ja sam poslana sa ginekologije (di sam ležala 4 mj) na rodilište oko 9 ujutro. dr.B me posla. vjerojatno me više nije moga gledati na odjelu. još sam bila i prinila nakon "prijetećeg prijevremenog". bila sam otvorena samo 3 prsta, a trudove sam imala lagane u leđima. taj dan je RR bila u rađaoni, a dr.A dežuran.
u rađaoni su bile 2 žene, jedna pacijentica dr.A pa ju je on porađa, a druga od dr.T koja je iz Knina došla da je porodi.
tako se dr RR osjećala strašno ugroženo pa me smistila u predrađaonu i rekla "Martinice moja ništa se ti ne brini, ja ću tebe brzo poroditi". stavila mi drip. prokinila vodenjak. ove dvi rodila. ja ni makac. svi dr me došli obići jer napakon, ja, inventar stigla u rađaonu. dr.T mi je vodila sobu pa me posjetila i rekla doslovno "došla sam iz knina poroditi svoju. moram ići. a ti, slušaj, dr RR se možda čini simpatičnom, ali ona je luda i ja ću reći dr. A da se pobrine za tebe."
Cool.
Onda je došla RR i rekla da je ona mislila da će to brže, ali radi ona do 14, stići ćemo mi.
i prošlo 14. i dođe RR i kaže da će ostati jer me baš želi poroditi.
i dođe 17h i kaže RR da joj je strašno žao ali mora voditi sina na klavir.
i ode.
na koncu me porodija dr.A, čista petica, u 21 h.
ostala sam dan duže u bolnici, tj. NOVU GODINU jer je Karlo imao infekciju zbog prokinuća vodenjaka