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    a glete ova:

    http://www.mutsy.nl/

    i evo micralite:

    http://www.micralite.com/


    mi smo danas bili u ljubljani; imaju bugaboo; moram priznati da su fakat dobra....cijena 789 eurića za sve - konstrukcija, košara, sjedalica, ono za kišu, za komarce, košara za stvari, dodatna navlaka; 20% povrat poreza.

    ručka im se diže stvarno visoko (meni do cica, a ja nisam patuljček ), ručka se lahano pramješta lijevo desno tak da napred mogu biti i mali i veliki kotači; sjedalica/košara se isto može okretati na obje strane; sjedalica ide u ležeći položaj, ali pod kutem, kao autosjedalica; izbor boja dosta velik , s tim da se dobiju uzorci za doma, sklapaju se ko i stokke, znači mora se maknuti sjedalica da bi se sklopila, i sklapaju se vrlo jednostavno i lagano, mogu se skidati i kotači (sva 4), a mali se mogu skinuti pa se mogu vuči ko tačke ili zakačiti za bicikl; mogu se kupiti adapteri za maxi cosi sjedalicu (40 eura); vrlo su okretna i pokretna, imaju kočnicu na ručki; i jako su lagana....

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj bubimirko prvotno napisa

    ma zgledaju mi super samo me smeta to kaj bi stalno morao micati sedilku ili košaru ako ih želim recimo spustiti ili diči po štengama(iako postoji ona fora da ih vučeš samo na 2 kotača - ali kak da ih podignem od poda)-po tom pitanju mi se čine dosta nepraktična.......a daj mi reci kak ti je sa sjedečim dijelom i spuštanjem.....imam dojam da zapravo i nemreš postići neki ležeči položaj ak ti dijete zaspi u vožnji..... i još jedno pitanje za kraj.....onaj sjedeči dio mi izgleda jako plitki za sjedenje(ko da bu klincu ispala guza van).
    Fora sa dva kotača za stepenice je o.k.,al nije to baš nešto ludo praktično tj.olakotno, ja ti radije uhvatim za kadicu pa tako u kompletu prenesem, ako ima par stepenica, osjecam da je sigurnije dok mi je dijete unutra. Al na žalost, mislim da je taj problem stepenica isti sa svim kolicima.
    Što se tiče košare(ili ti ga jaja) i položaja to mi je super, s njom možeš postiči gotovo skroz ležeći položaj,nije ko u kadici, al nas su čak u trgovini odgovarali od kupnje kadice, jer su tvrdili da je djetetu za prva 3.mj,dovoljno ravna i košara u tom ležećem položaju s nekom spužvicom koja ti se stavi u podnožje da dijete leži što ravnije, pa ti možda i zbog toga djeluje da je pliče.Al da je pretjerano duboko nije, ali ak se bojiš vežeš dijete sa pojasevima koji su unutra.
    Al sve u svemu, mi smo jako zadovoljni, zbog visine i mogucnosti raznih položaja, a vidim i da Leonči uživa u njima, pogotovo sad kad je počela koristit košaru-sjedeći dio, pa kad onako visoko može svugdje sudjelovat s nama.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    [/b]leonči, a kaj ti se čini (obzirom na dubinu sjedala) do kojeg uzrasta se mogu koristiti kolica? pitam zato kaj je nama prvi sin bio poprilično velika beba, a i brzo je napredovao, tak da me strah da već sa 2 godine ne bi stao u njih :?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    110

    Početno

    Ja ti to još ne mogu procijeniti, jer ti moja djevojčica tek ima 4 i pol.mj. al bojim se da s dve godine će biti jako male šanse da stane u njih. Mislim da su ti to kolica za oko godinu do godinu i pol, ne preko.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    hvala!
    tog sam se i bojala... :/ samo mi nije jasno zakaj prikazuju (na onom reklamnom filmiću) relativno veliku djecu kak se voze, a voze ih prilično visoki roditelji....ima se dojam da su za duži period...mislim čak da u prospektu piše da su za do otpr. 3 god. :?

  37. #37
    anny42 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    153

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    a glete ova:

    http://www.mutsy.nl/

    i evo micralite:

    http://www.micralite.com/


    mi smo danas bili u ljubljani; imaju bugaboo; moram priznati da su fakat dobra....cijena 789 eurića za sve - konstrukcija, košara, sjedalica, ono za kišu, za komarce, košara za stvari, dodatna navlaka; 20% povrat poreza.

    ručka im se diže stvarno visoko (meni do cica, a ja nisam patuljček ), ručka se lahano pramješta lijevo desno tak da napred mogu biti i mali i veliki kotači; sjedalica/košara se isto može okretati na obje strane; sjedalica ide u ležeći položaj, ali pod kutem, kao autosjedalica; izbor boja dosta velik , s tim da se dobiju uzorci za doma, sklapaju se ko i stokke, znači mora se maknuti sjedalica da bi se sklopila, i sklapaju se vrlo jednostavno i lagano, mogu se skidati i kotači (sva 4), a mali se mogu skinuti pa se mogu vuči ko tačke ili zakačiti za bicikl; mogu se kupiti adapteri za maxi cosi sjedalicu (40 eura); vrlo su okretna i pokretna, imaju kočnicu na ručki; i jako su lagana....
    Anki, hvala ti za puno korisnih informacija.
    Kolica na dva linka koja si ostavila mi se isto sviđaju, samo koliko vidim baš i nema prodajnih mjesta u blizini.
    Što se tiče bogaboo, voljela bih ih vidjeti uživo. Ne znam koliko se čekaju, i ako dobijem povrat poreza, da li mi naplačuju carinu (pa mi to dođe na isto) ili sve ovisi na kojeg carinika naletiš.

  38. #38
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Jucer smo upravo montirali nasa nova Peg Perego P3 kolica, i sa svime sam prezadovoljna - hrpa kombinacija polozaja, podesive rucke...

    Stavila sam slikice u album pa ako nekog zanima ...

  39. #39
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Sanja, kolica mi izgledaju super. Koliko su koštala i gdje si ih kupila?

  40. #40
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Da li netko zna gdje ima Peg Perego kolica za kupiti u Rijeci?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    anny, bugaboo nemaš kod nas, najbliže nam je u sloveniji. i to samo jedan ducan, zove se buši. možeš ih odmah dobiti, bar je nama ženska tak rekla kad sam ju ja to isto pitala. rekla je da imaju sve kombinacije na skladištu. uglavnom, postoje 4 osnovne boje, a kombinacije (presvlake) kupuješ tj. biraš u posebnom paketu, a te pakete svih boja imaju u ducanu. povrat poreza... :/ tražiš da ti ispune formular u ducanu, na granici tj. na izlasku iz slovenije ga potvrdiš i sljedeći put kad ideš digneš tu lovu (možeš i kod nas u pošti). carinu ti mogu i ne moraju naplatiti, ovisi o cariniku. mi smo baš jednoga pitali na granici i on nam je rekao da se po zakonu carina plaća na sve, ali da on osobno nikad ne naplacuje carinu na dječju opremu....znači kak naletiš...postoji i opcija da eventualno uzmeš nekoga s djetetom, pa da onda nitko ne posumnja da su to nova kolica...ali to su sad već kerefeke.
    mi smo gledali i na netu i našli smo neki sajt sa besplatnom dostavom, ispada možda 10 eura skuplje nego u sloveniji; tak da ima i ta opcija, ak se ne bojiš kupovanja preko interneta. zapravo kad zbrojiš benzin i cestarine, još je i jeftinije.

    što se tice ova druga dva linka kaj sam stavila; ova jedna navodno postoje u hr, a ova micralite ni blizu :/ možeš ih ići u london pogledati, ak ti je usput a čuj, ak nađeš one jeftine karte za euro ili dva (mislim da ima linija iz pule)...na kraju te ispadne najjeftinije, a prošlihtaš se i po londonu; najskuplja stavka bi bila karta za metro
    zamisli perverzije: idem u london po kolica

  42. #42
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    puhovi obožavaju smokve (napisa):

    ups, sori, nemam zapravo buzz, nego speedi pobrkalo mi se nešto u glavi...




    A dobro kad već imaš speedi, daj mi reci kako si zadovoljna s njima? Jel ti stvaraju problem za probijanje kroz grad, trgovine...?
    zadovoljna sam. lagana su, udobna... u početku sam koristila košaru, a sada koristim uglavnom autosjedalicu namontiranu na kolica, jer mi bebač još ne sjedi, a to mi je i praktično kad koristim auto, ne moram ga odvezivati, premiještati... samo ga u kolicima prebacim na konstrukciju, klik i to je to.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    100

    Početno

    Mi jucer bili vidit u Media shopu, od ABC designa, Turbo 6 model. Na internetu su mi se stvarno ucinila super, ma super su ona i uzivo, ali 15 kg teska!?! pa ko to moze nositi uza stepenice?!
    Kasnije smo komentirali da bi ih trebali raditi u maskirnom dezenu i onda bi stvarno izgledala kao tenk
    Jedino sta mene nervira je sto danas ima jako malo izbora "djecjih" kolica, sve su neke turobne boje, jednobojna eventualno dvobojna.....Ja vas pitam gdje su nestali medvjedici, zvijezdice, leptirici.... :?

  44. #44
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Evo da prijavim da sam prezadovoljna High Treek- Bebe Confort i trokolicom i košarom Windoo. K. u košari spava preko dana.Prvi kotač je rotirajući, pa su skroz okretna kolica. Uglavnom tko se odluči za ova- preporučam. Jedino je cijena :shock: U TL (Jankomir) sam vidjela "stare" boje (npr. ciklama) košara po 1000 kn, a inače su po dvije.

  45. #45
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj betty boop prvotno napisa
    Sanja, kolica mi izgledaju super. Koliko su koštala i gdje si ih kupila?
    Peg Perego u Zagrebu drzi Tintilinic. Neznam ima li ga u Rijeci. Mozda da nazoves direktno uvoznika (Filip Trade) pa se raspitas

    E sad sto se cijena tice mi smo nasli neku "vezu" kod uvoznika, pa smo prosli malo jeftinije.

    Ali cijene su ovakve: ovo sto vidis kod mene na slikama ( kolica sa svim navlakama, kosara, AS i torba) u ducanu kosta 4.950,00 - 10 % popusta za gotovinu.

    Sama kolica sa kisnom navlakom i navlakom za noge kostaju 2.500,00 kn - 10%,
    a AS 1.100,00 kn - 10%

    A ta kisobran kolica bez te kisne navlake i ovog za noge kostaju oko 2.000,00 kn. Iako ja mislim da necu nikud niti ici sa bebom ako vidim da ce kisa ili ako je jako hladno. Imam auto pa u toj varijanti nece biti setnje.

    Eto nadam se da sam malo pomogla, ako imas jos kakvih pitanja, tu sam!!

  46. #46
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Sanja, hvala ti. I u Rijeci postoji Tintilinić pa ću ići pogledati. Cijena mi je malo :shock: ali vidjet ću na licu mjesta, stvarno su me oduševila. Da li se sklapaju jednom rukom? Koliko su teška? Jesi ih probala staviti u bunker ( mi imamo relativno mali bunker - Clio)?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    tamo di se gužvaju poruke sms-a
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj *MaemI* prvotno napisa
    Jedino sta mene nervira je sto danas ima jako malo izbora "djecjih" kolica, sve su neke turobne boje, jednobojna eventualno dvobojna.....Ja vas pitam gdje su nestali medvjedici, zvijezdice, leptirici.... :?
    A sukladno suvremenom dobu su se apstrahirali

  48. #48
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj betty boop prvotno napisa
    Sanja, hvala ti. I u Rijeci postoji Tintilinić pa ću ići pogledati. Cijena mi je malo :shock: ali vidjet ću na licu mjesta, stvarno su me oduševila. Da li se sklapaju jednom rukom? Koliko su teška? Jesi ih probala staviti u bunker ( mi imamo relativno mali bunker - Clio)?
    Da, lagana su tj. teska 8 kg. Probala sam odmah staviti u bunker i to je bio jedan od uvjeta za kupnju. Kad se sklope dugacka su 103 cm. Ja imam isto relativno mali bunker (A 2), ali taman stanu kad se rucka koja ima 2 polozaja stavi u onaj najnizi. Ali onda sam otkrila da imam i djeljivu zadnju klupu, pa onda stane u svakoj varijanti. Neznam dali postoji ta mogucnostu u Cliu.

    Ali baci oko malo na njihovu stanicu: http://www.pegperego.com/

  49. #49
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj *MaemI* prvotno napisa
    Jedino sta mene nervira je sto danas ima jako malo izbora "djecjih" kolica, sve su neke turobne boje, jednobojna eventualno dvobojna.....Ja vas pitam gdje su nestali medvjedici, zvijezdice, leptirici.... :?
    pa quinny baš ima extra kričava kolica - doduše, uglavnom jednobojna, ali to su onda narančasta, svjetlocrvena, ljubičasta, svjetlozelena, žuta kolica...
    hauck recimo ima kolica s motivima, npr. s Winnie Poohom

  50. #50
    betty boop avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postovi
    632

    Početno

    Sanja

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •