Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 293

Tema: Pubertetski prištići

  1. #151
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Pratim.... Moj stariji sin je sad baš na nekoliko, ali pamtim savjete o dermatologu i privatnoj klinici za slučaj da mi zatreba... Ja sam ga u najgoroj fazi htjela odvesti kozmetičarki, ali tada je uletjela kura kvasca i njemu je pomoglo (doduše, i prehranu je trebao korigirati), ali njemu to nije bilo strašno - bilo je onako kako a70v opisuje za svoju kćer, nekoliko masnih i bolnih + puno mitesera.

  2. #152
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    vecini djece i ostane tako, vibram da i s vama bude~~~~~~~~~~~~~
    s nama je situacija bila koma, cijelo lice, koma za samopouzdanje, kako sam negdje tu i napisala - imao je osjecaj da nitko ne gleda nista nego njegove akne (i bilo je tako)
    pristala bi na bilo sto samo da pomogne, nadam se da ova dobra faza nije privremena, tj da je mucna antibiotska kura imala trajni ucinak

  3. #153
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    treba li tretirati pristice i akne kojih nema puno, nisu tako jako strasni, ali nisu niti zanemarivi tj. nevidljivi, uglavnom po licu (celo, brada...)
    poboljsavaju li stanje losioni, kremice, maske, sredstva za ciscenje... za pubertetsku kozu s aknama?

    ne cini mi se da je slucaj za dermatologa, ali razmisljam da li nesto od ovih proizvoda koji se mogu kupiti u drogerijama, imaju efekta

  4. #154
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    treba li tretirati pristice i akne kojih nema puno, nisu tako jako strasni, ali nisu niti zanemarivi tj. nevidljivi, uglavnom po licu (celo, brada...)
    poboljsavaju li stanje losioni, kremice, maske, sredstva za ciscenje... za pubertetsku kozu s aknama?

    ne cini mi se da je slucaj za dermatologa, ali razmisljam da li nesto od ovih proizvoda koji se mogu kupiti u drogerijama, imaju efekta
    e, to, ovakva je i kod nas situacija.
    i nema te bolne i crvene, odnosno ti dođu tu i tamo, nego baš one koje meni dođe gušt da mu stisnem
    al nekako mi rano to došlo, 13 godina ima, šesti razred
    inače, i mutirao je i ima dlaka posvuda.
    i počeo se tuširati samoinicijativno dva put dnevno
    ajmee meni...

  5. #155
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Treba cistiti micelarnom ( najblaza)i laganim kremicama poput ovih koje sam navela. Tako je kod nas stanje, crni miteseri po nosu , i tu i tamo koji bukne na nosu celu il bradi..

  6. #156
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ne tiskat ni u ludilu. Ostat ce oziljak.

  7. #157
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja nabavila gazice
    kad potroši ovaj avene gel uzet ćemo tu micelarnu otopinu

  8. #158

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Žene, ukucajte u google poliklinika dr. Ivana Nola i pronađite kontakt... Mene je spasila kad sam bila studentica i kad su krenuli prištevi. Žena je skupa, ali ima najbolje kozmetičarke na svijetu - bar su tada bile, nikada više nisam doživjela tako temeljito čišćenje lica. Dobro odrađeno čišćenje lica temelj je za koliko-toliko pristojnu kožu u pubertetu.
    Inače, na Servisnom kutku sam pisala o dječjoj kremi Penaten (ne ona tvrda, masna za guzu, nego obična, dođe u plavoj plastičnoj kutijici), nije skupa i vrijedi isprobati. Već nakon prvih par mazanja vidi se razlika.
    Posljednje uređivanje od rehab : 21.05.2014. at 19:24

  9. #159
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Inače, na Servisnom kutku sam pisala o dječjoj kremi Penaten (ne ona tvrda, masna za guzu, nego obična, dođe u plavoj plastičnoj kutijici), nije skupa i vrijedi isprobati. Već nakon prvih par mazanja vidi se razlika.
    kad sam ja, u srednjoj, došla dermatologici s par prištića, i rekla da se mažem becutanom (moslim da je to slično kao ta penaten) žena je rekla da je to krema za malu djecu, a ne za kožu pubertetlije

  10. #160

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Da, Penaten je krema za djecu, ali meni je od nje koža bila besprijekorna u pubertetu, i spasila mi je kožu sad u trudnoći kad su krenuli prištevi.
    Penaten kremu sam prestala koristiti jer je godinama nisam mogla naći, pa sam jedno vrijeme mazala i Becutanom. Učinak nije bio ni približno isti. Slučajno sam naletjela opet na tu kremu prije par mjeseci i riješila se trudničkih prišteva. To je moje iskustvo, ali nije svaka koža ista, nekome možda neće pomoći. Mitesere neće ukloniti niti jedna krema, tu pomaže samo čišćenje lica ili flasteri, ali protiv bubuljica je djelotvorna.

  11. #161
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    alex ako uzimas micelarnu, meni su avenova i bioderma roza odlicne, drugima nisam bila toliko zadovoljna (a isprobala sam ih dosta)

  12. #162
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Piplica je hvalila vichy
    ali vjerojatno nije ista dobra za zrelu kožu i za pubertetsku

  13. #163
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    mene je vichy isusivao :/
    avene mi je najbolja ali mislim da je i skuplja :/
    zato je bioderma velika ispod 100kn ako dobro pamtim i dosta dugo traje

  14. #164
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Bioderma sebium je odlicna, regulira i sebium i pristice ako se cisti ujutro i uvece, a izuzetno je blaga. Ima testera u ljekarnama pa mozes zicat bioderma roza nama nije dosta za pristice, ne reulira sebium i masnocu.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  15. #165
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    onda sam falila, moja je bila sebium, to je ona druga
    potrosila sam par boca, stvarno je super! i cimavica je cistila lice s njome

  16. #166
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Evo jos jedne koja je muku mucila sa aknama po licu i ledjima. Lice mi je znalo biti crno i boljeti me koliko je bilo upaljeno.
    Godinama sam pokusavala svasta dok jednom nisam usla u neku ljekarnu, teta koja radi me pogledala i rekla: "imam ti nesto za lice ako hoces probati, skupo je, ali kome god sam preporucila, spasio se".
    Proizvod se zove Gatineau Moderate Rose gel za pranje lica. I ja sam se spasila. Otkad ga koristim, nikad vise pristica ni muka. Lice je iza pranja divno mekano, gel je skroz blag i uopce ne isusuje kozu.
    Za kremu koristim Eucerin hidratantnu dnevnu sa 5% uree. Mozete pokusati!

  17. #167
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Podižem temu - cijelu sam pregledala ali ne vidim da su spominjana konkretna imea, pa me zanima ako bi mi netko dao preporuku za dermatologa za pubertetske prištiće.

  18. #168
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Pisala je ivarica svojevremeno o tome, ali dugo je nema na forumu. Probaj joj poslati pp i pitati.

  19. #169
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    mi ćemo ić dermatologu u biti za madeže ali će u sklopu tog pogledat i taj dio, inače muž ima još uvijek takvih problema ali on je vjećito u pubertetu.

    inače moj klinac ( 14) se pere sa sapunom http://www.malaodlavande.com/sapuni/...inaugljen.html kad se sjeti tj. kad mu ja u danu kažem stoti put da bi mogal to srediti, onda mu je malo bolje, smanjio je mlijećno , i masno

  20. #170
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Danas vodila sina na prvo čišćenje lica kod kozmetičarke. Nije jako prištav, ali ima mitesere, najviše oko nosa, a tu i tamo mu se naprave one bijele točkice od brijanja aparatićem.
    kaze kozmetičarka da smo došli u pravi čas, prije nego se bakterije nasade.
    lijepo mu je očistila, temeljito. On je zadovoljan. Nije crven niti otečen.
    ona inače radi sa jednim jako skupim brendom, savjetovala nam je da kupimo sapun od tog brenda sa kojim da opere lice dvaput dnevno. Ima iz te linije i kreme za lice, ali mi je rekla da nema potrebe da toliko potrošim jer ima i jeftinijih krema koje isto rade. Kaže da su skroz dobri proizvodi iz linije Young derm od Alkaloida. Jel to netko probao?
    Do sada nismo koristili ništa, odnosno samo je čistio lice micelarnom otopinom i nasprejao termalnom vodom.

  21. #171
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa daj napiši koji je to skupi brend.

  22. #172
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    To je tajna veeelike moci!

  23. #173
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Ma neka švicarska kozmetika, nisam zapisala. Radi i sa Thalgo kozmetikom.

  24. #174
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    I mene zanima. A kako ces kupiti sapun ako nisi zapamtila

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  25. #175
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    nisam ga naručila, ima doma sindet sapun od Avena, to ću mu prvo dati.
    Je li netko probao to kozmetiku od Alkaloida?
    netko je spominjao Biodermu, idem guglati...
    Posljednje uređivanje od piplica : 02.03.2016. at 21:25

  26. #176

  27. #177
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    aleks i jel počela s time?ima li rezultata, hajde podijeli !

  28. #178
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    mojoj je dermatologica preporučila za čišćenje http://www.laroche-posay.com.hr/proi...Gel-p2515.aspx
    Moja je to koristila ali je sada prešla na Vichy, kaže da je bolji: http://www.vichy.hr/njega-protiv-nep...erm/p2985.aspx

  29. #179
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ne znam ima li rezultata
    koža joj je dosta problematična
    čelo, brada, nos, sad su se počeli raditi prištići od nosa prema obrazima, ispod očiju, ne znam kako točno objasniti lokaciju (u projekciji maxilarnih sinusa)
    čisti neredovito
    maže neredovito
    ne vidim razliku kad čisti i kad ne čisti
    rekla bih da joj je ovisno o hormonima
    da joj u nekim periodima više bukne
    kad smo na moru i kad je bila na skijanju, bilo joj je lice bolje
    brine me što ima i malo na ramenima

  30. #180
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    a Cathy ima li kod tebe rezultata?

  31. #181
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a Cathy ima li kod tebe rezultata?
    Kada koristi ima.
    Ali ona ne da dirati prištiće, iako joj objašnjavamo da bu tim smjerom uskoro ličila na jednog vrlo poznatog hrvatskog političara.

  32. #182
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ima li netko dermatologa za preporučiti?

  33. #183
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Nama vise kao da nista vise ne pomaze. Ni odlazak kozmeticarki ni ciscenje ni kreme ..

  34. #184
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    uh
    a što koristite?
    gdje ste išli na čiščenje?
    gdje ima/imaju?
    T zona ili i obrazi?
    leđa, prsa?
    one su sada 15 god?
    mene strah da će i moja u tom smjeru
    ima uglavnom čelo, nos i bradu
    ali prije bi se na moru lice očistilo
    sada ne
    i samo krene val pogoršanja koje ne mogu ni sa čim povezati

  35. #185
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    U kojem se trenu odlucite reagirati dermatologinjom i kozmeticarkom? Mislim, i moja je prištava posvuda (lice, leđa, prsa), pred menzes joj se lice bitno pogorša. Koristi vec godinu i pol Bioderma Sebium kremu i micelarnu otopinu, ali zbilja ne vidim nikakvu razliku kad neko vrijeme zaboravi mazati. Uvijek naravno izgleda bolje ako se uspije suzdržati od čeprkanja po aknama.
    Mislim...ne izgleda ništa dramatično upaljeno, ali je daleko od lijepog baby tena.

  36. #186
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ja yam svojoj zbog noktiju kupila Nutrival triaktiv od Diethpharma, ali mislim da joj koristi i kod prištića. Ima ih ali su blaži.

  37. #187
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Probali smo biodermu sebium micelarnu ( pomagala u pocetku) i global( u pocetku bio izvrstan), pa la roche( nikad poboljsanja), avene triacnel( jako pogorsanje), normaderm gel i tonik ( kratko vrijeme malo bolje), klindamicin tonik i duac krema( bolje al ne skroz- duac jako skup sport a malo ga ima), kozmeticarki i dermatologu isli kad su opristavile , dermatolog dao klindamicin i duac, a kozmeticarka ocisti no taman kad lice zaraste od istisnutih opet dodu novi...
    Leda i prsa bili koma neko vrijeme, sad je malo bolje..

  38. #188
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    A70V, a prehrana?

    Moja ne voli slatko a slano takodjer jede rijetko (rodjendanski junk i sl), i sa 12g10mj ih ima povremeno samo malo, sitne, uglavnom zona nos.
    Sad ima ciklus po drugi put i primijetila sam da su se izbacile par dana prije, znaci hormonalno.
    Opere lice ujutro i navecer sa Topexan Sensitive, pa se povuku.

  39. #189
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko dermatologa za preporučiti?
    pustišek u klaićevoj

  40. #190
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    jel to njima baš ružno i napadno, moram priznati mojem nije to tak strašno, baš sam i pitala dermatologicu kaj ona misli i slaže se sa mnom, tak da mu je ostavio Declear i dalje, samo kaj on to čisti kad se sjeti, pohvalil mi se da mu je na moru bilo skroz listo lice ( očito se nisam zagledavala da bi to vidla) i da reko mi je da mu se čini da je pristaviji kad jede putar pa je to sad opet malo izbacio
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.08.2016. at 11:27

  41. #191
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    U kojem se trenu odlucite reagirati dermatologinjom i kozmeticarkom?
    Mislim da kozmetičarku, kvalitetnu, ne treba izbjegavati/odgađati. Ako imate dojam da stanje nije bajno, treba otići.

  42. #192
    milamaja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    205

    Početno

    I moja 13god ima sad baš ružno čelo. Najgore je to što stalno stišće i to na pola pa se sve upali. Bile smo prije godinu dana kod dermatologa, dobila je gel za čišćenje i klindamicin al ona ništa ne koristi redovito. Žao mi je jer vidim da baš ima komplekse zbog prištića.
    Imala sam ih i ja i nažalost znam da ne postoji ta krema koja bi tu značajno pomogla. Najviše to ovisi o hormonima, ciklusu...meni se smirilo tek nakon trećeg poroda☺
    Sa 18 godina imala sam baš veliku upalu na bradi i tada sam na šalati dobila 6 mjeseci antibiotika + čišćenje lica i to se lijepo saniralo ali naravno nikad nisam bila bez prištića.
    Moja preporuka je čišćenje lica ali kod provjerene kozmetičarke ili dermatologa. To je užasno bolno kad imaš upaljene akne ali mora se napraviti. Pomogao mi je i tretman aha kiselinama i naravno kad stvari izmaknu kontroli treba u bolnicu kod dermatologa. Oni su ipak najiskusniji, za ove privatne imam osjećaj da samo ordiniraju kremice proizvođača koji ih najbolje plaćaju.
    Inače, za malo starije cure, kontracepcijske pilule također srede lice.

  43. #193
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    moje ne diraju nista ali sad na celu ima ko oziljke tj kaze dermatologica da su to rasirene pore koju su crvene ko oziljci dala joj je navece cistit lice nekom micelarnom, (uzeli smo efeklar http://www.laroche-posay.com.hr/proi...nik-p2483.aspx ), i stavit na pristice kremu sona ( http://www.krenizdravo.rtl.hr/korisn...uputa-o-lijeku ) , a ujutro lice samo umiti i staviti efeklar duo +. al ne stavljam vise ujutro jer od efeklara duo, ko da lisajeve dobije a nis koristi, nek stavljam obicnu onu vodenu dmovu aqua, i gore puder dermablend ( http://www.vichy.hr/puderi/korektivn...end/p3149.aspx) od vichyja , on i lijeci ujedno a odlicno prekriva, i cak mi se cini da je i bolje od toga.

  44. #194
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Meni je otkriće ovo: http://www.biosilver.hr/clean-sprej-...janje-pristica , ali ne mogu tvrditi da je djelotvorno samo to. Još dečkima dajem po potrebi ekstrakt kvasca, a ljeti Bevital sun.

    Imaju tu i tamo prišteve, nije u potpunosti sve čisto i glatko, ali je ok.

  45. #195
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    a to bas sprejas po licu i kad ?

  46. #196
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Da.

    Navečer i ujutro. Ostaviš da se osuši. To ne liječi nego uništava bakterije.

  47. #197
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    a to bas sprejas po licu i kad ?
    Ja sam to slučajno našla u kvartovskoj ljekarni. Imam za sebe bocu od pol litre (preporučila mi je apotekarica kad sam tražila nešto za ispiranje usta, sklona sam upalama zubnog mesa i odlično mi je). Dečki imaju taj sprej.

    Evo tu imaš sve što se nudi: http://www.biosilver.hr/index.php?c=...ms_per_page=-1

  48. #198
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja imam (negdje u ormaru , treba naći) srebrni sapun
    mogla bih joj dati da s tim pere
    dobila sam provjerenu preporuku i za sapun s aktivnim ugljenom

    moja je lijena za čišćenje
    i kad čisti ima, ali opet mislim da je manje kad skine tu masnoću s lica
    čak mi se čini da je i bolje kad maže effaclar +, mada sam neko vrijeme mislila da je isto mazala, ne mazala

  49. #199
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Mi prakticiramo čišćenje lica običnim kravljim mlijekom(natopi blaznicu mlijekom i očisti lice), ispiranje lica vodom nakon toga i nanošenje kreme od smilja(kupiljeno kod Male od lavande). 2-3 puta tjedno koristi i sapun od aktivnog ugljena isto od Male od lavande i zaista ima ok lice.
    Kada je lijena pa ne čisti redovito izbiju joj prištići-sada je zaista redovita u tom večernjem ritualu jer je skužila da je onda i lice OK

    p.s.

    kad su oni dani u mjesecu, znaju izbiti crveni potkožni prištevi-to rješavamo sa malo čejevca na upaljeno mjesto prije spavanja.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 14.09.2016. at 11:13

  50. #200
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam (negdje u ormaru , treba naći) srebrni sapun
    mogla bih joj dati da s tim pere
    dobila sam provjerenu preporuku i za sapun s aktivnim ugljenom

    moja je lijena za čišćenje
    i kad čisti ima, ali opet mislim da je manje kad skine tu masnoću s lica
    čak mi se čini da je i bolje kad maže effaclar +, mada sam neko vrijeme mislila da je isto mazala, ne mazala
    Provjereno jako dobro. Baš smo potrošili, moram im to kupiti. Nije badava, košta nekih pedesetak kuna, ali traje duuugo, jer se koristi samo za lice.

Stranica 4 od 6 PrviPrvi ... 23456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •