U zadnje vrijeme moram povremeno ostajati na poslu i navecer i po noci tako da za takve slucajeve moram smisliti i nekakvu prehranu ... a ne da mi se bas svaki put samo mazati kruh s namazom, putrom, pastetom ili pak klopati jogurte i mueslice ... i onda na scenu stupaju svi oni lokali koji dostavljaju klopu po narudzbi.

Kakva su vasa iskustva sa njima? Imate li neki posebno za preporuciti ili pak za pokuditi? Vasi specijaliteti?

Isto tako, u posljednje vrijeme sam primjetio da je manje takvih letkica po sanducicima ... znaci li to da takvom biznisu bas ne cvjetaju ruze?

Evo mojih dosadasnjih iskustava:
- cevapi: po kvaliteti klope rubelj je za mene zakon, no problem je sto dostavljaju samo klopu u vrijednosti 50 ili vise kuna (citaj: 2 cevape) tako da kad sam sam na poslu to ne dolazi u obzir.

- tjestenina i rizota: do sada mi se najvise svidio Edo sa Jaruna, jedini je problemcic sto im cesto treba malo duze da stignu (iako nisu bas daleko). I lignje su im OK, a mozda je najbolji mornarski rizoto.

- pizze: nisam bas veliki ljubitelj pizza,a i cini mi se da tu kvaliteta ne varira puno, no pizzeria Kum je dosad uvijek bila na visini zadatka

- generalno: catering Rubikon (Hrusevacka ul. pored Selske) je uglavnom OK, iako je klopa ponekad zeru premasna. Zanimljivo je da je taj catering vec godinama na "trzistu" no ime se mijenjalo vec nekoliko puta. :?