Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 410

Tema: Šibensko rodilište

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    146

    Početno Šibensko rodilište

    Ima li itko da ima pozitivna iskustva iz šibenskog rodilišta? Zanima me i što trebam ponijeti sa sobom za bebu, koliko čega? Smije li MM biti sa mnom u rađaoni?

  2. #2
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    za ta 3 dana (ili 7 ako je carski) za bebu su potrebne jedino pelene i puno dobre volje za dojenje. možda izdajalica ako ti mlijeko naglo dođe jer su one 2 u rodilištu rasklimane. tebi trebaju stvari za osobnu higijenu, a pidžamu njihovu koristiš. zadnji dan ti mogu donijeti robu za bebača, uključujući pelene za široko povijanje.
    ako ti je trudnoću vodio netko sa ginekologije bit će ti o.k., on će te poroditi i obilaziti. u protivnom...hmm, malo kave i čokolade babicama i čistačicama 8)

  3. #3

    Početno sibensko rodiliste

    Sto se tice babica one su super!Barem su prema meni bile dobre!Cistacice su katastrofa!!!!Ponasaju se kao da su doktori!Deru se na tebe sto ti je pukao vodenjak,sto curi sve okolo pa moraju brisat!Ma strasno!Meni je doslo da sa onim bolovima sama brisem kad je njoj tako tesko!Cistacice se ponasaju ma kao da si stoka!!Ja sam bila sama u sobi jer su sve sobe tad bile pune !Bilo mi je JAAAKO dosadno!Dijete mi je bilo 3 dana gladno jer nisam imala mljeka da dojim a oni preferiraju dojenje!!Jedva sam cekala izac doma!Kad je beba plakala od gladi i ja sam plakala sa njim! !Bilo mi ga je zao!Sad kad razmisljam o drugom porođaju,vise se nebojim bolova i porodjaja nego se grozim bolnise i ostanka u njoj!!A kreveti visoki jedva se popnes onak izmrcvarena i jadna!Pa ono staklo kad dodje neko da te psjeti,nit cujes ikog nit tebe cuju,jos ako u isto vrijeme dođe 5-6 zena na to staklo e onda je to uzas!!Ma to rodiliste treba renovirat i dat makar ocevima da uđu i zagrle zenu i djete!Mislimda od sve te sekiracije nisam ni imala mljeka!?

  4. #4
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mislim da su cure već sve napisale

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno Re: sibensko rodiliste

    Meni je tamo prije tri godine bilo sjajno!

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Sto se tice babica one su super!Barem su prema meni bile dobre!
    To, naravno, ovisi o ekipi na koju naletis, a i o tome sto ti je "Super". Nemam rijeci prigovora na osoblje.

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Cistacice su katastrofa!!!!Ponasaju se kao da su doktori!Deru se na tebe sto ti je pukao vodenjak,sto curi sve okolo pa moraju brisat!!?
    Ma ne dam ja ni doktoru da se dere na nekog!
    Moje iskustvo s cistacicama i puknutim vodenjakom, u nedjelju u 3 sata ujutro, 100% suprotno:"Nista ne brinite, sve je to normalno..."

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    a sam bila sama u sobi jer su sve sobe tad bile pune. Bilo mi je JAAAKO dosadno!!?
    Besplatni apartman od 30 m2!!!! :D
    Pa sad, mozda je to bolja opcija nego da imas nekog tko se ne gasi i samo gnjavi (ili stalno mlije na mob ili da moje dijete place nocu i nikom ne da spavat ili ... ). Osim toga, nitko ti ne brani da proseces do susjedne sobe ili da procaskas s osobljem, A muzic i ina ekipa moze doc pod balkoncic 8) . U Splitu je bio obicaj da otac s ekipom dodje pjevat pod prozor rodilje (moj zet svoj zeni... , pred Splitskim rodilistem/bolnicom)
    U Sibeniku ti se moze dogodit da budes danima sama, jer imaju malo poroda.

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Dijete mi je bilo 3 dana gladno jer nisam imala mljeka da dojim a oni preferiraju dojenje!!!?
    I? jesi na kraju dojila ili nije islo? Vidis, u npr.Zadru je zena luda ako trazi da ne daju formulu novorodjencetu! Neke majke to izludjuje i baca ih u ocaj.

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Jedva sam cekala izac doma!Kad je beba plakala od gladi i ja sam plakala sa njim!
    Zao mi je zbog tvoje brige i tuge, vjerujem da je strasno biti tako bespomocan. Nedavanje formule je provjereni nacin da ti mlijeko dodje. A dojenje je vjestina koja se UCI i nije sramota imati poteskoca i traziti pomoc. To sto smo zene ne znaci da po defaultu znamo dojiti. Početna kolicina je zlica mlijeka dnevno, teško je procijeniti imamo li mlijeka ili ne, dolazi u većim količinama za nekoliko dana. Osim toga,djeca se vazu, pedijatar ih promatra i on je taj koji bi trebao odluciti o tome treba li nadohrana. Neonatolozi u Sibeniku su stvarno izvrsni.
    Nitko ti ne brani da doneses formulu sa sobom, kao ni svoju pidjamu niti odjecu za bebu, nitko ti ne brani ni da odes iz bolnice kad to zazelis. samo stavis svoj potpisic...
    Mozda je dijete plakalo i iz dugih razloga, ne samo od gladi, sigurno je strasno biti tek rodjen! Naravno, majcinska intuicija rijetko grijesi pa vjerujem da si tocno procijenila zasto place.

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Sad kad razmisljam o drugom porođaju,vise se nebojim bolova i porodjaja nego se grozim bolnise i ostanka u njoj
    Jesi razmisljala o odlasku u Split, Rijeku... ? Mozda se tamo budes bolje osjecala.

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    A kreveti visoki jedva se popnes onak izmrcvarena i jadna!
    Ajme, stvarno su uzasni. Na mojih 1,60 m to je bilo pravo planinarenje. A tek sto je zuljala plastika na madracima koju nisu bili skinuli jer su bili novi pa da duze traju 8) ! Ali, Sibensko rodiliste je toliko siromasno da nemaju ni za "pastu za zube" (ja sam radjala bez grijanja radjaone, a vani je padao snijeg! Dijete sam drazala uz sebe da se ugrije.)
    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Pa ono staklo kad dodje neko da te psjeti,nit cujes ikog nit tebe cuju,jos ako u isto vrijeme dođe 5-6 zena na to staklo e onda je to uzas!!Ma to rodiliste treba renovirat i dat makar ocevima da uđu i zagrle zenu i djete!!?
    A jesi pritisla dugme za interfon? Ja nisam
    Ipak, to je jedno od rijetkih rodilista koje daje mogucnost rodbini da dodje vidjet majku i dijete odmah po porodu i to uz minimalan rizik zaraze tipa gripa u zimskim mjesecima. U Splitu, dijete otac vidi tek 4. dan nakon poroda, ako dijete ode doma. U sibeniku je otac mogao prisustvovat porodu mnogo prije nego li je to u Splitu postalo moguce. I tad su imali lijepi, novi sanitarni cvor...
    Sva rodilista treba renovirat, Sibensko je u najlosijem stanju (kao i cijela bolnica, pedijatrija je godinama zjapila u rusevinama), nije tajna, znaju i u ministarstvu. A imamo li novca, sto smo mi naravile da tamo bude bolje? Roda, akcija prikupljanja love za SBK rodiliste? Dobra ideja!

    Citiraj VESNA10 prvotno napisa
    Mislimda od sve te sekiracije nisam ni imala mljeka!?
    Vidim da ti je sve skupa stvarno tesko palo. Drugi put ce biti bolje, a sagledaj situaciju i iz drugog kuta. Uzmi stvar u svoje ruke! I .... sretno!

  6. #6
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    nunakoji ti je ginekolog bija na porodu???

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Evo ga, jos jedan krasan primjer buduceg krsenja ljudskih prava rodilja, oceva i novorodjencadi:

    http://www.novi-tjednik.hr/index.asp?dID=310

    Oh, kako je to vrli doktor samo prelijepo smislio. Gade mi se.

  8. #8
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    dr.Ž. me razočarao s tim stavom
    a šta očekivati drugo od doktora, većini je porod operacija

    izgleda da će mi sva djeca biti rođena u Varaždinu

  9. #9
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    MGrubi, ja uopce ne kuzim otkud njemu reputacija dobrog doka. Mislim, kuzim ja da su to standardna sibenska posla... ali mi svejedno nije jasno kako covjek koji smatra da je porodjaj nesto ponizavajuce moze imat ikakvu reputaciju, a kamoli dobru. I to medju zenama.

    Ja sam odavno u uvjerenju da sibenski porodnicari svi skupa zajedno zasluzuju totalni bojkot i da sve sibenske rodilje zasluzuju bolje i uvijek me iznova iznenadi presutni pristanak na sve to skupa od tih istih rodilja.

    Mrzim "sve su rodile, pa cu i ja" stav.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno

    ja sam nedavno isto procitala clanak i ostala iznenadjena stavom dr Ž, pogotovo što sam o njemu čula sve najbolje od samih rodilja. i sta me jos vise iznenadilo je da su sve rodile uz drip a komentar je bio-joj da su mi ga bar ranije dali, brze bi rodila, ne bi se toliko mucila :? ali sad kad to povezem uopce se ne cudim jer je u nasoj bolnici opce poznati stav-dat cemo vam drip da malo ubrzamo pa da nam se ne mucite puno!

  11. #11
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    MGrubi, ja uopce ne kuzim otkud njemu reputacija dobrog doka. .
    meni od moje rodice (prvi porod na indukciju jer je mora ići na put, drugi pod dripom jer je voda bila zelena) .... ali ju je drža za ruku dok je rađala i bodrio
    od jedne prijateljice i od rođaka žene (išle kod njega na kontrolu) , a od rođaka žena je pokušala roditi vaginalno i poštivao je njenu želju , ali nije išlo pa je završilo na CR
    od "stare garde" on je najbolji

  12. #12
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    MGrubi slažem se s tobom.
    meni je također držao ruku i pričao viceve i cijelo vrijeme bio s menon. i čak mi je nazvao mamu da joj kaže da je sve ok i dopustio da s njom pričam na mobitel za vrijeme dok me šivao.
    tako da mogu slobodno reči da je on PREDOBAR i IMA NAJVIŠE PRAKSE i sve naj naj naj..

  13. #13
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    marta nije mi jasno zašto imaš takvo mišljenje o njemu?da li ti je možda napravija nešto?ne kužim....
    sve osobe koje znam idu kod njega i svi su prezadovoljni.

  14. #14
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj kikki prvotno napisa
    a komentar je bio-joj da su mi ga bar ranije dali, brze bi rodila, ne bi se toliko mucila
    e to ti je problem s općim pogledom na porod kao nešto prestrašno iz čega se tribaš što prije izvući i što prije zaboraviti :/
    mislim da većina njih nisu pročitale niti jedan tekst o iskustvu prirodnog poroda

  15. #15
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ma glupost....ja sam se mučila prvi put 15 sati i briga me glavno da je sve ok. nekužim čemu takvi stavovi, triba ovo,ono....po meni naše rodilište je ok. jedino(istina) ga hitno triba preuredit. a doktori su sasvim ok.

  16. #16
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj ana-blizanci prvotno napisa
    ma glupost....ja sam se mučila prvi put 15 sati i briga me glavno da je sve ok. nekužim čemu takvi stavovi, triba ovo,ono....po meni naše rodilište je ok. jedino(istina) ga hitno triba preuredit. a doktori su sasvim ok.
    odustajem. uistinu i zauvijek.

  17. #17
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    marta samo ne kužim u čemu je stvar?zbog čega su ti se zamjerili u šibenskom rodilištu? :?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    Pročitala članak! SVAŠTA!!! Taj tip je lud. Očevi iza stakla, kao da je porod kazališna predstava. Možda da izveze ideju u amsterdamske crvene izloge? Pa štogod i zaradi...
    Moju priču iz Šibenika možete pročitat na Nasa Snjeguljica
    U to doba je dr. Milena Junaković bila šefica, žena dakle. Na porodu mi je bio specijalizant groznog prezimena i odlična babica istočnjačkog imena.
    Nisam dobila ni klistir, ni drip, nikakve ljekove, nije bilo vezivanja za krevet, šetnja i izbor položaja do samog poroda, suprug uz mene, a ne bi me ni rezali da se nešto nije iskompliciralo pa nisu znali što će. Poslije se ispostavilo da epiziotomija nije bila rješenje problema, iako se tad činilo da je. Ljudi su samnom razgovarali što cijenim više od svega.

  19. #19
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    tu se ni ja ne slažem.trebali bi imati mogučnost da muževi budu kraj nas.ali šta se tiče struke meni je on br 1. ja sam prezadovoljna.naravno da nemože svima biti on drag.

  20. #20
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    e pa da javim šta se novo šuška: doktorica K. je ošla iz bolnice u privatne vode...
    nisam sigurna u istinitost
    jekl još tko čuja?

  21. #21
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    je je istina je....OTIŠLA JEEEEEEEEEE :D
    meni je mama radila u bolnici 30 godina pa jo je rakla prijateljica s posla pa tako i ja znan iz prve ruke.

  22. #22
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    daj boze da odu i ostali. sve je to isto drustvo.

  23. #23
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ma meni je ona bila najgora.grozno.dobar je zmijanović, ali on nije na ginekologiji nego na ambulanti.mlad i uljudan i ima živaca.a valjda i mota!
    ma jedno je sigurno, tribaš ih znat i onda su dobri, a ako se međusobno neznate-onda su ne baš tako dobri...

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno


    koje krasno rodilište...nemoš od smija

  25. #25
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    a eto to je moguće samo u šibeniku....

  26. #26
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ana-blizanci
    odličan avatar

  27. #27
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    moj mali ti obožava spužvu boba pa me natira na to.
    a štaš!

  28. #28
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj ana-blizanci prvotno napisa
    moj mali ti obožava spužvu boba
    i ja isto 8)

  29. #29
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    i meni je simpa....

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    evo ja idem kod dr K privatno i istina je da je otvorila svoju ambulantu i da je sada tamo. Ali isto tako mi je rekla da ce mi biti na porodu kad za to dode vrijeme.
    Kod nje sada radi babica iz bolnice, zaboravila sam kako se zove i ona mi je takoder napomenula da ce mi i ona biti tamo.

    Izgleda da je dr K napravila ugovor sa bolnicom tako da moze poradati svoje pacijente, toliko sam shvatila iz cijele price.

    Meni je to utjesno jer ce mi i babica i dr biti relativno poznate osobe.

  31. #31
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    onda ti je super.uvik je bolje kad ti doktor koji ti vodi trudnoću može biti na porodu.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    da i meni je to rekla, pa nije bila na niti jednom porodu, a vodila mi je obe trudnoće.
    S drugom trudnoćom je išla na godišnji, koji se kasnije odužio, tila je da mi napravi indukcijski 2 tjedna prije termina, a kad sam odbila naljutila se.
    Još mi je k tome 4 miseca govorila da nosim curicu...ona se sad zove Luka i ima penis.
    ne želim je ode sad u potpunosti iskritizirati, jer isto je napravila i dobrih stvari, iako izgleda hladna, jako je pristupačna i temeljita.
    Isto ja sad opet iden kod nje. Valjda sam navikla.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    bilo bi dobro kad bi bila na porodu, mislim da ce to sada i napraviti s obzirom da je presla u privatnike i trebaju joj pozitivna iskustva ljudi, oliti reklama (sjetite se samo slucaja Mikulandra koji je nakon par mjeseci opet pobjegao natrag u bolnicu).
    A ako nebude, opet nista. Babica ta sada radi s njom pa mozda ona bude, bar mi je tako receno.

    ma prezivjet cemo u svakom slucaju.

    Iako moram priznati ako mi bude htjela napraviti inducirani porod, pristat cu. Prva mi je beba pa bi mi bilo laksa kad bi bila tamo.

    meni je isto rekla da je curica, kupila sam dosta stvari za curu, ali ne vjerujem da ce muzu toliko tesko pasti ako bude suprotno

  34. #34
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da privatnici ne mogu raditi po bolnicama, jer je to protuzakonito. Osim toga, ako budete radjale npr. u 11h, sta mislis da ce doktorica doista otic s marende na tvoj porod?
    :/

    Inace, indukcija samo zato da njoj odgovara termin je apsolutno prestrasna ideja.

  35. #35
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ja nju ne volim jer je prema meni bila osorna.
    kad sam došla roditi rekla mi je da me neće ni taknit(nepodnosi nikog ko je kod dr Ž) i da iden leć dok mi nedođe moj doktor a onda me u 4 kad sam imala umrit od trudova lipo digla iz kreveta i rekla: ajmo mala na klistiranje....a ja nevidin na oći. i tako mi se rugala s nekon medicinkom dok sam ja u polusvjesti ležala.ma odvratna jeeeeeeeeee.

    a kad sam ove godine u 1 misecu završila na ginekologiji, opet me naljutila.ja čitam knjigu u krevetu a ona lipo uđe u sobu i ugasi sviću i pokvareno se nasmije....
    zlooooo

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    auuu
    zna, zna ona biti zločesta...
    ali drugačija je prema osobama koje ona "vodi".
    I tribala bi biti s obzirom koliko joj para ostavimo
    ali nemojmo više...jadna će se lusylu pristravit žene

  37. #37
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    neznam kakva je prema svojima ali prema drugima je grozna.to mi svi koje znan kažu. to ti je danas tako.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    znaci s zlom sam dobra a ostali su i onako svi super, pa prema tome nemozes faliti
    pokrivena sam s svih strana

  39. #39
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    blago tebi.
    ja se nje ježin.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    83

    Početno

    Dična doktorica K mi nije bila ni na jednom porodu ali da je hladna i ohola sam jako dobro osjetila, a da ustravila me i kod prve trudnoće na prvom pregledu kad mi je potvrdila da sam trudna i uz to samo nabacila da imam i cisticu bez da mi išta više objašnjava. Mlada i neiskusna kakva sam tada bila probljedila sam i tada momku sada mužzu samo rekla da je sam trudna ali da imam i cistu tako da se ne nadamo bebi. Mislim grozno sam se osjećala.....dok je muž nije ponovo nazvao na telefon i htio ugovoriti privatno pregled kad mu se ova smilovala i objasnila da ta cistica ne mora značiti ništa i da se često javljaju u prvim trudnoćama. Iza toga sam češće išla na preglede i sve je bilo ok no nikad joj neću zaboravit taj pregled

    Ima toga još :shock:

  41. #41
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    sve nas je više u fan klubu dr K.
    drago mi je šta je otišla jer nebi volila da upadnem u njenu smjenu kad budem išla rodit.hehe
    doduše ja sam kod dr. Ž.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Dr. Ž. je dobar...moram ga pohvalit jer mi je šav nakon prvog poroda napravija majstorski :D
    A usto je i iskren, sve objasni i ima laku ruku.
    I dr. L. je isto dobra (ultrazvuk mi je napravila vrhunski i sve objasnila, za razliku od dr. K. koja sve radi za sebe), isto me malo razočarala na porodu.
    A budući da su me, kad sam ležala u bolnici, pregledali apsolutno svi doktori, pripravnici i sestre, smatram da su ovo dvoje (Ž. i L.) najbolji na klinici.

  43. #43
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    napokon neko s istim mišljenjem kao ja.
    :D :D

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    :D :D

  45. #45
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    kod kojeg si ti dr., jadro?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    da ti iskreno kažem...kod nikog sad.
    Sramota me reći, ali još nisam bila na kontrolu, jednostavno ne znam kod koga bi išla. Rekla sam mužu do sad već mogu biti i trudna opet.
    Ni mu se svidila ta ideja
    Šta ti misliš? Dal da odem kod Ž? Ili kod L, pošto me ona porodila ovaj put?
    Stvarno sam u nedoumici :/ ...

  47. #47
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    pa neznam.
    kod koga si se ugodnije osjećala?
    ja nisam nikad bila kod L. pa ti nebi znala kakva je.

  48. #48
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ja idem kod doktora A.
    strpljiv i sve objašnjava, privatno idem

  49. #49
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    e on je isto predobar.ja sam kod njega slučajno zalutala kad sam ležala na ginekologiji i zbilja mi je sve objasnija i bia tako uljudan.stvarno je super.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Super...o njemu sam čula sve najbolje...mogla bi otići, ali ne znam di vrši praksu?

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •