Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 410

Tema: Šibensko rodilište

  1. #51
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    e neznam ni ja.
    pitaj MGrubi.
    on je zbilja super doktor.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    dr A vam drzi preglede u svojoj kuci, samo nazovi info i pitaj za broj. On je moju prijateljicu spasio.
    Dr L mi je jednom vrsila sasvim slucajno pregled u bolnici kad sam morala napraviti sistematski za firmu, djelovala mi je sasvim pristupacno i dobro.
    Stvarno samo rijeci hvale za nju!

  3. #53
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    i ona je isto super.ma svi su oni ok,sad kad nema kimeruše. :D

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    onda nemam straha ma tko god me dopao!

  5. #55
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mislim da si sad sigurna.

  6. #56
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    čula sam da su promjenili doktore u ambulanti
    mama mi je rekla da je nju dopao Zmijanović
    jel tko zna detaljnije?

  7. #57
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    je zmijanović ti je sad u ambulanti...ima već par mjeseci.i super je-tako kažu, jest da je mlađi ali da je odličan.

  8. #58
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    tko je sve oša od stare garde?
    ja sam službeno u Konjevode, ali ne da mi se ići priovjeravati ...

  9. #59
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    koliko ja znam konjevoda je još tamo(ja sam kod njega, a privatno sam kod živkovića).pitat ću baš mater ko je sve otišao.koliko je meni poznato više nitko.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    ...par recenica mog iskustva ...
    imala sam osjecaj da me niko ne sljivi 2%(trudnocu sam vodila kod dr konjevode koji nema veze s rodilisstem i tu na forumu sam procitala da bi se trebala pribaciti kod nekoga od njih iz rodilista i ici privatno, ali sam naivna mislila da za to nema potrebe i da je svaka rodilja ista, da cu dobiti jednaku paznju( javio se i nekakav inat zasto bi ja trebala ici privatno iz krivih razloga) +trudnoca mi je bila uredna, a dr konjevoda mi se kao stariji dr cinio iskusan....srica sve je dobro proslo pa nisam zazalila ...
    ne znam uopce ima li smisla pricati o odnosu dr-rodilja(sta je prezalosno), i opcenito se osoblje drzi dosta na distanci, hladno, sta je meni bilo neshvatljivo jer ipak u tim danima zenama je najpotrebnija topla rijec, savjet, ne mogu opisati taaj osjecaj - meni se desilo nesto najljepse a njihovo drzanje ko da to umanjuje, obezvrjedjuje...
    i sta me uzasno smetalo nehigijena u wc-ima. imaju 3 wc koja su uvik sporka, ali uvik, kosevi uvik puni ulozaka, sve puno fleka od krvi, ma katastrofa...pregadljivo, stalno sam se bojala da cu pokupit kakvu bakteriju...
    i na kraju moram pohvaliti babicu koja me porodila, ona mi je bila super, tocno onakva kakva babica i treba biti;topla, draga, iskusna...marija supe

  11. #61
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    kikki skroz kužin na šta misliš!!rodilište je gadljivo!wc-katastrofa. a rađaona??jel se tako uopće može zvati?med. sestre su grozne, ljute se kad ih zoveš(ima 2 med. sestre kojima neznam ime ali su bile super-hvala bogu)a moram pohvaliti babicu anu, predobra je!!legenda, uvik nasmijana, vesela.ja samo morala na hitni carski i ona je bila cilo vrime uz mene i to mi je masu značilo!
    ja sam prvu trudnoću isto bila kod konjevode...ma on ni nezna za uzv, ja sam bila samo jednom.onda sam se prebacila kod živkovića i super mi je on!kao doktor je odličan!!

  12. #62
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    kikki ja sam napisala da svak treba imati jednog dr sa ginek - rodilišta pa makar kod njega iša "poluprivatno" tj u uzv ambulantu na poliklinici. razlika je derastična.
    a ana, dr ž. sam dobro upoznala u 4 mj ležanja na gin i mogu reći da je (felix editirala). pored njega bi umrla jer me prvo - otpustija sa rastućom cistom U 18.tj trudnoće doma, a kad sam na svoju ruku došla u petrovu hitno su me operirali. drugo - ležala sam u njegovoj bivšoj sobi mjesecima ko inventar. situacija npr.sljedeća: ležim sam u 4krevetnoj sobi i dolazi on u svakodnevnu vizitu (koja nije bila svakodnevna, znala bih trčati za doktorima da mi pogledaju jutarnji ctg jer sam zadnjih mjesec dana bila tamo samo zbog kontrole ctg-a), dakle dolazi on u vizitu, pogleda u sobu i kaže " a nema nikog, mogu ja na godišnji" i izađE, a ja KO P.... zaključak: nisam išla kod njega privatno. razlike sa njegovim pacijentima su drastične
    :?
    :?
    :?

  13. #63
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    meni je žao šta je kod tebe tako ispalo, ali moje iskustvo je drukčije!mislim da nije uredu da se tako ponašao prema tebi i nema opravdanja!ja samo mogu reči da je prema meni bia super i da evo zahvaljujući njemu imam 2 živa i zdrava sina! a moglo je biti svašta jer mi ctg nije bia dobar, i da se nije odlučija za hitni carski ko zna kako bi sve završilo!

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    evo ja malo podižem šibensko rodilište,nažalost ne čini mi se da se tamo nešto mijenja na bolje

    šogorica mi je tamo u petak rodila sina i mislim da su joj porod zakomplicirali koliko su mogli,nepotrebnim intervencijama

    kako joj je ovo drugo dijete,pa je iza sebe imala duge i bolne sate na stolu pod dripom,željela je što duže ostati doma
    cijelu noć je bila pod svojim trudovima,odmarala je,puhala,šetala,kaže da joj uopće nije bio problem i da bi tako mogla još dva dana
    krenuli su u bolnicu kad su joj trudovi bili na dvije minute

    u bolnici-standard,nije se ni snašla već su joj prokinuli vodenjak
    tada su joj trudovi postali puno jači,no nova intervencija,dali su joj malu dozu dripa,injekcijom a ne preko braunile i kaže da je onda postalo luđački

    srećom za 20 minuta bila je otvorena skroz,no onda su uslijedili problemi-tiskanje
    malome su krivo procijenili težinu
    tiskala puno puta bezuspješno

    a sad slušajte ovo:
    kaže:ne možeš vjerovati u kojem sam položaju rodila
    glava joj je visila prema dolje jer su spustili gornji dio kreveta prema dolje,tako da su joj koljena bila skoro na glavi
    snažno su joj pritiskali trbuh,mali je izletio,popucala naravno ko kokica
    mali nije plakao ,bio je modar,modar,4600,53 cm

    ali ni to nije kraj
    silom su joj vukli posteljicu van,kaže da ih je oko nje bilo valjda 10
    pa joj nije cijela izašla
    pa je iskrvarila
    pa su je uspavali
    pa je završila na transfuziji
    i još danas ne može ustati na noge od slabosti

    umjesto da su je pustili da sa tako lijepim prirodnim trudovima polako rodi svoje dijete,ctg je bio super,uopće nije bilo potrebe za svim glupim intervencijama

    mali Dino je OK,već lijepo ciki, no traumu na porodu mogli su mu prištedjeti

  15. #65
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno


  16. #66
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ronin, strasno mi je zao sto se to dogodilo tvojoj sogorici.

    zao mi je svake rodilje koju izmrcvare i svakog djeteta koje se tako nasilno rodi.

    sibensko rodiliste je stvarno grozno... ali nema tu pomoci dok god zene pristaju na takav tretman. :/

  17. #67
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    ... ali nema tu pomoci dok god zene pristaju na takav tretman. :/
    o tome sam razmišljala
    ja sam pravi "kandidat" za borbu na pravo prirodnog poroda...
    samo : to ne dolazi u obzir tokom poroda, jer ako se osjetim napadnuto ili ugroženo na bilo koji način moje tijelo će početi usporavati porod do pronalaska sigurnog okruženja
    sigurnije mi je ostati kući nego ići s njima u borbu :/
    MM ne može biti tokom poroda (ili bilo tko drugi) pa da ta osoba "osigurava" i brani rdiljina prava
    promjene trebaju biti prihvačene "iz unutra", treba bar jedan dr. koji shvaća važnost , ni u Vž ne bi bilo drukčije da nema dr. Jukića i sestre Erike
    nije sve na rodilji

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    velik je problem to što ne puštaju očeve na porođaj
    jer žene,onako polusvjesne i izmučene,često donesu neracionalnu odluku

    a čini mi se da se,ispravite me ako griješim,u tom rodilištu doktore gleda ko Bogove čija je riječ zakon

    stvarno ne znam zašto su izmedikalizirali njen porođaj koji je išao savršeno,bila je već 7 cm otvorena

    ona je odlučila ostati što dulje kod kuće,no ipak je putovala s Murtera i čekala da joj trudovi budu na 2 minute,mislim da više nije imala što čekati

    i naravno,klasika:čim je došla u bolnicu otvorena 7 cm sa trudovima na 2,oni su -stali.i zato su prokinuli vodenjak pa su se ponovno vratili.

    ma najveća je istina da sve dok se žene tamo ne počnu zauzimati za sebe biti će im isto,ovako je sve podređeno komociji liječnika

  19. #69
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    u pravu si ronin.

    sibensko rodiliste je ko goli otok. kad dodjes tamo, prvo te zakljucaju a onda muce. da im 10 zena zaredom dodje i kaze ne moze to tako, mozda bi se nesto i pomaklo. ali nema tih 10 zena, u sibeniku ima opcenito vrlo malo rodilja, mislim oko 300 godisnje.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    u pravu si ronin.

    sibensko rodiliste je ko goli otok. kad dodjes tamo, prvo te zakljucaju a onda muce. da im 10 zena zaredom dodje i kaze ne moze to tako, mozda bi se nesto i pomaklo. ali nema tih 10 zena, u sibeniku ima opcenito vrlo malo rodilja, mislim oko 300 godisnje.
    to što ima 300 rodilja godišnje ustvari i nije na neki način loše
    to znači da ne vlada tolika gužva i nema potrebe za porođajima "kao po traci",znači da ima volje mogli bi se maksimalno posvetiti rodiljama i ne požurivati ih
    a ipak se uredno dobije cijeli paket

    jednom mi je jedna žena iz Šibenika koja je rodila šestero djece pričala kako joj je šesti porod trajao pola sata,ono ,došla je u bolnicu skoro pa gotova ali nemojte misliti da joj nisu dali par kapi dripa,eto,da "brže izleti"
    mene je ta priča zgrozila

    pošto je tako malo rodilja mislim da bi trebalo raditi pritisak ,slati mejlove ravnatelju,napisati kakav dobar članak u Šibenskom listu,
    jer ovo je strašno....

  21. #71

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    ne mislim da je u sibeniku malo rodilja, ali su sve one totalno neupucene u svoja prava....a doktori se ponasaju katastrofalno....primjer-dr pregledava zenu koliko je otvorena (ona u trudovima) i ne obraca se izravno njoj nego sestri i govori-sestro recite gospodji bla blaa bla :? i kako da se ta zena osjeca??? nize od mrava.....
    a zene? one su opet druga prica....pristat ce na sve samo da krace traje! pricala sam s prvorotkom par dana nakon njenog poroda i ona bi se spasila da su joj dali drip! ona je ljuta zasto ga nije dobila!! inducirani porod je po njoj super stvar!! ostala sam paf. dakle, to je vec 5 slucaj zene (koji ja znam) koja je rodila u sib bolnici i koja smatra drip, interventni, inducirani?? porod kao bogomdane!
    premalo se zna o posljedicama koje nepotrebne intervencije mogu izazvati.

    sad o broju rodilja....evo prije 5 dana rodjeno je 725 dijete (br.narukvice)....nemam pojma jel to puno ili malo. znam da imaju 3 ili 4 stola.

  22. #72
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    3 stola, 1 prethistorijski, 1 novi koji može mjenjati oblik u poluležeći (dr. A je reka da to nije dovoljno , no bar se ne leži) i 1 za CR
    1 rađaona

  23. #73
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    kikki u pravu si, ovaj broj od 300 se odnosi samo na grad sibenik. ostatak su rodilje izvan sibenika. moja greska.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno


    sve se može oćekivat u ovom rodilištu grozno...

  25. #75
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    strašnooo


    iskreno ja imam riječi hvala za : babicu anu, daniru i dr. hemerich!!!
    mene je tek 4 dan okupalo a rodila carskim...jedva se digla 3 dan....

    a to kad me išla okupati,pere ona mene gazom kad dolazi druga medicinka i govori:ajd ostavi sad to ima pršuta na stolu :?

    helloouuuu

    ali vjerujem da se odnose prema nama ko prema kravama!!!

    rađaona je kaaataaastrofa...čak imaju i plijesan po zidovima

    vidila sa žiku pa je rekao da se kolje s ravnateljem da preurede ginekologiju i rodilište jer kako mi on kaže tamo su zbilja neljudski uvjeti !!
    ljut je jer ni on nemože normalno raditi fali im masu stvari!!
    bitno da je ravnatelj preuredija psihijatriju!! :/

  26. #76
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    i evo priznajem: zbilja te nitko ne šljivi tamo 5 %!!

    cure previše sam se nadala da će napokon biti bolje ali bile ste u pravu i moj zaključak je da je rodilište grozno a i doktori mogu na reparaturu!

  27. #77
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    evo ja malo podižem šibensko rodilište,nažalost ne čini mi se da se tamo nešto mijenja na bolje

    šogorica mi je tamo u petak rodila sina i mislim da su joj porod zakomplicirali koliko su mogli,nepotrebnim intervencijama

    kako joj je ovo drugo dijete,pa je iza sebe imala duge i bolne sate na stolu pod dripom,željela je što duže ostati doma
    cijelu noć je bila pod svojim trudovima,odmarala je,puhala,šetala,kaže da joj uopće nije bio problem i da bi tako mogla još dva dana
    krenuli su u bolnicu kad su joj trudovi bili na dvije minute

    u bolnici-standard,nije se ni snašla već su joj prokinuli vodenjak
    tada su joj trudovi postali puno jači,no nova intervencija,dali su joj malu dozu dripa,injekcijom a ne preko braunile i kaže da je onda postalo luđački

    srećom za 20 minuta bila je otvorena skroz,no onda su uslijedili problemi-tiskanje
    malome su krivo procijenili težinu
    tiskala puno puta bezuspješno

    a sad slušajte ovo:
    kaže:ne možeš vjerovati u kojem sam položaju rodila
    glava joj je visila prema dolje jer su spustili gornji dio kreveta prema dolje,tako da su joj koljena bila skoro na glavi
    snažno su joj pritiskali trbuh,mali je izletio,popucala naravno ko kokica
    mali nije plakao ,bio je modar,modar,4600,53 cm

    ali ni to nije kraj
    silom su joj vukli posteljicu van,kaže da ih je oko nje bilo valjda 10
    pa joj nije cijela izašla
    pa je iskrvarila
    pa su je uspavali
    pa je završila na transfuziji
    i još danas ne može ustati na noge od slabosti

    umjesto da su je pustili da sa tako lijepim prirodnim trudovima polako rodi svoje dijete,ctg je bio super,uopće nije bilo potrebe za svim glupim intervencijama
    nemam riječi :shock:
    u cijelom ovom popisu ne nalazim niti jednu stvar koju su dobro napravili.
    ležanje po trbuhu, navlačenje posteljice, monstruozno!
    izmrcvarili su i nju i dijete, trebala bi ih tužit.

    a taj protugravitacijski položaj, gdje ženi visi glava i rađa uzbrdo je zaista umobolan.
    moja prijateljica je prekjučer rodila na SD isto tako veliku bebu (4650g) i to VBAC, nije joj bilo lako, ali gotovo da je sjedila da bi beba polako izašla.
    a ovi ženu okrenuli naglavačke :shock: .

    baš mi je žao i žene i bebe
    ja ne razumijem kako itko može opravdavati ovako nešto

  28. #78
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    ronin, jel ima sanse da tvoja sogorica napise zalbu na rodiliste i ministarstvo?

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    56

    Početno

    Meni je privuklo pažnju davanje Syntocinona u injekciji. Jel sigurna da je ta injekcija bila "drip"? Ako se ne varam, to je STROGO zabranjeno i uvijek se mora davati razrijeđeno, u obliku infuzije. Kad se taj lijek daje nerazrijeđen nastaju tako jaki trudovi da može prsnuti maternica.
    Sve ostalo je katastrofa. Za tužbu.

  30. #80
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    kad malo dođe sebi, neka napravi bar anonimnu prijavu
    takve stvri se ne smiju tolelirati

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    ronin, jel ima sanse da tvoja sogorica napise zalbu na rodiliste i ministarstvo?
    Bojim se da nema.
    Nećete moći vjerovati,ali s njom je na porodu bila njena svekrva(a znate da u šibenskom rodilištu rodilja inače rađa sama),zato što ona radi u bolnici u laboratoriju.Dakle imala je na neki način povlašten tretman,hm...zaista ga je i dobila.
    Kažem za šogoricu da nema šanse,iako sam razgovarala s njom cijelo ljeto,o nepotrebnim intervencijama,o dripu...
    međutim,jako je mlada,ima 20 godina,i vjeruje onome što joj svekrva i liječnici kažu kao Bogu.
    Također,u kući ima računalo ali ga ona baš ne koristi,iako sam joj napisala Rodinu adresu i uputila je na forum.
    Žao mi je jako,nije trebalo tako ispasti.
    Moja draga ipak spada u onu skupinu žena koje je navela Marta.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj studeni prvotno napisa
    Meni je privuklo pažnju davanje Syntocinona u injekciji. Jel sigurna da je ta injekcija bila "drip"? Ako se ne varam, to je STROGO zabranjeno i uvijek se mora davati razrijeđeno, u obliku infuzije. Kad se taj lijek daje nerazrijeđen nastaju tako jaki trudovi da može prsnuti maternica.
    Sve ostalo je katastrofa. Za tužbu.
    Gle,oni njoj nisu objašnjavali što joj daju.
    Sama mi je rekla da čim su joj dali injekciju da se počela doslovce raspadati od bolova,čim joj je počelo kolati venama.mislim da je primila drip.I ona misli.

  33. #83
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ana-blizanci, ako si u kontaktu s nekim lijecnikom iz rodilista, sto oni kazu na ovakvo nehumano i nestrucno ponasanje?

  34. #84
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    sto oni kazu na ovakvo nehumano i nestrucno ponasanje?

  35. #85
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    mislim da oni misle da su je "spasili"

  36. #86
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ma iskreno, oni su ti svi nervozni!!sad idem kod dr. H na kontrolu idući tjedan pa ću baš s njom popričati!!
    inaće znam da je itekako nehumano u šib. bolnici!!!

    primjer: cura rodi carski i leži s menom u sobi....dovedu joj djete oko 22 h i kažu daj maloj jedti, a cura nemože živit od bolova po se ja dižem(a sveeee me boli) i zvonim im da dođu. i napokon dođe neka sestra i bahato kaže curi: šta da ti ja sad napravim???daj maloj jesti.
    kako je cura tek rodila nema mlijeka pa nezna šta dalje....jedna med. kaže daj joj malo adapt. , druga kaže nemoj, i tako u krug!!!

  37. #87
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    novosti iz Šibenskog lista:
    posvađali su se dr.Ž i dr.-ica R-R
    rodilaj je došla s trudovima i puknutim vodenjakom, u smjenu dr. R-R , ona je htjela ubrzati porod s dripom, u to je naišai dr. Ž i suprostavio se toj odluci, htio je da se porod nastavi prirodno, izbila je svađa ... na kraju je intervenirala policija
    nažalost, zbog svađe (koja je po svemu ) izbila ispred rodilje, žena se prepala, trudovi su se dakako zaustavili ...

  38. #88
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    medjuljudski odnosi su u tom rodilistu vec godinama teze naruseni.

  39. #89
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Stvarno žalosno!
    S ovim je sve rečeno o šibenskom rodilištu i doktorima koji tamo rade.
    Naravno,rodilja je kao i uvijek izvukla najdeblji kraj.
    Iskreno se nadam da ona i dijete neće imati nikakvih posljedica.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    :shock: :shock: pa ima li ova tragedija od rodilista kraja?? ocito ne....agonija se nastavlja.....

  41. #91
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    dr. Ž se sukobio da porod bude prirodan (točno ta riječ se koristila)
    dr. Ž je prijatelj dr.A
    dr.A je naklonjen prirodnom porodu

    možda se nešto i pokreće iznutra ši rodilišta
    nada umire zadnja

  42. #92
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    dr. Ž se sukobio da porod bude prirodan (točno ta riječ se koristila)
    dr. Ž je prijatelj dr.A
    dr.A je naklonjen prirodnom porodu

    možda se nešto i pokreće iznutra ši rodilišta
    nada umire zadnja

  43. #93
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Ako je odgurivanje doktorice nada za nešto jadni mi s takvim rodilištem

  44. #94

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    da....da nije zalosno bilo bi smijesno.....ši rodiliste i fizickim obracunom za pravo prirodnog poroda.....
    necu vise, skuzajte, ali me ovo sokiralo

  45. #95
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    došlo je do sukoba
    odgurivanje može imati više oblika
    ako saznam detaljnije, javim

  46. #96
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Zamislite kako je bilo jadnoj ženi u trudovima dok se ovi naguruju i svađaju oko nje.Izgubila je trudove i dobila nekakvu infekciju

  47. #97
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    U šibenskom listu piše da je dr.Ž odgurnuo dr.R i otišao u kancelariju

  48. #98
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj tonina prvotno napisa
    Zamislite kako je bilo jadnoj ženi u trudovima dok se ovi naguruju i svađaju oko nje.Izgubila je trudove i dobila nekakvu infekciju
    infekciju je dobila jer je imala tu bakteriju u sebi (a i ne piše kako je porod nastavljen, niti koja dr. je nastavila asisitirati tom porodu)
    normalno je da u stresnoj situaciji trudovi uspore ili stanu, čim se situacija smiri i rodilja, trudovi će nastaviti
    oksicitin je u krvi , ali se podignuo adrealin pa blokira njegovo djelovanje (stres) , čim adrealin padne , prestati će i blokada

    svađa ne uzrokuje infekciju

  49. #99
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Do infekcije je došlo zbog istjecanja plodne vode dok su se budale svađale a ne brinule o rodilji.
    Nemam namjeru rspravljati se ovdje,samo znam šta sam pročitala u novini.
    Šta se stvarno ne dobiva infekcija od svađe??
    Nisam znala to do sad

  50. #100
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ni istjecanje plodne vode ne uzrokuje infekciju.

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •