Pokazuje rezultate 1 do 36 od 36

Tema: Splićanke - jeste li razmišljale o Sinju?

  1. #1
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno Splićanke - jeste li razmišljale o Sinju?

    Znam da nam se gradi novo rodilište i da će onda valjda biti bolje, ali do tad..

    Rodilište u Sinju nosi epitet "Prijatelj djece". Zato sam tamo htjela roditi prvi put, ali beba je bila na zadak i nije se moglo zbog očekivanih komplikacija (nije ih bilo).
    Zato sam tamo otišla na drugi porod, u studenom 2004. i bila sam zadovoljna.
    Nije savršeno. Brijanje i klistir su rutina, ali meni osobno to ne smeta i nisam tražila da to ne rade pa ne znam bi li takav zahtjev bio uvažen.

    Međutim, tata je bio na porodu bez tečaja, s tim da je liječnik želio s njim prije razgovarati da vidi je li čovjek na mjestu. Kaže da su imali raznih scena s tatama.
    Beba je u sobi s mamom. Malo je poroda i imaju vremena i volje brinuti se o rodiljama. Mislim da sam vidjela možda ukupno 6 rodilja u tri dana boravka. Nisu mi dali nikakve lijekove ni drip, niti je napravljena epiziotomija. Curi koja je rodila dan poslije mene je napravljena pa o tome pretpostavljam odlučuju ovisno o tijeku poroda. Vjerujem da se moguće i dogovoriti.

    Puno pomažu oko dojenja, oko jedne žene u susjednoj sobi su bile sestre doslovno neprestano tri dana.
    Sestre pomažu oko tuširanja, odlaska na wc, bilo čega što poželiš. Doktore se jako malo viđa, i na porodu i poslije. Mene je porodila babica, doktor je bio u blizini, sjedio za stolom i bavio se nekom papirologijom.

    Ipak, imaju u rodilištu bočice i adaptirano (iako ne bi smjeli) i jedna od sestara je nudila i meni i cimerici da će dati djetetu bočicu da se mi malo odmorimo. Ja nisam prihvatila, ona je, tako da ne mogu reći da bezuvjetno podržavaju dojenje.

    Svaka soba ima svoje kupatilo, inače su slične kao u Splitu.
    Ja sam prvi dan bila sama u sobi, poslije smo bile dvije.
    Muž i sin su mi prvi dan došli u sobu vidjet mene i mališa, a poslije sam ja izlazila u čekaonicu, ali bi neka od sestara donijela pokazat malenog.
    Svi su bili jako topli i ljubazni.

    Dakle, ako vam ne smeta da na dokumentima piše da je mjesto rođenja Sinj, mislim da ima dosta razloga za roditi tamo. Raspitala sam se kod ginekologice koja je držala jedno predavanje u Klubu trudnica što u slučaju nekih komplikacija, i ona je rekla da transport do Splita odlično funkcionira i da nije bilo slučaja da je neki porod prebačen iz Sinja u Split zbog nepravovremenog transporta završio loše.

  2. #2
    mikonja avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    393

    Početno

    hm, ova opcija se ne čini loša.....

  3. #3
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    ovo nije loša opcija

  4. #4
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    a i dijete ti može bit alkar

  5. #5
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ne, ne, ne...

    U rodilistu u Splitu sam lezala sa zenom iz Sinja koja je prvi porod imala u Sinju prije 6 godina...pupcana je vrpca bebi bila omotana oko vrata i doktor je narucio da se hitno vozi u Split...nesto u vezi carskih rezova koji se nisu mogli tamo obavljati, ne znam kako je sad. To je napravio i otisao. Nisu odmah mogli do vozila hitne pomoci jer je vozac bio negdje na kavi (ovo je navodno receno). Uglavnom, neko su vrijeme cekali na vozilo Hitne pomoci, radi nekog razloga. Doktora vise nije bilo na vidiku, jer ga je muz trazio da vidi sta se dogadja.
    Kad su dosli u Split, carski je obavljen, medjutim beba je bila u komi i nakon tri mjeseca je umrla. Rekli su da se predugo cekalo...

    Ovo sam ispricala da skrenem paznju na cinjenicu da ipak JESTE postojao barem jedan porod koji je zavrsio lose...tako da ginekologica ipak nije govorila istinu.

  6. #6
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    ja sam u bolnici upoznala curu čije je treće dijete imalo teških zdravstvenih teškoća i umrlo u dobi od tri godine, a rođeno u sinju; nešto u porodu nisu na vrijeme skužili. mislim da tamo ipak nisu dovoljno stručni a i split je daleko. ne bih baš život i zdravlje svoga djeteta stavila u ruke slučajnostima tipa hoće li ili neće hitnoj putem puknit guma ili kakvo je vanka vrime :/

  7. #7
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Mayaa i Dolisa, shvaćam o čemu govorite i ne namjeravam nikoga nagovarati.
    Međutim, skrećem pažnju da isto tako postoje slučajevi grešaka i nepravovremenih intervencija u Splitu, a neke znam ja osobno.
    Dilema o sigurnosti je slična dilemi porod kod kuće (uz babicu) ili ne i stvar je osobnog izbora. Ipak, u Sinjskom rodilištu rađaju žene iz Sinja i okolice svaki dan, tako da nisu baš od jučer i nije da nemaju iskustva, a i nije da tamo rađaju samo neki teški alternativci. Radila sam u školi u Sinju i kolegice su redom tamo rađale, a one koje su imale porod u Splitu i u Sinju, sljedeći put bi izabrale - Sinj.
    Zatim, na primjer, nakon što sam već bila u sobi nakon poroda, babica je uočila da mi se maternica ne vraća dobro i cijeli dan provela brinući se o meni. Takvo nešto se u Splitu vjerojatno ne bi uočilo do jutarnje vizite, u mom slučaju skoro cijeli dan.
    Isto tako, carski se rezovi sigurno tamo ne obavljaju, i mislim da većina komplikacija znači transport u Split. Sasvim mi je jasno da je to mnogima dovoljno da se ne odluče za ovu opciju.
    Ja sam prije 7 godina o tome razgovarala s curom koja je vodila gimnastiku i tečaj za trudnice u Klubu trudnica Split te sa spomenutom ginekologicom pred 2.5 godine i zaključila da je to za mene u redu.
    Glavna motivacija su mi bili bili rooming in i tata na porodu (u Splitu to tek se ovo drugo tek uvodilo)

  8. #8
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ja sam dugo vremena pred drugi porod razmisljala o porodu u sinju, nabavila informacije i raspitivala se uokolo o porodu u sinjskom rodilistu. na kraju smo prosli bolnicki tecaj i ipak rodila u splitu uz partnera jer sam imala tu mogucnost da on bude uz mene, a prije svega jer su kreveti u novim boksevima drugaciji od starih.
    da sam imala izbor izmedju starog boksa i sinja definitivno bih otisla u sinj.
    a u splitu sam nametnula svoj stav i beba je bila 22 sata dnevno sa mnom u krevetu.

  9. #9
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    ja san opako razmisljala o tome ali se onda ispostavilo da je andrea na zadak pa san ipak ostala u splitu. pa onda, kada san zatrudnila s ninom, mi to nije ni palo napamet zato sta san, eto ipak, prije godinu dana imala carski. ali da je sve bilo u redu, debelo bi doslo u obzir. prema splitskom rodilistu zvuci jednostavno savrseno

  10. #10
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    sinj je dobra alternativa splitu, svakako

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    13

    Početno

    Čula sam da nije više super u sinju,da je doša neki doktor i sve poremetija.Kažu da je u Zadru Super

  12. #12
    andrij avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    315

    Početno

    Evo da nastavimo odi - a bilo bi lijepo da se prebaci ona dva upisa na ovu temu )))ili da vlasnica upisa napravi copy/paste i prebaci sama

  13. #13
    andrij avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    315

    Početno

    Jel taj liječnik još uvijek u Sinju ?

  14. #14
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ne znam nista "o tom lijecniku" i ne namjeravam se osvartati na rekla-kazala price. od ginekologice iz solina cijih dosta pacijentica ide radjat u sinj sam cula da je strucni tim izvrstan i ona ima samo rijeci hvale za sinj.

    pricala sam neki dan s vertex i rekla mi je da se dobiju njihove spavacice, u sobi imaju 3 kreveta (mada nisu bili bas popunjeni kad je ona bila tamo), sobe su obicne bolnicke, slicne kao i u kbc split, samo sta svaka soba ima vlastito kupatilo.

    osoblje je pristupacno i vjerujem da se s njima moze lijepo dogovorit oko nekih osnovnih i jednostavnih zelja oko poroda.

    uostalom, ljetos su opet dobili status rodilista-prijatelj djece, pa valjda i to nesto znaci, s obzirom da ga Split nece dobiti samo time sto ce otvorit novo rodiliste

  15. #15
    andrij avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    315

    Početno

    A onda su i bebe sa mamom u sobi

    Meni to sve skupa zvuči OK .

    Nisam uspila upast na tečaj - tj. muž - odi u Splitu , a meni nije prvo pa da neznam šta me čeka ...a volila bi da dragi ovaj put bude samnom tj.sa nama dvoma

  16. #16
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    i meni zvuci ok, bebe su s mamama u sobi....

    mi imamo tecaj odradjen u drugoj trudnoci i prakticno iskustvo s poroda pa mi je po tom pitanju svejedno split ili sinj, ali su drugi faktori koji me udaljuju od splita, a priblizavaju sinju, a to su rooming in i biranje polozaja pri izgonu

  17. #17
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    nisam razmišljala o sinju, a ni o porodu bilo di drugo izvan splita iz čistog razloga jer smatram da je osoblje splitskog rodilišta kompletiranije ako nešto (puj, puj, puj) krene nakrivo u samom tijeku poroda.
    nema toga rooming in-a ili biranja položaja pri porodu kojem bi podredila sigurnost samoga poroda.
    i ljubuško rodilište je fantastično, malo se beba rađa u jednom danu pa se i ginekolog i babice uvik mogu posvetit rodilji i bit non stop uz nju. rooming se podrazumijeva. ali ako krene nešto naopako dok te dovezu do prve bolnice (a to je mostar) ode glava s ramena. a to je rizik koji mi u prvoj trudnoći nije padao na pamet. zato, iako smo tamo živili, otišla sam skoro 3 miseca prije poroda mojima u split.

  18. #18
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    A ja razmišljam o tome da rodim u Makarskoj 8)

  19. #19
    andrij avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    315

    Početno

    Loryblue - Uvijek nešto može krenit naopako - a do Splita je sad max pola sata ,a i to sam rekla puno ... s obzirom da je cesta sređena.

    Da sam razmišljala o tome šta može sve bit naopako nebih ni ostala trudna.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    ja imam pohvalu samo za sinjsko...sestra mi je rodila nedavno... sestre i babice su super, sve ide polako, bez zurbe, vjezbala je na lopti da se misici ugriju... pa su joj sestre pokazivale disanje, pazile na nju, pokazivale dojenje...joj s obzirom di i kako sam ja rodila, sinj je savrsenstvo...

  21. #21
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    nema toga rooming in-a ili biranja položaja pri porodu kojem bi podredila sigurnost samoga poroda.
    upravo slobodno kretanje tijekom trudova i biranje položaja pri porodu i još ostale 'sitne stvari' (ne požurivanje poroda, smirena atmosfera, bliska osoba, izbjegavanje lijekova...) povećavaju siguirnost poroda.

    tako da je pitanje gdje se sigurnost dovodi u pitanje :/



    nemam nikakvo iskustvo sa sinjem ili sa splitom. pišem samo iz nekih zaključaka do kojih sam došla čitajući tu po forumu. ja ipak gravitiram jednom drugom 'alternativnom' rodilištu

  22. #22
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Ja sam bila razmišljala o sinjskom rodilištu,međutim svi su me ismijali pa sam tako ipak u splitu rodila...

  23. #23
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa
    Ja sam bila razmišljala o sinjskom rodilištu,međutim svi su me ismijali pa sam tako ipak u splitu rodila...
    i ja sd slusam razne komentare na moju zelju, ali bolje mi je kad razmislim tko mi daje kometare nego kakvi su komentari

  24. #24
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa
    Ja sam bila razmišljala o sinjskom rodilištu,međutim svi su me ismijali pa sam tako ipak u splitu rodila...
    Smijala sam se ja sama sebi u splitskom rodilištu samo da ne poludim od grozote i nemara na Odjelu babinjača.

  25. #25
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Meni je u bolnici boravak bio super,biće od hormona koji su me pucali tih dana...Nije mi ništa smetalo,ni nered ni starost i dotrajalaost svega i svačetga tamo...Čak i wc i tuš nije bio toliko loš...
    U biti ja ništa nisam tila znat ni o rodilištu ni o odjelu pa mi je bilo ugodno iznenadjenje...

  26. #26
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja baš pričala s mm-om, kuma mi se udaje 3tjedna prije moga termina, u Omišu, ofkors, kako ćemo laganini u Sinj ako krene šmizla ranije van
    radije nego u ST... :/
    Petrova mi je ispunila kvotu "stručnih rodilišta" za ovaj život.

  27. #27
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    imam prijateljice koje su rodile u sinju i prijateljice koje su rodile u splitu. i s time da neke za sinj govore da je loš, a druge za split. nezadovoljstvo je valjda svojstveno ljudima...

    ja sam rodila u splitu i vrlo sam zadovoljna.
    ne znam u čemu se radi tolika fama...ideš tamo gdje ti je bliže ...
    osobno mislim , da je ipak splitsko rodilište neusporedivo bolje od sinjskog, jer je kbc, tu su sve ljudi koji predaju na fakultetu i iz osobnog iskustva su stručni...
    a normalno da ima problema, i logično više nego u sinju (koliko se djece na dan rađa u sinju, a koliko u splitu)...

  28. #28
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    pa stručni su i u Sinju, ne bi valjda radili da nisu.
    i primalje su uglavnom sa oko 25 godina radnog iskustva.
    ako netko zeli ici u udaljenije rodiliste zato sto smatra da ce mu tamo bili bolje, ne vidim razloga zasto bi se drugi trebali mijesati u tu odluku.

    pretpostavljam da je vertex otvroila ovu temu da bi ovdje razmijenili razmišljanja o alternativi za splitsko rodiliste.

    npr. da nije takvih alternativa ja bih za svoju djecu vjerojatno i dalje koristila jednokratne pelene umjesto platnenih

    i eto, ako sve bude ok s bebom i sa mnom, ja namjeravam otici roditi u Sinj, bez obzira što drugi mislili o tome

  29. #29
    toolaa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    80

    Početno

    Citiraj Dolisa prvotno napisa
    Ne, ne, ne...

    U rodilistu u Splitu sam lezala sa zenom iz Sinja koja je prvi porod imala u Sinju prije 6 godina...pupcana je vrpca bebi bila omotana oko vrata i doktor je narucio da se hitno vozi u Split...nesto u vezi carskih rezova koji se nisu mogli tamo obavljati, ne znam kako je sad. To je napravio i otisao. Nisu odmah mogli do vozila hitne pomoci jer je vozac bio negdje na kavi (ovo je navodno receno). Uglavnom, neko su vrijeme cekali na vozilo Hitne pomoci, radi nekog razloga. Doktora vise nije bilo na vidiku, jer ga je muz trazio da vidi sta se dogadja.
    Kad su dosli u Split, carski je obavljen, medjutim beba je bila u komi i nakon tri mjeseca je umrla. Rekli su da se predugo cekalo...

    Ovo sam ispricala da skrenem paznju na cinjenicu da ipak JESTE postojao barem jedan porod koji je zavrsio lose...tako da ginekologica ipak nije govorila istinu.



    Da, na žalost iako je sinjsko rodilište na dobrom glasu zbog nekih stvari koje se spominju i ovdje u postovima, svaka komplikacija ide u Split, to mi je potvrdio i doktor kojega poznajem, i koji je porodio, nakon valjda 20 sati trudova, sinjanku koja je bila samnom u sobi u rodilištu. Čak nije bilo nekog posebnog problema, samo je porod dugo trajao, pa su je ukrcali u Hitnu i pravac Split. Slično kao u citiranom postu, dugo čekanje hitne, 45 minuta truckanja bez adekvatne medicinske njege u autu,.. u Splitu je porodili odmah. Naravno, kad se priča s doktorima, svako svoga konja hvali, nitko neće reći da je u njegovoj bolnici oprema loša ili kadar manje stručan nego drugdje, no činjenica je da se trudnice iz Sinja rutinski šalju u splitsku bolnicu. Na koncu, kad je sve u redu, komoditet mnogo znači i tad su vjerojatno sinjska iskustva bolja, ali kad nešto krene po zlu, boli te đon di je wc i kakva ti je spavačaica, hoćeš veliki broj doktora različitih specjalizacija koji znaju šta rade na jednom mjestu. Zlu ne trebalo, naravno.

  30. #30
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    toolaa, nije nikakva tajna da kompliciraniji porodi bivaju preusmjereni u Split. Što se mene tiče, imala sam povjerenja da će takva eventualna komplikacija biti na vrijeme prepoznata i nije mi ta mogućnost predstavljala opterećenje.

  31. #31
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa
    toolaa, nije nikakva tajna da kompliciraniji porodi bivaju preusmjereni u Split. Što se mene tiče, imala sam povjerenja da će takva eventualna komplikacija biti na vrijeme prepoznata i nije mi ta mogućnost predstavljala opterećenje.
    tako se i ja osjecam sad. imam vjere da cu u slucaju kompikacija na vrijeme stici u split, ali u startu vjerujem da ce sve biti u redu i da nece biti potrebe za splitskom bolnicom 8)

  32. #32
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    slažem se u svemu sa toolaaom.
    svi mi a priori idemo s time da će sve proteći u redu... i stvar je vlastitog izbora odabir rodilišta... osobno, ja nikada ne bih dovela u pitanje pa makar i tu jednu jedinu mogućnost bilokakve komplikacije u porodu, radi svojih vlastitih principa...

    ne mislim da u sinju nisu stručni, ne dapače, ali ipak u splitu je tim stručnjaka, opreme i zato nije stvar komocije sinjskih liječnika, nego čisto njihov zdrav razum kada šalju u split svaku malo rizičniju rodilju...
    sinjsko rodilište je maleno rodilište koje sasvim dobro funkcionira u normalnim uvjetima...

  33. #33
    toolaa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    80

    Početno

    Ma gle, nemojte primjedbu uzimati osobno. Svak ima pravo odlučiti prema onome što sam drži najvažnijim, na osnovu točnih informacija. Ja samo velim na osnovu kojih razmišljanja bih osobno odlučivala, ne tvrdim da bi svi trebali tako odlučiti. Kamo lude sreće da se sve naše nade i vjerovanja u najbolje ishode ostvare i da nam nikada liječnik ne trebao, ni stručan ni nestručan.

  34. #34
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Maknula sam postove koji se nisu odnosili na Sinjsko rodilište.

    Molim ne nasjedati na provokacije i ne hraniti trola . Hvala.

  35. #35
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj toolaa prvotno napisa
    Ma gle, nemojte primjedbu uzimati osobno. Svak ima pravo odlučiti prema onome što sam drži najvažnijim, na osnovu točnih informacija. Ja samo velim na osnovu kojih razmišljanja bih osobno odlučivala, ne tvrdim da bi svi trebali tako odlučiti. Kamo lude sreće da se sve naše nade i vjerovanja u najbolje ishode ostvare i da nam nikada liječnik ne trebao, ni stručan ni nestručan.
    Pa ne shvaćam je osobno .
    Ali mi je stalo da se razumije o čemu govorim.
    A kad počneš o tome kako nije važno kakva je spavaćica ili wc kad zagusti, ili o točnim informacijama, onda to ipak znači da ti donosiš neke sudove o mojoj motivaciji, odnosno motivaciji nekoga tko se odlučio za porod u Sinju. Opet - nema tu nikakve uvrede s moje strane, ali hoću da bude jasno koja su moja razmišljanja.
    Dakle, meni je i prije odluke o porodu u Sinju bilo sasvim jasno da će se u slučaju komplikacija raditi o transportu u Split. Iz razgovora sa stručnim osobama sam procijenila da je osoblje itekako stručno da svojim postupcima ne izaziva komplikacije u mom porodu te da potrebu za transportom prepozna daleko prije ikakve hitnosti. Meni samoj činjenica da se u porodu negdje premiještam ne izaziva nikakvo opterećenje. Uostalom, vozila sam se do Sinja u trudovima. Rodila sam tri sata nakon što sam stigla tamo.
    Gdje je wc, i kakve su spavaćice, saznala sam nakon kad sam došla u rodilište . Što ne znači da ženu koja tamo ide to ne mora baš nimalo zanimati.
    Od svih mojih prijateljica koje su rađale poslije mene, ni jedna se nije odlučila za Sinj, i to me nimalo ne čudi. Temu nisam ni pokrenula da uvjerim žene kako bi trebale tamo ići, nego zato da imaju informaciju.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Ima li noviji iskustava iz sinjskog rodilišta?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •