Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 127 od 127

Tema: Prodaja platnenih pelena "Rodina pusa"

  1. #101
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    sad ispadam rodina odvjetnica, ali u kratkoj fazi opčinjenosti platnenim pelenama, vidila sam ih puno skupljih od nježnih i bambus pusa.
    One milovie i slične, sve ljepša od ljepše, a cijene isto sve ljepša od ljepše. Brzo sam se natjerala da izađem iz te faze
    Tako da, točno je da možeš na platnene potrošit i više nego na jednokratne, nebo je granica. Ali to je stvar odluke i osjećaja za mjeru, a ne onoga što ti je zbilja potrebno.

  2. #102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    Meni je u mašinu od 6 kila stalo njih oko 22komada pelena

  3. #103
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    95*30 je 2850kn. plus još maksimalno 500kn na zaštitne ako imaš po 3 od svake veličine. Čak niti to nije ni blizu 5000, tako da malo previše manipuliraš brojkama.
    Ne manipuliram brojkama već sam se zeznula sa zaštitnim. Računala sam da isto ide 30 komada, a ide svega par.

  4. #104
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Ja sam se i ovaj put odlucila za platnene
    iimam ih jos od starijeg klinca pa stvarno mogu reci da su se visestruko isplatile

    Bas gledam kako cu ih par morati baciti nakon sljedece upotrebe al imamo docoljno jet sam i ja kupovala polovnih nakon tog prvog paketa od 20 pelena

  5. #105
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    95*30 je 2850kn. plus još maksimalno 500kn na zaštitne ako imaš po 3 od svake veličine. Čak niti to nije ni blizu 5000, tako da malo previše manipuliraš brojkama.
    Ma krivo je izracunato - ne treba 30 covera, po jedan za svaku pelenu.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ja imam oko 25 komada. Od veličine S nisam uzimala covere uopće, imam tri M i kupila sam za poslije dva L.
    Ako perem samo pelene, perem svaki drugi-treći dan.
    Kupila sam divne rabljene pelene koje inače radi babysaurus, ali i ako kupuješ nove kod nje-nisu skupe i daju popust. A i na Burzi ima za kupit rabljenih, a i po drugim forumima itd..
    Tako da se stvarno na kraju isplati, žao mi je što s prvim nisam uopće znala za moderne platnene pelene.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 11.08.2015. at 16:42

  7. #107
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Koje su veličine L? Za bebe od kojeg mjeseca?

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Koje su veličine L? Za bebe od kojeg mjeseca?
    M je od 5-9 kg (cover, pelene su mi sve one size), a L je 9-15 kg.

  9. #109
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Hvala annie.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala annie.
    Nema na cemu.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Bregana-Zagreb
    Postovi
    21

    Početno

    Da li Roda još uvijek proizvodi fitted pelene? Uhvatila sam se više nego jednom da pretpostavljam da ih ne proizvode, ali zapravo nikad nisam pitala, već samo pretpostavljala... Ono, htjela bih znati da ne širim krive informacije.

    Btw. Meni se fittedice sviđaju, a svi ih drugi mrze zbog sušenja.

  12. #112
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Roda više neće prodavati pelene?

  13. #113
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Zasto to mislis? Rodi su pelene vazan segment. Prodavat ce se koliko je meni poznato on line. Zamolim Stormu da napise koju rijec.

  14. #114
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Pisalo je na twitteru nešto da neće prodavati što i do sada već da će se aktivistički usmjeriti.

  15. #115
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Pa pelene ulaze u zeleni aktivizam. No sacekajmo stormu

  16. #116
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    ja sam shvatila da zatvaraju ducan u ilici ali webshop je i dalje aktualan.

  17. #117
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Nemam pojma. Evo copy paste Twitter objave:

    #RodinaPusa Zatvaramo Rodin dućan uz pozdravnih 10% popusta i okrećemo razvoju proizvoda koji će više naglasiti aktivističku misiju Rode. May 13

  18. #118

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Gdje si to našla?
    Ja stalno visim na njihovom web shopu i tamo ni traga ovoj informaciji

  19. #119
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Pa piše ti gdje. Twitter.

  20. #120
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam pojma. Evo copy paste Twitter objave:

    #RodinaPusa Zatvaramo Rodin dućan uz pozdravnih 10% popusta i okrećemo razvoju proizvoda koji će više naglasiti aktivističku misiju Rode. May 13
    Ispričavam se što ste toliko čekale odgovor.
    Zatvorile smo dućan u Ilici no webshop i dalje ostaje aktivan. Radimo na drugačijoj strategiji no pelene i svi ostali Rodini proizvodi će i dalje biti dostupni u webshopu.
    Također ćemo jednom mjesečno imati besplatnu radionicu o platnenim pelenama.

    Imate li dodatnih pitanja, slobodno se obratite na mail webshop@roda.hr.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Sada kad nema više Web-shopa, gdje nabaviti platnene pelene? Prijateljica će mi dati svoje koje je koristila pred cca 10 godina, pa možda nije više sve na broju. Ili će meni trebati više pelena nego je ona koristila. Gdje nabaviti one umetke za pelene (da se kakica lakše očisti), jer u DM-u gdje mi je rečeno da ih ima su me zbunjeno gledali kada sam pitala.

  22. #122
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    roda je zatvorila svoju proizvodnju i rasprodala svoj lager.
    od mjesta gdje se mogu kupiti znam za http://minigreeny.com/, ali vjerujem da ih ima jos puno na netu.

  23. #123
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj rujan3 prvotno napisa Vidi poruku
    Sada kad nema više Web-shopa, gdje nabaviti platnene pelene? Prijateljica će mi dati svoje koje je koristila pred cca 10 godina, pa možda nije više sve na broju. Ili će meni trebati više pelena nego je ona koristila. Gdje nabaviti one umetke za pelene (da se kakica lakše očisti), jer u DM-u gdje mi je rečeno da ih ima su me zbunjeno gledali kada sam pitala.

    misliš gdje kupiti baš Rodine ili bilo koje platnene pelene?
    Ja sam ima dva dana prodala jednoj curi sve Rodine koje sam imala, ona baš njih hunta.
    U svakom slučaju, na Facebooku imaš vrlo aktivnu grupu Moderne platnene pelene, gdje postoji i dio prodaje, a ima i posebna grupa koja se zove nešto tipa Prodaja modernih platnenih pelena. Tamo možeš naći rabljene, što svakako preporučam jer budu dosta jeftinije, a uglavnom u super stanju.
    DOsta ljudi nakupuje platnenih, ali im onda to ne legne, pa često vidim da prodaju praktički nekorištene. Baci pogled na njuškalo, moje krpice, letgo...

  24. #124
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    za papiriće ne znam, ali cure na facebook grupi će sto posto znati

  25. #125
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Na internetu.

  26. #126
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Citiraj rujan3 prvotno napisa Vidi poruku
    Sada kad nema više Web-shopa, gdje nabaviti platnene pelene? Prijateljica će mi dati svoje koje je koristila pred cca 10 godina, pa možda nije više sve na broju. Ili će meni trebati više pelena nego je ona koristila. Gdje nabaviti one umetke za pelene (da se kakica lakše očisti), jer u DM-u gdje mi je rečeno da ih ima su me zbunjeno gledali kada sam pitala.
    Imam punu kutiju rodinih pelena, koristenih jedva 2 mjeseca, imam i tih papirica, sigurno dvije role, sve stoji vec neko vrijeme, nikako da uhvatim vremena da ih poslikam za prodaju.....pa ako nekom treba mozda otvorim kutiju☺

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    70

    Početno

    Citiraj rujan3 prvotno napisa Vidi poruku
    Sada kad nema više Web-shopa, gdje nabaviti platnene pelene? Prijateljica će mi dati svoje koje je koristila pred cca 10 godina, pa možda nije više sve na broju. Ili će meni trebati više pelena nego je ona koristila. Gdje nabaviti one umetke za pelene (da se kakica lakše očisti), jer u DM-u gdje mi je rečeno da ih ima su me zbunjeno gledali kada sam pitala.
    u mulleru je bilo linera, ne znam ima li još. U dmu kupuju one jednokratne krpice za kupanje pa rezu na pola i to koriste kao linere, ali onda se ne mogu bacati u WC, ovi iz Mullera mogu. od naših web shopova ima u ekobutiku i minigreeneyu. U grupi na fejsu najbolje pogledati za pelene, jer ima recenzija šivalica. Meni osobno su super Tratinčica pelene, tj sad se zove boo&boo baby, ima svoj web shop, samo uguglaj tratinčica pelene

    Sent from my PSP7557 using Tapatalk

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •