Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 150

Tema: putovnica djeteta

  1. #51
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Domovnica nije kao razni izvodi iz matica koji službeno vrijede 6 mjeseci, ona vrijedi 'do daljnjega'.

  2. #52
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Onda, pretpostavljam, rodni list ne smije biti stariji od 6 mj.?

  3. #53
    pipi1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    380

    Početno

    Za dijete će ti biti dobar i taj rodni list koji imaš

  4. #54
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Thx!

  5. #55
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Evo napravili danas, rodni list nije trebao, samo domovnica.

  6. #56
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj Foška prvotno napisa
    Nama su bili rekli da jedan roditelj predaje zahtjev za izdavanje u MUPu, a DRUGI roditelj mora putovnicu podignuti.
    Tako se osiguravaju da jedan roditelj ne klizne van s djetetom, a opet ne dave da mora cijela obitelj dolaziti 2 puta.
    Lijepo od njih.
    Ja sam sama i predala i podignula putovnicu za D.

  7. #57
    pipi1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    380

    Početno

    Ja sam sama i predala i podignula putovnicu za D.
    Točno,sad može jedan roditelj sve sam obaviti

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Da ne otvaram novi topik iako nije vezano za dječju putovnicu.... Jel zna netko od koliko godina se dobije putovnica na 10 godina?

  9. #59
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    27

  10. #60
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    27

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ju-hu....
    Ne sjećam se da mi je ikada bilo drago što imam više od 27 godina, ali sada je

  12. #62
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    sad me uhvatila panika pa provjeravam na forumu kakva su iskustva

    iv putuje u inozemstvo za 10tak dana, vec smo dobili vizu i meni je naravno tek sad palo na pamet da je na putovnici mali bucmasti deckic duge plave kosice, a pred carinicima odraslo čeljade, mršave face, kratke smeđe kose s naočalama
    ko će ga prepoznat ako i rođena majka može teško?
    ni mm ni ja necemo biti s njim, aaa, nece ga valjda ostaviti na aerodromu negdje?

  13. #63
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ja vadila prije mjesec-dva putovnicu maloj, izdali je na pet godina, ali - kaže žena - ako se mala previše promijeni u tih par godina, mogu nas vratiti s granice. Rekla je još nisu imali taj slučaj, tj. nitko im se nije došao žaliti, ali neka znam da je i to mogućnost.

  14. #64
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a nova putovnica se ceka 10 dana?
    nemam sanse dobit novu vizu

  15. #65
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Putovnica se ne smije koristiti ako slika ne odgovara sadašnjem izgledu- to piše na stranicama MUPa.
    No, kad su vam stavili vizu u putovnicu, stavili su i novu sliku, zar ne? Mislim da sve zemlje traže sliku prilikom izdavanja vize.

    Ako ćeš biti sigurnija da ima novu putovnicu, ona se može u Zagrebu napraviti u jedan dan, imate kartu pa je razlog za "brzu" putovnicu tu. A staru, u kojoj je viza će nositi sa sobom. Tako moji rade.

    Najbolje odi u MUP i pitaj, još imaš vremena. Ili voditelja s kojim putuje pitaj sve to.

  16. #66
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ma kud bi stigli da od milijuna putnika svakoga dana vraćaju one koji ne liče na sebe na putovnici. Pa tom logikom bi djeca trebala vaditi putovnicu svake godine.

  17. #67
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Evo:

    20. U kojim se slučajevima putovnica može ishoditi u žurnom postupku?

    Prema Zakonu o putnim ispravama hrvatskih državljana, zahtjev za izdavanje putne isprave nadležno tijelo je dužno riješiti u roku od 30 dana od dana podnošenja zahtjeva.
    Međutim, Zakon predviđa mogućnost da se u hitnim slučajevima zahtjev za izdavanje putne isprave rješava odmah, a najkasnije u roku 48 sati. Hitni slučajevi su: liječenje u inozemstvu, smrt ili bolest člana obitelji, neodgodiv službeni put ili drugi opravdani razlozi. Zbog centraliziranog načina izrade putovnica, zahtjev za tzv. žurnu putovnicu za sada se može podnijeti samo u Policijskoj upravi zagrebačkoj, Petrinjska 30, uz davanje izjave o razlogu žurnosti. Cijena putovnice za koju je zahtjev predan u žurnom postupku iznosi 630,00 kuna, odnosno uplaćuje se 410,00 kuna u Državni proračun (posebnom uplatnicom koja se dobije u Policijskoj upravi/postaji) i 220,00 kuna upravne pristojbe (20,00 kuna u državnim biljezima, a iznos od 200,00 kuna uplatiti posebnom uplatnicom koja se dobije u policijskoj upravi).

    17. Može li se podnijeti zahtjev za izdavanje nove putovnice prije isteka roka važenja stare putovnice? Što ako je u putovnici važeća viza? Zahtjev za izdavanje nove putovnice mora se podnijeti prije isteka roka važenja prethodne putovnice zbog promjene izgleda nositelja putovnice, promjene osobnih podataka i oštećenja putovnice, a zahtjev za izdavanje nove putovnice prije isteka roka važenja prethodne putovnice može se podnijeti i u slučajevima kada se u putovnicu unosi viza koja ima dulji rok važenja od roka važenja prethodne putovnice. Prilikom izdavanja nove putovnice, nadležno tijelo je dužno poništiti prethodnu putovnicu fizičkim bušenjem korica i svake stranice putovnice. Međutim, u putovnici se neće poništiti stranice na kojima se nalaze važeće vize i bilješke.

    To je sa ove stranice
    http://www.mup.hr/main.aspx?id=1159

  18. #68
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćeš biti sigurnija da ima novu putovnicu, ona se može u Zagrebu napraviti u jedan dan, imate kartu pa je razlog za "brzu" putovnicu tu. A staru, u kojoj je viza će nositi sa sobom. Tako moji rade.
    .
    To je dobar savjet (doduše, putovnica po hitnom postupku košta i duplo više). Sad me Beti sjetila da u starom pasošu imam američku vizu koja mi vrijedi još hrpu.

  19. #69
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    beti, ova viza se ne upisuje u putovnicu


    ima li neki fotograf koji radi sutra igdje u zg?

  20. #70
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Pisale smo u isto vrijeme. Uglavnom, zovi MUP i vidi s njima. Sretno!

  21. #71
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ako su me za vizu pitali broj putovnice jel onda moramo i novu vizu vaditi?

  22. #72
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ima li neki fotograf koji radi sutra igdje u zg?
    Automat neki?

  23. #73
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ako su me za vizu pitali broj putovnice jel onda moramo i novu vizu vaditi?
    Ne, nosi se stara i nova putovnica. To će ti sve u MUPu objasniti.

  24. #74
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja stvarno nisam normalna :/

  25. #75
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    beti, ova viza se ne upisuje u putovnicu
    Onda je još jednostavnije.

    Mislim da ne mogu slike iz automata. Slikajte se ujutro, ionako on mora biti s tobom u MUPu ako ide u školu ( a ide) radi potpisa i biometrijskih otisaka.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 16.12.2012. at 00:04

  26. #76
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ivarica, ne moraš se brinuti oko objašnjavanja zašto tražiš žurni postupak za izradu putovnice. Iako, tražiti će ti da nešto napišeš, ali te neće odbiti ma koji god razlog da navedeš. Važno je da platiš par sto kuna više i dobiješ ju drugi dan. Fotografa imaš preko puta PU ZG u Petrinjskoj nekoliko.

    Ne brini, imaš vremena.
    Mi smo Smjehuljici vadili putovnicu po žurnom postupku jer nam se nije dalo čekati 14 dana, a kakvi smo nikad ne znamo kad će nas se prohtjeti zbrisati do Slo ili Aus, pa smo ju jednostavno htjeli imati. Napisali da ja moram na pregled u bolnicu di sam rodila i sve ok. To je samo forma.

  27. #77
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Btw, imala je 15 dana kad mso joj napravili putovnicu po žurnom postupku.

    A tvoj razlog je više nego valjan.

  28. #78
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I... oba roditelja moraju biti prisutna kod podnošenja zahtjeva. Podići može samo jedan.
    Rade ti i popodne, mislim do 19, a biti će gotovo sutradan iza 15.

  29. #79
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ivarica, aria na svojoj putovnici definitivno ne lici na sebe, napavaljena je sa par mjeseci. na svakoj granici pogledaju moju putovnicu i zakljuce da je to ona , a onda kad nalete na nju pocnu gledati u mene pa u nju pa u mene pa u nju. ja na slici izgledam kao da mi je 10 godina i svi carinici kad me vide pocnu se znacajno smijuljiti MM

    sve u svmu, nikad nas nisu vratili s granice, pa ni madjari koji su zbilja komplicirani carinici. prosli smo je ovo ljeto.

    a sto se tice putovnice, vise za zurnu ne treba razlog, kao ranije vec samo novci.

    dobro ste me sjetili moja i balerinina je istekla pocetkom 12. mjeseca. sad cemo valjda vjernije izgledati.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 16.12.2012. at 07:06

  30. #80
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Ja sam prošli tjedan radila putovnicu po žurnom postupku, u petrinjskoj....

    Niš netreba objašnjavati, samo se plaća 400kn izrada putovnice i 200kn žurni postupak...
    Kod ispunjavanja formulara se upiše razlog "privatno putovanje" i to je to....
    Ako se zahtjev preda rano ujutro gotova je isti dan, ako se preda nešto kasnije gotova je drugi dan nakon 13sati....

  31. #81
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jel moguce jos uvijek da jedan roditelj preda, drugi pokupi?
    sutra u 7 mi vec pocinje ludnica za sljedeci tjedan, ne znam gdje to cekanje ugurati uopce

  32. #82
    nahla avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    split
    Postovi
    903

    Početno

    onaj koji potpiše mora i predignit. tako su nama rekli

  33. #83
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ja na slici izgledam kao da mi je 10 godina i svi carinici kad me vide pocnu se znacajno smijuljiti MM

    ima na forumu moje iskustvo s mladim slovenskim carinikom, koji je, kad me je vidio, mislim zauvijek odustao od djece
    ako se zelite nasmijat, poci cu u oftopik

    sad sam se pocela tjesiti da mozda nisu toliko razliciti na tim slikama??? ajme moram prestat s tim i izvadit novu

  34. #84
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    jel moguce jos uvijek da jedan roditelj preda, drugi pokupi?
    sutra u 7 mi vec pocinje ludnica za sljedeci tjedan, ne znam gdje to cekanje ugurati uopce
    Nema gužve na žurim putovnicama, sve se rješava na posebnom šalteru....
    Dakle odvojeno je od rredovnih putovnica, za predaju sam čekala jedno 5 minuta,
    za podizanje jedno desetak...

  35. #85
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Većina carinika ne pravi probleme. Mene zapravo nikad i ne pogledaju. Više se baziraju na provjeru valjanosti putovnice. No, budući da se radi o letu avionom, ne bih se zezala jer su tu kontrole ipak strože.

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ima na forumu moje iskustvo s mladim slovenskim carinikom, koji je, kad me je vidio, mislim zauvijek odustao od djece
    ako se zelite nasmijat, poci cu u oftopik
    Ajd daj link. Baš me zanima.

  36. #86
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    21. Koja je procedura za dobivanje putovnice za maloljetnu osobu?
    Zahtjev za izdavanje putne isprave za maloljetne odnosno poslovno nesposobne osobe podnosi zakonski zastupnik.
    Prema odredbama Obiteljskog zakona ("Narodne novine" broj: 116/03, 17/04 i 136/04) zakonski zastupnici maloljetne osobe su roditelji, osim ako nisu lišeni roditeljske skrbi. Kako nijednom odredbom Obiteljskog zakona nije propisano da termin "zakonski zastupnik" podrazumijeva oba roditelja zajedno, zakonski zastupnik je svaki roditelj maloljetne osobe.
    Stoga jedan od roditelja može podnijeti zahtjev za izdavanje putne isprave i preuzeti izdanu putnu ispravu. Isto tako, ako roditelji to žele, jedan od njih može podnijeti zahtjev, a drugi preuzeti izdanu putnu ispravu.

    Ako su roditelji razvedeni zahtjev za izdavanje putne isprave za maloljetnu osobu i preuzimanje izdane putne isprave može obaviti samo roditelj koji predoči odluku nadležnog suda kojom mu je dijete povjereno na čuvanje i odgoj. Također, u slučaju da jedan od roditelja prilikom podnošenja zahtjeva za izdavanje putne isprave za maloljetnu osobu predoči odluku nadležnog suda po kojoj je drugi roditelj lišen roditeljske skrbi, roditelj koji je lišen roditeljske skrbi ne može preuzeti izdanu putnu ispravu.

  37. #87
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajd daj link. Baš me zanima.

    ne mogu naci link, ali islo je otprilike ovako

    ja tek rodila, nagojila se +20 kila od sokova koje me je patronazna tjerala piti "da imam mlijeka", kosa neka u kanu obojana, masna i s izrastom (sijeda od 20i neke), u tshirtu od mm jer u svoju robu nisam mogla uci, vozimo se mi u brezice po pelene. iv beba zada u sjedalici, ja s njim zada.
    ja taka, a moja putovnica iz sretnijih dana, uvijek sam pazila da se slikavam u jednom (nema ga vise) dubrovackom fotostudiju gdje je zena znala od svakog od nas napraviti foto model, pocrnila od cijelog slobodnog ljeta na lokrumu, duboki dekolte, frizura je bila neka mrak, skroz blajhana, kratka na cenat, bice sam se i nasminkala

    i dodjemo nas troje u soping preko granice i mm da cariniku dokumente, carinik ih pregleda, pogled nas i upita sa sirokim osmijehom: a gdje je Ivana?
    kad sam se ja nagnula, mogo si vidjet kako covjeku sva krv bjezi iz lica, a svi spermici se zaledili na sljedecih 20 godina i jedino sto je mislio bilo je sigurno: moja cura nece roditi
    Posljednje uređivanje od ivarica : 16.12.2012. at 12:05

  38. #88
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    ivarice, brineš nepotrebno.
    Putovnica vrijedi do datuma valjanosti. Za djecu je to 5 godina i podrazumijeva se da će se djeca mijenjati, odnosno odrastati jer 5 godina je dug period u dječjoj dobi.
    Moja kći je dobila prvu putovnicu sa samo 10 dana starosti i uredno smo je koristili do 5. rođendana, a na slici je bilo novorođenče.
    Nitko, nikada i nigdje nam nije pravio probleme. Ma, niti pitao. Isto je bilo sa sljedećom putovnicom i isto će biti sada sa trećom. Koristit će je do datuma valjanosti.
    Da sam ja na tvojem mjestu, novu putovnicu ne bih vadila. Ukoliko stara vrijedi, nova ne treba.

  39. #89
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    a ne bi se brinula da ide s nama preko slovenske granice
    putuje bez nas, preko oceana, ako ga zaustave negdje, ne propada put samo njemu, vec i dvjema osobama koje s njim putuju
    samo mi je zao sto se ovog nisam sjetila prije barem mjesec dana da izbjegnem stres, vece takse za zurne putovnice i prigovore svoje majke
    Posljednje uređivanje od ivarica : 16.12.2012. at 14:14

  40. #90
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    hocu rec, i njegove stare putovnice su bile iste takve, na slici je bio beba, pa dok nije istekla
    ali sad je odrastao covjek, djeca se u pubertetu jako mijenjaju, ma lakse mi je napraviti novu nego strepit

  41. #91
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,649

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    a ne bi se brinula da ide s nama preko slovenske granice
    putuje bez nas, preko oceana, ako ga zaustave negdje, ne propada put samo njemu, vec i dvjema osobama koje s njim putuju
    samo mi je zao sto se ovog nisam sjetila prije barem mjesec dana da izbjegnem stres, vece takse za zurne putovnice i prigovore svoje majke
    Ajoj, kaj idu. Moram se družiti sa tvojim sinom. Želim izvještaj s puta.
    To mi e najbolaj priča cijelog foruma - putovanje bake i unuka. E da sam barem iamla takvu baku

  42. #92
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    ja tek rodila, nagojila se +20 kila od sokova koje me je patronazna tjerala piti "da imam mlijeka", kosa neka u kanu obojana, masna i s izrastom (sijeda od 20i neke), u tshirtu od mm jer u svoju robu nisam mogla uci, vozimo se mi u brezice po pelene. iv beba zada u sjedalici, ja s njim zada.
    ja taka, a moja putovnica iz sretnijih dana, uvijek sam pazila da se slikavam u jednom (nema ga vise) dubrovackom fotostudiju gdje je zena znala od svakog od nas napraviti foto model, pocrnila od cijelog slobodnog ljeta na lokrumu, duboki dekolte, frizura je bila neka mrak, skroz blajhana, kratka na cenat, bice sam se i nasminkala

    i dodjemo nas troje u soping preko granice i mm da cariniku dokumente, carinik ih pregleda, pogled nas i upita sa sirokim osmijehom: a gdje je Ivana?
    kad sam se ja nagnula, mogo si vidjet kako covjeku sva krv bjezi iz lica, a svi spermici se zaledili na sljedecih 20 godina i jedino sto je mislio bilo je sigurno: moja cura nece roditi
    jaooooo, suze mi cure...

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ajoj, kaj idu. Moram se družiti sa tvojim sinom. Želim izvještaj s puta.
    To mi e najbolaj priča cijelog foruma - putovanje bake i unuka. E da sam barem iamla takvu baku
    I ovu sam priču propustila.

  43. #93
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nano, mijenjala je itinerar

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kaj nije baka bila u priči za prošli Božić, negdje sam čitala da ide s klubom?

  45. #95
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nesto si pobrkala, koji klub?
    none, none

  46. #96
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jelena, pa sjecas se da si mi prije mjese dva odgovarala na pitanje o podizanju tih novaca sa stednje koju im je uplacivala

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    bilo je to davno kad ste digli lovu, ali tam sam pročitala i skontala ide s klubom na kubu!

    nek mu je sretno

  48. #98
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Samo da napomenem da ne moraju uopce biti oba roditelja sve moze samo jedan, mm je vadio za malu i podizai a ja uopce nisam bila u Zg!

  49. #99
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da napomenem da ne moraju uopce biti oba roditelja sve moze samo jedan, mm je vadio za malu i podizai a ja uopce nisam bila u Zg!
    hvala, tako pise i na stranicama mup-a

  50. #100
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,649

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    nano, mijenjala je itinerar
    Molim na pp, ako neceš javno, kamo idu? Ma nije niti bitno da nije MP- fora je u baka, unuci, puovanje ( a da nije s bakom u vikendicu na more)

    Više ne trebaju dva roditelja za putovnicu. Moji oboje su imali putovnice kao bebe i tako 5 godina, i onda nakon tih 5 godina kada smo došli napraviti novu, veli nam teta u MUPu kako smo iamli lude sreće da su ans puštali sa tim bebastim forkama preko granice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •