Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 159 od 159

Tema: Što stvarno treba kupiti za bebu?

  1. #151
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Fala izluđena,eto na slične komentare sam i ja išla.

  2. #152
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Pozdrav svima. Imam pitanjce: s obzirom da smo ljetna bebe i mama (19.8. Termin) zanima me od ostalih ljetnih mama jesu li bebe oblacili u duge ili kratke rukave? Plan mi je koristiti benkice sto se vezu naprijed dugih rukava ali skroz tanke, imam debljine gaze. Trebam li preko toga jos jedan dugi rukav ili je dosta bodic s kratkim rukavima.

  3. #153
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    ljeto vrućine - kratki rukav, ako bi obukla sebi dugi onda ga stavi i bebi ja sam se uvijek time vodila, nema veze što se beba ne kreće.Ja kad vidim mamu razgolićenu a bebu navučenu s više slojeva crvenih obraza koji vrište skinite me (i obavezno čarapice), uh dođe mi da mami navučem sve te slojeve..

    moja kćer je rođena u vrućem svibnju i bila je odmah u kratkom rukavu.

  4. #154
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    novorođenče sam ja oblačila u dugi rukav prvih dana, zavisi naravno koliko je to novorođenče, ali oni su još sitni i nemaju puno masnog tkiva niti reguliraju toplinu kao mi
    ali to je prvih recimo tjedan dana.
    poslije toga samo bodi kratkih rukava, bez ičega
    I jedno i drugo su izašli iz rodilišta u bodiju kratkih rukava i preko toga pamučna vestica dugih rukava, ali to nisu bili pravi vrući dani, temperatura je bila možda 26-28.
    meni osobno te benkice na vezanje nisu baš drage, preferiram drukere

  5. #155
    lola32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    134

    Početno

    Moja je samo iz rodilišta izašla u dugom bodiju i sestre su mi rekle da je skinem jer je prevruće! Bio je vrući srpanj! Čim smo došle kući sam ju skinula.

  6. #156
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Jest vruce je grozno. Ja bi kozu skinula sa sebe da mogu. Al mene pucaju hormoni i drze masne naslage. Pitam za bebicu koja se tek rodi dakle prvih par tjedana dok ne razvije vlastitu termoregulaciju.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj VeraM prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima. Imam pitanjce: s obzirom da smo ljetna bebe i mama (19.8. Termin) zanima me od ostalih ljetnih mama jesu li bebe oblacili u duge ili kratke rukave? Plan mi je koristiti benkice sto se vezu naprijed dugih rukava ali skroz tanke, imam debljine gaze. Trebam li preko toga jos jedan dugi rukav ili je dosta bodic s kratkim rukavima.
    Mislim da ti je to super, dugi, ali tanki rukavic.
    Ne moras u dva sloja, nego gore ta benkica a dolje hlacice (najbolje one sa stopalcima).
    Ali ako fakat rodis oko 20.8. tad je ljeto vec pri kraju pa I sumnjam da ce biti strasnih vrucina ili bar ne puno tak da se fokusiraj na jesensku robicu za bebu.
    Posljednje uređivanje od orange80 : 26.07.2016. at 22:48

  8. #158
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mozda kod nekih drugih mama i beba nema vrucina iza velike gospe, al u metkovicu kuha dobro do iza pocetka skole. Mi smo malo vise na jugu.

  9. #159
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Evo ja sam mama s juga, izasli iz bolnice u body benkici, hlacama i carapicama, a bio je 2.11., pretoplo za taj dio godine. Trenutno je hladnije nego tad, tako da ne mozes ni znat kakvo ce biti kad rodis.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •