Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 110 od 110

Tema: Jesam ja preekstremna?

  1. #101
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Ja bi htjela da H jednako voli mene i MM. No, ipak je mama na 1. mjestu.
    No, tata je na 2.

    No, barem je jedna stvar dobra kod bocica (ne dojenja): tata se moze uljuciti i povezati s bebom
    Pa ne povezuje se dijete samo preko cice! Otac se može povezivati s djetetom tak da ga nosa, presvlači, premata, kupa, šeta, priča mu i pjeva (malo teže za očekivati ).
    Pa naravno ali onda uz sve ovo:nosa, presvlači, premata, kupa, šeta, priča mu i pjeva...moze i hraniti :D

  2. #102
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i dojenu bebu može hraniti tata... kad počne dohrana 8)

  3. #103
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Pa ne povezuje se dijete samo preko cice! Otac se može povezivati s djetetom tak da ga nosa, presvlači, premata, kupa, šeta, priča mu i pjeva (malo teže za očekivati ).

    Kao prvo, obično su žene na porodiljskom pa su više vremena s djetetom, dok otac obično radi pa je logičnije da je dijete više usmjereno na mamu u toj prvoj dobi.
    moj muz radi sve ovo sto si nabrojala, i dorian ga obozava, ali ipak je nemoguce da ostane s tatom i dva dana bez mene, a kamoli dva tjedna, koliko ostane sam sa mnom
    A jesi li ga probala ostaviti dva dana s TMom?? MIslim, nisam ga niti ja, ali nisam niti bila u prilici (čitaj: nuždi) pa nisam išla eksperimentirati, ali kladim se da bi bilo ok... mada, ipak je vrijeme koje sam u toj dobi provodila s mišonjom bilo skoro 80%. Da je, npr. od rođenja bio MM s njim veći dio dana, a manji dio dana ja, kladim se da bi situacija s ostajanjem bila obrnuta.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    MM je fenomen - on kaže da ja sve bolje znam, i kupati i presvlačiti i stavljati toplomjere i čepiće za temp. i sada kada počinje dohrana hraniti i čistiti nosić, on je pored mene i kaže da "asistira" ali nikako preuzet glavnu riječ, a kada mene nema, ma njih dvoje funkcioniraju ko urica i sve hoće - e, tko je ovdje lud :?

  5. #105
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj jazzmama prvotno napisa
    MM je fenomen - on kaže da ja sve bolje znam, i kupati i presvlačiti i stavljati toplomjere i čepiće za temp. i sada kada počinje dohrana hraniti i čistiti nosić, on je pored mene i kaže da "asistira" ali nikako preuzet glavnu riječ, a kada mene nema, ma njih dvoje funkcioniraju ko urica i sve hoće - e, tko je ovdje lud :?
    I kod nas je bila slicna situacija. MM je sve znao, ali kada sam ja bila doma, samo je asistirao. Mislim da je razlog sto je kada je sam doma onda je opusteniji. A kada mama gleda, onda je sav napet da ne pogrijesi.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    362

    Početno

    Znaju oni jako dobro tko drži 3 ugla kuće, ali but of kors neće da priznaju

  7. #107

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    Ja moju Emu ne ostavljam nikome kada nisam tu ni na sekundu osim mm, i za to imam konkretan razlog da ne bi "neke" mame rekle da sam cudna i extremna (btw. to mi nekako lici na sve one babe i dede, posto sam i za njih cudna, znate vec, voda ,hrana, da se ne ponavljam)
    Naime Ema se sa nekih 3.mes. zagrcnula sopstvenom pljuvackom, ja sam je podigla,protesla, nista, njoj je samo curilo niz usta ne pamtim vise znam da je bilo strasno mm je uzeo za nogice okrenuo prodrmao i ona je dosla sebi.
    Eto ja nemam problem sa rodbinom oko hrane i sl. taj deo smo odavno zavrsili, ali me je jednostavno uzasno strah ostaviti je, sta ako se zagrce, ili pocne da place pa se zaceni...
    Dok spava obilazim je na svakih 10.min da je proverim.
    Kad poraste verovatno ce biti drugacije, sada je ovako i svi smo srecni, sigurni i zadovljni.
    A da li smo nekome cudni...pa ne bi bio prvi put

    Moja najveca sreca 25.08.2006.

  8. #108
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    i dojenu bebu može hraniti tata... kad počne dohrana 8)
    je, je....MM je samo cekao taj dan a kad je dosao...moram ga naganjati da ju nahrani

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    i dojenu bebu može hraniti tata... kad počne dohrana 8)
    je, je....MM je samo cekao taj dan a kad je dosao...moram ga naganjati da ju nahrani
    Ovako i kod nas. On je očekivao da će A. fino zijevati i jesti čim počnemo s dohranom .

  10. #110
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Nisi preekstremna za moj pojam. Radis kako moras, kako osjecas. Nemozes protiv sebe. Ja sam Mejru drzala uz sebe non stop sve do godinu dana. Jeste dojila je, a nebi joj nista falilo da sam ju npr. sa 8/9 mj ostavila kod svekrve na par sati dok ja i MM trknemo u kino. Ali nisam mogla. Dosta puta sam se svadjala sa MM. Nije me razumio.

    Od Ahmeda sam se lakse rastajala (i rastajem). On i nije previse vezan uz mene kao Mejra. I danas dan Mejra nekad zna proplakati iza vrata (a ja s druge strane) kada moram na college na par sati...cesto pomislim 'e nomoram danas ici...odbila je veceru, rucak...zaspace gladna'...

    Haos

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •