Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 410

Tema: Šibensko rodilište

  1. #301
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ne treba se radovati da će rodilište biti onovljeno uskoro. to je jako duga procedura. ali ohrabruje činjenica da su se stvari ipak pokrenule.

  2. #302
    glenda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    varaždinka u dalmaciji
    Postovi
    30

    Početno

    čitam malo o rodilištu pa me strava hvata...
    Nisam iz ovoga kraja pa se predomišljam da li da idem doma roditi(VŽ) ili ostanem tu... Tu mi je sve nekak komotnije zbog okoline,ali ak je rodilište takvo- strava!!!!
    Inače doktorica mi je dr.Tomić, a u domu zdravlja dr.Branica, pa ako ima netko nešto podijeliti o njima???
    Kada sam prije 7 godina rađala u Vž nije ni tamo bilo baš bajno tak da ne očekujem baš previše ali, ali...

  3. #303
    sirrenna

    Početno

    draga glenda što se tiće doktorice tomić ona je ok. susretljiva, stručna, strpljiva, ništa ne forsira. No ja sam imala nesreču da me je dopao dr. baica. Ima u šibenskom rodilištu ok ginekologa, ali moje iskustvo s njim je naprosto grozno.
    Posljednje uređivanje od daddycool : 21.04.2010. at 00:49

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ako si kod dr T ne gine ti naručeni porod...ne znam ,iz naše perspektive Varaždin se čini kao nedosanjani san, svi ga hvale i idu iz okolnih gradova tamo

  5. #305
    glenda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    varaždinka u dalmaciji
    Postovi
    30

    Početno

    znam, malo sam se pointeresirala i među poznanicama ovdje i definitivno idem doma u vž. Ja vjerujem da u svako rodilište ima svojih pluseva i minuseva pa tak i ono u Šibeniku, ali razlike su prevelike!!!! A pogotovo jer mi doktorica veli da bi išla na carski- to znači više od tjedan dana u bolnici! Idem onda tamo gdje je modernije!!!

  6. #306
    a.k. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    224

    Početno

    Dali netko zna gdje ima u sibeniku za kupiti grudnjak za dojenje?

  7. #307
    glenda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    varaždinka u dalmaciji
    Postovi
    30

    Početno

    Citiraj a.k. prvotno napisa Vidi poruku
    Dali netko zna gdje ima u sibeniku za kupiti grudnjak za dojenje?
    Ima Pokraj Dalmarea Plodine šoping centar i unutra jedan dućan sa baby opremom... u isto takvom u VŽ ima grudnjaka, a možeš ih žicati da ti naruče sa skladišta ako nema baš taj čas kod njih.

  8. #308
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja sam šibenka pa sam išla rodit u Vž
    (MM je Vž-ovac)

  9. #309

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    4

    Početno

    ni tu nikoga nema od 5.mj.! dajte se javite trudnice, majke i sve druge, da čujemo šta ima u šibenskom rodilištu novoga, kod koga voditi trudnoću, nedavna iskustva itd. ja sam do nedavno vodila trudnoću kod dr.glavadanović koji je od 01.10. otišao u mirovinu, da li zna kakva je nova dr. koja je došla umjesto njega i koga možete preporučiti za vođenje trudnoće.

  10. #310
    a.k. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    224

    Početno

    ja sam vodila trudnocu privatno, ali sam bila prijavljena kod dr. branice, bila sam par puta kod nje, mlada doktorica. Malo sam se namucila kod otvaranja komplikacija u trudnoci kod nje jer mi nije bas dobro objasnila kaj sve trebam pa sam morala dolaziti par puta tj. muz je iso i njegova sestra jer sam ja morala mirovati.
    A u rodilistu se nisam bas nesto provela, pogotvo s dojenjem, nema bas neke realne podrske od strane sestara. A i cudni su kaj se tice posjeta, jedan dan ima posjeta ujutro, drugi nema, pa jedan dan pustaju oceve u sobu, drugi ne, to kako je ko u smjeni.

  11. #311

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj anaps prvotno napisa Vidi poruku
    ni tu nikoga nema od 5.mj.! dajte se javite trudnice, majke i sve druge, da čujemo šta ima u šibenskom rodilištu novoga, kod koga voditi trudnoću, nedavna iskustva itd. ja sam do nedavno vodila trudnoću kod dr.glavadanović koji je od 01.10. otišao u mirovinu, da li zna kakva je nova dr. koja je došla umjesto njega i koga možete preporučiti za vođenje trudnoće.
    Ja sam kod Glavadanovica bila i sad je dosla ta nova ginicka...Jednom sam bila na pregledu samo i sta ja znam...Ne znam sta bi rekla o njoj osim da je spora i detaljna...Sve zivo upisuje u knjizicu ... Nova je pa pazi na detalje...
    Opet je guzva jer je spora...
    Nemam poja sta bi mislila o njoj...Imam jos mjesec i pol do poroda pa cu vidit sta i kako....
    A koliko se sad ostaje u bolnici nakon poroda?Jel jos 3 dana?Ili se moze prije izac?
    Mene ta bolnica toliko frustrira da je to za poludit....Jos ako u ta tri dana nedaju da mi muz udje i djete neg se nadvikujem preko onog stakla....

  12. #312

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    4

    Početno

    ja sam na kraju ipak izabrala dr. zmijanovića u viti i mogu reći da sam zadovoljna, sve lipo objasni i ne žuri se nigdje, jako smiren, baš ok. tu novu dr. koja je zamijenila dr. G. vidjela sam kad sam išla po uputnice, nije mi radila nikakve probleme, sjećam se nje s prvog poroda 2006. tad je bila specijalizantica. ja imam još 2 i po mj. do poroda. a nakon poroda se ide kući nakon 3. dana, eventualno ako bude takva gužva pa te puste prije, što se mislim, rijetko događa u ši... za bolnicu mi nije toliko, izdržala bi i u gorim uvjetima ta 3 dana samo da sve prođe u redu i da dr. i babice budu ok.

  13. #313

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    A znaci dr. Zmijanovic radi u Viti? On je super stvarno!Skroz smiren!Da mi bar on bude na porodu.....

  14. #314

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj alverde prvotno napisa Vidi poruku
    A znaci dr. Zmijanovic radi u Viti? On je super stvarno!Skroz smiren!Da mi bar on bude na porodu.....
    eee, da bar! bilo bi to super...

  15. #315

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Dr. Glavadanovic vodio mi je i prvu trudnocu i sve je bilo izvrsno,bila sam vrlo zadovoljna.Ponovo sam trudna pa sam odlucila da mi i drugu trudnocu vodi isto on,kod njega odlazim privatno bez obzira sto je otisao u mirovinu,dalje radi i svima bih savjetovala da idu kod njega.Na odjelu ga svi znaju i uvijek moze pomoći!

  16. #316

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Da al Dr.Glavadanovic ima puno vise iskustva,smiren,njezan,uvijek je spreman pomoci!

  17. #317

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Jest,dr.Glavadanovic je super!On sve objasni ljepo i smireno..Sta god da pitas sve ti kaze....
    Nisam znala da radi privatno...Ne znam ni di mu je ta privatna ordinacija!?

  18. #318

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    5

    Početno

    Ova nova ginekologica,sto sad radi mjesto dr.Glavadanovica je katastrofa!Ja ne zna,mozda je ona mlada jos al ona se toliko neprofesionalno ponasa da je to strasno....
    Dodjes joj na pregled,pregleda te nista negovori...nit si otvorena ni nisi...Pitas je nesto promrlja...
    Na uzv sam kod nje bila vec par puta uopce neokrece ekran da vidis bebu neg ga samo sebi okrene i gleda,suti....piskara nesto u knjizicu,svu je isarala....
    Pitam je kolika beba ona tek iz treceg puta ti kaze i to na jedvite jade..
    Ja jos nisam dozivila na uzv da mi neokrenu ekran...
    Mislim da cu dalje nbastavit privatno vodit trudnocu,mada nisam pri lovi...jer ovo me neprofesionalno ponasanje strasno iritira...
    To je moja trudnoca i zelim znati sta se desava sa mnom...
    Boze pomozi nam sa takvim ginekolozima...

  19. #319

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6

    Početno

    Drage moje Šibenke,
    primjetila sam da sve idete privatno kod tih doktora šta su vam predobri. Baš me zanima koliko bi vam bili dobri da im ne stavljate u džep. Moje mišljenje o šibenskom rodilištu i osoblju je negativno, toliko da sam drugi put išla u Zadar i zadovoljna sam tom svojom odlukom. Na šibenskom rodilištu vlada neprofesionalizam i neuljudnost (svaka čast iznimkama kojih ima) ali valjda je to kao i sve drugo u Šibeniku. Di god da krenete neljubaznost i bezobrazluk. Tamo bi trebalo na nivou grada organizirati tečajeve iz pristojnosti i bon tona, pogotovo za sve zaposlene u raznoraznim uredima državne uprave.

  20. #320
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Dr. Branica više ne radi u ambulanti? Jel to gotova stvar? Zna li se tko će doći na njeno mjesto?

  21. #321
    runi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj simfiza prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje Šibenke,
    primjetila sam da sve idete privatno kod tih doktora šta su vam predobri. Baš me zanima koliko bi vam bili dobri da im ne stavljate u džep. Moje mišljenje o šibenskom rodilištu i osoblju je negativno, toliko da sam drugi put išla u Zadar i zadovoljna sam tom svojom odlukom. Na šibenskom rodilištu vlada neprofesionalizam i neuljudnost (svaka čast iznimkama kojih ima) ali valjda je to kao i sve drugo u Šibeniku. Di god da krenete neljubaznost i bezobrazluk. Tamo bi trebalo na nivou grada organizirati tečajeve iz pristojnosti i bon tona, pogotovo za sve zaposlene u raznoraznim uredima državne uprave.
    Slažem se svakom tvojom rječju, napisala si točno onako kako jest u Šibeniku gradu...

  22. #322
    buhtla avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj runi prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se svakom tvojom rječju, napisala si točno onako kako jest u Šibeniku gradu...
    Iako se slazem da bi u Sibeniku bilo jako dobro malo poducit ljude ljubaznosti moram rec da je moje iskustvo sa rodilistem i osobljem bilo prekrasno a inace sam tu udana, uvezena sa kontinenta xD . Isla sam kod doktora Zmijanovica privatno i bio mi je super, ali je jednako tako bio super i kad sam lezala na ginekologiji, sveukupno mjesec i po, i kad sam kasnije isla na kiretazu. I kad imam problem javim mu se i dodjem gdje je najzgodnije, ako je dezuran na odjel, ako je u ambulanti na poliklinici tamo a ako je u Viti onda tamo. I jednako se ophodi sa pacenticama koje vode trudnocu na poliklinici i onima kojima vodi privatno. Cak sam potrefila i da je bio dezuran kad sam rodila A i ostali doktori, osim Baice koji mi je cudan skroz, su super stvarno. Sestre na ginekologiji su odlicne a i u rodilistu su svi bili odlicni prema meni. Babica je bila Renata cini mi se i stvarno mi je pomogla na porodu, a cak je i bila kad smo isle kuci da nas odprtlja kuci :D je da je sve prahistorijsko al nije mi se cinilo prljavo, hrana nije prelosa. Juha je prva liga. Mene je vise od poroda bilo strah babice, doktora i sestara i misla sam ic negdje dalje (Zadar, Zagreb. Cak i Knin je bio opcija) ali nakon prvog lezanja u bolnici sam se odlucila za Sibenik i nisam pozalila, bilo mi je ko iz bajke :D porod mi je stvarno bio prekrasno iskustvo al mislim da je to bila vise stvar srece nego pameti :D i cini mi se da nisam u vecini sta se tice super iskustva :S

  23. #323

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Šibe...2/Default.aspx



    ( iako bi rode mogle pomisliti da po broju postova na ovoj temi nama ni ne treba novo rodilište )

  24. #324

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    5

    Početno

    nakon svog jucerasnjeg iskustva u sibenskoj bolnici malo sam kopala po netu i naisla na vase kmentare pa evo i moj prilog tome, nazalost los...kako nisam upisana kod nijednog doktora na odjelu a mislila sam biti, nije mi pruzena nikakva pomoc u tom trenutku iako sam dosla po hitnom slucaju s kojeg su me oni proslijedili da tek ujutro idem na drugi odjel. radi se o DOKTORU BAICI, koji me nije primio u ordinaciju nego na hodniku i servirao mi jezikovu juhu; ako s' kod privatnika odi lipo tamo i plati sta si dosla ode kpd mene, lipo ces se upisati u knin tamo se voditi i tamo rodit i rijeena stvar a sta da ti ja sd kazen. na to sam mu rekla kako mi nije nista bitno nego to da mi doktorica trenutno nije u hrvatskoj pa ako mi moze bilo ko pomoci...njegove sestre su mi kasnije kad se on maknuo rekle kako ja to mogu govoriti d sam ja kod privatnika da se to ne govori!!!..sta reci vise...jedan i dovoljna potvrda da idem u KNINSKO RODILISTE KOD NAJBOLJE DR.KOJU SAM SRELA NA SRECU-DR.MIRA HEMERICH! i da napomenem kako je ovaj na spomen njenog imena p*******!!! pitam se sam kako tj moze imati iti jednu pacijenticu!!!!
    Posljednje uređivanje od blackberry : 25.04.2012. at 12:29

  25. #325

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    e, cure molim vas savjet i imam par pitanja. ja sam iz zagreba, ali muž i ja se selimo u primošten (on je primoštenac) e, sad, ja sam u 22 tjednu trudnoće, termin mi je 15.9. i prvo je bio plan da ćemo se selit nakon poroda ali eto dogodile su se neke stvari zbog kojih moramo ranije dolje. trenutno vodim trudnoću privatno (tako sam i prvu, a zadnjih mjesec dana sam išla na preglede u bolnicu). ne znam šta mi je pametnije, da li da se vraćam u zagreb tih mjesec dana prije poroda, pa da sve odradim kao i prvi puta, ili da krenem na preglede u šibenik? hoće li me oni uopće primit? a mislim trebali bi pošto ću se prijavit dole. zanima kakvo je stanje rodilišta, čujem da rade novo i jesu li bebe s mamama u sobi ili ne?

  26. #326
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Nema razloga da te ne prime.
    U rodilištu su radovi, ne znam kad će biti gotovi. Mislim da se boravi na odjelu ginekologije.
    Bebe su u sobi s mamom, 3 puta dnevno ih odnose na kupanje. To ne traje dugo jer ima malo beba pa su brzo nazad u sobi (15-ak minuta).

  27. #327

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    dakle, odluka je pala, rodit ću u šibeniku definitivno jer smo zaključili da nam je komplicirano vraćat se u zg, pa onda opet u primošten.
    uglavnom, sad imam još jedno pitanje, trebala bih se tamo prijaviti kod nekog socijalnog ginekologa, radi uputnica za pregled u bolnici. ne znam kako vi imate praksu, ali ja sam prvu trudnoću vodila privatno , ali zadnjih mjesec dana se moraš javit u bolnicu na preglede, jel tako ide i u šibeniku?
    moja gin. u zagrebu mi je preporučila dr. Anića, on radi privatno i u bolnici.

  28. #328
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Dr. Anić radi u bolnici, ali ti moraš izabrati ginekologa na dispanzeru koji je u sklopu Doma zdravlja (mislim, to su ti izabrani socijalni ginekolozi).
    Mislim da kod nas nema pregleda u bolnici, tek tamo iza termina kad se ide na CTG.

  29. #329
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    Dva puta sam rađala u Šib. rodilištu ali 3. put NEĆU!!! Slažem se da je užas i osoblje je ajme...izuzev par babica(za dr. tomić i dr. zmijanović nemogu komentirat jer ih neznam)....
    ja sam sad kod dr.Hemerich i nebi je mijenjala nizašta na svitu!!!! meni je ona najbolja i najhumanija osoba od svih tamo! i treču trudnoću ću ići privatno kod nje i na porod idem u Knin! uopće se ne premišljam oko toga!

    jer je odjel šibenskog rodilišta gore nego poljana!! trebala bi sad nać ode svoj prijašnji post pa da nepišem sve nanovo!

  30. #330

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    šta je tak grozno bilo? nemoj me plašit!

  31. #331
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Malamaya, odi u Knin. Ma zapravo, odi na pregled i u Ši i u Kn i odluči se gdje misliš da će ti biti bolje. Ali ozbiljno razmatraj mogućnost Knina u svakom pogledu.

  32. #332

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Pridružujem se hvalospjevima dr Hemerich. Na najobičnijem pregledu, dakle ne trudničkom, posvetila mi je punih 45 minuta, i odgovorno tvrdim da ja ljudskije i toplije liječnice u životu vidjela nisam, nakon tri poroda i x liječnika koje sam prošla, što privatnih što državnih.Između ostalog pričale smo o tome kako je u rodilištu u Kninu, zašto je otišla iz Šibenika, i kakvi su joj daljnji planovi za Knin..s koliko entuzijazma govori o tom rodilištu,nevjerovatno nešto...
    Dr Zmijanovića poznam pak privatno, ne kao liječnika, no isto je jedno krasno ljudsko biće, i one koje se odluče za njega također neće pogriješiti.

  33. #333

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    zanima me dali je problem u šibeniku u osoblju,tj. doktorima ili općenito stanje bolnice?
    da li dr. hemerich radi privatno u kninu ili u bolnici? mogu li se prijaviti kod nje?

  34. #334

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Dr Hemerich radi u Šibeniku privatno,a u Kninu je šefica rodlišta.

  35. #335

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    a dr. zmijanović radi privatno ili? jel trebat ću se prebacit kod nekog soc.ginekologa u šibeniku pa me zanima koga mi preporučate

  36. #336
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Ima jedna socijalna ginekološka ambulanta u Šibeniku u kojoj se izmjenjuje 5 ginekologa s odjela (iz bolnice), a jedan od njih je dr. Zmijanović. On je za svaku preporuku.

  37. #337
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Nema dovoljno soc. ginekologa u Šibeniku, nego u ambulanti koja se nalazi bas u bolnici, rade odjelni lijecnici, osim dr. Maric, medjutim, meni je sestra neki dan rekla da ne primaju nove pacijentice, jer su primili hrpu zena kad je dr. Batinica otisla. A te odjelne lijecnike ne mozes nikad uhvatiti, moras tamo čamiti čekajući... Ne znam što bih ti savjetovala.

  38. #338
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Evo i Jurane.
    Mislim da se ne zna unprijed koji doktor ce u ambulantu pa mozes naletit i na neke antipaticne dinosaure....

  39. #339
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Imaju oni neki raspored, određuje se početkom mjeseca. Kažu i na telefon kad je netko koga želiš. Evo broja: 212720

  40. #340

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    znači ta ambulanta je baš u bolnici. Meni je moja ginekologica preporučila da se javim dr. aniću, a koliko sa shvatila on radi samo privatno i u bolnici ali ne u toj ambulanti,jel? ma ja ću nazvat pa ću vidjet šta će reć. baš vam hvala cure

  41. #341
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa Vidi poruku
    Pridružujem se hvalospjevima dr Hemerich. Na najobičnijem pregledu, dakle ne trudničkom, posvetila mi je punih 45 minuta, i odgovorno tvrdim da ja ljudskije i toplije liječnice u životu vidjela nisam, nakon tri poroda i x liječnika koje sam prošla, što privatnih što državnih.Između ostalog pričale smo o tome kako je u rodilištu u Kninu, zašto je otišla iz Šibenika, i kakvi su joj daljnji planovi za Knin..s koliko entuzijazma govori o tom rodilištu,nevjerovatno nešto...
    Dr Zmijanovića poznam pak privatno, ne kao liječnika, no isto je jedno krasno ljudsko biće, i one koje se odluče za njega također neće pogriješiti.

    Potpisujem!!!
    Na svakom pregledu kod dr.Hemerich ja sam se osječala ko da sam došla na piće s frendicom predraga i predobra osoba

  42. #342
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Citiraj Malamaya prvotno napisa Vidi poruku
    znači ta ambulanta je baš u bolnici. Meni je moja ginekologica preporučila da se javim dr. aniću, a koliko sa shvatila on radi samo privatno i u bolnici ali ne u toj ambulanti,jel? ma ja ću nazvat pa ću vidjet šta će reć. baš vam hvala cure
    Malamaya, kako si, jesi uspjela otić vidjeti rodilište?

  43. #343
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Da li postoji soc. ginekolog koji u Sibeniku upisuje pacijentice, tj. ima mjesta?

  44. #344
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    cujem da ce sibensko rodiliste ostati jos dugo jedino dalmatinsko rodiliste bez baby friendly titule...
    koma koma

  45. #345

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    108

    Početno

    ej, evo da se javim. nisam vidjela rodilište, ali sam bila na pregledu kod dr. Anića i prezadovoljna sam. Odličan je i pažljiv i temeljit i ima vremnea za sva moguća pitanja, ma čista petica! ja sam sad u 35. tjednu, za tjedan dana idem opet kod njega na pregled, pa ću svratit do rodilišta. pitanjce samo jedno, beba je dakle stalno samnom, jel ju ja i prematam? pitam čisto da znam šta uzet sa sobom u bolnicu

  46. #346

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav curke!
    Za početak svaka čast svim majkama,ženama i kraljicama koje su bile hrabre da objave svoju priču o ovom rodilištu ma kakva god ona bila i tako svim budućim mamama na neki način otvorila oči i podjelile s nama svoja iskustva! Hvala vam
    Ja trenutno nemam nikakvu ispovjest o šib.rodilištu jer ga još uvijek nisam vidjela no i mene to očekuje tamo negdje u 2.mjesecu kad će na svijet doći moje prvo maleno zlato!
    No mogu reći svoja iskustva o doktorima. Prije par godina bila sam kod dr.Junaković i ona je ostavila očajan dojam na mene, nimalo susretljiva, bahata i arogantna, iskreno neznam zašto. Kako živim u Vodicama najzgodnije mi je ići kod dr.Tomić u njenu privatnu ambulantu, ok doktorica, komunikativna no ponekad "teške" ruke. Kod nje sam tako otvorila trudnoću doduše prilično kasno u 12.tjednu zato što zaista nisam imala kako naslutiti da sam trudna jer zbog blagih problema s jajnicima i ovulacijom ponekad jednostavno preskočim menstruaciju, tj.ne dobijem ju, no to nije bitno! Na tom prvom pregledu ja sam bila vidno iznenađena i poslije mi je bilo čudno što me nije uputila na nikakve labaratorijske pretrage (krv,urin,Rh faktor...). ******************** I tako se ja danas ujutro već u 15.tjednu uputim da nađem socialnog doktora da otvorim bolovanje,a i da mi obavi pregled. Tako da je trenutna situacija ovakva- Dr.Anić u bolnici ne prima nove pacijente, na odjelu su i dalje dr.Junaković i dr.Marić, i još se izmjenjuju po danima dr.Živković,Tomić,Baica,Zmijanović i novi mladi dr.Kovačič iz Splita. Ja sam se odlučila za Zmijanovića i idem kod njega 13.9...
    Eto nadam se da sam kome pomogla!
    Držite se!
    Posljednje uređivanje od daddycool : 06.09.2012. at 12:07

  47. #347
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    Meni je Anić bio na slučajnom pregledu s blizancima, i zadovoljna sam bila. topao i drag. zmijanović je isto odličan i drag doktor koji nije nimalo ni bahat ni arogantan. doktorica marić, njoj svake pohvale jer je spasila moje blizance kad mog doktora za to nije bilo briga! stoga dr marić, skidam kapu na profesionalizmu i svemu šta je učinila za mene i moje mališane...bez nje....neću ni da pomislim šta bi bilo.... a dr. hemerich, ponovit ću, za mene najbolja osoba ikad! obično mi žene nevolimo ići na te preglede, al kod dr. hemerich je to kao da odete na kavu i ugodan razgovor uz veliku dozu smijeha i veselja

  48. #348
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Upravo na vijestima otvorenje novog šibenskog rodilišta!!

  49. #349
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vidjela sam Jako lijepo izgleda. A one stare sobe u kojima je barem 6 žena, možda čak i više.... Uh... Bilo je vrijeme za novo rodilište!
    Sretno cure u novom rodilištu. Neka bude puno sretnih roditelja i beba!

  50. #350
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    http://sibenskiportal.hr/2012/10/01/...sko-rodiliste/

    Na pitanje očekuje li da će nakon uređenja rodilišta, manje šibenskih rodilja odlaziti na porod u Knin što je posljednjih godina postao svojevrstan trend, dr. Živković odgovara:
    - To je stvar odabira, ne znam što pacijentice očekuju. Ovdje mogu dobiti maksimalnu pažnju, iskrenost, neće im nitko ništa glumiti, lijepo će im se sve objasniti te imaju permanentan stručni nadzor od ulaska u rodilište. Medicina je postala kao hotelijerska usluga. Pacijenti gledaju kakvi su uvjeti prije rađanja i poslije poroda što je vrlo bitno, međutim, vrlo je bitna i stručnost – poručio je šef rodilišta.

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •