Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 92

Tema: Neplaćeni dopust tj. mirovanje radnoga odnosa do tri godine

  1. #1
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno Neplaćeni dopust tj. mirovanje radnoga odnosa do tri godine

    Istekao mi je porodiljski do 1. god. starosti djeteta. S obzirom da mi se mama, koja je trebala čuvati djecu, razbolila, a i kćer mi je nedavno dobila ne tako krasnu medicinsku dijagnozu, odlučila sam ostati na neplačenom dopustu tj. koristiti pravo na mirovanje radnog odnosa do 3. god. starosti drugog djeteta. Moj poslodavac je na to reagirao doslovno ovako: " Predlažamo vam da vam platimo godišnji na koji imate pravo, pa da potpišemo sporazumni! ". Ja sam na to stvarno ostala paf.... pogotovo jer u toj istoj firmi imam još par mjeseci neplačenih prekovremenih koje sam natukla u razdoblju između 2000. i 2003. god.
    2003. sam otišla porodiljski s 1. djetetom, a 2005 sa 2. djetetom.
    Može mi li itko išta savjetovati?

  2. #2
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Sam ja to zaletila u krivi podforum???

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Koliko ja znam tvoje je pravo da uzmeš neplačeni porodiljni i možeš tužiti poslodavca ukoliko ti ga neda.

    Baš me to ljuti.

    No, moji su se rasplakali od ganuća kaj hoću ostati doma sa djecom, tj nisu mi radili problema.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Postovi
    41

    Početno

    I ja sam koristila mirovanje radnog odnosa nakon godine dana i sve je bilo ok, nisam zbog toga imala nikakve probleme.
    Po zakonu imaš pravo na to.

  5. #5
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Ma da, znam da imam pravo. Prvo sam se probala dogovorit za neplačeni kaj im se nije sviđalo. Kad sam se pozvala na mirovanje radnog odnosa ( na koje imam u svakom pogledu pravo ) su mi odgovorili to kaj su mi odgovorili. Mislim, znam ja da bi oni meni trebali čuvati radno mjesto dok se ne vratim, ali kad su mi već sad dali na znanje kaj me čeka, mi je jasno da ako si i vratim u firmu da neću zadugo ostat u njoj....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Ja sam momentalno u vrlo sličnoj situaciji.Trebala sam početi raditi 12.03. nakon godinu dana porodiljnog.Bila sam na dogovoru u firmi i rečeno mi je da su ugasili moje radno mjesto jer nisu više imali potrebe, preselili me u drugi odjel i smanjili plaću za "samo" 1300 kn. U međuvremenu moja mama mora na operaciju ( ona je trebala čuvati malenu ), i 2-3 mjeseca ne smije dizati teško, a mala još ne hoda...Da skratim priču, MM i ja odlučili smo da ću ostati doma još 6 mj.Poslodavac nije uopće bio zadovoljan sa mojom odlukom i izrazio je "vrlo jasno" svoje negodovanje. Iz pouzdanih izvora čujem da su već pitali pravnu službu kako me ne primiti natrag nakon tog perioda ( svi su isti )Nije bitno... uvijek ću naći neki posao, hvala bogu gladni nismo! Mislim da je važnije da ja svoju malu ljubav postavim na noge i da provedemo prvo proljeće i ljeto na zraku i na moru....i šta je najvažnije...uživamo i dalje i cicanju.

    Imam pitanje za vas iskusnije: šta treba napisati u dopisu firmi vezano za produženje porodiljnog i dali imam pravo na korištenje godišnjeg odmora ako se vratim na posao u 2007.

  7. #7
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    katastrofa neki poslodavci
    i onda nek mi neko veli da žene nisu u lošijem položaju
    htjela bi vidit te ku....glavce ( da nebudem prosta ) kaj bi napravili na našem mjestu

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Da ne otvaram novi topic...
    Trebala bi informaciju šta sve i kojim redom treba napraviti kad se želi osvariti pravo na mirovanje radnog odnosa. 30.5. bi trebala početi raditi i odlučila sam ostati kod kuće još neko vrijeme. Šta mi je prvo činiti? Molim vas koje imate iskustva...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Prvo razgovaraš sa poslodavcem.

    nakon toga:
    Ovaj oblik dopusta mogu koristiti roditelji koji nemaju pravo na trogodišnji rodiljni dopust. Nakon što je istekao rodiljni dopust na kraju prve godine djetetova života, jedan od roditelja djeteta ima pravo ne raditi dok dijete ne navrši tri godine života. Za to vrijeme prava i obveze iz radnog odnosa miruju. Poslodavac će roditelja koji koristi navedeno pravo odjaviti u službama HZMO-a i HZZO-a sa evidencije zaposlenih. Korisnik ovog dopusta zdravstveno osiguranje može ostvariti prijavom preko bračnog ili izvanbračnog partnera: u tom slučaju potrebno je uz tiskanicu 3 priložiti dokaz o prebivalištu ili stalnom boravku (uvjerenje MUP-a ili osobna iskaznica), vjenčani list ne stariji od 6 mjeseci, dokaz da nema drugu osnovu osiguranja (radna knjižica ili ispis staža HZMO-a) i za izvanbračne supružnike izjava, ovjerena kod javnog bilježnika, da živi u izvanbračnoj zajednici i dokaz da nijedan od supružnika nije u braku s trećom osobom. Ovaj oblik ugovaranja osnovnog zdravstvenog osiguranja roditelje ništa financijski ne košta, a ako iz bilo kojeg razloga niste u mogućnosti ostvariti osnovno zdravstveno osiguranje na ovaj način, tada ste obavezni, prema članku 10. Zakona o obveznom zdravstvenom osiguranju, osigurati se na osnovno zdravstveno osiguranje kao druge osigurane osobe. To je oblik zdravstvenog osiguranja kojeg sami plaćate HZZO-u. Obveza plaćanja počinje od dana prestanka ranijeg svojstva osigurane osobe, odnosno godinu dana unatrag.

    Korisnik ovog oblika dopusta također može, ako želi, uplaćivati staž za sebe Zavodu za mirovinsko osiguranje. Za uplaćivanje staža obratite se službeniku u područnom uredu HZMO-a.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Imam još pitanja vezano za mirovanje radnog odnosa jer nisam nigdje našla te podatke. Možda nisam dobro gledala
    Danas sam bila kod poslodavca na razgovoru, prošlo odlično,ali su se otvorila neka pitanja. Pošto se na posao trebam vratiti 30.5., htjela sam uzeti dva mjeseca neplačenog, pa na plačeni godišnjii mjesec dana i sa 1.9 da počnem raditi.
    1. Gubim pravo na godišnji ove godine jer dolazi do prekida odnosa, tj. nemam 6 mjeseci staža i dobit ću tek par dana.
    2. Pošto mi se prekida staž, dok se vratim na posao staž kreče iz početka,pa gubim jubilarne, povečanje koeficijenta...itd.
    Moje pitanje je: ako si sama uplačujem staž da li onda dolazi do prekida staža i da li to povlači sve ove posljedice.Da li ima još kakvih posljedica? Naime nakon 12 godina staža ne vrača mi se baš na početak

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Imam još pitanja vezano za mirovanje radnog odnosa jer nisam nigdje našla te podatke. Možda nisam dobro gledala
    Danas sam bila kod poslodavca na razgovoru, prošlo odlično,ali su se otvorila neka pitanja. Pošto se na posao trebam vratiti 30.5., htjela sam uzeti dva mjeseca neplačenog, pa na plačeni godišnjii mjesec dana i sa 1.9 da počnem raditi.
    1. Gubim pravo na godišnji ove godine jer dolazi do prekida odnosa, tj. nemam 6 mjeseci staža i dobit ću tek par dana.
    2. Pošto mi se prekida staž, dok se vratim na posao staž kreče iz početka,pa gubim jubilarne, povečanje koeficijenta...itd.
    Moje pitanje je: ako si sama uplačujem staž da li onda dolazi do prekida staža i da li to povlači sve ove posljedice.Da li ima još kakvih posljedica? Naime nakon 12 godina staža ne vrača mi se baš na početak

  12. #12
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Veki prvotno napisa
    Imam još pitanja vezano za mirovanje radnog odnosa jer nisam nigdje našla te podatke. Možda nisam dobro gledala
    Danas sam bila kod poslodavca na razgovoru, prošlo odlično,ali su se otvorila neka pitanja. Pošto se na posao trebam vratiti 30.5., htjela sam uzeti dva mjeseca neplačenog, pa na plačeni godišnjii mjesec dana i sa 1.9 da počnem raditi.
    1. Gubim pravo na godišnji ove godine jer dolazi do prekida odnosa, tj. nemam 6 mjeseci staža i dobit ću tek par dana.
    2. Pošto mi se prekida staž, dok se vratim na posao staž kreče iz početka,pa gubim jubilarne, povečanje koeficijenta...itd.
    Moje pitanje je: ako si sama uplačujem staž da li onda dolazi do prekida staža i da li to povlači sve ove posljedice.Da li ima još kakvih posljedica? Naime nakon 12 godina staža ne vrača mi se baš na početak
    Što se tiče godišnjeg to je točno,ali što se tiče staža ne,iako imaš u radnoj knjižici prekid,za sva prava tipa jubilarna naknada i slično prekid ti se ne računa,već se godine staža računaju kao da prekida nije ni bilo.Meni,konkretno ni za jubilarnu nisu računali prekid,ni kasnije za otpremninu,već su mi i te dvije godine neplaćenog računate kao da sam radila,a frendica,pravnica mi veli da tako stoji i u zakonu.

  13. #13
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Podižem ovu temu, jer mi diskusija najviše vuče na ono što me trenutno muči.

    Odlučila sam ići na neplaćeni, tj. mirovanje radnog odnosa do 3. godine, samo što u će mom slučaju neće biti baš 3 godine, nego 3 mjeseca. Nekoliko ljudi me već upozorilo da si obavezno plaćam staž ta 3 mjeseca jer mi prekid uplata u mirovinsko može prouzročiti probleme kada budem išla u mirovinu.
    Nitko od spomenutih ljudi nije stručnjak po tom pitanju, a nisam niti ja, pa me zanima što gubim, a što dobivam ako si sama uplaćujem (ili ne) mirovinsko ta 3 mjeseca?

  14. #14
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Nazovi mirovinsko pa ih pitaj. Oni će ti zaista dati najbolji savjet.

    Za curu kojoj su predložili sporazumni, ja bih joj predložila da uzme to mirovanje ro do 3 godine starosti djeteta, a usporedo neka si traži novi posao. Jer i kad se vrati na sadašnje radno mjesto, očito je da nemaju namjeru zadržati je.
    Tužno, ali...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    molim vas ako mi netko zna odvoroiti na ovo:
    meni je godinu dana porodiljnog isteklo prije 4 mjeseca. zanima me da li jos uvijek mogu podineti zahtjev za ovih tri godine? ili se nakon nekog vremena gube prava?

  16. #16
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    33, vidim da si našla topic. S obzirom da je stari topic duplić (po temi), ja ga brišem, a tvoje pitanje (bez obzria što si ga postavila) selim ovdje.

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    uh, ne znam stvarno kakav naslov da stavim...
    zanima me da li je moguce ako jednom nakon godinu dana zakljucis porodiljni, predomisliti se i naknadno podnijeti zahtjev za neplaceni porodiljni dopust do tri godine?

    da pojasnim, porodiljni dopusti od godinu dana mi je istekao prije 4 mjeseca, a zeljela bih koristiti neplaceni do tri godine. jesam li zakasnila ili je moguce naknadno ostvariti ta prava?

  17. #17
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    molim vas ako mi netko zna odvoroiti na ovo:
    meni je godinu dana porodiljnog isteklo prije 4 mjeseca. zanima me da li jos uvijek mogu podineti zahtjev za ovih tri godine? ili se nakon nekog vremena gube prava?
    Kad sam ja išla na neplaćeni u zakonu je pisalo da se treba mjesec dana prije isteka redovnog porodiljnog poslodavcu podnjeti zahtjev za neplaćeni dopust,tako da mislim da ti to sada više ne možeš ostvariti.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Isto sam htjela napisati da znam da se mjesec dana prije isteka porodiljnog treba napisati zahtjav i mjesec dana prije nego što se želiš vratiti treba se javiti poslodavcu. Prema tome poslije to nije moguće, ali stvarno ne znam točno

  19. #19
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Podižem malo. Zna li netko objasniti razliku između a) mirovanja radnoga odnosa do tri godine djetetova života i b) neplaćenog dopusta iz članka 58. Zakona o radu? Osim razlike da jedno poslodavac mora odobriti, a drugo ne mora. Računam s tim da će mi poslodavac odobriti, ali sad bih trebala napisati službeni dopis i ne znam na što da se pozovem (na a) ili b)), kakva je konkretna razlika za mene?

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Razlika je velika,jer neplaćeni porodiljni dopust do djetetove treće godine ti poslodavac po zakonu mora omogućiti,a ovaj drugi neplaćeni dopust nije porodiljni i ne može trajati dvije godine,također ga poslodavac ne mora dozvoliti.Znači tu je odluka na poslodavcu,a što se tiče neplaćenog porodiljnog,odnosno mirovanja radnog odnosa do djetetovog trećeg rođendana,to je zakonsko pravo i to ti poslodavac mora omogućiti.
    Dakle ti svakako tražiš neplaćeni dopust do djetetovog trećeg rođendana.
    Imaj na umu da pismeni zahtjev koji sročiš onak forme radi,moraš poslodavcu predati najkasnije 30 dana prije isteka redovnog porodiljnog dopusta,također,kad ti dijete navrši godinu dana,poslodavac te odjavljuje i sa mirovinskog i zdravstvenog osiguranja,pa se zdravstveno osiguraj preko muža,a staž si možeš uplaćivati sama(ako želiš).Ti se i dalje vodiš kao zaposlena,ne prijavljuješ se na burzu i ne uzimaš radnu knjižicu od poslodavca,tebi samo miruju prava,a polodavac ti čuva radno mjesto i mora te primiti natrag na posao.
    Dopust možeš prekinuti i ranije,prije kraja.U tom slučaju opet pismeno obavijestiš poslodavca o svojoj namjeri i nakon toga se vraćaš na posao ranije.
    Nadam se da si shvatila,ako šta nije jasno-pitaj!

  21. #21
    Ms. Mar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    830

    Početno

    Tanči, hvala ti puno.

  22. #22
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Podižem.
    Sigurna sam da sam na forumu jednom vidjela formu zahtjeva za neplaćeni porodiljni, ali sad ga nikako ne uspijevam naći
    Ima li tko par riječi, da prepišem od vas?

  23. #23
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno Re: Neplaćeni dopust tj. mirovanje radnoga odnosa do tri god

    Citiraj Lora163 prvotno napisa
    Istekao mi je porodiljski do 1. god. starosti djeteta. S obzirom da mi se mama, koja je trebala čuvati djecu, razbolila, a i kćer mi je nedavno dobila ne tako krasnu medicinsku dijagnozu, odlučila sam ostati na neplačenom dopustu tj. koristiti pravo na mirovanje radnog odnosa do 3. god. starosti drugog djeteta. Moj poslodavac je na to reagirao doslovno ovako: " Predlažamo vam da vam platimo godišnji na koji imate pravo, pa da potpišemo sporazumni! ". Ja sam na to stvarno ostala paf.... pogotovo jer u toj istoj firmi imam još par mjeseci neplačenih prekovremenih koje sam natukla u razdoblju između 2000. i 2003. god.
    2003. sam otišla porodiljski s 1. djetetom, a 2005 sa 2. djetetom.
    Može mi li itko išta savjetovati?
    ovako...

    Po članku 248 ZOR stavku 32 -- to njegovo postupanje spda u najteži oblik prekršaja poslodavca gdje mu je zapriječena kazna od 61.000 kuna do 100.000 kuna.

    Ako ga želiš tužiti ili prijaviti inspekciji rada imaš osnov

  24. #24
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj Rhea prvotno napisa
    Podižem.
    Sigurna sam da sam na forumu jednom vidjela formu zahtjeva za neplaćeni porodiljni, ali sad ga nikako ne uspijevam naći
    Ima li tko par riječi, da prepišem od vas?
    Ponavljam pitanje

  25. #25
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Citiraj Rhea prvotno napisa
    Podižem.
    Sigurna sam da sam na forumu jednom vidjela formu zahtjeva za neplaćeni porodiljni, ali sad ga nikako ne uspijevam naći
    Ima li tko par riječi, da prepišem od vas?
    ma nema forme..izmisliš ju

    u desni ugao na vrhu ime poslodavca kojem podnosiš
    u sredini Molba za neplaćeni rodiljni dopust
    Poštoavni, Molim vas da mi se sukladno Članku XY Zakona o radu odobri neplaćeni rodiljni dopust u trajanju od -do.

    I to je to

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Ja od juče razmišljam o korištenju neplačenog porodiljnog. Ovako. Ja radim u školi, na posao bih se trebala vratiti početkom 5mj. Malca nema tko čuvati, a davati ga u jaslice na mjesec i pol, pa prekidati, pa opet na jesen mi se ne isplati i to mi ne savjetuju u vrtiću.
    Kod mene je situacija malo specifična, jer mi na godišnji idemo kolektivno oko 10.7. Ja sam mislila uzeti neplačeni od početka 5mj do 1.7. Da li to mogu, znači da li bih mogla biti na godišnjem? Raditi ne mogu, ako su svi na godišnjem. Ta dva mjeseca bih gubila mirovinsko? Kolika mi je papirologija za prelazak na zdravstveno preko MM? Mogu li imati problema na poslu zbog uzimanja neplačenog (mislim to je škola, za privatnike znam da bih mogla imati, ali ovdje?).
    Inače, jel to zahtjeva hrpu papirologije i problema? Mislila sam da se samo ode poslodavcu, a sad zdravstveno preko MMa, pa prekid radnog odnosa, sve mi to zvuči prilično zastrašujuće. Savjeti?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Nitko?

  28. #28
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Radim u školi i koristim mirovanje radnog odnosa do 3. godine djeteta (već drugi put).

    Mjesec dana ranije predala sam zamolbu za mirovanjem školskom odboru. Oni su mi odobrili, odjavili s mirovinskog i zdravstvenog. S odjavom zdravstvenog i rješenjem o mirovanju (izdaje škola), preslikom osobne, vjenčanim listom i preslikom radne knjižice MM je prijavio moje zdravstveno na sebe. I to je sve.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    A jel znaš ako se vratim na posao 1.7. plaća i godišnji idu normalno dalje?
    Papire predaš ravnatelju, pa on prosljedi odboru, ili?

  30. #30
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Mirovanje radnog odnosa možeš prekinuti bilo kad.
    Jedna moja kolegica je nakon porodiljnog koristila godišnji, onda su došli zimski praznici pa je tek s drugim polugodištem išla na posao. Tako se dogovorila sa školom. Pitaj tajnicu, mislim da je sve stvar dogovora. Možda onda ni ne trebaš mirovanje, već samo godišnji.

    Zamolbu za mirovanje predaš u tajništvo (moraju je urudžbirati).

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Centrum mundi
    Postovi
    206

    Početno

    Cure pomoć molim!!!
    11.02.09. mi se istjeće porodiljni koji koristim do prve godine djetetova života. Sobzirom da me kod poslodavca čeka radna knjiga nemogu se odlučiti dali da odem na burzu i iskoristim prava ili da koristim porodiljni do treće god. djetetova života odnosno da mi radni staž miruje :?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Centrum mundi
    Postovi
    206

    Početno

    uuups krivo sam se izrazila. mislila sam da mi miruje radni odnos a ne staž.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    Cure pomoć molim!!!
    11.02.09. mi se istjeće porodiljni koji koristim do prve godine djetetova života. Sobzirom da me kod poslodavca čeka radna knjiga nemogu se odlučiti dali da odem na burzu i iskoristim prava ili da koristim porodiljni do treće god. djetetova života odnosno da mi radni staž miruje :?
    Po zakonu ti mogu dati otkaz tek 2 tjedna nakon što se vratiš..... onda ide minimalni otkazni rok..... mislim da je i to 2 tjedan po zakonu osim ako nije drugačije utvrđeno u kolektivnom....
    To ti je još jedna plaća..... namoj potpisati sporazumni jer na burzi nećeš imati nikakva prava.... inače dobivaš neku naknadu (detalje ne znam.... niti kako ti treba "izgledati taj otkaz" da bi dobila naknadu)
    Ukoliko stvarno želiš biti produženo doma, otvori neplaćeno odmah jer poslije nećeš moći.... moraš 30 dana prije obavijestiti poslodavca..... detalje isto ne znam....

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Centrum mundi
    Postovi
    206

    Početno

    Nije mi jasna jedna stvar. :? Kad mene poslodavac odjavi sa zdravstvenog i mirovinskog imam pravo koristit zdravstveno prek MM-a. Znači poslodavac od MM-a predaje tiskanicu 3,kopiju moje osobne te vjenčani list na HZZO? A ja dalje plačam staž .U tom se slučaju netrebam javit na zavod za zapošljavanje?I kaj onda nakon isteka porodiljnog nakon treće godine,jel se moram javit poslodavcu ili kaj? Stvarno ne kužim

  35. #35
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    Znači poslodavac MM-a predaje tiskanicu 3, kopiju moje osobne te vjenčani list na HZZO?
    Da. I poslije dobiješ zdravstvenu iskaznicu.

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    A ja dalje plačam staž?
    Ako želiš možeš si uplaćivati mirovinsko. Ili ne moraš.

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    U tom se slučaju ne trebam javit na zavod za zapošljavanje?
    Ne. Pa nisi nezaposlena. Tvoj radni odnos je u mirovanju, to nije otkaz i nema veze sa zavodom za zapošljavanje.

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    I kaj onda nakon isteka porodiljnog nakon treće godine, jel se moram javit poslodavcu ili kaj? Stvarno ne kužim
    To nije porodiljni, već mirovanje radnog odnosa do 3. godine djeteta. Mjesec dana prije isteka javiš se poslodavcu i kažeš da ćeš doći na posao.
    No, mirovanje možeš prekinuti kad ti želiš, i prije 3. godine djeteta.

    Ali, tebi je kraj porodiljnog 11.2.
    Zamolbu za mirovanjem radn.odn. do 3. god. djeteta moraš napisati i predati poslodavcu najmanje mjesec dana ranije.

  36. #36
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    uuups krivo sam se izrazila. mislila sam da mi miruje radni odnos a ne staž.
    Da, staž ti miruje. Ne radiš i ne ide ti staž.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Ja se svom ravnatelju spremam idući tjedan. Kako radim u školi dosta udaljenoj od kuće, mislim odmah ponijeti i papire, pa imam par pitanja.
    Na koji zakon se pozivam? Gdje da ga nađem (isprintala bih tako da imam ako ravnatelj nije čuo za to)?
    Jel još šta trebam ponijeti sa sobom od papira? Možda djetetov rodni ili nešto slično?
    Matilda imaš ti gdje sačuvan svoj zahtjev da mi ga pošalješ na PM da vidim kako to izgleda.
    Jel pismeno moram podnijeti i zahtjev za prekidom mirovanja, jel planiram "mirovati" samo dva mjeseca.
    Jest da radim u školi, ali stvarno ne volim papirologiju!

  38. #38
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Zakon o radu.
    No, u tajništvu bi za to trebali znati.

    Kad budeš htjlea prekinuti mirovanje, pismeno napišeš zamolbu.

  39. #39
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Na žalost, nemam sačuvanu kopiju svoje zamolbe (obrisala sam je u kompu jer mi neće više trebati).

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Imaš na internetu Zakon o radu. Tamo ti sve piše.
    Što se tiče zamolbe.
    U gornjem lijevom uglu napišeš ime i prezime, adresu.
    U sredini ZAMOLBA ZA ODOBRENJEM MIROVANJA RADNOG ODNOSA
    Tekst:
    Lijepo Vas molim da mi odobrite mirovanje radnog odnosa do navršene treče godine djetetovog života. Mirovanje bi počelo ( datum rođenja djeteta) i trajalo da navršena treče godine.
    Zahvaljujem.
    Potpis

    I to je to. Tako sam otprilike ja napisala i bilo je u redu.
    Ono što su meni pokušali napraviti je da napišem točan datum kada se vračam ( u mom slučaju to je bilo bitno), ali kako sam se naoružala informacijama i zakonima, znala sam da to ne trebam i nisam napisala. Tu su radili probleme, ali nisam odustala. Kroz tjedan dana sam dobila rješenje, normalno do treče godine i da se moram javiti mjesec dana prije nego se vračam na posao.
    To je sve.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    129

    Početno

    Ok. Znači samo taj papir sa zamolbom i da mi odmah kopiraju radnu knjižicu da me MM može prijaviti za zdravstveno.
    Ma ja im i mogu napisati kad se vraćam, jer meni paše ako se mogu vratiti 1.7. jer nama tad počinje kolektivni, a tako i tako mislim s prvim sjednicama nazad u 8 mjesecu. Klince jedno u vrtić, ovo malo u jaslice i to je to. Uh, brzo mi je sve prošlo! :/

  42. #42
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    ne mogu ti odmah kopirati radnu knjižicu. u njoj mora bitii žig od odjave. na zdravstveno te prijavljuje tek kad te škola odjavi. i ta kopija odjave je dokument koji ti treba za novu prijavu.
    u datum početka mirovanja stavljaš datum prvog rođendana, odnosno dan nakon prestanka rodiljnog dopusta ukoliko je različit od tog dana (dešava se kod prijevremeno rođene djece i neadekvatnog produženja)

    i pazi na rokove. 30 dana ranije je zadnje kad moraš obavijestiti poslodavca o namjeri mirovanja, o namjeri povratka na posao... svi zahtjevi podnose se pismeno. a od dokumenata kod podnošenja zahtjeva ev. bi te mogli tražiti kopiju rješenja hzzo-a o rodiljnom dopustu (ako ju ne možeš naći, pozovi se na to da je jedan primjerak dostavjen i poslodavcu )

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    nisam pravnica ali imam uz koristenje ovog mirovanja jedno negativno iskustvo. Mene su prekasno obavijestili da mogu kupiti staz za to vrijeme (maksimalno 24 mjeseca), kad sam dosla na mirovinsko vec je prosla baba s kolacima jer to treba napraviti u nekom roku od kada se radni staz stavi u mirovanje. A dvije godine staza u radnoj knjizici nije malo ako ti fali kad imas 60 godina.
    No pravnice ce to znati tocno objasniti.

  44. #44
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    točno, radi se o produženom (dobrovoljnom) mirovisnkom osiguranju. za vrijeme mirovanja ranog odnosa prava i obveze miruju, dakle ni staž ne teče -osim ako se odlučiš na uplatu produženog mirovinskog osiguranja.

    za prijavu na mirovisnko treba:
    odluka poslodavca o mirovanju radnog odnosa
    radna knjižica
    osobna iskaznica
    tiskanice M1-P i M-11P (početak osiguranja, početak poslovanja obveznika uplate doprinosa)

    doprinos za mirovinsko je cca 520 kn mjesečno (20% od najniže osnovice osiguranja, a ona za 2009. iznosi 2.611,00 kn)

    dodatne info na stranicama mirovisnkog - http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=3

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    [quote="Mirtica"]
    Citiraj No@n@ prvotno napisa
    nemogu se odlučiti dali da odem na burzu i iskoristim prava ili da koristim porodiljni do treće god. djetetova života odnosno da mi radni staž miruje :?
    Zanima me koji su u stvari argumenti za i protiv - prijava na burzu zbog otkaza odnosno mirovanje do 3 g? ako žena zna da će dobiti otkaz, a niti nakon te tri godine vjerojatno je neće htjeti natrag na posao? da li je onda bolje uzeti od burze što se može dobiti i poslije si tražiti novi posao? da li i u tom slučaju može sama plaćati staž?

  46. #46
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    vesna72, da li je u slučaju nove trudnoće ako si plaćaš sam staž dovoljno raditi ona 3 mj. kako bi imala pravo na naknadu?

    i još me zanima, što ako u te 3 god. neplaćenog nađeš drugi posao? moraš li odraditi otkazni rok kod svog starog poslodavca ili možeš početi odmah raditi kod novog?

  47. #47
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    1. hzzo trenutno u prvostupanjskom postupku donosi rješenja po kojima razdobje za koje se plaćaš staž unatoč potvrdi mirovinskog o nepostojanju duga smatra prekidom staža :/

    obje korisnice koje su nam se s tim problemom obratile uputile su žalbu, koja još uvijek nije riješena, tako da novosti nemam.

    nadam se da će donošenjem novog pravilnika to biti ispravljeno.

    2. 30 dana prije prestanka mirovanja trebaš obavijstiti poslodavca i hzzo. kako ćeš raščistiti s poslodavcem, druga je priča.
    ukoliko se dogovorite o sporazumnom prestanku radnog odnosa, moguće je da ne moraš odraditi otkazni rok i da možeš prijeći k novom poslodavcu. ali ako se ne dogovorite, poslodavac ima pravo tražiti da odradiš propisani otkazni rok. iako zor propisuje trajanje otkaznog roka, kolektivni ugovor ili pravilnik o radu može propisati i kraći otkazni rok u slučaju kad ugovor otkazuje radnik (zor samo navodi da ako radnik otkazuje ugovor otkazni rok ne može biti duži od mjesec dana, ukoliko za otkaz imaš osobito važni razlog).

  48. #48
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    vesna, hvala

  49. #49
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,692

    Početno

    opet ja

    došlo vrijeme za moje podnošenje zahtjeva ali evo dileme :?

    - dobili smo preporuku za produženje porodiljnog, odn. dopust za njegu jer smo vježbači pa ćemo predati zahtjev za produženje

    - ako nam ipak ne odobre, ja bih u tom slučaju uzela neplaćeni dopust

    pitanje 1:
    Mogu li uputiti pismeni zahtjev za neplaćeni dopust pa ako mi odobre njegu (obično rješenje stigne prije 1. rođendana odnosno dana odjave s burze), javiti u firmu da sam odustala od neplaćenog?

    pitanje 2:
    Ako sam na neplaćenom, mogu li uopće dobiti potvrdu od firme da sam primljena na neodređeno, puno radno vrijeme koja će mi trebati dogodine za vrtić? Isto pitam i za njegu?!?

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    265

    Početno

    1) radije se usmeno dogovori s poslodavcem i reci da čekaš rješenje o njezi a ako ga ne dobiješ da ćeš ići na neplaćeni pa tada podnesi zahtjev-da poslodavac zna da ne računa na tebe, a i da te ne odjavi prije vremena a ti ipak dobiješ njegu pa opet prijava...-problem je što rješenja za njegu često kasne i stignu tek poslije 1. rođendana.
    2) mislim da ne jer na potvrdi treba pisati da radiš na neodređeno, a tebi je radni odnos u mirovanju-nisam ti sto posto sigurna al mislim da je tako
    I ja imam identičan problem samo se meni radi o produljenju dopusta za njegu.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •