Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 410

Tema: Šibensko rodilište

  1. #151
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Bumblebee jako mi je žao zbog tvoje boli.
    U svoja 4mj života na ginekologiji sam vidjela svašta. Znam neke slučajeve prijavljivanja doktora zbog npr. neuočavanja nekucanja srca na kontroli trudnoće (!). Vjerojatno bi i ja bila u toj skupini da nisam na svoju ruku otišla u Petrovu gdje su se čudili što ovi nisu reagirali na moju situaciju i operirana sam po hitnom postupku. Grozno.
    Drži se i ustraj u borbi

  2. #152

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Bumblebee strašno mi je žao
    Ali podržavam te za RR u potpunosti....Ona je za jedan drugi odjel
    Sretno

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Šibenik - okolica
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala na potopri!
    Što prolazi više vremena sve više mislim da državno odjvetništvo neće ništa napraviti. Osjećam se kao sitna riba tražeći da se u 21. stoljeću ne događaju takve svari!
    Znam da bolnica nema novaca, ali više od plijesni, potrganih plahti i spavačica, me muči način kako te tretitaju. Oni su bogovi, ti ne znaš ništa, a kad pitaš što se dešava, gledaju u tebe kao da smo pale s Marsa.
    Rodila sam i prvog sina u šibenskom rodilištu, i ni tada nisu bili bolji. Da u sobi nisu bile medicinska sestra i doktorica koje su već rodile, poludila bi od brige jer mi nitko nije želio odgovoriti na moja pitanja, npr. " Zašto moja beba povraća sukrvicu?".
    Znam da se u Šibeniku svakodnevno rađaju djeca, živa i zdrava, ali moj sin nije živ zahvaljujući njihovom "...lako ćemo, ima vremena..."

  4. #154

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    69

    Početno

    Bumblebee, jako mi je zao sta ti se to dogodilo. znam da to nije dovoljno da se umanji tvoja bol, ali to je jedino sta mogu napraviti / reci.
    procitala sam sva vasa razmisljanja i dojmove o ginekolozima u sibeniku i o odjelu ginekologije. ja osobno nikada nisam bila tamo. rodila sam u zadru i to samo zato i iskljucivo da pobignem od nasih ginekologa. tada me spasija rodak jer me upozna sa svojim prijateljem, sta radi ka ginekolog u zadarskoj bolnici. on me i porodija i sve je bilo super, tako da iman odlicno iskustvo s poroda.
    sta mene boli je to sta svi nemaju takvo iskustvo s poroda, jer porod ka porod je nesto predivno, rada se novi zivot.
    ja sam imala srice jer sam imala "vezu", recimo to tako. a sta je sa zenama koje ne poznaju nikog? one su manje vridne? ja ne znam koliko ce tribati vrimena da se promini nacin ophodenja sa trudnicama i rodiljama u nasim bolnicama, ali jedno znam, da ima vise ginekologa ka sta je dr zmijanovic u sibeniku i dr kulisic u zadru svima bi nam bilo puno lakse se odluciti na ponovni porod.
    netko od vas je naglasija da bi trebali briniti za generacije koje ce tamo tek doci. da, slazem se, moja malena sada ima godinu i po, ne znam oce li ona ikada uopce doci do tog da ima svoju dicu, ali ako dode, zelim da je se tretira ka ljudsko bice koje ce dovesti zivot na svit.
    sramota je sta mnoge bizu iz naseg grada (kao i ja) roditi na miru, umisto da se skupimo sve kao mlade majke i zahtijevamo prominu. znam da je realnost nesto totalno drugo i da se promine ne mogu dogoditi priko noci, niti ne znam sta bi se tocno tribalo napraviti da se nesto promini, ali da zena rada s glavom doli i nogama gori, da zene se moraju skrivati u wc-ima do izgona, to je jednostavno neoprostiva sramota! a o tome da se jede prsut umisto da se brine o pacijenticama, da se mami kojoj beba povraca ili pljuca sukrvicu kaze "lako cemo, polako", ma ne mogu to ni komentirati. ne moze se covik nadiviti da tako nesto uopce postoji!
    sada sam bas ljuta!

  5. #155
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    isuse mili.....ma čula sam za tu rr...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...ajme odma poludin....poblesavin......ne čudovište...ma još goreeee....kako ta može živit mirnoooooooo....kako???????

  6. #156
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    zahvaljujući tadašnjem ministru zdravstva bile su smanjene kvote za specijalizaciju ginekologije
    i sad kad bi ta generacija trebala zamjeniti staru gradu, nema tko
    u ambulanti rade penzioneri (dr. M, dr. K ...)
    ginekolozi iz rodilišta svaki 4.dan su cijeli dan u kninskom rodilištu
    otkazi nisu opcija jer se guše u poslu

    i tu je sav problem
    i da hoće dati otkaz lošim dr-ovima, ne mogu
    jedino možda prijava medicinskoj komori za oduzimanje licence, onda više ne mogu raditi

    samo da pohvalim dr. Anića
    i ja sam pobigla u Vž rodilište

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Šibenik - okolica
    Postovi
    12

    Početno

    Znam da otkaz neće dobiti, a prijava liječničkoj komori neće donijeti ništa jer ne mogu izgubiti licencu, na to su me odmah upozorili. Liječnici se, što i je najgore, međusobno štite!!!
    Jedini način ih je staviti na sud ili barem prijaviti.
    Nije ni njima ugodno kad im krim policija dođe na vrata. Nije neka utjeha, ali se nadam da bar par noći nisu spavali.
    Imaju i oni svoju djecu pa, ako u njima ima nešto ljudskosti, će razmisliti što su napravili.
    Znam da, ako i budu okrivljeni, meni to neće donijeti mir. Ja ću biti sretna samo ako budu umirali u onakvim mukama kakve je prošlo moje dijete radi njihove gluposti.
    Zato i pišem da apeliram na mame da takve stvari ne prođu bez prijave, jer sutra će to opet napraviti, a tada neće biti sretnog završetka.

  8. #158
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    slažem se da treba se govotriti, prijavljivati ...
    samo sam htjela reči da se ne očekuje neki veliki pomak

    no i mali pomak je pomak na bolje

    Bumblebee
    nemam riječi da kažem koliko mi je žao zbog toga što vam se desilo

  9. #159
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Znam da otkaz neće dobiti, a prijava liječničkoj komori neće donijeti ništa jer ne mogu izgubiti licencu, na to su me odmah upozorili. Liječnici se, što i je najgore, međusobno štite!!!
    Jedini način ih je staviti na sud ili barem prijaviti.
    Nije ni njima ugodno kad im krim policija dođe na vrata. Nije neka utjeha, ali se nadam da bar par noći nisu spavali.
    Imaju i oni svoju djecu pa, ako u njima ima nešto ljudskosti, će razmisliti što su napravili.
    Znam da, ako i budu okrivljeni, meni to neće donijeti mir. Ja ću biti sretna samo ako budu umirali u onakvim mukama kakve je prošlo moje dijete radi njihove gluposti.
    Zato i pišem da apeliram na mame da takve stvari ne prođu bez prijave, jer sutra će to opet napraviti, a tada neće biti sretnog završetka.
    u potpunosti te razumijem, tebi kad sam ovo pročitala ostala sam i ja bi isto tako reagirala i tako mislila. I ja im želim sve najgore zato što su ovo napravili tebi i malenom

  10. #160

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    bumblebee

  11. #161

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Znam da otkaz neće dobiti, a prijava liječničkoj komori neće donijeti ništa jer ne mogu izgubiti licencu, na to su me odmah upozorili. Liječnici se, što i je najgore, međusobno štite!!!
    Jedini način ih je staviti na sud ili barem prijaviti.
    Nije ni njima ugodno kad im krim policija dođe na vrata. Nije neka utjeha, ali se nadam da bar par noći nisu spavali.
    Imaju i oni svoju djecu pa, ako u njima ima nešto ljudskosti, će razmisliti što su napravili.
    Znam da, ako i budu okrivljeni, meni to neće donijeti mir. Ja ću biti sretna samo ako budu umirali u onakvim mukama kakve je prošlo moje dijete radi njihove gluposti.
    Zato i pišem da apeliram na mame da takve stvari ne prođu bez prijave, jer sutra će to opet napraviti, a tada neće biti sretnog završetka.
    Dobar glas daleko se čuje, a loš još i dalje.

    Nek se pronese glas o njima ...

  12. #162
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    bumblebee

  13. #163
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    bumblebee ja koristila pretražnik i otišla da pročitam tvoju priču jer nikako ne mogu zaboraviti ovu tvoju rečenicu

    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Znam da, ako i budu okrivljeni, meni to neće donijeti mir. Ja ću biti sretna samo ako budu umirali u onakvim mukama kakve je prošlo moje dijete radi njihove gluposti.
    i sad sam još više treba ih goniti do pakla i nazad (oprosti na izrazu). Ima li što novog od Državnog odvjetništva?

  14. #164
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    shvacam tugu i ljutnju, ali molim vas cure da malo smanjimo tenzije i koristimo prikladniji rijecnik

  15. #165
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    shvacam tugu i ljutnju, ali molim vas cure da malo smanjimo tenzije i koristimo prikladniji rijecnik
    istina, malo sam preburno reagirala, skužila sam kad sam se ohladila, ali već sam bila poslala. Osjetljiva sam na djecu i životinje, ne mogu si pomoći.

  16. #166

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Šibenik - okolica
    Postovi
    12

    Početno

    I ja se ispričavam na prenaglim riječima! Žao mi je!

    Želila bih samo da naše rodilište bude na ponos mama i beba, naravno i tata. I ne samo rodilište nego i ostali dijelovi bolnice.

  17. #167
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    Bumblebee

    slažem se s tobom...

  18. #168
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    ja jednostavno ne mogu virovati kad ovo sve čitam...pa ko je to RR...ajme majko koja katastrofa...

    a ja ostala i dalje kod dr. junaković, uf glupa li sam i još prebacila karton u bolnici kod nje, jer sam bila kod dr. nakića....
    sad mi je ža i išla bi kod dr. zmijanovića, jer dosta njih govori za njega da je odličan, ali jel to sada moguće???
    i još ako sam trudna (menga mi kasni), morat ću cijelo vrijeme kod nje...

  19. #169
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    dajte molim vas može li mi netko odgovoriti :? :?

  20. #170
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pa ne znam na sto bih ti odgovorila, nije mi bas jasno sto te muci.

  21. #171
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Pa ne znam na sto bih ti odgovorila, nije mi bas jasno sto te muci.
    ok, nemoj se ljutiti

    sad sam nedavno pribacila karton kod dr. junaković, jel moguće da sam pribacim ponovno kod dr. zmijanovića (jer čula sam da se može tek nakon godinu dana ponovo pribaciti)?? ili misliš možda da ostanem kod nje??

  22. #172
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    dr. junakvoći ti možda i neće biti na porodu, tj. nije obavezna biti tamo osim ako je njena smjena

  23. #173
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    dr. junakvoći ti možda i neće biti na porodu, tj. nije obavezna biti tamo osim ako je njena smjena
    a znam da mi ne mora ona biti, al ja sam čula sad zanje vrijeme od dosta ljudi da ona prepada ljude, da govori svašta samo da zastrašši...
    jel netko ima iskustva s njom???
    cijelo vrijeme sam bila uvjerena da je dobra al sad kad je trudnoća u pitanju malo se bojim
    pa šta vi mislite??? šta mi je pametnije?
    jel se mogu sad pribacivati kod nekoga ako sam se nedavno kod nje pribacila

  24. #174
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    cure jel istina da dr. zmijanović više ne radi na poliklinici nego na odjelu, šta to znači da se kod njega više ne može imati karton jel tako??? jedino se može privatno kod njega???
    ajde molim vas ako netko zna više o tome

  25. #175
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    navodno je tako. zasto ne nazoves i ne pitas?

  26. #176
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    navodno je tako. zasto ne nazoves i ne pitas?
    a ne znam ni sama di da nazovem...
    ma ja sam pribacila karton kod dr. junaković prije jedno mjesec dana i tada sam radila briseve...pa ja mislim da sad treba proći godinu dana da prebacim karton kod njega ponovo jel tako??

  27. #177
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    jel zna netko možda gdje radi dr. lambaša, jel mi može netko molim vas poslati njen broj ako ima, bila bih vam zahvalna....
    ne mogu broj nigdje naći

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Šibenik - okolica
    Postovi
    12

    Početno

    Mislim da sam načula da Lambaša radi privatno kod Reljić!

  29. #179

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    pa ja nemam neke pokude za rodilište... wc je renoviran, tople vode ima, sobe su ok kao i stolovi u radaoni.... nije najnovije opremljen i ureden, ali je cisto i uredno

  30. #180

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj anna01 prvotno napisa
    pa ja nemam neke pokude za rodilište... wc je renoviran, tople vode ima, sobe su ok kao i stolovi u radaoni.... nije najnovije opremljen i ureden, ali je cisto i uredno
    mislim da nitko ni nije kritizirao sobe i WC...druge stvari ne štimaju u ovom rodilištu :/

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Šibenik - okolica
    Postovi
    12

    Početno

    Vjerujte mi da, kad izađete iz rodilišta s vašim blagom u rukama, sve loše zaboravljte. I rupe u posteljini, visoke krevete, strgan interfon u sobi za posjete, velike mrlje od vlage...Tamo ste do tjedan dana, beba leži pokraj vas i sve je mirno. Najsretnije ste biće na svijetu! No, previše toga ispod površine nije ok. A uz malo truda sve bi se popravilo!

  32. #182
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Vjerujte mi da, kad izađete iz rodilišta s vašim blagom u rukama, sve loše zaboravljte.!
    loš namještaj da

    ali kako vidim, žene nemaju amneziju iliti blackout za loše i omalovažavajuće ponašanje osoblja

  33. #183

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Vjerujte mi da, kad izađete iz rodilišta s vašim blagom u rukama, sve loše zaboravljte. I rupe u posteljini, visoke krevete, strgan interfon u sobi za posjete, velike mrlje od vlage...Tamo ste do tjedan dana, beba leži pokraj vas i sve je mirno. Najsretnije ste biće na svijetu! No, previše toga ispod površine nije ok. A uz malo truda sve bi se popravilo!
    slazem se!!
    ajme kad se sad prisjetim onog visokog kreveta... ne znam jel mi bilo bolnije popeti se ili sici s njega
    moje zlato je spavalo uz mene, a mjesta na krevetu niti za pomaknuti se
    sto se tice osoblja, nemam nikakvih negativnih iskustava....
    na porodu mi je bila dr. M.H. koja me je umirivala samim svojim prisustvom, a pred kraj samog poroda mi je spasila bebu kojoj su prestali otkucaji.... jedna divna osoba i odlican lijecnik kojeg bi svakom preporucila

  34. #184
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj Tara & koka prvotno napisa
    Citiraj Bumblebee prvotno napisa
    Vjerujte mi da, kad izađete iz rodilišta s vašim blagom u rukama, sve loše zaboravljte. I rupe u posteljini, visoke krevete, strgan interfon u sobi za posjete, velike mrlje od vlage...Tamo ste do tjedan dana, beba leži pokraj vas i sve je mirno. Najsretnije ste biće na svijetu! No, previše toga ispod površine nije ok. A uz malo truda sve bi se popravilo!
    slazem se!!
    ajme kad se sad prisjetim onog visokog kreveta... ne znam jel mi bilo bolnije popeti se ili sici s njega
    moje zlato je spavalo uz mene, a mjesta na krevetu niti za pomaknuti se
    sto se tice osoblja, nemam nikakvih negativnih iskustava....
    na porodu mi je bila dr. M.H. koja me je umirivala samim svojim prisustvom, a pred kraj samog poroda mi je spasila bebu kojoj su prestali otkucaji.... jedna divna osoba i odlican lijecnik kojeg bi svakom preporucila
    e da evo i ja sam napokon došla do nje i idem kod nje na preglede privatno, žena je stvarn odlična svaki put me umiri jer ja stalno sama sebi nešto umišljam ma stvarno je divna, i optimistična....draga, topla, osjećajna...

    a ukoliko budem išla kod nje, postoji li mogućnost da mi ona bude i na porodu iako ne bude dežurna taj dan??? može li ona svejedno doći?

  35. #185

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    27

    Početno

    da, koliko ja znam....ali najbolje bi bilo kad bi je to pitala na sljedecem pregledu... pa nam javi
    zena je stvarno predivna u svakom pogledu

  36. #186

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    rađa li netko u ovom Šibeniku, ljudi? šta se dešava u našem rodilištu, tko je bio zadnji? moje je zadnje iskustvo prije skoro 10 godina, valjda se nešto prominilo? kakve su struje, tko je za prirodnjak, tko se želi što prije rješiti rodilje ? jesu li se umovi razbistrili ili su dr još uvijek na Olimpu, a žene doli negdi? pomozite mi u izboru, zadnjih par godina idem na sistematske preglede sa firmom, upisana sam kod Mikulandre, a nekako mi se ne ide više kod njega, trenutno je "in" Tomićka, ali mi se ne sviđa porod na narudžbu, imate li kakvu preporuku ( doduše sumnjam da će me itko moći naručiti na porod, jer sam prethodne dvije rodila 2 tj. ranije, ovo mi je treća trudnoća, očekujem još brži rasplet )

  37. #187
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    u poliklinici Vita radi dr. Anić
    preporučam

  38. #188

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    baš ti hvala, čula sam za njega da je cool i da ima dobru komunikaciju sa ženama; kakve su mu cijene i kakvu ima mašineriju, možeš li ga zvati na porod? čija je to poliklinika, Reljić ili ? totalno sam van kolosijeka

  39. #189
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    on inače radi i u rodilištu
    za cijene ne znam
    ja sam išla kod njega u bolnicu u ambulatnu, priamo je određen dan u mjesecu
    bio je neki raspored na vratima
    ta ambulanta nije tamo gdje su ginekolozi Konjevoda, Nakić ... nego na lijevo kad se popenješ stepenicama

  40. #190
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Tomicku zaobici u sirokom luku. Sve detalje na pp.

  41. #191
    babel avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    jug
    Postovi
    163

    Početno

    marta prosvitli me, šta se događa s njom :?
    Moje je poznanice sve hvale?
    Mislila san kod nje po drugo mišljenje pošto san opet trudna i ne gine mi drugi carski :/

  42. #192

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    27

    Početno

    dr. Hemerich! :D

  43. #193
    babel avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    jug
    Postovi
    163

    Početno

    Trenutno idem k njoj.
    Misliš stvarno da je stručnjak i dr. u kojeg se čovik može pouzdati?

  44. #194

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Aj Marta na pp mi zašto ne Tomićka
    i ja sam čula samo dobre stvari o njoj.. Iako ne u rangu sa Anićem i Hemerich, ali dosta dobro

  45. #195

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Citiraj jadranka605 prvotno napisa
    Aj Marta na pp mi zašto ne Tomićka
    i ja sam čula samo dobre stvari o njoj.. Iako ne u rangu sa Anićem i Hemerich, ali dosta dobro
    za hem nemam neke rijeci hvale, vaginalno je porodila prijateljicu a beba joj je imala 4700g, ona se nije oporavila nakon 2 miseca..

  46. #196
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj Tara & koka prvotno napisa
    dr. Hemerich! :D
    ja isto idem kod dr. H, i meni je skroz ok....topla i draga...i stvarno joj svaka čast
    idem privatno u ordinaciju reljić

  47. #197
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj jadranka605 prvotno napisa
    Aj Marta na pp mi zašto ne Tomićka
    i ja sam čula samo dobre stvari o njoj.. Iako ne u rangu sa Anićem i Hemerich, ali dosta dobro
    ja isto ne bi kod nje...

  48. #198
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj anna01 prvotno napisa
    Citiraj jadranka605 prvotno napisa
    Aj Marta na pp mi zašto ne Tomićka
    i ja sam čula samo dobre stvari o njoj.. Iako ne u rangu sa Anićem i Hemerich, ali dosta dobro
    za hem nemam neke rijeci hvale, vaginalno je porodila prijateljicu a beba joj je imala 4700g, ona se nije oporavila nakon 2 miseca..
    ma da, šta stvarno?? :shock:

    pa jel znala da beba ima toliko

  49. #199
    babel avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    jug
    Postovi
    163

    Početno

    Evo ja moran pohvaliti dr. H!
    Žena je stvarno pažljiva, detaljna i uvik ju se može nazvati!

  50. #200

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    na poliklinici u ambulanti je umjesto dr konjevode dosla nova doktorica iz splita, preziva se branica.......zna li netko sta o njoj?

Stranica 4 od 9 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •