Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Vozi bicikl i sisa

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    prekrasna prica. Ja i mm smo je zajedno citali i odusevljeni smo

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno


  3. #53
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Najljepše na ovom forumu i općenito na rodi je osjećaj da postoje mame koje misle isto što i ti (a nekada odudara od opće prihvaćenih normi). Instinkitvno osjećam da nema tog dana kada ću svom zlatu odrediti da više nema onog što najviše voli. Dok želi i dok me treba ja sam joj na raspolaganju. Ova priča me ohrabruje. Dojenjeje zakon!!!!!!!

  4. #54
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Nježno, jednostavno, prekrasno

  5. #55
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Hvala vam cure

  6. #56
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Jako lijepa prica.
    Samo nisam uspjela skuzit jer sad za fakat prestao cikiti il jos ponekad pita?

  7. #57
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj retha prvotno napisa
    Jako lijepa prica.
    Samo nisam uspjela skuzit jer sad za fakat prestao cikiti il jos ponekad pita?
    Sjeti se pitati svakih nekoliko tjedana.. pa sad vise neznam ni jel bi to racunala pod "dojenje" ili ne bi

  8. #58
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Brišem suze, prekrasno....

  9. #59
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Da ne gubite vrijeme traziti link na pricu, evo ga.

    Mene se posebno dojmilo ovo:
    I tako 365 dana bude dijete i sisa, i onda dođe i 366 dan, a vama je dijete isto kao i dan prije, istu želju pokazuje za sisanjem, i isto oduševljenje...

    Prelijepo, bas sve

  10. #60
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Sjeti se pitati svakih nekoliko tjedana.. pa sad vise neznam ni jel bi to racunala pod "dojenje" ili ne bi
    I sta onda..jel se nacica opako il sam povuce malo da se zasladi?
    Sori ak sam dosadna. Al ja sam sad sva u tom dugom dojenju i razmisljam..dal da polako stajem (fizicki me to melje) il da ovako lijepo postepeno prestanemo..bas sam zbunjena.

  11. #61
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj retha prvotno napisa
    I sta onda..jel se nacica opako il sam povuce malo da se zasladi?
    Sori ak sam dosadna. Al ja sam sad sva u tom dugom dojenju i razmisljam..dal da polako stajem (fizicki me to melje) il da ovako lijepo postepeno prestanemo..bas sam zbunjena.
    Opako se nije nacicao mjesecima. Evo neki dan me trazio da sisa, ja mu dala, on povuce jednom na jednoj (konstatira "hm, u ovoj nema mlijeka"), povuce jednom na drugoj (konstatira "ni u ovoj nema mlijeka"). I ode.

    Danas im je objema dao pusu - nije ni pokazao zelju da sisa

  12. #62
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Danas im je objema dao pusu - nije ni pokazao zelju da sisa
    Joj..kak je to prekrasno.
    Jedan dio mene zeli isto to, a drugi si misli..trebali bi uskoro prestati jerbo ja vise nemrem..i bas sam nekak tuzna kaj to uopce zelim.

  13. #63
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Uh, vi me sad isprdajte, ali ja ne vidim nigdje taj tekst, a tako bih ga pročitala. Pročitala sam citirane ulomke i već sam u tuzi što će i moja mala velika cura nekada prestati pa eto, rascmizdrite me još malo i dajte link, nigdje ne nađem. Ili sam ljankase.

  14. #64
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Uh, našla, zaboravite!

  15. #65
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Onaj osjećaj kada dođeš umorna s posla, a one male plave oči postanu duplo veće kad te ugledaju, i s najvećim osmjehom na svijetu izgovaraju "titaaaaa". Par minuta poslije ja ga, izvaljena u fotelju, gledam kako uživa dok sisa. Lučenje prolaktina kod mene čini svoje – smirena sam i u transu. U svijetu mira i tišine. Imamo trenutak samo za sebe. Na sekundu je stao ubrzani svijet i jurnjava oko nas. Postojimo samo on i ja.


    Tražila sam smajlića koji roni suze i smije se, ali ga nema. No, vi si zamislite

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    SikaPika, ovo je tema iz 2007. :D

    ali sad želim i ja čitati...idem na tražilicu

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    ajmeee, predivna, predivna priča!

    najviše me oduševilo...joj, ma sve me oduševilo

    i moram priznati da mi je posebno drago bilo pročitati da jedna dugodojilica je imala negativan stav spram produženog dojenja jer sam i sama identično razmišljala...pa...do prije par mjeseci.

    a sad osjećam kako se događa jedna neobična promjena u meni. odjednom gutam tekstove o produženom dojenju, o dojenju u tandemu...odjednom mi postaju sličice dojenja neodoljive i čudom se čudim sama sebi, nije mi jasno kako je moguće da mi se stavovi iz korijena mijenjaju...

    neki dan mi se doslovno želudac okrenuo kad sam pročitala postove mama koje su mazale sise ketchupom i senfom da odbiju svoje jednogodišnje bebice (uvjerene da tako moraju)

    do prije par mjeseci sam govorila da ću zadaviti svakog tko mi kaže da je dojenje užitak...a sad se sve više uhvatim da zaljubljeno gledam malu glavicu i rastopim se cijela kad progrglja nešto sa sikom u ustima...ma sva sam poblesavila

  18. #68
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Ha ha, da, je! Do nje sam došla jer sam tražila kada mogu početi voziti dijete na biciklu , ali mi je strašno drago što sam naišla.
    Anchie76 (mislim da je to ona) sam upoznala na jednoj Rodinoj radionici o dojenju i uopće ne ostavlja dojam žene koja bi tako dugo dojila dijete (Anchie76, ne moj ovo krivo shvatiti).
    I ja sam (dok M. nije bila ni u najluđim snovima) mislila kako je produženo dojenje bed, ono, navlačite te dijete bilo gdje..., a sada, znam da bi joj dala siku u sred, ne znam, filma u kinu.
    Uz M., dojenje je najljepša stvar koju mi je majčinstvo donijelo i želim da traje što duže.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    177

    Početno

    anchy,rasplakala me vaša priča o dojenju..Koliko emocija u jednom tekstu,ma predivno..Sve si tako lijepo sročila..Mi smo kraće dojili i smatram da bi svaka žena trebala barem pokušati jer je predivno iskustvo,zaista. Nisam vjerovala dok nsam postala mama svom suncu.Muž je uvijek bio uz mene,čak mi je htio služiti umjesto izdajalice,sto nikad nije pitao dokad ću ga dojiti i bilo mu je žao kad smo prestali kao da je on doživljavao isto što i ja.I stvarno je dojenje predivno iskustvo za dijete i roditelje

  20. #70
    acqua avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    333

    Početno

    Tekst je predivan! Hvala što si prekreanu priču i emocije podijelila s nama.

  21. #71
    mali mrav avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    138

    Početno


  22. #72
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ajme hvala vam ja trazila tekst o ciscenju perilica i naletim na moju podignutu temu

    Anchie76 (mislim da je to ona) sam upoznala na jednoj Rodinoj radionici o dojenju i uopće ne ostavlja dojam žene koja bi tako dugo dojila dijete (Anchie76, ne moj ovo krivo shvatiti).
    Ma naravno da te necu krivo shvatiti... ponekad sam i sama to pomislila dok sam ga jos dojila. Ono kroz razgovor s nekim pomislim "ajme ovi garant misle da mi je dijete odraslo na adapt, da sam umisljena k** koja ne bi djetetu dala sisati od straha da joj se sise ne opuste a iznenadili bi se da ga jos uvijek dojim "

    I ja sam googlala za tekstom o perilicama, pa da ne morate moju pricu traziti preko googla, evo linka:

    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...2ID=&Show=2403

  23. #73

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav
    Vidim da je prošlo dosta godina od zadnje porukice ali ja sam slučajno naišla na ovu temu i bas bi htjela pročitati pricu no nikako ne mogu pronaći tekst pa ako netko slučajno ima link ili nekakav savjet bit ću jako jako zahvalna.
    Hvala
    Posljednje uređivanje od my sofia : 28.09.2017. at 20:59 Razlog: Pogreška

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ajde ja nisam pročitala taj iskonski test a baš me zanima


    usput danas ja projurila pored jedne mame koja nosi djete u nosiljci, mama brzo hoda, i kad sm prošla vsim kak dete mirno cica

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •